دانلود اپلیکیشن / برنامه شاد دانش آموزی

اپلیکیشن پیام رسان شاد دانش آموزی / شاد آموزش و پرورش + پشتیبانی تلفنی

اپلیکیشن پیام رسان شاد دانش آموزی / شاد آموزش و پرورش

شاد یا شبکه آموزشی دانش آموزی ، یا سامانه تخصصی ویژه دانش آموزان می باشد .در حقیقت سامانه شاد دانش اموزی ، یک سامانه الکترونیک جهت آموزش دانش آموزان می باشد که توسط آموزش و پرورش ساخته شده است . در سامانه شاد آموزش پرورش اساس کار بر پایه آموزش مجازی و از راه دور می باشد .

شماره تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد دانش آموزی

کارشناسان همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما عزیزان می باشند . تماس از طریق تلفن ثابت با شماره هوشمند کشوری 9099070345

تلفن پشتیبانی اپلیکیشن شاد دانش آموزی

پشتیبانی تلفنی و شبانه روزی اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش

دانش آموزان و مدارس میتوانند هم بورت آنلاین از خدمات آموزش استفاده کنند . و هم به صورت آفلاین از فایل های آموزشی ذخیره شده استفاده کنند . دانش آموزان می توانند با هماهنگی معلمین راس ساعتی خاص در سامانه حاضر شوند و کلاس را بورت آنلاین برگزار کنند .

حضور غیاب در سامانه دانش آموزی شاد

با توجه به اینکه کاربران اپلیکیشن شاد ، قبل از ورود احراز هویت می شوند ، لذا اطلاعات ورود هر کاربر ثبت می گردد. یعنی با ورود دانش آموزان به اپلیکیشن ، معلم متوجه حضور آنها می شود . همچنین معلم متوجه خروج دانش آموزان نیز می شود . لذا بر همین اساس ، معلم به راحتی میتواند از وضعیت حضور و غیاب دانش آموزان در سر کلاس مطلع شود . در صورت شرکت نکردن دانش آموز و یا ترک کلاس ، غیبت برای دانش اموز منظور می گردد .

لینک دانلود اپلیکیشن شاد دانش آموزی در پایین همین صفحه موجود می باشد . قبل از دانلود و نصب اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش ، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید .

راهنمای ورود به اپلیکیشن شاد دانش آموزی

جهت ورود به شاد آموزش و پرورش کلیه کاربران می بایستی در سامانه ثبت نام کرده باشند . برای شروع به کار سامانه ابتدا مدیر بایستی وارد اپلیکیشن شود . پس از ثبت نام مدیر مدرسه در سامانه شاد آموزش و پرورش ، نوبت به ثبت نام معلم در شاد می رسد . با ثبت نام معلمین در سامانه شاد ، دانش آموزان می توانند در سایت شاد آموزش و پرورش ثبت نام کنند .

ابتدا اپلیکیشن را از اینجا دانلود و نصب کنید . پس از نب اپلیکیشن شاد از سایت دانلود کار ، ان را اجرا نمایید . پس از اجرای اپلیکیشن ابتدا شماره موبایل خود ر ا وارد نمایید . سپس کد تائید پیامک شده را در قسمت مربوطه وارد کرده و وارد اپلیکیشن شاد دانش آموزی شوید .

در این قسمت سه گزینه دارید

1 – ورود به اپلیکیشن شاد به عنوان مدیر

2 – ورود به اپلیکیشن شاد به عنوان معلم

3 – ورود به اپلیکیشن شاد به عنوان دانش اموز

اپلکیشن شاد آموزش و پرورش

راهنمای ثبت نام و ورود مدیر به سامانه شاد دانش آموزی

ورود به عنوان مدیر را انتخاب نمایید و کد ملی خود را وارد نمایید .

ورود مدیر به اپلیکیشن شاد

راهنمای ثبت نام و ورود معلم به سامانه شاد دانش آموزی

گزینه ورود به عنوان معلم را انتخاب نمایید و کد ملی خود را وارد کنید .

اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش

راهنمای ثبت نام و ورود دانش آموزش  به سامانه شاد آموزش و پرورش

گزینه ورود به عنوان دانش آموز را انتخاب کنید . در این هنگام به سایت آموزش و پرورش منتقل میشوید . کد ملی و مشخات خواسته شده را وارد کنید تا احراز هویت شوید .

اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش

حالا به محیط اپلیکیشن برگشت داده می شوید تا ادامه فرایند را انجام دهید .

بزوی آموزش کامل استفاده از اپلیکیشن دانش آموزی شاد آموزش و پرورش را در ادامه همین پست برای شما مینویسیم .

سامانه شاد دانش اموزی

حل مشکلات اپلیکیشن شاد دانش آموزی

اپلیکیشن شاد دانش اموزی آموزش و پرورش

دانلود اپلیکیشن شاد دانش آموزی

آخرین نسخه اپلیکیشن شاد دانش اموزی را از سایت دانلود کار دریافت نمایید .

جهت دانلود بر روی لینک بالا کلیک نمایید .

 

متاسفانه این سامانه در حال حاضر با مشکلات زیادی روبرو می باشد . ما در طول روز تماس های زیادی داریم از کاربرانی که هنگام نصب اپلکیشن شاد آموزش و پرورش با مشکل روبرو شدن .

شما هم در صورتی که هنگام نصب اپلیکیشن شاد دانش اموزی با مشکلی روبرو شدید میتوانید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید .

کارشناسان همراه رایانه بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما عزیزان می باشند . تماس از طریق تلفن ثابت با شماره هوشمند کشوری 9099070345در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

2 پاسخ
  1. مهدی
    مهدی گفته:

    سلام دانش اموز ایا میتواند گروه بزند اگر نمیتواند پس سرگروه ها چطور اعضای گروهشان را اداره کنند

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =