آموزش تبدیل فایل پاورپوینت به ورد را در کنار پشتیبانی تلفنی همراه رایانه بخوانید و و مشکلات نرم افزار های آفیس و مشکلات کامپیوتر و گوشی خود را از ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ همراه رایانه شبانه روزی یپرسید !!! آموزش تبدیل فایل ها و اسلاید های پاورپوینت Powerpoint به ورد Word را در کنار آموزش های مرتبط در همراه رایانه بخوانید .

 

از قابلیتهای مجموعه آفیس تبدیل فایلهای درون برنامه ای به یکدیگر می باشد که در صورت نیاز می توانید از همین فایلها درون خود برنامه آفیس استفاده کنید.  این تبدیل کردن به این منظور است که بخواهید اسلاید های پاورپوینت را پرینت بگیرید و یا اسلاید های خود را به صورت متن در اختیار کسانی که به ارائه شما توجه می کنند داده تا اگر نکته ای در آن وجود دارد به متن اضافه کنند.
جهت انجام مراحل تبدیل ابتدا فایل پاورپوینت خود را در برنامه باز کنید و با استفاده از  آیکن آفیس منو گزینه Publisher را انتخاب و در ادامه گزینه Create Handouts in Microsoft Office Word را انتخاب کنید.

 

آموزش تبدیل فایل پاورپوینت به ورد

در پنجره ای که باز می شود پنج حالت وجود دارد که به ترتیب از بالا توضیح می دهیم.

تبدیل پاورپوینت به ورد 2

۱- Notes Next to slides اگر این حالت انتخاب باشد داخل صفحه های ورد سه اسلاید کوچک قرار می دهد و کنار هر یک کادر خالی برای نوشتن قرار می دهد.

۲- Blank lines next to slides با انتخاب این گزینه مانند گزینه قبل سه اسلاید را در صفحه قرار می دهد با این تفاوت که کنار اسلاید ها محل خط داری برای یادداشت کردن قرار می دهد.
۳- Notes below slides انتخاب این گزینه باعث ایجاد یک اسلاید در یک صفحه می شود و در پایین اسلاید ها جایی برای یادداشت قرار می دهد.
۴- Blank lines below slides این گزینه مانند گزینه قبل است و فرق آن این است که جای یادداشت آن خط دار است.
۵- Outline only این قسمت برای پرینت گرفتن از اسلاید های پاورپوینت استفاده می شود و با انتخاب این گزینه نرم افزار فایل را تبدیل به فایل متنی میکند و تمامی رنگ های اضافی و… از داخل اسلاید ها حذف می شود و در نهایت پرینت می گیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =