اینترنت و شبکه, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب, واتس اپ

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ

حل مشکلات با کمک رایانه               

برای آموزش برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید ( تماس با موبایل ممکن نیست ) در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) کمک بگیرید تا به پشیبانی واتساپ متصل شده و برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ را اموزش ببینید .

آیا تا به حال اشتباهی پیامی را از واتساپ حذف کرده اید ؟ برای خیلی از افراد پیش می آید که به اشتباه پیامی را از واتساپ پاک کرده اند و یا از حذف یک پیام و مطلب پشیمان شده اند ، آن ها به دنبال بازیابی پیام خود می گردند .

همراه رایانه قصد دارید برگرداندن و ریکاوری پیام حذف شده واتساپ را آموزش دهد . اگر شما هم می خواهید پیامی که پاک کرده اید را ریکاوری کنید ، این مطلب بهترین گزینه برای شماست .

پشتیبانی واتساپ می تواند به شما برای برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ کمک کند ، فقط کافیست با واحد پشتیبانی تماس بگیرید ، همچنین می توانید از طریق روش های مختلف با کارشناسان این پیام رسان در ارتباط باشید .

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ روش های مختلفی دارد ، این روش ها بسته به نوع سیستم عامل و راهی ست که شما قبلا برای بک آپ گیری از آن استفاده کرده اید .

حل مشکلات با کمک رایانه

در ادامه تمامی راه های برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ را آموزش می دهیم ، با ما همراه باشید .

 

 

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در اندروید

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در اندروید

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در اندروید

حذف شدن پیام ها یا داده های مختلف در واتساپ گاها می تواند مشکلات بزرگی برای کاربر به وجود آورد .  واتساپ به طور پیش فرض پیام های موجود را در حافظه داخلی دستگاه ذخیره کرده و به نوعی از آن پشتیبان گیری می کند .

هنگامی که کاربر به واتساپ وارد می شود ، در لحظه ورود برنامه ، واتساپ از آن می پرسد که آیا قصد دارید از داده های خود به روی گوگل درایو پیشتیانی کنید ؟ در این لحظه کاربر انتخاب می کند که آیا گوگل درایو اطلاعاتش را بک آپ بگیرید یا خیر ؟

حال اگر یادمان رفته باشد که گوگل درایو رو فعال کنیم تا بک آپ بگیرد چه ؟

همانطور که گفته شد برنامه واتساپ به طور پیش فرض از داده های شما در حافظه داخلی گوشی پشتیبان گیری می کند تا در صورت لزوم بتواند فعالیت برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ را انجام دهد .

برای این کار کافی ست با آموزش زیر همراه ما باشید .

۱ . وارد فایل های شخصی شوید و فضای ذخیره سازی داخلی را انتخاب کنید .

انتخاب فضای ذخیره سازی

انتخاب فضای ذخیره سازی

۲ . در نوار جستجو کلمه whatsapp را سرچ نمایید .

جستجو واتساپ در فضای داخلی

جستجو واتساپ در فضای داخلی

۳ . حال پس از پیدا کردن واتساپ زوی آن کلیک کنید و پوشه واتساپ را باز کنید .

انتخاب پوشه واتساپ

انتخاب پوشه واتساپ

۴ .از بین گزینه ها  Databases  را انتخاب کنبد .  

انتخاب و انتقال Databases

انتخاب و انتقال Databases

۵ . در اینجا فایل هایی متعددی نمایش داده می شود که چند تای آن تقریبا به یک شکل است ، لازم است فایل متفاوت را انتخاب کنید .

انتقال فایل متفاوت

انتقال فایل متفاوت

۶ . فایل را به یک حافظه دیگر و یا برنامه دیگر همچون تلگرام منتقل کنید .

۷ . اکنون واتساپ را پاک کنید و مجددا فایل دانلودی آن را نصب کنید . ( وارد اکانت نشوید )

۸ . پس از نصب برنامه ، فایل برداشته شده را به محل قبلی خودش بگذارید .

۹ . حال مجددا شماره تلفن قبلی خود را در واتساپ درج کرده و اکانت خود را بالا بیاورید .

حال می بینید که اکانت شما و پیام های حذف شده با موفقیت برگردانده شده است  و برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ از حافظه داخلی را یاد گرفته اید .

 

 

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ از گوگل درایو

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ از گوگل درایو

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ از گوگل درایو

وقتی وارد اکانت کاربری واتساپ می شوید ، برنامه به شما اخطار می دهد آیا دوست دارید اطلاعات حسابتان پشتیبان گیری شود ؟ در صورت لزوم می توانید مشخص کنید اطلاعات شما در چه بازه زمانی ذخیره و روی چه ایمیلی بک آپ گرفته شود .

اگر کاربر در لحظه ورود ، اطلاعات خود را با گوگل درایو پشتیبان گیری کند ، حال می تواند پیام های حذف شده را به راحتی بازیابی کند .

حال برای این که برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ را از گوگل درایو پیش ببرید لازم است بررسی کنید آیا تا به حال گوگل درایو شما از داده های اکانت کاربری پشتیبانی گرفته است ؟

برای این کار به واتساپ <  تنظیمات < گفتگو ها < پشتیبان گیری از گفتگو بروید .

در این بخش به شما آخرین زمان پشتیبان گیری را نمایش می دهد ، اگر با عبارت هرگز در آخرین پشتیبان گیری و وقت محلی رو به رو شدید ، نشان می دهد که عملیات مورد نظر انجام نشده است . در غیر این صورت :

واتساپ را حذف کرده و مجددا از فروشگاه پلی با اپ استور آن را دانلود کنید .

شماره خود را وارد کنید و کد پیامک شده را در کادر مربوطه درج کنید .

واتساپ می پرسد آیا قصد دارید پیام های پشتیبان گیری گوکل را برگردانید ؟ لازم است به روی restor بزنید .

حال می بینید که به راحتی پیام های پاک شده شما بازگردانده می شود .

 

 

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در آیفون با Icloud drive

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در آیفون با Icloud drive

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در آیفون با Icloud drive

مشکل برگرداندن پیام های حذف شده برای افرادی که از تلفن های هوشمند آیفون استفاده می کنند ، شدید تر است . در این بخش قرار است نحوه برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در آیفون را آموزش دهیم .

توجه داشته باشید این روش صرفا برای کسانی ست که پشتیبان گیری گوگل درایو از واتساپ را فعال کرده اند ، کاربرد دارد . اکنون نحوه پشتیبان گیری از پیام های واتساپ با گوگل درایو را به شما آموزش می دهیم .

وارد تنظیمات آیفون شوید و از منوی Apple ID بخش Icloud را لمس کنید .

سپس از میان گزینه های روی میز Icloud Drive را انتخاب کرده و واتساپ را فعال کنید .

فرض را بر این بگیرید که پس از پشتیبان گیری ، نکات امتحانی آزمون پیش رویتان را به اشتباهی حذف کرده اید ! چاره چیست ؟ حال نوبت به برگرداندن پیام های پاک شده واتساپ است .

برای برگرداندن پیام های حذف شده ، لازم است آخرین نسخه واتساپ را داشته باشید .

برنامه واتساپ نصب شده را باز کرده و شماره تلفن خود را وارد کنید ؛ پس از درج شماره تلفن کد ورودی برای شما پیامک می شود که لازم است آن را در کادر مربوطه درج نمایید .

اکنون اگر از داده های واتساپ خود پشتیبان گیری کرده باشید می توانید با کلیک به روی گزینه  Restore from iCloud و انتخاب Restore Chat History ، پیام های ذخیره شده خود را بازیابی کنید .

در ضمن توجه داشته باشید که برای انجام این فعالیت لازم است ازیک AppleID یکسان برای دستگاه و حساب کاربری آیکلاد استفاده کنید .

 

 

کلام آخر

برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ در این پست از وبلاگ همراه رایانه آموزش داده شده است . اگر از گوشی اندروید استفاده می کنید ، می توانید با دو روش اصولی پیام های پاک شده واتساپ را برگردانید .

برگرداندن پیام های پاک شده به طور پیش فرض از طریق واتساپ انجام می شود ، همچنین گوگل درایو می تواند به برگرداندن رسانه های حذف شده شما کمک کند .

همراه رایانه همراه همیشگی شما به صورت شبانه روزی در همه روز های هفته به خدمت رسانی حاظر است .

چنانچه قصد دارید برگرداندن و ریکاوری پیام پاک شده واتساپ را انجام دهید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از نلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا پشتیبانی واتساپ به شما کمک کند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *