بله, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

حذف تبلیغات پیام رسان بله

حل مشکلات با کمک رایانه                

اگر قصد حذف تبلیغات پیام رسان بله را دارید اما قادر به انجام آن نیستید ، تنها کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت ، بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به حل مشکل حذف تبلیغات پیام رسان بله شما بپردازند .

امروزه یکی از پیام رسان های داخلی که از لحاظ امنیتی بسیار قدرتمند و غیر قابل نفوذ است ، بله نامیده می شود . این پیام رسان ، برنامه ایست ترکیب شده از قابلیت ویژه پیامک رسانی و انجام فعالیت های مالی بانکی . بله می تواند به راحتی تنها با یک بار ایجاد اکانت کاربری به انجام فعالیت های بانکی و مالی کاربران بپردازد . اگر شما هم قصد آشنایی بیشتر با پیام رسان بله را دارید ، تنها لازم است پست پیام رسان بله چیست ؟ را مطالعه نمایید .

چنانچه شما نیز ، قصد حذف تبلیغات پیام رسان بله خود را دارید ، کافی ست تا پایان این مطلب همراه ما بمانید .

پیام رسان بله از امکانات بسیاری برخوردار است که شما می توانید تنها با استفاده از پست امکانات برنامه بله به ویژگی های گوناگون دست یابید . یکی از این ویژگی ها قابلیت کارت به کارت در بله ست . اما همانطور که می دانید بسیاری از پیام رسان ها همراه با مشکلات گوناگونی رو به رو بودند که موجب شده در حین استفاده از برنامه با اختلال مواجه شوند .

بله نیز از این قائده مستثنا نبوده و در بخی اوقات قابلیت کارت به کارت او کمی با اختلال مواجه می شود . چنانچه شما نیز با مشکل کارت به کارت رو به رو شدید ، مطلب مشکل کارت به کارت در بله را مطالعه نمایید .

یکی دیگر از مشکلاتی که پیام رسان بله می تواند داشته باشد ، دانلود نکردن فیلم و عکس ، فایل و مشکلات نوتیفیکیشن بله ست . برای حل این مشکل لازم است به مطالب مشکل دانلود نشدن فیلم در بله ، مشکل دانلود نشدن عکس بله ، مشکل دانلود نشدن فایل در بله و حل مشکلات نوتیفیکیشن بله مراجعه کنید .

برنامه بله به دلبل مهم بودن امنیت فعالیت های مالی خود از موارد امنیتی بالایی پشتیبانی می کند ، به همین دلیل شما می توانید برای اطلاع از آخرین نکات امنیتی از مطلب حریم خصوصی پیام رسان بله دیدن کنید . چنانچه قصد دلیت اکانت بله خود را دارید ، از آموزش حذف اکانت بله استفاده کنید ؛ همچنین می توانید جهت ارتباط با پشتیبانی بله به پست شماره پشتیبانی بله مراجعه کنید .

اگر موفق به ارتباط با پشتیبانی بله نشدید ، همراه رایانه برای کمک به شما حافظر است ، تنها لازم است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان خبره همراه رایانه در ارتباط باشید .

برای استفاده از پیام رسان بله ، ابتدا لازم است یک حساب کاربری در این پیام رسان ایجاد کنیم . برای ایجاد اکانت اول لازم است وارد این پیام رسان شده و سپس اطلاعات لازم را وارد کنید .

همانطور که می دانید نسخه های بله با توجه به سیستم عامل های مختلف متفاوت است . بنابراین لازم است که هر دستگاه نسخه مناسب سیستم عامل خودش را دانلود کند . جهت دانلود برنامه به روی عبارت مخصوص خود که شامل دانلود بله برای آیفون ، دانلود بله برای اندروید ، دانلود بله برای کامپیوتر است ، کلیک نمایید . توجه کنید اگر کد ورود به برنامه باری شما فرستاده نشد ، از مطلب مشکل ارسال کد پیام رسان بله کمک بگیرید .

حل مشکلات با کمک رایانه

اگر مایل به نصب اپلیکیشن نیستید ، می توانید از نسخه تحت وب بله استفاده کنید . در صورتی که با مشکل ورود به بله از طریق نسخه وب مواجه شدید ، به پست مشکل پیام رسان بله وب مراجعه نمایید .

 

چگونگی حذف تبلیغات پیام رسان بله

 

چگونگی حذف تبلیغات پیام رسان بله

چگونگی حذف تبلیغات پیام رسان بله

یکی از مشکلات بسیار بزرگ بله که همواره از ابتدای راه به دلیل الگورتیم و قوانین خاص خود با آن مواجه بوده است ، حذف نشدن تبلیغات این پیام رسان است .

متاسفانه برنامه بله قابلیت حذف و یا غیر فعال سازی تبلیغات خود را به دلیل کسب درآمد این بخش نداشته و موجب ناراحتی بسیاری از کاربران خود شده است .

چنانچه با مطالعه مقاله حذف تبلیغات پیام رسان بله همواره با مشکل و یا انبوهی از سوال مواجه بودید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا از اطلاعات بی نظیر کارشناسان همراه رایانه بهره مند شوید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *