واتس اپ, اندروید, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات

حل مشکلات با کمک رایانه               

در این مقاله، قصد داریم تا در مورد انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات بحث کنیم. با ما بمانید.

پیام رسان واتساپ، یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و رایج در کشور ما می باشد و میزان استفاده از آن، در بین اقشار مختلف جامعه بسیار بالا است.

همین امر موجب می شود تا آشنایی با شبکه ی اجتماعی واتساپ به عنوان یکی از اولویت های فعالیت در فضای مجازی تلقی شود.

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل ناآشنایی با محیط کار واتساپ و عدم آگاهی از نحوه ی انتقال اطلاعات، دچار مشکلاتی در زمینه ی استفاده از واتساپ در هنگام تعویض گوشی خود می شوند.

اینجاست که اهمیت یادگیری روش انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات مطرح می شود و به همین سبب، در این مقاله، هدف ما بررسی این موضوع می باشد.

حل مشکلات با کمک رایانه
در حال حاضر آشنایی با تکنولوژی های پر کاربرد در جوامع، اهمیت زیادی دارد

در حال حاضر آشنایی با تکنولوژی های پر کاربرد در جوامع، اهمیت زیادی دارد و شما نیز می توانید به سبب آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های روز، اهداف خود را به خوبی پیش ببرید.

در صورتی که با هر گونه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با گوشی و یا کامپیوتر خود مواجه شوید و راه حلی برای آن نیافتید، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس گرفته و با متخصصان این شرکت مشورت نمائید.

شرکت همراه پی سی، یکی از شرکت های فعال کشوری می باشد که در امر پشتیبانی امور مرتبط با سخت افزار و نرم افزار گوشی و کامپیوتر، مشغول به فعالیت است و شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه، از کارشناسان و متخصصان فعال در این شرکت به دست آورید.

پیشنهاد می کنیم از پست حذف اکانت سروش دیدن کنید.

روش های مختلف انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات

روش های مختلف انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات

روش های مختلف انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات

حذف اپلیکیشن واتساپ از روی گوشی ممکن است مشکلات مختلفی را برای افراد پدید آورد که گاهی اوقات، برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی از چنین مشکلاتی، برنامه ی واتساپ را به قصد تعویض گوشی و یا انتقال آن حذف می کنند و با این تصور که همانند سایر شبکه های اجتماعی مثل تلگرام می توانند واتساپ را نیز دوباره بازیابی کنند، اقدام به حذف واتساپ از روی گوشی خود می کنند.

باید توجه داشت که بازیابی اطلاعات اکانت واتساپ همانند اپلیکیشن هایی همانند تلگرام و یا اینستاگرام نمی باشد و برای انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات، نیاز است تا تنظیمات خاصی پیش از حذف واتساپ صورت پذیرد که به سبب چنین تنظیماتی، اطلاعات موجود در اکانت فرد حفظ شده و بی هیچ مشکل خاصی، به گوشی جدید منتقل می گردد.

هدف ما در این بخش از مقاله، آشنایی با این روش ها است تا بتوانیم تمامی اطلاعات موجود در اکانت واتساپ را بی هیچ دغدغه ای به گوشی جدید منتقل کنیم.

تمامی این روش ها برای انتقال اطلاعات، صرفا در صورتی قابل انجام است که فرد اقدام به حذف واتساپ از روی گوشی و تعویض گوشی نکرده باشد

باید توجه داشت که تمامی این روش ها برای انتقال اطلاعات، صرفا در صورتی قابل انجام است که فرد اقدام به حذف واتساپ از روی گوشی و تعویض گوشی نکرده باشد و در صورتی که گوشی فرد تعویض شده است، احتمال بازگردانی اطلاعات از بین رفته نزدیک به صفر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس گرفته و اشکالات خود را در این زمینه با کارشناسان و متخصصان این شرکت مطرح نمائید تا با روش های مختلف رفع مشکلات پیش آمده در زمینه ی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر و انواع گوشی آشنا شوید. در ادامه ی این بخش از مقاله، با انواع روش های انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات می پردازیم.

  • انتقال از طریق بک آپ گیری گوگل درایو

انتقال از طریق بک آپ گیری گوگل درایو

انتقال از طریق بک آپ گیری گوگل درایو

یکی از متداول ترین روش های انتقال اطلاعات موجود در اکانت واتساپ به گوشی جدید که در آن امکان از بین رفتن و یا نقص اطلاعات وجود ندارد، پشتیبان گیری از اکانت واتساپ می باشد.

گوگل درایو فضای ابری خاصی می باشد که در آن حجم خاصی به افراد داده می شود تا در دنیای مجازی، از آن استفاده کرده و اطلاعات خود را در این محیط قرار دهند.

یکی از مزایای گوگل درایو

یکی از مزایای گوگل درایو برای افراد این است که امکان ایجاد پیوند بین اکانت گوگل درایو و اکانت واتساپ در گوشی امکانپذیر می باشد.

در واقع باید گفت که برای انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات از طریق بهره گیری از گوگل درایو، شما باید اکانت واتساپ خود را به گوگل درایو معرفی کنید تا به صورت دوره ای و یا در هنگام نیاز، پشتیبان گیری از اطلاعات اکانت واتساپ صورت پذیرد و اطلاعات حساب شما محفوظ باقی بماند.

در این روش، با ورود به بخش تنظیمات واتساپ و سپس انتخاب گزینه ی حساب کاربری و یا همان Account در این بخش، اطلاعات مورد نیاز برنامه همانند آدرس ایمیل تعبیه شده به عنوان حساب کاربری گوگل درایو به برنامه ی واتساپ داده می شود تا برنامه به صورت مداوم و یا در هنگام اعلام فرد، اطلاعات موجود در اکانت را به ایمیل تعیین شده توسط فرد ارسال کند.

پس از انجام این مراحل، شما می توانید اپلیکیشن واتساپ را از گوشی خود حذف کرده و نگرانی خاصی بابت پاک شدن اطلاعات خود نداشته باشید.

در هنگام نصب واتساپ روی گوشی جدید، ایمیل گوگل درایو به برنامه داده می شود و اپلیکیشن واتساپ از طریق فایل دریافتی، تمامی اطلاعات اپلیکیشن واتساپ موجود در گوشی قبلی را بازیابی کرده و در گوشی جدید وارد می کند.

در صورتی که در روند بازیابی اطلاعات خود با مشکل خاصی مواجه شوید، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای رفع این مشکل از سوی متخصصان شرکت همراه پی سی صورت پذیرد.

  • انتقال از طریق تغییر شماره و جایگزینی اطلاعات

انتقال از طریق تغییر شماره و جایگزینی اطلاعات

انتقال از طریق تغییر شماره و جایگزینی اطلاعات

از جمله روش های پر کاربردی که بسیاری از افراد می توانند از آن برای حفظ اطلاعات خود در هنگام تغییر گوشی استفاده کنند، تغییر شماره و انتقال اطلاعات واتساپ به اکانتی با شماره ی دیگر می باشد.

این روش، هم به منظور انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات می باشد و هم برای تغییر شماره بدون پاک شدن اطلاعات، که در آن تمامی جزئیات اکانت قبلی به اکانت جدید یعنی همان شماره ی جدید انتقال می یابد.

افرادی که از این روش برای حفظ اطلاعات خود بهره می برند، شماره ی قبلی خود را به واتساپ اعلام می کنند و پس از آن، شماره ی جدیدی را به عنوان صاحب اصلی اکانت تعریف می کنند.

تمامی پیام ها، گروه ها، نام کاربری و … از شماره ی قبلی فرد به شماره ی جدید او انتقال می یابد

در چنین حالتی؛ تمامی پیام ها، گروه ها، نام کاربری و … از شماره ی قبلی فرد به شماره ی جدید او انتقال می یابد و در واقع باید گفت که این صرفا شماره ی فرد است که تغییر می یابد.

برای اعمال چنین روشی، شما می توانید با مراجعه به تنظیمات واتساپ و انتخاب گزینه ی Account و یا همان حساب کاربری و سپس انتخاب گزینه ی Change Number و یا همان تغییر شماره، شماره ی قبلی خود را در فیلد بالا و شماره ی جدید خود را در فیلد پایین وارد کنید تا شماره ی جدید شما به عنوان شماره ی اصلی شما شناخته شود که در این صورت، تمامی پیام ها و اطلاعات موجود در شماره ی قبلی شما نیز به شماره ای که جدیدا تعریف کردید، منتقل شده و شماره ی قبلی بدون اکانت واتساپ تلقی می گردد.

در صورتی که در فرایند جایگزینی شماره ی خود در واتساپ با مشکل خاصی مواجه شدید، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس گرفته و با راهنمایی متخصصان این شرکت، مشکل پیش آمده را رفع کنید.

  • انتقال از طریق بک آپ گیری مستقیم

انتقال از طریق بک آپ گیری مستقیم

انتقال از طریق بک آپ گیری مستقیم

همان طور که قبلا هم در مورد بک آپ گیری در واتساپ صحبت کردیم، پشتیبان گیری از اطلاعات واتساپ موجب می شود تا اطلاعات کنونی ذخیره شده ر روی گوشی فرد به گوشی جدید او منتقل شود.

در روش قبلی که گفته شد، انتقال به سبب ذخیره ی اطلاعات در یک فضای ابری شناخته شده صورت می پذیرد؛ اما در روش بک آپ گیری مستقیم، فرد به صورت مستقیم از روی گوشی خود و اطلاعات اکانت واتساپ، پشتیبان تهیه می کند و پس از تغییر گوشی، اطلاعات جدید را وارد گوشی خود می کند.

این متد را می توان به عنوان روشی برای انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات دانست.

چرا که در صورت پشتیبان گیری از اطلاعات، تمامی اطلاعاتی که بر اکانت واتساپ موجود بوده است، به گوشی جدید منتقل می گردد.

در این روش، صرفا اطلاعاتی امکان بازیابی خواهند داشت که در هنگام پشتیبان گیری از اکانت روی گوشی موجود بوده باشند

البته باید متذکر شد که در این روش، صرفا اطلاعاتی امکان بازیابی خواهند داشت که در هنگام پشتیبان گیری از اکانت روی گوشی موجود بوده باشند و اگرپس از پشتیبان گرفتن از اطلاعات، موارد جدید به اطلاعات قبلی اضافه شود، امکان بازیابی آن ها وجود نخواهد داشت.

روش انتقال اطلاعات از طریق بک آپ گیری نیز همانند روش بک آپ گیری گوگل درایو و یا سایر محیط های ابری می باشد؛ با این تفاوت که در این روش، بک آپ اطلاعات در نزد فرد باقی می ماند و امکان تبادل فایل بک آپ از طریق مموری و فلش ممکن می باشد.

افرادی که اعتماد چندانی به فضای ابری اینترنتی برای حفاظت از اطلاعات خود نداشته باشند، معمولا بک آپ گیری مستقیم را برای انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات بر می گزینند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس حاصل فرمایید.

  • انتقال از طریق پوشه ی دیتا بیس

انتقال از طریق پوشه ی دیتا بیس

انتقال از طریق پوشه ی دیتا بیس

یکی دیگر از روش های قدیمی و از رده خارج شده برای انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید، انتقال پوشه ی دیتا بیس می باشد.

هر چند که روش های بهتری برای انتقال اطلاعات در چنین حالتی وجود دارد، اما انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات از طریق انتقال پوشه ی دیتا بیس نیز امکانپذیر می باشد.

در این روش، پیش از حذف واتساپ از روی گوشی، باید از پوشه ی دیتا بیس این برنامه کپی گرفته شود و پس از نصب واتساپ روی گوشی جدید، پوشه ی دیتا بیس جایگزین دیتا بیس ایجاد شده بر گوشی گردد.

برای انجام این فرایند، شما می توانید با مراجعه به بخش مدیریت فایل ها و ورود به پوشه ی WhatsApp و کپی کردن پوشه ی Databases اطلاعات موجود در این پوشه را برای خود بردارید و با خیالی راحت، اپلیکیشن واتساپ را از گوشی خود حذف کنید.

پس از نصب برنامه ی واتساپ روی گوشی جدید، به همان مسیر گفته شده مراجعه می کنید و پوشه ی دیتا بیس را جایگزین پوشه ی ایجاد شده می گردانید.

در چنین حالتی، تمامی اطلاعات و جزئیات و حتی تنظیمات موجود روی اکانت واتساپ گوشی قبلی شما به گوشی جدید منتقل می شود و نیازی به بازگردانی اطلاعات در چنین حالتی وجود ندارد.

در صورت وجود هر گونه ابهام و اشکال برای پیمودن این پروسه، شما می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را از کارشناسان شرکت معتبر همراه پی سی دریافت کنید.

شرکت همراه پی سی، یکی از شرکت های پشتیبانی معتبر در امر نرم افزار و سخت افزار گوشی و کامپیوتر است که کارشناسان این شرکت، آماده ی پاسخگویی به شما در حیطه ی امور مربوطه می باشند.

  • انتقال از طریق ایمیل چت (مخصوص گوشی های آیفون)

انتقال از طریق ایمیل چت (مخصوص گوشی های آیفون)

انتقال از طریق ایمیل چت (مخصوص گوشی های آیفون)

روش دیگری برای انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات وجود دارد که این روش صرفا به گوشی هایی با سیستم آی او اس اختصاص دارد و امکان انتقال اطلاعات از طریق چنین فرایندی، برای گوشی های اندروید میسر نیست.

در این روش، شما به صورت مستقیم تمامی اطلاعات موجود در اکانت خود را بدون نیاز به نرم افزارهای واسطه همانند گوگل درایو به ایمیل خود منتقل می کنید.

برای انجام این کار، در گوشی آیفون خود به بخش تنظیمات واتساپ مراجعه کرده و گزینه ی Chat settings را انتخاب می کنید. در این بخش از تنظیمات، گزینه ی Email Chat را انتخاب می کنید و سپس اطلاعات مورد نیاز خود را برای انتقال به ایمیل انتخاب می کنید.

در صورتی که در این مرحله قصد داشته باشید تا تمامی مدیا یعنی عکس، فیلم و داکیومنت های موجود در چت های شما نیز به ایمیل شما ارسال گردد و از آن ها بک آپ گرفته شود، گزینه ی Attach Media را نیز انتخاب می کنید.

پس از این فرایند نیز، آدرس ایمیل از شما خواسته می شود که با وارد کردن آدرس ایمیل خود، تمامی اطلاعات مذکور به صورت فایل واحد به این آدرس ارسال می گردد و شما پس از تغییر گوشی خود می توانید با دانلود فایل ارسال شده از جانب واتساپ، تمامی اطلاعات موجود بر گوشی قبلی خود را بازیابی کنید.

همان طور که گفته شد، این روش صرفا روی گوشی های آیفون قابل اجرا می باشد و در صورتی که شما قصد انتقال اطلاعات از گوشی اندروید خود را دارید، می توانید از روش های قبلی که گفته شد، برای این امر بهره ببرید.

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل و ایراد در طی روند انتقال اطلاعات واتساپ از گوشی های اندروید و یا آی او اس، شما می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس گرفته و با بیان شرح وقایع، راهنمایی های لازم را برای رفع مشکل پیش آمده از کارشناسان همراه پی سی دریافت کنید.

آیا با حذف اپلیکیشن واتساپ، تمامی اطلاعات از بین می رود؟

آیا با حذف اپلیکیشن واتساپ، تمامی اطلاعات از بین می رود؟

آیا با حذف اپلیکیشن واتساپ، تمامی اطلاعات از بین می رود؟

مشکل از دست رفتن اطلاعات اکانت واتساپ، از جمله مواردی است که برای افراد نابلد در این زمینه ممکن است عارض شود.

بسیاری از افرادی که با مساله ی بک آپ گیری در واتساپ آشنایی کافی را ندارند، با این تصور که واتساپ نیز همانند پیام رسان هایی همچون تلگرام می باشد، اقدام به حذف واتساپ از روی گوشی خود می کنند که انجام چنین عملی، می تواند موجب از دست رفتن تمامی اطلاعات موجود روی اکانت واتساپ گردد. صرف حذف اپلیکیشن واتساپ، موجب از بین رفتن تمامی اطلاعات نمی شود.

اما در صورتی که تمهیدات مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات صورت نپذیرد، این امکان وجود دارد که پس از حذف اپلیکیشن واتساپ از روی گوشی، بخشی از اطلاعات و یا تمامی اطلاعات موجود روی اکانت واتساپ از بین برود و امکان دسترسی دوباره به اطلاعات از بین رفته، وجود نداشته باشد.

در صورتی که شما نیز قصد تغییر گوشی و انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات را دارید، بهتر است با روش های گوناگون انتقال اطلاعات در این زمینه آشنایی کافی را داشته باشید تا با مشکل از بین رفتن اطلاعات واتساپ در هنگام حذف این برنامه مواجه نشوید.

سعی ما در بخش های قبلی این مقاله، بر آن بود تا شما را با روش های مختلفی که برای انتقال برنامه ی واتساپ بدون حذف شدن اطلاعات وجود دارد، آشنا کنیم تا با چنین مسائلی درگیر نشوید.

در صورتی که با مشکلاتی از این قبیل روی گوشی و یا کامپیوتر خود مواجه گشتید، می توانید به سبب تماس با کارشناسان و متخصصان شرکت همراه پی سی، تمامی مشکلات پیش آمده را رفع کرده و در حالت نرمال، از گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده کنید.

عدم انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید، چه مشکلاتی را پیش می آورد؟

عدم انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید، چه مشکلاتی را پیش می آورد؟

عدم انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید، چه مشکلاتی را پیش می آورد؟

مسلما در صورتی که این مقاله را از ابتدا مطالعه کرده باشید، تاکنون با اهمیت پشتیبان گیری از اطلاعات واتساپ آشنا شده اید. واتساپ جزو شبکه هایی است که در فضای مجازی فعال می باشد اما باقی ماندن اطلاعات موجود در این شبکه، منوط به حفظ این اطلاعات می باشد.

در همین راستا، افرادی که قصد دارند تا اطلاعات موجود در اکانت واتساپ خود را حفظ کنند؛ یا باید در طول دوران استفاده ی خود از این برنامه، صرفا از یک گوشی استفاده کنند و یا به صورت دوره ای و یا هنگام تعویض گوشی خود، از اطلاعات اکانت واتساپ، پشتیبان تهیه کنند.

افرادی که اقدام به این کار نمی کنند، با مشکلاتی همچون حذف اطلاعات واتساپ، از بین رفتن سوابق اکانت، عدم دسترسی به فایل های قبلی، خروج از تمامی گروه ها و … مواجه می شوند.

افرادی که از پیام رسان واتساپ استفاده می کنند، بهتر است برای جلوگیری از پیش آمدن مشکلاتی از این قبیل، پشتیبان گیری از اطلاعات واتساپ خود را جزو اولویت های اصلی در زمینه ی حفظ اطلاعات اکانت در نظر داشته باشند.

برخی از افراد ممکن است به دلیل فراموش کاری و یا تعجیل برای تعویض گوشی خود، پشتیبان گرفتن از اطلاعات واتساپ را کلا از یاد ببرند که برای افرادی با چنین روحیاتی، توصیه می شود تا بک آپ گیری خودکار را روی اکانت واتساپ خود فعال کنند تا پشتیبان گیری از اطلاعات در ساعات مشخصی صورت پذیرد و اطلاعات موجود بر اکانت چنین افرادی محفوظ باقی بماند.

شما می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات تکمیلی در باب نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر و گوشی خود، با کارشناسان و متخصصان فعال در شرکت همراه پی سی در ارتباط باشید.

مزایای انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید

مزایای انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید

مزایای انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید

منظور از انتقال اطلاعات در این بخش، انتقال اطلاعات قبلی به گوشی جدید می باشد. البته مسلم است که بسیاری از افراد، به سوابق چت ها و فایل های ارسالی خود در پیام رسان واتساپ نیاز دارند و طریقه ی دسترسی به چنین مواردی، صرفا از طریق انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات میسر خواهد بود.

گاهی اوقات، نیاز به چنین اطلاعاتی موجب می شود تا افراد، ارزش و اهمیت پشتیبان گیری از اطلاعات موجود در اکانت واتساپ خود را درک کرده و برای این کار اقدام کنند.

نکته ای که در مورد این انتقال وجود دارد، این است که مسلما جابجایی چنین اطلاعاتی می تواند مزایای بسیاری برای افراد داشته باشد

نکته ای که در مورد این انتقال وجود دارد، این است که مسلما جابجایی چنین اطلاعاتی می تواند مزایای بسیاری برای افراد داشته باشد که درک چنین مزایایی جز برای افرادی که اطلاعات خود را به صورت همیشگی از دست داده اند، بسیار سخت است.

در ادامه ی این بخش از مقاله، قصد داریم تا با مزایای اصلی انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید آشنا شویم تا افراد بتوانند اهمیت پشتیبان گیری از اکانت واتساپ خود را به خوبی درک کنند.

در بخش های قبلی مقاله، سعی کردیم تا روش های مختلف انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات را به خوبی بررسی کنیم و شما می توانید با مطالعه ی بخش های مذکور در مقاله، با روش های گوناگون این امر به خوبی آشنا شوید.

اگر در فرایند انتقال اطلاعات خود با مشکل خاصی مواجه شدید، می توانید با کارشناسان و متخصصان آی تی شرکت همراه پی سی تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در این زمینه صورت پذیرد. شرکت همراه پی سی، از جمله شرکت های معتبر کشوری در امر پشتیبانی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و انواع گوشی می باشد.

  • حفظ اطلاعات سابق به صورت کامل

حفظ اطلاعات سابق به صورت کامل

حفظ اطلاعات سابق به صورت کامل

قبلا هم گفته شد که تغییر گوشی بدون بک آپ گیری از اکانت واتساپ ممکن است موجب شود تا بخشی از اطلاعات اکانت و یا تمامی آن ها از بین بروند و یا دچار آسیب دیدگی و نقصان گردند.

شاید بتوان گفت اصلی ترین مزیت انتقال واتساپ به گوشی جدید از طریق روش های گفته شده، حفظ اطلاعات به صورت کامل و جامع همراه با تمامی سوابق موجود در اکانت واتساپ می باشد.

پیام رسان واتساپ، ایرادات خاصی در زمینه ی بازیابی اکانت های خود دارد که پشتیبان گیری از اطلاعات این شبکه ی اجتماعی، پیش از حذف آن از روی گوشی می تواند ایراداتی از این دست را هر چند که جزئی باشند، رفع کند و موجب شود تا فرد صاحب اکانت با خیالی راحت از اطلاعات اکانت خود بهره مند گردد و به تمامی سوابق و فایل های موجود در اکانت خود دسترسی داشته باشد.

برخی از افراد ممکن است پروسه ی بک آپ گرفتن از اطلاعات واتساپ را امری با اهمیت بسیار پایین در نظر بگیرند

برخی از افراد ممکن است پروسه ی بک آپ گرفتن از اطلاعات واتساپ را امری با اهمیت بسیار پایین در نظر بگیرند؛ در حالی که بسیاری از افرادی با چنین اندیشه ای بوده اند که به صورت ناگهانی از دسترسی به واتساپ خود محروم مانده اند و همین امر موجب شده است تا اطلاعات اکانت های واتساپ چنین افرادی دچار نقصان و یا نابودی کامل گردد.

بهتر آن است که تمامی دارندگان اپلیکیشن واتساپ روی گوشی خود، مساله ی پشتیبان گیری از اطلاعات را جدی بشمارند و آن را یکی از اولویت های اصلی حفظ اطلاعات اکانت خود در نظر داشته باشند.

در بخش های قبلی مقاله، روش های انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات به خوبی بررسی شد که شما می توانید با استفاده از چنین روش هایی، اقدام به پشتیبان گیری از اطلاعات واتساپ خود کنید تا اکانت خود را از هر گونه نقص اطلاعاتی به دور نگه دارید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند بک آپ گیری از اطلاعات اکانت واتساپ، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس بگیرید.

  • عدم تغییر در روند کاربری اکانت

عدم تغییر در روند کاربری اکانت

عدم تغییر در روند کاربری اکانت

از جمله مشکلاتی که ممکن است در هنگام تعویض گوشی بدون پشتیبان گیری از اطلاعات واتساپ برای افراد پیش بیاید، تغییر ویژگی های اکانت و دسترسی های مختلف آن می باشد.

همه ی ما می دانیم که اکانت برخی از شبکه های اجتماعی همانند واتساپ و تلگرام ممکن است دسترسی های خاصی داشته باشند. دسترسی هایی همانند ارسال پیام، مدیر و یا ادمین بودن در گروه و مواردی از این قبیل که در واتساپ رایج است.

گاهی اوقات حذف واتساپ از روی گوشی بدون بک آپ گرفتن از اطلاعات، ممکن است تغییراتی را در روند کاربری اکانت نیز به وجود بیاورد و موجب شود تا اکانت فرد از مدیر و یا ادمین بودن در گروه خارج گردد.

حذف واتساپ در صورتی که بدون پشتیبان گرفتن از اطلاعات باشد، حتی می تواند موجب دلیت اکانت و حذف همیشگی اکانت فرد گردد.

در برخی از موارد نیز دسترسی به سوابق موجود در اکانت از بین می رود که در هر حال می تواند مخرب باشد. بهترین توصیه برای مصون ماندن از چنین مشکلاتی، آشنایی با روش های مختلف انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات می باشد.

مواردی که در بخش های قبلی مقاله ذکر شد، شامل تمامی روش هایی است که به وسیله ی آن، امکان انتقال اطلاعات واتساپ به گوشی جدید با حفظ تمامی سوابق و دسترسی های اکانت امکانپذیر می باشد و شما می توانید با بهره گیری از چنین روش هایی، برای انتقال واتساپ خود اقدام کنید.

روش های مذکور، جامع و کامل می باشند اما در صورتی که در روند انجام روش های گفته شده با مشکل خاصی برخورد کردید، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی تماس بگیرید تا به سبب راهنمایی های کارشناسان این شرکت، مشکل پیش آمده برای اکانت خود را رفع کنید.

جمع بندی

جمع بندی

جمع بندی

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که برای خرید گوشی جدید اقدام می کنند، انتقال اطلاعات از گوشی قبلی به گوشی جدید می باشد. انتقال این اطلاعات ممکن است مرتبط با فایل های موجود در گوشی باشد و یا مربوط به حساب های کاربری موجود در شبکه های اجتماعی گوناگون باشد.

در این مقاله، سعی ما بر آن بود تا با نحوه ی انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات قبلی آشنا شویم و روش هایی را یاد بگیریم که به سبب آشنایی با چنین روش هایی، امکان انتقال اطلاعات به صورت کامل و بدون نقص به گوشی جدید وجود خواهد داشت.

واتساپ یکی از شبکه های اجتماعی پر کاربرد در کشور ما می باشد

واتساپ یکی از شبکه های اجتماعی پر کاربرد در کشور ما می باشد و به همین سبب، حفظ اطلاعات و فایل های موجود در این شبکه ی اجتماعی، اهمیت بسیار بالایی دارد.

یادگیری روش های مختلف انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون پاک شدن اطلاعات، حتی در صورت عدم تعویض گوشی نیز اهمیت بالایی دارد و علت این امر نیز پیش آمدهای احتمالی و احتیاط برای حفظ اطلاعات حساب کاربری در پیام رسان واتساپ می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و یا مشکلات نرم افزاری مختلف خود، با شرکت همراه پی سی تماس بگیرید تا با راهنمایی کارشناسان این شرکت معتبر، اقدام به رفع مشکل خود نمائید.

شرکت همراه پی سی یکی از شرکت های پشتیبانی فعال در امر رسیدگی به مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی و کامپیوتر می باشد که متخصصان این شرکت، می توانند تمامی مشکلات پیش آمده برای شما را در چنین زمینه هایی با راهنمایی های جامع و کامل رفع نمایند.

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *