تست باتری اندروید

یکی از فاکتور های مهم در گوشی های اندروید سلامت باتری است . راه مشخصی برای بررسی سلامت باطری در دستگاه های اندروید وجود ندارد و این خود یک نقص در بخش گوگل است .

ولی میتوان با استفاده از برنامه های جانبی این کار را انجام داد .

      


تست باتری با برنامه Accu Battery

اندروید روش خاصی برای کنترل سلامت باتری ندارد به همین خاطر هر برنامه ای که برای این کار استفاده میشود باید بیش از چند روز هفته یا ماه منتظر بمانید تا سلامت آن را تایید کند.

برنامه AccuBattery در چند چرخه شارژ بیشتری استفاده که میکنید شروع به دریافت ایده سلامت باطری دستگاه  به صورت دقیق میکند .استفاده از این برنامه رایگان است.

بعد از نصب برنامه AccuBattery را اجرا کرده در صفحه ای قرار میگیرید که در مور باتری دستگاه شما اطلاعاتی به شما میدهد .

در صفحه بعد می توانید یک نوار لغزنده را تنظیم کنید که میزان باطری را به درصد به شما نشان میدهد .تنظیم پیش فرض ۸۰% است که بهترین مقدار برای حفظ سلامت  وطول عمر باطری است.

برای مشاهده اطلاعات باطری روی گزینه HEALTHدرپایین کلیک کنید.

اول یک صفحه خالی نمایش میدهد و این یعنی هیچ اطلاعاتی در اختیار ندارید .با گذشت زمان AccuBattery میزان مصرف باطری وظرفیت کلی را بررسی میکند.

همراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل است که بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان را دارد .
برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه تنها از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را شماره گیری کنید در صورت عدم موفقیت تماس با این مرکز می توانید از سامانه شارژی این سازمان استفاده کنید.
برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شوید و پرفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و در گوشی اندروید خود نصب کنید.
با خرید شارژ علاوه بر اینکه می توانید از طریق موبایل با این سازمان ارتباط برقرار کرده  ۵۰ درصد تخفیف در هزینه تماس دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =