تبلیغ به معنای رساندن پیام می باشد . تبلیغ در همراه رایانه یکی از بهترین روش ها برای رساندن پیام به مخاطبین احتمالی شما می باشد .  در حقیقت شما با تبلیغات سعی در ارسال پیام خود به مخاطبینتان دارید . با گسترده شدن زمینه های خدمات و کالا و همچنین افزایش جمعیت ، لزوم تبلیغات برای پیدا کردن مشتری ، ترغیب و تشویق مشتری برای استفاده از کالا و خدمات شما ، به یک امر حیاتی برای فروشندگان و کسب و کارها تبدیل شده است .

اینکه چه نوع تبلیغی داشته باشید و در چه محیطی تبلیغ کنید تا مشتری های احتمالی آن راببینند ، بستگی به نوع محصول شما و منطقه فعالیت شما دارد .

سایت همراه رایانه با قابلیت سرچ در بسیاری از کلمات مربوط به شبکه های اجتماعی و اینترنت ، محیط بسیار مناسبی برای تبلیغات اینترنتی و دیده شدن خدمات و کالای شما می باشد . 

تلفن تماس جهت هماهنگی تبلیغات ۰۹۱۲۰۳۵۷۷۲۷

ایمیل جهت سفارش تبلیغات jobhamrahpc@gmail.com

 

انواع تبلیغات

 

انواع تبلیغات

انواع تبلیغات

به نوعی میتوان انواع تبلیغات را به دسته های زیر تقسیم کرد

 

  • تبلیغات محیطی
  • تبلیغات چاپی
  • تبلیغات الکترونیکی و مجازی

 

از بین انواع تبلیغات بالا ، تبلیغات محیطی و چاپی هزینه نسبتا بالاتری دارند و محدوده تحت پوشش محدود ! اما تبلیغات مجازی معمولا ارزان تر و دامنه فعالیت گسترده تری را تحت پوشش قرار میدهد .

 

تبلیغات اینترنتی

 

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

شاید در حال حاضر بهترین نوع تبلیغ برای بسیاری از خدمات و محصولات ، همین تبلیغات مجازی و اینترنتی باشد . انواع تبلیغات اینترنتی و مجازی را میتوان به دسته های زیر تقسیم نمود .

 

  • تبلیغات بنری در سایت های اینترنتی
  • تبلیغات رپورتاژ در سایت های اینترنتی
  • تبلیغات بنری در شبکه های اجتماعی
  • تبلیغات پیامکی و …

 

پلن های تبلیغی در سایت همراه رایانه

 

پلن های تبلیغاتی در سایت همراه رایانه

پلن های تبلیغاتی در سایت همراه رایانه

شما می توانید از جایگاه های بنری تعبیه شده در صفحات داخلی سایت همراه رایانه که بالاترین میزان بازدید را دارند برای معرفی کسب و کار و یا سایت و محصول خود استفاده نمایید . برای رزرو بنر تبلیغات در سایت همراه رایانه با شماره انتهای صفحه تماس بگیرید .

رپورتاژ در سایت همراه رایانه

همراه رایانه یکی از معتبرترین و با سابقه ترین برند های فعال در زمینه مشاوره و آموزش رایانه و موبایل می باشد . اکثر تیتر ها و مطالب همراه رایانه در صفحات اول گوگل و موتور های جستجو ظاهر می شوند .

 

تبلیغات اینترنتی در شبکه های اجتماعی

 

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ، انقلابی در زمینه تعاملات و تبلیغات مجازی ایجاد کرده اند ، به طوری که بسیاری از کاربران بدون داشتن اطلاعات خاصی از فضای مجازی با کمک این برنامه های 

به عنوان مثال ، همراه رایانه در عباراتی مانند پشتیبانی ایتا ، پشتیبانی روبیکا ، پشتیبانی واتساپ ، پشتیبانی سروش ، پشتیبانی بله و بسیاری از سرچ های مرتبط با شبکه های اجتماعی در لینک یک یا دو سه لینک اول گوگل می باشد .

 

تبلیغات در ایتا

 

تبلیغات در ایتا

تبلیغات در ایتا

با توجه به اینکه سایت همراه رایانه در بسیاری از عبارت ها و سرچ های کاربران در لینک یک و یا دو سه لینک اول در گوگل می باشد ، لذا یکی از بهترین صفحات داخل اینترنت برای تبلیغات ایتا ، تبلیغ کانال و گروه های ایتا می باشد . 

 

تبلیغات رپورتاژ در سایت همراه رایانه

 

تبلیغات رپورتاژ در سایت همراه رایانه

تبلیغات رپورتاژ در سایت همراه رایانه

همچنین شما می توانید با سفارش تبلیغات بصورت رپورتاژ در سایت همراه رایانه ، یک تبلیغ دائمی به همراه یک لینک به سایت و یا ادرس شبکه اجتماعی خود داشته باشید .

در تبلیغات رپورتاژ ، شما یک صفحه اختصاصی با مطالب و تصاویر خودتان در سایت همراه رایانه دارید که بصورت طولانی مدت در سایت همراه رایانه باقی می ماند و قابلیت ایندکس شدن در گوگل و ظاهر شدن در سرچ های گوگل را دارد . 

 

شماره تلفن تبلیغات در سایت

 

شماره تلفن تبلیغات در سایت

شماره تلفن تبلیغات در سایت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت تبلیغات با شماره ۰۹۱۲۰۳۵۷۷۲۷ تماس بگیرید و یا در ایتا به همین شماره پیام بدهید .