امروزه شبکه های اجتماعی طرفداران بسیاری پیدا کرده و کمتر کسی پیدا می شود که از این شبکه ها استفاده نکند ، به خصوص اینستاگرام که جزو پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی می باشد . اما در این میان امنیت این برنامه ها و شبکه ها بسیار مهم است و اگر کاربر از امنیت اکانت خود مطمئن نباشد گذاشتن پست در آن شبکه و استفاده از آن برای او راحت نخواهد بود.

فرقی نمیکند که شما ۱۰۰ follower داشته باشید یا ۱۰۰۰۰۰ follower ! اینکه پیج اینستاگرام شما هک شود و اطلاعات اکانت اینستاگرام شما به دست کس دیگری بیفتد ، به شما حس بسیار بدی خواهد داد . برای مثال فرض کنید زمانی که در اکانت خود پست های شخصی میگذارید و دوستان و همکاران شما هم جزو فالور های شما می باشند ، اکانت شما را هک کنند و از آن سو استفاده کنند و از سمت شما پست های مختلف گذاشته و به فالور هایتان پیام دهند.

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

برای بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده لازم است بدانید که هک کردن اکانت اینستاگرام به گونه های مختلفی صورت میگیرد بعضی ها از طریق خود فالورهایتان صورت میگیرد ، اما برخی دیگر میتوانند با استفاده از دسترسی پیدا کردن به ایمیل و پسورد و اطلاعات شخصی شما ، اکانت شخصی اینستاگرام شما را هک کنند . در ادامه برای اینکه بتوانید اکانت اینستاگرام هک شده ی خود را بازیابی کنید با ما همراه باشید .

اکانت اینستاگرام شما چگونه هک می شود ؟


در بعضی موارد کاربران اینستاگرام فکر میکنند که در پشت مسئله هک اکانت آن ها یک هکر خبره وجود دارد ، ولی در حقیقت مسئله هک شدن اکانت اینستاگرام شما به این پیچیدگی و سختی نیست و می تواند این مسئله به دلیل سهل انگاری و بی توجهی  کاربر باشد که توانسته اند اکانت اینستاگرام او را هک کنند و از آن سو استفاده کنند.

یکی از دلیل هایی که باعث می شود اکانت اینستاگرام شما و یا اکانت های دیگر در شبکه های اجتماعی شما هک شود ، انتخاب و گذاشتن رمز عبور (Password) آسان و ضعیف است. خیلی از کاربران رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را شماره موبایل خود و یا کد ملی خود و تاریخ تولد و قبیل این ها می گذارند. برای مثال یوزرنیم (User Name) اکانت خود را دو بار تکرار می کنند و به عنوان رمز عبور اکانت اینستاگرام خود می گذارند.

خب به این دلیل شانس هک شدن اکانت اینستاگرام شما بسیار بالا می رود  و افراد سود جو و  هکرها در بسیاری موارد از زبان خودتان به صورت غیر مستقیم حرف می کشند و پسورد اکانت شما را حدس می زنند و پس از کمی تلاش به اکانت شما دست پیدا کرده و رمز عبور و یوزرنیم و ایمیل پشتیبان اکانت اینستاگرام شما را تغییر می دهند تا شما دیگر دسترسی به آن اکانت نداشته باشید.

یک نمونه جالب از کاربران که اکانت اینستاگرام او هک شده بود این بود که روی سیم کارت خود یک اکانت اینستاگرام ساخته بود و سیم کارت خود را به دوست خود داده بود ، دوست او پس از فهمیدن این مسئله توانست رمز عبور اکانت وی را بازیابی کند و تغییر دهد.

پس شماره پشتیبان و ایمیل پشتیبان اکانت اینستاگرام خود را در اختیار دیگران نگذارید حتی برای تایم کوتاهی.

روش های  برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام


برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام روش هایی وجود دارد که امروز در همراه رایانه آن ها را توضیح خواهیم داد.

روش اول

بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده خود را به کارشناسان همراه رایانه بسپارید.

ساده ترین و مطمئن راهی که برای شما وجود دارد برای بازیابی اکانت اینستاگرلم تماس با کارشناسان با تجربه ی همراه رایانه می باشد. برای این کار می توانید با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس برقرار کرده تا به کارشناسان همراه رایانه وصل شوید و با دادن برخی از مشخصات اکانت خود بازگردانی اکانت اینستاگرام شما را شروع کنند و اکانت هک شده شما را بازیابی کنند. پس بهترین و ساده ترین راه ممکن که پیش رو خود دارید تماس با کارشناسان همراه رایانه می باشد.

روش دوم

بازگردانی اکانت اینستاگرام با اپلیکیشن Instagram

در این روش شما خودتان به وسیله ی برنامه (Application) اینستاگرام می توانید مشکل خود را بر طرف کنید و برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود اقدام کنید . برای این کار می توانید مراحلی را که در زیر گفته می شود را قدم به قدم  انجام دهید :

اپلیکیشن اینستاگرام خود را در گوشی اجرا کرده و در صفحه Login یا ورود به اکانت گزینه ی Get Help Signing in را پیدا کرده و انتخاب کنید.

آموزش جامع بازگردانی اکانت

و بعد گزینه ی Use Username or Email را لمس کنید.

 بازگردانی اکانت هک شده

در بخش بعدی آدرس ایمیل (Email)  و یا یوزرنیم (User Name) اکانت اینستاگرام خود را وارد کرده . اگر رمز عبور (User Name) خود را فراموش کرده اید و به خاطر نمی آورید ، باید گزینه ی Forget Password را بزنید.

آموزش جامع بازگردانی اکانت اینستاگرام

در این مرحله باید گزینه ی Need More Help ? را انتخاب کرده .

آموزش بازگردانی اکانت اینستاگرام

در این بخش باید گزینه های موجود را به طرزی انتخاب کنید که اطلاعات درستی درباره ی اکانت اینستاگرام شما به پشتیبانی ارائه کند. به عنوان نمونه اگر اکانت اینستاگرام شما یک اکانت شخصی هک شده بود باید این گزینه (Personal account with photos of me) را انتخاب کرده و در فیلد آخر هم که در این صفحه وجود دارد باید مشکل اکانت خود را به صورت دقیق تری برای سرور اینستاگرام توضیح دهید. بعد از پر کردن این فیلد و انتخاب گزینه های درست باید گزینه ی Submit Request را انتخاب کنید.

به این نکته توجه کنید:

توضیح مشکل و درخواست شما در مرحله ی آخر دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ، پس حتما می بایست برای نوشتن متن این قسمت دقت بالا و کافی داشته باشید تا شانس بازگردانی و یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را از دست ندهید. به خاطر حساسیت بالای این قسمت تمرکز داشته باشید تا بازیابی اکانت اینستاگرام شما با موفقیت انجام شود و بتوانید اکانت اینستاگرام هک شده خود را برگردانید .

  1. پس از انجام مراحلی که در بالا گفته شد و ارسال درخواست خود باید منتظر دریافت یک ایمیل از سمت اینستاگرام باشید که برای اکانت ایمیل شما ارسال می شود.
  2. پس از اینکه ایمیل را از اینستاگرام دریافت کردید ، وارد ایمیل خود شوید و سپس ایمیل دریافت شده از سمت اینستاگرام را باز کنید و بر روی لینکی که در ایمیل دریافتی وجود دارد کلیک کنید. این لینک برای افزایش امنیت اکانت اینستاگرام شما ارائه شده است.
  3. حال می توانید شما رمز عبور (Password) جدیدی را برای اکانت اینستاگرام خود تعریف کرده و به این طریق اکانت اینستاگرام هک شده شما بازیابی می شود و برای ورود به اکانت خود می توانید از این پسورد استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برای بهتر انجام شدن بازگزدانی اکانت هک شده اینستاگرام خود با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید و بازیابی اکانت اینستاگرام خود را بر عهده ی کارشناسان همراه رایانه بگذارید . دو روشی که در بالا به آن اشاره شد بهترین روش برای بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده می باشد.

اگر پس از هک اکانت اینستاگرام شما ، اکانت شما را حذف کنند چه باید کرد ؟


اگر شخصی که اکانت شما را هک کرده است قصد حذف یا دیلیت اکانت شما را داشته باشد و آن را حذف کند . راه حلی تضمینی و قطعی برای بازگردانی اکنت اینستاگرام شما وجود نخواهد داشت .

اینستاگرام زمانی که اکانت از سوی صاحب اکانت حذف می شود، همه ی پست های آن اکانت را حذف می کند و از بین می برد و راهی برای بازیابی آن نمی گذارد.

زمانی که قصد بازیابی اکانت اینستاگرام خود را داشتید و پس از وارد کردن یوزرنیم (User Name) و ایمیل (Email)

پیغامی مبنی بر اینکه ایمیل و یا یوزرنیم در اینستاگرام رجیستر نمی باشد دریافت کردید،  احتمال این وجود دارد که شخصی که اکانت اینستاگرام شما را هک کرده اکانت شما را غیر فعال کرده است.

اگر در این شرایط قرار گرفتید ، کاری انجام ندهید و با کارشناسان همراه رایانه تماس برقرار کنید و از آن ها بخواهید شما را راهنمایی کنند شاید راهی برای بازیابی اکانت شما وجود داشته باشد.

راه جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام


اگر شما نکات امنیتی را در اکانت اینستاگرام خود رعایت کنید می توانید از هک شدن اکانت خود جلوگیری کند.

روش اول

اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که رمز عبور (Password) اکانت اینستاگرام و یا هر اکانت دیگری در شبکه های اجتماعی را ساده انتخاب نکنید و از شماره تلفن و کد ملی و رمز های این چنینی استفاده نکنید.

روش دوم

کار دومی که می توانید انجام دهید این است که اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را کامل پر کنید . یعنی اگر اکانت خود را با شماره تلفن خود ساخته اید یک ایمیل هم برای آن در نظر بگیرید و یا اگر اکانت خود را با ایمیل ساخته اید یک شماره تلفن هم برای آن در نظر بگیرید.

روش سوم

روش سومی که وجود دارد و امنیت اکانت اینستاگرام شما را بسیار بالا می برد و افزایش می دهد و همچنین از هک شدن آن جلوگیری می کند و هک کردن اکانت شما را دشوار تر می کند فعال سازی تائید هویت دو مرحله ای اکانت می باشد.

اگر سه روشی که در بالا گفته شد را رعایت کنید از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کرده اید . همیشه این را به یاد داشته باشید که ” پیشگیری بهتر از درمان است.”

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات رایانه ای ،گوشی موبایل،تبلت و… می باشد که بصورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی شما دوستان عزیز می باشد.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید .

برای تماس از طریق گوشی موبایل می توانید شارژ همراه رایانه تهیه  نمائید

برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و روی گوشی اندروید خود  نصب کنید.

با خرید شارژ ۵۰در صد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 6 =