روبیکا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

حالت روح روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

چنانچه برای فعال سازی حالت روح روبیکا با مشکل مواجه شدید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا از اطلاعات بی نظیر کارشناسان همراه رایانه بهره مند شوید .

حالت روح ، یک ویژگی منحصر به فرد که در کمتر برنامه ای پیدا می شود . از شانس خوب شما هم برنامه روبیکا از این قابلیت بهره مند است ؛ اما نه به صورت مستقیم !

از آنجایی که استفاده از پیام رسان های داخلی امروزه یک امر طبیعی به حساب می آید ، ایجاد یک اکانت کاربری حرفه ای با امنیت بالا هم یک امتیاز مثبت تلقی می شود . در ادامه مطلب قصد داریم نکات آموزشی و مهمی را درباره پیام رسان روبیکا به شما عزیزان و همراهان همراه رایانه آموزش داده تا بهترین استفاده ممکن را از پیام رسان خود داشته باشید .

در ضمن جهت اطلاعات بیشتر از پیام رسان روبیکا می توانید از پست روبیکا چیست دیدن کنید .

ابتدا جهت دانلود این برنامه برای سیستم عامل های مختلف از مطالب دانلود روبیکا برای آیفون ، دانلود روبیکا برای اندروید و استفاده از نسخه تحت وب روبیکا استفاده کنید . در صورت دریافت نکردن پیامک حاوی کد ورود به برنامه به پست مشکل کد نیامدن روبیکا مراجعه نمایید . اگر همچنان با با استفاده از نسخه وب و اپلیکیشن مورد نظر موفق به وصل شدن روبیکا نشدید ، به مطلب وصل شدن به روبیکا مراجعه کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب آموزشی روبیکا

در ادامه مطلب به انجام عملیات فعال و غیر فعال سازی حالت روح در روبیکا می پردازیم .

شما می توانید جهت ارتباط با مرکز تخصصی مشاوره تلفنی همراه رایانه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

فعال و غیر فعال سازی حالت روح روبیکا

متاسفانه پیام رسان روبیکا از حالت روح پشتیبانی نکرده و نمی توان حتی در نسخه های غیر رسمی از آن استفاده کرد ؛ اما همراه رایانه برای شما ترفند های جالبی آماده کرده است که می توانید به راحتی تنها با استفاده از آن ها آخرین بازدید و تیک دوم خواندن پیام هایتان را مخفی کنید .

فعال سازی و غیر فعال سازی حالت روح روبیکا

فعال سازی و غیر فعال سازی حالت روح روبیکا

کافی ست با همراه رایانه همراه ما باشید تا از آخرین اخبار و تحولات فناوری با خبر شوید . همراه رایانه به صورت بیست وچهار ساعته در همه روز های هفته حتی ایام تعطیل به پاسخگویی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و کامپیوتر شما مشغول است . صفحه پشتیبانی روبیکا نیز مطالب خوبی جهت ارتباط با پشتیبانی و حل سایر مشکلات روبیکا دارد که می توانید به آن مراجعه نمایید .

در ادامه به ترفند هایی که کارشناسان همراه رایانه قصد آموزش آن را به همراهان عزیز دارند ، می پردازیم .

  1. خواندن پیام ها بدون تیک دوم

  • برای انجام این فرایند لازم است ، انگشت خود را به روی پیوی شخص مورد نظر قرار داده و پیام های ارسالی او را بدون دیده شدن بخوانید .
  1. مخفی کردن حالت آخرین بازدید

  • به قسمت تنظیمات مراجعه کرده و از بخش تنظیمات آخرین بازدید ، گزینه هیچکس را انتخاب کنید .

با انتخاب این گزینه آخرین بازدید شما معلوم نشده و هیچکس نمی تواند زمان آنلاین بودن شما را تشخیص دهد .

برای غیر فعال سازی حالت روح و یا به عبارتی غیر فعال سازی آخرین بازدید در روبیکا ، از همان مراحل قبلی گذشته و این بار تیک همه را فعال کنید .

 

اگر با مطالعه مطلب فعال سازی حالت روح روبیکا ، همچنان موفق به انجام فرایند حالت روح روبیکا خود نشدید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان خبره همراه رایانه به شما در حل مشکلات خود کمک کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *