اینترنت و شبکه, اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, کامپیوتر, موبایل, همه مطالب

حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

به دنبال حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام می گردید ؟ همراه رایانه به شما آموزش می دهد ، می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید ( تماس از طریق موبایل ممکن نیست ) ، چنانچه موفق به تماس نشدید از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) کمک بگیرید تا کارشناس های همراه رایانه شما را در حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام راهنمایی نمایند .

به اکانت اینستاگرامتان نیاز ندارید و قصد دارید آن را حذف کنید ؟ در این پست وبلاگ حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم .

به دنبال یک راه برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام هستید ؟ با خواندن پست پشتیانی اینستاگرام می توانید ۸ روش ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام و حل ۱۰ مشکل رایج اینستاگرام را آموزش ببینید .

اگر به حساب کاربری خود نیاز ندارید، آن را حذف کنید . اینستاگرام مثل خیلی از پلتفرم های دیگه از قابلیت حذف حساب برخوردار است .

برای حذف حساب کاربری به رمزعبور و آیدی اکانت خود نیاز دارید ؛ اگر رمز عبور خود را فراموش کردید پست مشکل لینک ریست پسورد اینستاگرام را مطالعه نمایید .

حل مشکلات با کمک رایانه

در ادامه مطلب قصد داریم روش های حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام را آموزش دهیم . با همراه رایانه ، همراه ما باشید .

 

 

آموزش حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام

آموزش حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام

آموزش حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام

حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام تنها از دو روش امکان پذیر است . در این پست وبلاگ دو روش حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم .

حساب کاربری اتان دی اکتیو نمی شود ؟ قصد دارید آن را غیر فعال کنید و موفق نمی شوید ؟ پست مشکل دی اکتیو نشدن اینستاگرام بهترین راه حل برای حل مشکل شماست .

توجه داشته باشید که برای استفاده از هر دو روش ابتدا لازم است وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و سپس برای حذف آن اقدام نمایید .

 

روش اول : حذف از داخل برنامه

در این روش لازم است بروزترین نسخه اینستاگرام را داشته باشید . برنامه را آپدیت کنید و سپس برای حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام تلاش کنید .

  • وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید .
  • به مرکز حساب ها در اکانت کاربری مراجعه کنید .
  • کنترل مالکیت در جزئیات شخصی خود را دست بگیرید .
  • انتخاب کنید که آیا قصد دارید حسابتان را غیر فعال کنید و با نیاز به حذف آن دارید .
  • حال دلیل حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام را تیک بزنید وگزینه ادامه را لمس کنید .
  • نوبت به غول آخر و حذف نهایی اکانت شماست ، گذرواژه را انتخاب کنی و مطمئن شوید اکانتتان حذف شده است .

با انجام مراحل بالا از طریق اپلیکیشن اینستاگرام می توانید به راحتی به انجام حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام بپردازید .

وقت آن است که روش حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام از طریق وبسایت آن را آموزش ببینید .

 

 روش دوم : حذف از طریق وبسایت اینستاگرام

برای حذف از طریق وبسایت دیگه نیازی به داشتن اپلیکیشن ندارید ! فقط کافی ست آی پی خود را تغییر داده و به وبسایت اینستاگرام مراجعه کنید .

  • در مرحله اول به وبسایت حذف اکانت اینستاگرام و یا instagram . com مراجعه کنید .
  • اطلاعات اکانت کاربری را درج کنید و وارد حساب شوید .
  • حال از صفحه باز شده دلیل خود را در زیر جمله Why are you deleting your account مشخص کنید .
  • اکنون لازم است به روی گذینه حذف کلیک کنید تا حساب کاربری اینستاگرام شما با موفقیت حذف شود .

اگر در انجام هر یک از راه حل ها برای حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام به مشکل خوردید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا همکاران ما به شما در بخش پشتیبانی اینستاگرام کمک کنند .

 

 

نتیجه گیری

حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام می تواند به راحتی با دو روش انجام شود . تیم تولید محتوای همراه رایانه هر دو راه دیلیت حساب اینستاگرام را به شما آموزش داده است .

خیلی وقت ها شده است که نیاز به حساب کاربری امان نداریم یا قصد داریم اکانت را کلا از دسترسمان خارج کنیم ، بهترین روش برای نداشتن اکانت حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام است .

شما می توانید با مطالعه آموزش های داده شده اکانت اینستاگرامتان را حذف کرده و تمامی اطلاعات موجود در آن را از بین ببریم . همراه رایانه همراه همیشگی شما برای کمک به مشکلاتتان اینجاست .

برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه می توانید به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل تنها با مرکز ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره بی نظیر کارشناسان بهره مند شوید .

چنانچه با مطالعه مطلب حذف دائمی و کامل اکانت اینستاگرام موفق به حذف حساب نشدید شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره شماره گیری کرده تا با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *