حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به موضوع (حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام) بپردازیم  .

اینستاگرام امروزه یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در سراسر دنیا و مخصوصا در میان ایرانی ها می باشد که می توان از آن به عنوان یک راه ارتباطی قوی برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدئوهای شخصی با دوستان استفاده کرد .

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام

در این مقاله به سوال های زیر پاسخ داده خواهد شد :

 • اینستاگرام چه نوع برنامه ای است و چه جایگاهی در میان مردم دارد ؟
 • چگونه می توان با فالو کردن یک فرد از نشان دادن لیست دوستان پیشنهادی جلوگیری نمود ؟
 • در مقابل حذف دوستان پیشنهادی اینستاگرام ، چه گزینه ای قرار دارد  ؟
 • برای قرار گرفتن در لیست دوستان پیشنهادی، اینستاگرام  به چه آیتم هایی توجه می کند  ؟
 • برای قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام چه کارهایی باید انجام داد  ؟
 • چه روش هایی وجود درد که با آن بتوان به راحتی دوستان پیشنهادی در اینستاگرام را حذف کرد  ؟
 • به منظور سو استفاده قرار نگرفتن اطلاعات شخصی افراد چه راهکارهایی توصیه می شود  ؟
 • چرا افراد به حذف دوستان پیشنهادی در ایسنتاگرام تمایل دارند  ؟
 • چه افرادی مجوز استفاده از برنامه اینستاگرام را دارند ؟
 • چه ترفندهایی برای  مدیریت و شخصی سازی صفحه اینستاگرام وجود دارد  ؟
 • آیا حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام منجر به کاهش فالوور می شود ؟
 • اینستاگرام برای رها شدن از شر کامنت های نامناسب  چه راهکاری دارد  ؟
 • حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام بیشتر مناسب چه کسانی می باشد  ؟ چرا این افراد دوست دارند که با پیچ شخصی خود چنین کاری کنند  ؟
 • آیا حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام برای افرادی که کسب و کار مجازی دارند ، گزینه مناسبی است  ؟
حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام

اینستاگرام چه نوع برنامه ای است و چه جایگاهی در میان مردم دارد ؟

اینستاگرام امروزه برای تعداد زیادی از افراد به یک فرصت و موقعیت عالی برای پیشرفت بیزینس و تجارت تبدیل شده است، چرا که می توان با راه اندازی یک صفحه عمومی و به اصطلاح پیچ ، از افراد زیادی درخواست کنید که فعالیت های شما را پیگیری نمایند و این کار هم با دنبال کردن افراد یا به اصطلاح فالوی آنها انجام می شود  . چرا که این برنامه به قدری فراگیر و گسترده است که می توان از سراسر دنیا برای صفحه خود مخاطب پیدا کنید و به راحتی دیده شوید  .

این برنامه قابلیت این را دارد که بتوان از آن برای راه اندازی یک فروشگاه مجازی یا هر نوع فعالیت دیگری درآمدهای میلیونی کسب کنید، چرا که امروزه تجارت الکترونیک در تمام دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است و بستر مناسبی برای استقلال مالی می باشد  . ولی تعداد زیادی از افراد هستند که بنا بر موقعیت اجتماعی که دارند علاقمندند، از اینستاگرام تنها به عنوان یک راه ارتباطی میان خود و دوستانشان استفاده کنند و دوست ندارند که اطلاعات خود را برای عموم افراد در معرض دید و نمایش بگذارند  .

اما اینستاگرام با تمامی امکانات خوبی که دارد می تواند با گزینه هایی مانند لیست دوستان پیشنهادی تعداد زیادی از کاربران را به این فکر وا دارد که از این قابلیت بنا بر دلایل شخصی خود چشم پوشی نمایند و حتی بخواهند صفحه شخصی خود را به گونه ای تنظیم نمایند که دیگر این گزینه به آنها نشان داده نشود .

چگونه می توان با فالو کردن یک فرد از نشان دادن لیست دوستان پیشنهادی جلوگیری نمود ؟

همانطور که می دانید اینستاگرام برنامه ای است با قابلیت ها و گزینه های زیاد که شما کاربر عزیز به راحتی می توانید آن را طبق میل شخصی خود تنظیم نمایید  . امروزه کاربران اینستاگرام با فالو کردن یک فرد می توانند لیست دوستان پیشنهادی فرد فالو شده را هم ببینند که این امر کمی برای آن ها خوشایند نیست و به دنبال راه هایی می گردند تا این گزینه راغیر فعال ننمایند  .

برای اینکه بتوانید لیست دوستان پیشنهادی در اینستاگرام را غیر فعال نمایید باید وارد سایت اینستاگرام به نشانی www.instagram.com رفته و پس از وارد شدن به حساب کاربری یا همان اکانت خود از بخش Profile گزینه ویرایش پروفایل یا همان Edit Profile را بزنید

چگونه می توان با فالو کردن یک فرد از نشان دادن لیست دوستان پیشنهادی جلوگیری نمود ؟

چگونه می توان با فالو کردن یک فرد از نشان دادن لیست دوستان پیشنهادی جلوگیری نمود ؟

و در ادامه تیک روبروی گزینه Similar Account Suggestions که حاوی متن   Include your account when recommending  similar accounts people might want to follow  را بردارید و در انتها گزینه Submit را بزنید . با این کار هنگام فالو کردن یک فرد دیگر منوی لیست دوستان پیشنهادی شخص به شما نشان داده نخواهد شد و شما به خوبی توانسته اید طبق نظر و سلیقه خود حساب اینستاگرام خود را تنظیم کنید .

اما در اینجا باید به این نکته توجه داشته باشید که دیگر پروفایل شما هم به عنوان اکانت پیشنهادی به افرادی که شما را فالو می کنند نشان داده نخواهد شد  .

در مقابل حذف دوستان پیشنهادی اینستاگرام ، چه گزینه ای قرار دارد ؟

جالب است بدانید که اینستاگرام برای تمامی امکانات خود یک تیک فعال و غیر فعال را قرار داده، که شما با استفاده از آن می توانید به اطلاعات دلخواه خود دسترسی داشته و سایر فالوورهای خود را از این امکان مطلع سازید و یا کاری کنید که خود و سایر بازدید کنندگان پیج نتوانند به گزینه مورد نظر دسترسی بیابند  .

در مقابل حذف دوستان پیشنهادی اینستاگرام ، گزینه نمایش لیست دوستان پیشنهادی اینستاگرام است . این گزینه بیشترین کارایی را برای افرادی دارد که می خواهند تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش داده و در مقابل کاری کنند که خود نیز به صفحات تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنند ، که نام این عمل به صورت عامیانه همان فالو کردن است  .

برای قرار گرفتن در لیست دوستان پیشنهادی، اینستاگرام به چه آیتم هایی توجه می کند ؟

اینستاگرام به عنوان یک موتور جستجوی قوی می تواند پروفایل تمامی افراد در سراسر جهان ، مکان های دیدنی و حتی موقعیت های جغرافیایی خاص را پیدا کند  . این ویژگی در قسمت سرچ یا جستجوی اینستاگرام بوده و شما به راحتی می توانید با وارد کردن آیدی دلخواه یا همان یوزرنیم به پروفایل شخص مورد نظر یا تمامی اشخاصی که نام مشابه دارند دسترسی پیدا کنید  . این لیست که همان لیست فالو هم نام دارد بر اساس عوامل خاصی که در زیر ذکر خواهد شد به ترتیب اولویت برای شما به  نمایش در می آید  .

برای قرار گرفتن در لیست دوستان پیشنهادی، اینستاگرام به چه آیتم هایی توجه می کند ؟

برای قرار گرفتن در لیست دوستان پیشنهادی، اینستاگرام به چه آیتم هایی توجه می کند ؟

انتخاب افراد لیست سرچ شده به دلایل زیر بستگی دارد :

 • تعداد فالوورهای هر اکانت
 • تعداد بازدیدهای صورت گرفته شده از اکانت
 • تعداد لایک های گرفته شده
 • تعداد لایک هایی پست شما
 • تعداد کامنت هایی که اکانت شما ، با اکانت های پربازدید رد و بدل کرده است
 • تعداد دفعاتی که نام اکانت توسط شما جستجو می شود
 • تعداد پیام های شما با دایرکت آن اکانت

برای قرار گرفتن در لیست پشنهادی اینستاگرام چه کارهایی باید انجام داد ؟

برخلاف نظر تعداد زیادی از افراد که دوست دارند لیست دوستان پیشنهاد شده در اینستاگرام خود را نبینند و یا حذف نمایند ، کاربران دیگری هستند که دوست دارند در این لیست پروفایل خود را به نمایش بگذارند تا افراد دیگر آن ها را به راحتی یافته و فالو کنند  .

برای این کار ابتدا باید تیک گزینه Similar Account Suggestions را فعال نمایید  . اما در نظر داشته باشید که اینستاگرام فعالیت شما را هم در نظر می گیرد  . چنانچه شما پست های جالب دیگری از خود به اشتراک بگذارید این شانس را دارید که توسط افراد بیشتری فالو شوید  . یکی دیگر از کارهایی که باعث می شود سریعتر در این لیست قرار بگیرید قرار دادن ویدئوهای زنده در طول هفته است  . البته بهتر است که در طول هفته چند ویدئو ارسالی از خود به اشتراک بگذارید تا مرتبا در لیست سرچ افراد باشید  .

تعداد فالوورهای شما و هم چنین تعداد لایک ها و کامنت هایی که برای هر پست خود می گیرید ، برای قرار گرفتن شما در لیست پیشنهاد شده تاثیر به سزایی دارد  . پس برای این کار باید سعی کنید که به تعداد بیشتری از افراد در اینستاگرام درخواست دنبال کردن دهید  .

البته باید در نظر داشته باشید که این لیست برای افراد خاص نظیر هنرمندان ، ورزشکاران ، چهره های سیاسی ، علمی و شخصیت های محبوب طراحی شده است ، ولی شما می توانید با پشتکار ، خلاقیت ، صبر و داشتن یک حساب اینستاگرام که چندین سال است از فعالیت آن می گذرد یک جایگاه در این لیست را به خود اختصاص دهید  .

برای قرار گرفتن در لیست پشنهادی اینستاگرام چه کارهایی باید انجام داد ؟

برای قرار گرفتن در لیست پشنهادی اینستاگرام چه کارهایی باید انجام داد ؟

چه روش هایی وجود دارد که با آن بتوان به راحتی دوستان پیشنهادی در اینستاگرام را حذف کرد ؟

زمانی که شما به فردی در اینستاگرام درخواست فالو می دهید و آن را می بینید ، می توانید سایر پروفایل های مشابه که همان لیست پیشنهادی اینستاگرام هست را ببینید ، اگر شما نمی خواهید این لیست برای شما نشان داده شود می توانید در قسمت پروفایل شخصی که هستید در کنار گزینه های Following و Followers یک فلش به سمت پایین را غیر فعال کنید  . این راه نسبت به راهی که از پیش ذکر کردیم ساده تر است . چنانچه شما دوستان خود را از این قسمت فالو کنید امکان زیادی هم وجود دارد که آن ها نیز شما را یافته و فالو نمایند  .

البته یکی از ویژگی های اینستاگرام که بر روی آن سرمایه گذاری و هزینه زیادی هم شده است همین قسمت نمایش پروفایل های مشابه است که به شما این امکان را می دهد لیست دوستان خود را نزدیک به هم و در واقع هم خانواده انتخاب کنید .

منظور از هم خانواده بودن این است که شما در پیچ های پیشنهاد شده برای فالو، پست ها و ویدئوهایی را ببینید که در مورد یک موضوع مشترک و واحد در حال اشتراک گذاری مطالب، عکس ها و ویدئوها می باشند .

جالب است بدانید که این قابلیت تنها مختص به شبکه اجتماعی اینستاگرام است و سایر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتس آپ ، فیسبوک و توییتر این قابلیت را ندارند  .

چه روش هایی وجود دارد که با آن بتوان به راحتی دوستان پیشنهادی در اینستاگرام را حذف کرد ؟

چه روش هایی وجود دارد که با آن بتوان به راحتی دوستان پیشنهادی در اینستاگرام را حذف کرد ؟

به منظور سو استفاده قرار نگرفتن اطلاعات شخصی افراد چه راهکارهایی توصیه می شود ؟

همانطور که مستحضرید اینستاگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی در میان مردم ، می تواند برای افراد سودجو و کلاهبردار به عنوان یک سوژه خوب و راحت برای مقاصد شوم تبدیل شود ، چرا که امروزه افراد خیلی راحت اطلاعاتی مانند شماره همراه ، تاریخ تولد ، شهر محل سکونت ، و حتی خیابان محل زندگی و عکس هایی از منزل خود در پیج های باز و عمومی به نمایش می گذارند  .

در گذشته و سال های قبل به علت اینکه شبکه های اجتماعی به طور گسترده در میان مردم راه پیدا نکرده بود ، افراد می توانستند در برنامه هایی مانند فیسبوک شماره همراه خود را به اشتراک بگذارند ، تا دوستان قدیمی و همکلاسی هایی که مدت ها بود از آن ها بی خبر بودند ، بتوانند رابطه تلفنی برقرار کنند و در اصطلاح همدیگر را در فضای مجازی ملاقات کنند  .

اما امروزه اگر بخواهید در اینستاگرام شماره همراه خود را در قسمت بیوگرافی پیچ به اشتراک بگذارید نتیجه ای جز مزاحمت های افراد غریبه نخواهید گرفت  . به اشتراک گذاشتن شماره تلفن و آدرس بیشتر مناسب پیج هایی می باشد که کاری هستند و برای اینکه در میان رقبا و مشتری ها بیشتر دیده شوند اقدام به راه اندازی پیچ اینستا کرده اند  .

چرا افراد به حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام تمایل دارند ؟

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار برای کاربران خود امکانات زیادی در نظر گرفته است که با آشنا شدن با هریک از آن ها می توانید به راحتی پیج خود را مدیریت نمایید  .

امروزه افراد به علت های زیادی از جمله ندیدن تبلیغات ، کاهش هزینه های اینترنت ، محدود کردن پیج خود تنها به دوستان نزدیک و صمیمی و هم چنین بعضی از حساسیت های خانوادگی تمایلی به آشنا شدن با افراد دیگر و سایر کاربران نا آشنا در اینستاگرام ندارند و از این رو با غیر فعال کردن گزینه نمایش دوستان پیشنهاد شده در قسمت تنظیمات و ویرایش پروفایل ، لیست دوستان پیشنهاد شده در اینستاگرام خود را غیر فعال می نمایند و از این رو با حجم کمتری از اطلاعات و کاربران مواجه خواهند شد  .

چه افرادی مجوز استفاده از برنامه اینستاگرام را دارند  ؟

امروزه اینستاگرام به علت فراگیر شدن به برنامه ای تبدیل شده است که عموم افراد می توانند در آن نسبت به راه اندازی پیج های مختلف اقدام نمایند  . تنها چیزی هم که برای داشتن آن لازم است داشتن یک گوشی هوشمند و اینترنت است .

کاربران اینستاگرام معمولا یا افرادی هستند که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اند ، یا کسانی هستند که در زمینه بازاریابی محتوایی یا دیجیتال مارکتینگ مشغول اند و حساب خود را مدیریت می نمایند ، یا اینکه کاربران عادی هستند که اقدام به انتشار عکس و فیلم شخصی از خود، یا براساس علاقه ای که دارند می کنند  .

چه افرادی مجوز استفاده از برنامه اینستاگرام را دارند  ؟

چه افرادی مجوز استفاده از برنامه اینستاگرام را دارند  ؟

چه ترفندهایی برای مدیریت و شخصی سازی صفحه اینستاگرام وجود دارد ؟

امروزه همه افراد دوست دارند که در کنار استفاده از شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام ، ترفندهایی هم برای راحتی خود یاد بگیرند تا در مواقع لزوم بتوان از آن استفاده کنند  . در کنار ترفندی مانند حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام می خواهیم بدانیم چگونه و از چه راهی می شود برای صفحه شخصی خود فالوورهای بیشتری جذب کنید.

یکی از ساده ترین راه ها برای اینکار استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام است که با هزینه خیلی کم ، شما را به هدفی که دارید می رسانند  . در نظر داشته باشید که رباتی را دانلود کنید تا با سیستم عامل گوشی همراه شما سازگاری و هم خوانی لازم را داشته باشد  .

دیگر ترفندها برای مدیریت راحت تر پیج شخصی اینستاگرام ، دیدن همه عکس هایی است که لایک کرده اید  . برای این منظور طبق عکس های زیر به قسمت تنظیمات حساب رفته و سپس با انتخاب گزینه Post Your Have Liked تمامی عکس هایی را که قبلا لایک کرده اید می توانید ببینید ، حتی اگر از لایک و پسندیدن یک عکس پشیمان شده اند می توانید با کلیک بر روی پست مورد نظر آن را Unlike کنید  . به این ترتیب آن کاربر متوجه این موضوع نخواهد شد ، که شما لایک عکسش را پس گرفتید و اعلان یا نوتیفیکشنی هم از طرف اینستاگرام نخواهد گرفت  .

ترفندی دیگر

ترفند دیگر که شما می توانید در اینستاگرام بدانید ، این است که به عکس هایی که دوستانتان به تازگی لایک کرده اند ، یا کامنت هایی که گذاشته اند ، دسترسی پیدا کنید  . برای این منظور شما باید روی آیکون قلب در نوار پایینی اینستاگرام کلیک کرده ، در پنجره بعدی که در شکل زیر آورده شده است شما می توانید هم عکس هایی را که دیگر دوستانتان فالو کرده اند را در گزینه ی Following ببینید و هم در قسمت You ، افرادی که خودتان و دیگران ، فالو کرده اید ببینید  .

این کار یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن دوستان مشترک خود با دوستانی می باشد که آن ها را در لیست فالو خود دارید ، چرا که وقتی دوستانتان سایر پیج ها را می بینند و عکس ها و ویدیوهایشان را لایک می کنند احتمال این امر وجود دارد که آن ها به پیج دوستان و افرادی که شما می شناسید و در لیست فالو خود ندارید ، راه یابند  . پس شما برای افزایش فالوورهای خود و کسانی که آن ها را می شناسید از این مورد می توانید نهایت استفاده را ببرید  .

مورد دیگری که می توانید ، بعد از حذف دوستان پیشنهاد شده در اینستاگرام خود انجام دهید جستجو در عکس های یک اکانت از این موضوع است که نکند اشتباهی عکسی را لایک کنید  .

ترفندی دیگر

ترفندی دیگر

دقت کنید

برای این کار دقت داشته باشید وقتی که می خواهید عکس ها را در حساب شخصی ببینید ، بهتر است بعد از اینکه عکس ها برای شما بارگذاری شدند ، اینترنت گوشی همراه خود را قطع کرده و آن را در حالت پرواز قرار دهید  . با این کار دیگر این نگرانی را نخواهید داشت که نکند یک عکس را دو بار لمس کرده و لایک کنید  . ولی قبل از قطع شدن اتصال اینترنت اجازه دهید تا عکس ها کامل باز شوند  .

پاک کردن تاریخچه جستجو

یکی دیگر از ویژگی های جذاب اینستاگرام ، در کنار حذف دوستان پیشنهادی ، پاک کردن تاریخچه جستجو حساب کاربری خود است  . این کار مخصوص کسانی می باشد که علاقه ای ندارند در این صفحه اجتماعی که امروزه همه افراد آن را دارند ، از خود رد یا اثری بر جا بگذارند  . برای اینکار کافی است که پس از رفتن به قسمت Options در صفحه پروفایل خود ، گزینه ی Clear Search History را کلیک کرده و سپس با اعلام موافقت گزینه Yes, I’m sure را انتخاب نمایید  .

همه این ویژگی ها تنها به این دلیل توسط برنامه اینستاگرام طراحی شده اند ، تا شما کاربر عزیز با رضایت کامل از برنامه استفاده کنید  . هم چنین اینستاگرام برای جلب اعتماد و راضی نگه داشتن هر چه بیشتر کاربرانش هر چند وقت یکبار که به طور معمول ماهیانه است ، اقدام به انتشار نسخه جدید این برنامه می کند  .

انتخاب فیلتر

و اما کسانی که عادت دارند روزانه در این شبکه اجتماعی محبوب پست به اشتراک بگذارند ، لازم است که فیلتر مناسب برای عکس های خود انتخاب نمایند  . اینستاگرام برای انتشار هر پست تعدادی افکت خاص در نظر گرفته که انتخاب آن ها سلیقه ای می باشد  . هم چنین شما می توانید طبق شکل زیر ترتیب این فیلترها را عوض کرده و یا فیلترهایی را که نمی خواهید استفاده کنید مخفی نگه دارید  .

برای این کار بعد از انتخاب عکس و رفتن به صفحه فیلتر ، به طرف سمت راست منو حرکت کرده و گزینه  Manage را بزنید  . برای اینکه ترتیب فیلترها را مطابق سلیقه خود در آورید انگشت تان را بر روی دو خط خاکستری رنگ فیلتر مورد نظر قرار داده و به جایگاهی که مد نظرتان می باشد بکشید  . اگر دوست دارید فیلتری را هم مخفی کنید روی تیک کنار فیلتر زده و حالت انتخاب را برای آن غیر فعال کنید  .

 

آیا حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام منجر به کاهش فالوور می شود  ؟

اگر شما کاربر اینستاگرام باشید می دانید زمانی که شخصی شما را روی یک عکس یا ویدئو خاص تگ می کند ، تصویر مربوطه خودبه خود در پروفایلی که شما دارید و در قسمت Photos of You  ذخیره خواهد شد  . افرادی هستند که این کار را دوست ندارند بنابراین اینستاگرام  برای آن ها راه حلی دارد که با کمک عکس زیر می توانید متوجه آن بشوید  .

طبق عکس زیر باید بر روی تصاویر پروفایل خود بروید و آیکونی را که شبیه تصویر یک آدم است و در قسمت پایینی بیو قرار دارد ، انتخاب نمایید سپس با انتخاب علامت سه نقطه یا تنظیمات که در قسمت بالا و سمت راست قرار دارد بروید  . در اینجا با زدن گزینه Hide Photos می توانید به جواب سوال خود برسید . اما برای کسانی که دوست دارند عکس هایشان در حساب کاربری خود حذف نشود و در گالری اینستاگرام آن را داشته باشند ولی دیگران هم آن را نبینند انتخاب گزینه Hide From Profile توصیه می شود  .

آیا حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام منجر به کاهش فالوور می شود  ؟

آیا حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام منجر به کاهش فالوور می شود  ؟

اینستاگرام  برای رها شدن از شر کامنت های نامناسب چه راهکاری دارد ؟

برنامه اینستاگرام به علت محبوبیت زیادی که در میان مردم دارد ، برای کوچکترین مسائل راه حل گذاشته است ، چرا که تنها چیزی که برای صاحبان و برنامه نویسان آن اهمیت دارد ، خدمت رسانی درست و مناسب به کابران است  .

یکی از این کارهایی که می توانید شما در صفحه شخصی خود انجام دهید حذف کردن کامنت های غیر مرتبط و نامناسب زیر پست هایتان است  . برای این کار کافی است که پست مورد نظر را انتخاب کرده و بعد از نگهداشتن آن ، روی سطل اشغالی که بالای صفحه به نمایش در می آید کلیک کنید  . با این کار دیگر کامنت های نامناسب شما را آزار نخواهد داد  .

اینستاگرام  برای رها شدن از شر کامنت های نامناسب چه راهکاری دارد ؟

اینستاگرام  برای رها شدن از شر کامنت های نامناسب چه راهکاری دارد ؟

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام بیشتر مناسب چه کسانی می باشد  ؟ چرا این افراد دوست دارند که با پیچ شخصی خود چنین کاری کنند ؟

اینستاگرام که محل مناسبی برای ارتباط از راه دور با سایر افراد می باشد ، برای افراد مشهور همانند یک مجله است که در آن به راحتی می توانند دیدگاه ها و طرز فکرهای خود را ، در کنار عکس های شخصی از خود به اشتراک گذاشته و متوجه محبوبیت خود در میان طرفدارانش با آمار بالای لایک ها و کامنت ها بشوند .

اما این افراد به علت حساسیت های کاری و حرف و حدیث های فراوان ، تمایلی ندارند که افراد زیادی را فالو کنند . حتی بعضی اوقات پیش آمده که بعضی از آن ها قسمت Following پیج خود را صفر گذاشته اند یعنی تمایلی به دنبال کردن کسی ندارند  .

پس بدیهی است که این افراد دوست داشته باشند لیست دوستان پیشنهاد شده خود را ببندند و حتی آن را حذف نمایند  . پیج شخصی برای این افراد تنها برای این است که آن ها به راحتی بتوانند بدون مصاحبه با کسی و خیلی آزادانه ، عقایدشان را به مخاطبان خود انتقال دهند  . سلبریتی ها و افراد مشهور به علت مشغله های زیادی که دارند در اکثر اوقات پیغام های دایرکت خود را بدون جواب می گذاشته و حتی آن ها را باز نمی کنند  .

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام بیشتر مناسب چه کسانی می باشد  ؟ چرا این افراد دوست دارند که با پیچ شخصی خود چنین کاری کنند ؟

حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام بیشتر مناسب چه کسانی می باشد  ؟ چرا این افراد دوست دارند که با پیچ شخصی خود چنین کاری کنند ؟

امکان فرستادن ویدئو بدون صدا در اینستاگرام هم یکی دیگر از امکانات این برنامه محبوب است و آن هم زمانی قابل تنظیم است که شما بخواهید قبل از ارسال ویدئو و آپلود آن گزینه ای را که مربوط به صدای ویدئو است را بزنید  . اگر می خواهید ویدئویتان صدا داشته باشد باید عکس مرحله بالا عمل نمایید  .

آیا حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام برای افرادی که کسب و کار مجازی دارند ، گزینه مناسبی است  ؟

قبل از پاسخ دادن به این سوال باید بدانید که لازمه دیدن پیج های فروشگاهی و کسانی که کسب و کار مجازی دارند این است که تعداد فالوورهای این پیج ها بالا باشد ، چرا که این فالوورها ممکن است به مشتریان فروشگاه تبدیل شوند ، پس واضح است که حذف دوستان پیشنهادی در اینستاگرام برای چنین پیج هایی کار جالبی نمی باشد و امکان تبادل و گرفتن فالوور از دیگر پیج ها هم خیلی کم خواهد شد  .

نتیجه گیری :

این برنامه دست شما را باز گذاشته تا بتوانید به راحتی صفحه شخصی خود را به هر صورتی که دوست دارید تنظیم نمایید که این کار هم تنها پس از شناخت برنامه اینستاگرام و استفاده از مطالب ، ویدئو ، و عکس های آموزشی انجام خواهد شد  .

نتیجه گیری :

نتیجه گیری :

اما در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که چه مطالب و اطلاعاتی را به صفحه شخصی خود وارد نکنید، این کار به منزله این است که شما کاربر عزیز با خیال راحت بتوانید در فضای مجازی فعالیت نموده و از عصر دیجیتال و دنیای اطلاعات لذت و بهره کافی را ببرید اگر چه تمام این موارد سلیقه ای بوده و شما می توانید بنا بر صلاح دید خود اطلاعاتی از خود به انتشار گذاشته و یا بخواهید آن را بردارید  .

لازم به ذکر است که یادآوری شود در مقاله فوق شما علاوه بر اینکه یاد می گیرید بر طبق دو روش دوستان پیشنهاد شده در اینستاگرام خود را حذف کنید ، ترفندهایی هم خواهید آموخت که به شما کمک کند از این برنامه با شناخت کامل نهایت استفاده را ببرید .

از همراهی شما در این مقاله کمال تشکر و قدر دانی را داریم ، امیدوارم این مقاله توانسته باشد شما را به جواب سوال هایتان برساند .در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =