برنامه ویرایش اندام در فتوشاپ و لاغری شکم با فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی مشکلات کامپیوتری و فتوشاپ را در همراه رایانه تجربه کنید


از کاربردهای فتوشاپ کوچک و بزرگ کردن اندام در فتوشاپ می باشد. با این ابزار می توانید به عنوان مثال قسمتهای بزرگ اندام را کوچک تر کرد. مثلا بینی یا شکم شخص را به صورت مجازی کوچک کنیم. همینطور بتوانیم به سایر قسمتهای بدن حالت و انحنا بدهیم. بنابراین در ادامه این آموزش با ما باشید.

 

طریقه کوچک کردن شکم در فتوشاپ


بعد از باز کردن برنامه فتوشاپ و لود کردن تصویر در داخل فتوشاپ ابتدا می بایست با ترکیب کلیدهای Ctrl+J یک لایه جدید ایجاد می کنیم.

برنامه ویرایش و فتوشاپ اندام

برای ادامه کار می توانیم از منوی فیلتر گزینه Liquefy و یا کلیدهای Ctrl+Shift+X را بفشاریم تا پنجره مورد نظر باز شود. در پنجره مورد نظر اولین ابزار را انتخاب می کنیم. و از قسمت Brush Size اندازه براش را انتخاب می کنیم.

برنامه ویرایش و فتوشاپ اندام

با ابزار Forward wrap tools از سمت قسمتهای آبی به سمت رنگ قرمز رفته تا بتوانید به فضای اطراف تصویر گسترش لازم را بدهید. با اینکار علاوه بر افزایش فضا از ابعاد شکم کاسته شده و گویا فرد لاغرتر به نظر می رسد. به تصویر ذیل نگاهی بیندازید و با تصویر فوق مقایسه کنید.

برنامه ویرایش و فتوشاپ اندام

جهت آموزش لکه گیری صورت و عکس در فتوشاپ کلیک کنید.

چنانچه لایه یک را غیر فعال کنید و بعد دوباره فعال کنید متوجه می شود که چه تفاوتی در تصویر اتفاق افتاده است.

برنامه ویرایش و فتوشاپ اندام

کوچک کردن سایر اجزای صورت در فتوشاپ


با دستور فوق حتی می توانیم سایر اجزای صورت را نیز بزرگ و یا کوچک کنیم. در تصویر ذیل دو ابزار مشخص شده است که اولی برای کوچک کردن و دومی برای بزرگ کردن اجزای صورت و یا سایر قسمتها به کار می رود.

برنامه ویرایش و فتوشاپ اندام

در تصویر ذیل بینی شخص مورد نظر کوچک تر شده است.

برنامه ویرایش و فتوشاپ اندام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =