حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام

حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام

امروز با بررسی موضوع حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام با شما همراهیم.

حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام را افرادی مدنظر قرار می دهند که قصد دارند از تمام امکانات موجود در این شبکه اجتماعی اطلاع پیدا کنند و از این طریق بتوانند مواردی را که در این برنامه مدنظر دارند به کار ببرند.

حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام

حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام

در ادامه مقاله به سوالاتی که برای شما پیش بیاید و ذهنتان را درگیر کند پاسخ می دهیم.

 • ساجست در اینستاگرام به چه معنی است؟
 • ساجست در چه مواردی نمایش داده می شود؟
 • برای حذف ساجست چه کاری باید انجام داد؟
 • شیوه های حذف دایرکت در اینستاگرام چیست؟
 • نمایش ساجست پس از فالو کردن چگونه انجام می شود؟
 • انتخاب شدن افراد در لیست فالو به چه عواملی بستگی دارد؟
 • قرار گرفتن در ارتباط با لیست پیشنهاد فالو از چه طریقی انجام می شود؟
 • دایرکت اینستاگرام چیست؟
 • قابلیت های موجود در دایرکت اینستاگرام کدامند؟
 • استفاده کردن از دایرکت اینستاگرام چگونه انجام می شود؟
 • ارسال کردن عکس از طریق دایرکت اینستاگرام به چه روشی صورت می گیرد؟
 • مزیت های دایرکت اینستاگرام چیست؟
 • در قسمت دایرکت چه مواردی را می توان به کار برد؟
 • ساختن گروه در دایرکت اینستاگرام از چه راهی انجام می شود؟
 • امکانات برنامه اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟
 • ورود به اینستاگرام از چه طریقی انجام می شود؟
 • ویژگی های صفحه اینستاگرام کدامند؟
 • در منوی تنظیمات اینستاگرام چه قسمت هایی وجود دارد؟

 

ساجست در اینستاگرام به چه معنی است؟

همه افرادی که از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند اطلاع دارند که در این برنامه قسمتی است که در صورتی که یک کاربر را فالو کرده اینستاگرام در این مورد برای فالو کردن بقیه لیستی را به فرد پیشنهاد می دهد. ولی در خیلی موارد افراد دوست ندارند که این صفحه به آنها نمایش داده نشود و ترجیح می دهند که این پیشنهاد از طرف اینستاگرام ارائه نشود. در قسمت ساجست می توان این کارها را انجام داد.

ساجست در چه مواردی نمایش داده می شود؟

معمولا ساجست در دو موقعیت در صفحه اینستاگرام مشاهده می شود. در موقعیت اول این طور است که کاربری فالو کرده و بعد از فالو کردن این کاربر مورد نظر معمولا کاربران دیگری هم در این صفحه نمایش داده می شوند که فرد می تواند از این طریق این افراد را نیز فالو کند.

در موقعیتی که به عنوان دومین قسمت برای نمایش ساجست وجود دارد این است که در قسمت جستجوی اینستاگرام بتوان نامی را بررسی کرده و در این مورد نیز اینستاگرام صفحه ای از کاربران را به فرد پیشنهاد می دهد. با این کار می توان وارد قسمت ساجست شده و صفحات مورد نظر را یافت و فالو کرد.

ساجست در چه مواردی نمایش داده می شود؟

ساجست در چه مواردی نمایش داده می شود؟

برای حذف ساجست چه کاری باید انجام داد؟

برای اینکه فرد بخواهد ساجست را در اینستاگرام حذف کند و به او نمایش داده نشود ضرورت دارد که این مراحل را انجام داده تا به این طریق لیست های کاربرانی که پیشنهاد داده می شود حذف و به نوعی غیر فعال شود.

برای این کار در مرحله اول لازم است که به سایت اصلی اینستاگرام وارد شده و از این طریق به صفحه اکانت دسترسی پیدا کرده، سپس از بخشی که به نام profile  بتوان وارد یک بخش دیگر به نام Edit profile  شد.

در این قسمت یک گزینه وجود دارد به نام similar Account Suggestion در مقابل این گزینه یک تیک وجود دارد که لازم است اگر در کادر مربوطه تیک زده شده است آن را غیر فعال کرده و کادر مربوطه در آن چیزی نمایش داده نشود.

با انجام دادن این کار پیشنهاد دادن فالو دیگر برای فرد نمایش داده نمی شود و  به عبارتی غیر فعال شده است.

نکته مهمی که در این مورد وجود دارد و  باید به آن توجه کرد و این مسأله این است که با انجام دادن این حذف در اینستاگرام به هیچ عنوان اکانتی پیشنهادی دیگر به اکانت مورد نظر فرد نشان داده نمی شود.

برای حذف ساجست چه کاری باید انجام داد؟

برای حذف ساجست چه کاری باید انجام داد؟

شیوه های حذف دایرکت در اینستاگرام چیست؟

در خیلی موارد فرد ترجیح می دهد که دایرکت اینستاگرام را حذف کند، برای این مورد لازم است که وارد قسمت Home  در بالای صفحه اینستاگرام شده و در این قسمت اگر مکالمه هایی را نمی خواهد انتخاب کرده و با زدن دکمه delete این مکالمه ها را حذف می کند.

شما در حال مطالعه مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام هستید

نمایش ساجست پس از فالو کردن چگونه انجام می شود؟

در صفحه اینستاگرام با فالو کردن یک لیست نمایش داده می شود که می توان با دیدن این لیست در صورتی که فرد بخواهد کاربران دیگر را نیز فالو کند. معمولا اینستاگرام این اکانت ها را نمایش می دهد. البته این کار در صورتی اتفاق می افتد که فالو کردن افرادی خاص انجام شود. یعنی اگر یک فرد به طریقی فالو شود اینستاگرام اکانت هایی را به فرد نشان می دهدکه تقریبا با اکانتی که فالو شده است شباهت داشته باشد.

مثلا اگر یک صفحه فالو شود که صفحه ای ورزشی باشد معمولا اینستاگرام صفحاتی را نمایش می دهد که شبیه این صفحه باشند و مواردی ورزشی را شامل شود.

نمایش ساجست پس از فالو کردن چگونه انجام می شود؟

نمایش ساجست پس از فالو کردن چگونه انجام می شود؟

انتخاب شدن افراد در لیست فالو به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل مهمی می تواند دخیل در این باشد که این لیست از فالو را در اینستاگرام نمایش داده شود. از جمله این عوامل می توان به مواردی از این دست اشاره کرد. هر چه فرد فالوورهای اکانت بیشتری داشته باشد احتمال نمایش در این مورد بیشتر است.

عامل دیگر موثر به تعداد بازدیدهایی مربوط است که از اکانت مورد نظر صورت می گیرد. هر چه بازدید بیشتر صورت گیرد قرار گرفتن در این لیست از فالو بیشتر رخ می دهد.

دیگر عامل مهم به تعداد لایک هایی ربط دارد که پست های اکانت فرد مورد نظر دریافت کرده است.

هر چه لایک هایی که اکانت مورد نظر در پست فرد قرار دهد بیشتر باشد این نمایش دادن اکانت در لیست مورد نظر نیز بیشتر انجام می شود. پیام های موجود در دایرکت نیز  در این مورد تأثیر دارد.

هر چه تعداد کامنت هایی که بین فرد و اکانت مورد نظر رد و بدل شود بیشتر باشد در این مورد تأثیر قرار گرفتن در این لیست تأثیر دارد.

در خیلی موارد نام اکانت نیز به تعداد دفعاتی که جستجو می شود در این مورد تأثیر دارد.

انتخاب شدن افراد در لیست فالو به چه عواملی بستگی دارد؟

انتخاب شدن افراد در لیست فالو به چه عواملی بستگی دارد؟

قرار گرفتن در ارتباط با لیست پیشنهاد فالو از چه طریقی انجام می شود؟

در خیلی موارد فرد دوست دارد که در لیست فالو برای اینستاگرام قرار بگیرد و از این طریق افراد بیشتری او را لایک کرده و صفحه فرد را مشاهده کنند. برای این کار لازم است وارد سایت اینستاگرام شده و بررسی کند که در صفحه اصلی در مقابل Similar  Account Suggestion  یک کادر قرار دارد که باید در این کادر تیکی زده نشود.

اگر فرد در اینستاگرام بتواند فعالیت خود را بیشتر کند و صفحه خود را با استفاده کردن از پست های جالب و بهتر برای دیگران جذاب کند سبب می شود که افراد بیشتری جذب این صفحه شده و فرد را فالو کنند.

یکی دیگر از موارد که می تواند فرد را در این لیست قرار دهد این است که بتوان ویدئوهای تازه ای را به صورت زنده در صفحه قرار داد، چون این ویدئوها می تواند در اینکه فرد جزء لیست قرار بگیرد تأثیر بسزایی داشته باشد. برای این منظور می توان ویدئوهایی زنده را بیشتر ارسال کرد تا فالوورها مشاهده کرده و از این طریق به راحتی جزء این لیست قرار بگیرد.

تعداد فالوور بیشتر به منزله این است که از پست بازدید بیشتری رخ می دهد و این مورد شانس را برای اینکه فرد در این لیست قرار بگیرد افزایش می دهد. کامنت های که افراد دیگر در صفحه شخصی می گذارند و لایک های بیشتری در صفحه شخصی فرد وجود داشته باشد باشد نیز بر این مورد موثر است.

قرار گرفتن در ارتباط با لیست پیشنهاد فالو از چه طریقی انجام می شود؟

قرار گرفتن در ارتباط با لیست پیشنهاد فالو از چه طریقی انجام می شود؟

دایرکت اینستاگرام چیست؟

از طریق دایرکت تمامی کابران م توانند با هم گفتگو کنند و اگر پیامی دارند به هم ارسال کنند. دایرکت اینستاگرام با استوری ارتباط خیلی نزدیکی دارد و از طریق دایرکت می توان استوری های کاربران را پاسخ داده و با آنها ارتباط داشت.

شما در حال مطالعه مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام هستید

قابلیت های موجود در دایرکت اینستاگرام کدامند؟

دایرکت اینستاگرام قابلیت های زیادی دارد که یکی از آنها این است که با استفاده از این قسمت می توان با افرادی که می خواهند به صورت محرمانه صحبت کرده و دیگران از این نوع گفتگوها مطلع نشوند.

اینستاگرام امکانات زیادی دارد که در آن می توان از این امکانات بهره برد. یکی از این امکانات جذاب دایرکت است. فرد نمی تواند دایرکت خود را ببندد اما در صورتی که بخواهد می تواند در آن با دیگران صحبت کند. در مواردی که فردی قصد داشته باشد که در اینستاگرام به او پیغامی داده نشود  این کار را تنها با بلاک کردن اکانت فرد مورد نظر می توان انجام داد.

قابلیت های موجود در دایرکت اینستاگرام کدامند؟

قابلیت های موجود در دایرکت اینستاگرام کدامند؟

استفاده کردن از دایرکت اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

برای اینکه از دایرکت اینستاگرام بتوان به کار برد باید وارد برنامه اینستاگرام شده و در قسمت home  آیکونی به نام دایرکت قرار داد که به صورت فلش است نیاز می باشد که بر این آیکون و بر روی این قسمت کلیک شود. با انجام دادن این مرحله به صفحه اصلی دایرکت وارد شده و از بخش سرچ می توان نام اکانت را مشاهده کرده. در این صورت صفحه ای که مد نظر است برای او پیامی ارسال شود و با این روش بر اکانتی که قصد دارند وارد شده و گزینه ای به نام send را بزنند.

روش دیگر در مورد ارسال کردن دایرکت در اینستاگرام این است که اولا روی پروفایل فردی که مدنظر است وارد شده و اگر این فرد را فالو کرده بر دکمه  Message کلیک کرده تا بتوان از این طریق اقدام کرد.

استفاده کردن از دایرکت اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

استفاده کردن از دایرکت اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

ارسال کردن عکس از طریق دایرکت اینستاگرام به چه روشی صورت می گیرد؟

در مواردی که فرد بخواهد برای اکانت دیگری عکسی ارسال کند یا اینکه به هر نوعی ویدئو بفرستد می تواند از طریق قسمت دایرکت این کار را انجام دهد. سپس به قسمتی که برای دایرکت کاربر است وارد شده و از این طریق بر آیکونی که مخصوص ارسال عکس است کلیک کرده و در گالری عکسی که مورد نظر است، ارسال را انجام داد. البته این قسمت تنها می تواند عکس های با حجم کم یا ویدئوهایی که زمان خیلی کمی دارند ارسال کرد تا بتوان آن را لود کرد و در صفحه قرار داد.

شما در حال مطالعه مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام هستید

مزیت های دایرکت اینستاگرام چیست؟

با به کارگیری این سرویس در اینستاگرام می توان به قابلیت های این برنامه دست یافت یعنی ارتباط مستقیمی را با کاربران دیگر برقرار کرد. در خیلی مورد افراد که قصد دارن عکسی را با افراد زیادی به اشتراک بگذارند یا مد نظر دارند که تنها برای چند نفر  عکس را ارسال کنند می توانند از قسمت دایرکت اقدام کنند.

ارسال کردن تصویر در دایرکت به همه افرادی که جزء فالورهای فرد هستند می تواند انجام شود یا اینکه می توان افرادی که فرد را فالور کرده اند را نیز شامل شود. همچنین ارسال کردن تصویر مورد نظر به اکانت هایی نیز می تواند صورت بگیرد که تنها نام اکانت آنها وجود دارد و جزء فالوورهای فرد نیستند. همان طور که می دانید این امکان برای افرادی که فرد را بلاک کرده اند امکانپذیر نمی باشد و نمی توان برای این افراد در قسمت دایرکت تصویری را فرستاد.

در قسمت دایرکت چه مواردی را می توان به کار برد؟

در این قسمت این امکان وجود دارد که از موارد مختلفی به عنوان یک پیام در قسمت دایرکت اینستاگرام استفاده کرد.

می توان عکس ها و فیلم هایی را بارگذاری کرده و از این طریق به افرادی که دوست دارند بفرستند.

متنی که مد نظر است را می توان در این قسمت فرستاد. هشتگ های خاصی را به اشتراک گذاشت و همچنین اعلام موقعیت مکانی نیز از این طریق انجام می شود.

در قسمت دایرکت چه مواردی را می توان به کار برد؟

در قسمت دایرکت چه مواردی را می توان به کار برد؟

ساختن گروه در دایرکت اینستاگرام از چه راهی انجام می شود؟

در دایرکت می توان گروه هایی که شامل چند نفر باشند را تشکیل داد و در این مورد چت هایی به صورت انفرادی یا گروهی را انجام داد.  برای اینکه بتوان این گروه ها را ایجاد کرد لازم است که به قسمت دایرکت وارد شده و از قسمت باکس جستجو بتوان افرادی را که قصد دارید در گروه قرار دهید انتخاب کرده و پیام های مورد نظر ارسال شود. با این روش یک گروه دایرکتی را می توان به وجود آورد و در آن با بقیه  افراد مورد نظر در گروه چت کرد.

ساختن گروه در دایرکت اینستاگرام از چه راهی انجام می شود؟

ساختن گروه در دایرکت اینستاگرام از چه راهی انجام می شود؟

امکانات برنامه اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟

اینستاگرام طراحی آن به صورتی است که در مواردی که یک فرد فالو می شود یا یک اکانت جزء فالوور قرار می گیرد بتوان لیستی را به عنوان ساجست مشاهده کرد. در این مورد اینستاگرام پیشنهاد می دهد که در صورت تمایل می توان از اکانت های نمایش داده شده نیز به عنوان صفحه ای که از این به بعد می توان مشاهده کرد استفاده شود.

یکی دیگر از امکاناتی که در مورد اینستاگرام وجود دارد و افراد زیادی متقاضی هستند که از این نوع امکان استفاده کنند این است که بتوانند بازدید خود را در اینستاگرام غیر فعال کنند تا کاربران دیگر نتوانند زمان بازدید فرد و آنلاین بودن را مشاهده کنند و تنها افراد بتوانند زمان آنلاینی فرد را به صورت آخرین زمان بازدید ببینند.

امکانات برنامه اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟

امکانات برنامه اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟

activity status

برای اینکه بتوان این کار را انجام داد وارد آخرین ورژن از برنامه اینستاگرام شده و با ورود به پروفایل کاربری به قسمتی که سه خط دارد و در بالای پروفایل وجود دارد وارد شده و بر این گزینه کلیک کرده و در ارتباط با قسمت تنظیمات گزینه ای به نام activity status را مشخص کرده و سپس در این مورد در مقابل گزینه ای به نام Show activity Status این حالت را تغییر داده و غیر فعال کنند.

با انتخاب این گزینه دیگر افراد نمی توانند آنلاین بودن فرد را مشاهده کنند.  این قابلیت را وقتی می توان فعال کرد که افرادی که فرد را فالو کرده اندو در دایرکت با فرد صحبت کرده اند زمان آنلاینی را نبینند.

یکی دیگر از امکانات این برنامه این است که در صورتی که فرد مدنظر داشته باشد که لایک هایی که در اکانت خود دارد نمایش داده نشود به وسیله امکانات این برنامه می تواند این لایک ها را پنهان کند تا تعداد لایک های انجام شده توسط کاربران، را افراد دیگر نتوانند مشاهده کنند یا از این طریق به اینکه چه افرادی عکس مورد نظر را لایک کرده اند دست یافت.

شما در حال مطالعه مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام هستید

ورود به اینستاگرام از چه طریقی انجام می شود؟

امروزه ورود به اینستاگرام به راحتی برای افراد امکانپذیر شده است و این صفحه به یکی از مورد علاقه ترین صفحات موجود در ارتباط با شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

برای ورود به این شبکه در ابتدا لازم است که فرد اطلاعاتی را در مورد اکانتی که مدنظر دارد برای صفحه مورد نظر خود ایجاد کرده، سپس گزینه sign up  را مشاهده کرده و روی این گزینه کلیک کند.

در مرحله دیگر فرد باید یک نام برای صفحه خود انتخاب کند و یک رمز عبور نیز مشخص کند و  تنها از این طریق می تواند وارد صفحه شود. انتخاب کردن یک نام کاربری یا به عبارتی دیگر آی دی نیز در این مرحله مشخص می شود.

در مرحله بعدی اینستاگرام از بین مخاطبان افرادی که با شماره موبایل خود وارد صفحه اینستاگرام شده را به فرد معرفی کرده تا اگر فرد تمایل دارد بتواند آنها را فالو کند.

وارد شدن به صفحه اینستاگرام از دو راه امکانپذیر است. در خیلی موارد افراد ترجیح می دهند که از طریق شماره موبایل خود وارد این صفحه شده و در آن ثبت نام کرده و به این شبکه اجتماعی ورود پیدا کنند. در روش دوم افراد از طریق وارد کردن ایمیل خود به این صفحه اجتماعی دست پیدا می کنندو  می توانند جزئی از این صفحه قرار بگیرند.

در صورتی که از  ایمیل در مورد فعال سازی صفحه اینستاگرام استفاده شود نیازی به این نیست که فرد منتظر ماند تا لینک فعال سازی به شماره ارسال شود و خود اینستاگرام به راحتی فعال می شود.

در مورد شماره تلفن کد تأیید به شماره تلفن فرد ارسال می شود و تنها از این طریق می توان وارد مرحله بعد اینستاگرام شد و اقدامات دیگر را برای ایجاد اکانت جدید انجام داد.

ویژگی های صفحه اینستاگرام کدامند؟

اینستاگرام ویژگی های متفاوتی دارد و این ویژگی ها سبب می شود که افراد زیادی به استفاده از این شبکه تمایل داشته باشند. در این صفحه می توان کارهای متفاوتی را در مورد ارتباط با تعداد بیشتری از دوستان انجام داد. خیلی از افراد از این صفحه برای این نیز استفاده می کنند که تبلیغات مناسبی را برای زمینه تجارت خود مد نظر دارند از این طریق به کار ببرند.

در خیلی موارد افراد ترجیح می دهند که فعالیت هایی که در صفحات اینستاگرام دیگران اتفاق می افتد را به طور کامل مطلع بشوند، برای این زمینه می توان این قابلیت که اینستاگرام به آن دسترسی دارد را انجام داده و دریافت اعلان فعال شود.

با انتخاب این مورد صفحه ای که فرد مدنظر دارد اگر هر تغییر جزئی در آن اتفاق بیفتد فرد می تواند در جریان این اعلان قرار بگیرد. منظور از هر گونه اعلانات گذاشتن استوری جدید یا لایو و ویدئو و … است، همچنین در صورت پست گذاشتن جدید  افراد مورد نظر در صفحه شان فرد در جریان این مطلب قرار بگیرد.

ویژگی های صفحه اینستاگرام کدامند؟

ویژگی های صفحه اینستاگرام کدامند؟

تاریخچه جستجو

یکی از ویژگی های دیگر موجود در اینستاگرام این است که در صورتی که فرد بخواهد می تواند تاریخچه جست و جوهایی را که دارد حذف کند. در خیلی موارد افراد دوست ندارند که از این جست و جوها در صفحه شخصی شان چیزی نمایش داده شود و ترجیح می دهند که هیچ فردی در زمان چک کردن صفحه اینستاگرام نتواند به این مواردی که قبلا وارد شده دست پیدا کند.

در اینستاگرام این امکان قرار داده شده است که می توان این تاریخچه را به راحتی پاک کرده و به این طریق جست و جوهای انجام شده را حذف کرد.

تاریخچه جستجو

تاریخچه جستجو

هر گونه پستی که در صفحه اینستاگرام خود لایک کرده را فرد مجددا می تواند مشاهده کند. این مورد برای زمینه هایی کاربرد دارد که فردی دوست داشته باشد از پست هایی که لایک کرده دوباره برای او نمایش داده شود. مثلا فرد در  زمان خاصی یک عکس هنری را دیده و لایک می کند و بعد از مدتی ترجیح می دهد که این صفحه را مجدد ببیند.

برای این کار جست و جو در تمام صفحات مورد نظر اینستاگرام کاری بسیار مشکل است و به سختی امکانپذیر است، اما اگر فرد قبلا به لیستی که لایک کرده وارد شود می تواند پست مورد نظر را مجددا ببیند و عکس را مشاهده کند.

شما در حال مطالعه مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام هستید

ویرایش پست ها

از ویژگی های دیگر این صفحه این است که در صورتی فرد دوست داشته باشد می تواند پست هایی را که در صفحه خود قرار می دهد مثل یک فرد حرفه ای و مسلط ویرایش کند. در خیلی موارد عکس ها را فرد در ارتباط با صفحه خود می گذارد که شاید کیفیت خاصی نداشته باشد.

اینستاگرام امکان را فراهم کرده که فرد بتواند به جای استفاده از فیلترهای ساده از ابزارهای موجود در این صفحه استفاده کند و به صورت حرفه ای تغییراتی را که مدنظر دارد در مورد رنگ عکس و نور آن انجام دهد و زیبایی بیشتری به عکس مشاهده شده توسط دیگران بدهد.

یکی از موارد دیگری که افراد زیاد مدنظر دارند که از ویژگی های خاص اینستاگرام مطلع شوند این است که اینستاگرام چون با تصویرها و مواردی چون ویدئو ارتباط دارد حجم زیادی را از اینترنت به خود اختصاص می دهد و در  زمان محدودی، اینترنت را استفاده می کند و از این طریق به ضرر افراد تمام می شود.

مصرف کم اینترنت

در این برنامه قابلیتی وجود دارد که با استفاده از این برنامه می توان مصرف داده را درمورد اینستاگرام کاهش داد. برای فعال کردن این قسمت می توان وارد منو شده و گزینه ای که به نام Cellular Data Use وجود دارد را زده و با این مورد صفحه ای که باز می شود را مشاهده کرده و در آن گزینه ای چون Use Less Data انتخاب شود. با زدن این گزینه سرعتی که برای لود کردن عکس ها استفاده می شود را  اینستاگرام کمتر می کند و در مصرف کردن حجم اینترنت تأثیر دارد و آن را کاهش دهد.

استفاده همزمان از چند اکانت

یکی دیگر از ویژگی های موجود در اینستاگرام این است که می توان به طور همزمان فرد چند اکانت داشته باشد و اکانت های مختلفی را با هم اداره کند. در نسخه  های جدید اینستاگرام این امکان فراهم شده است که چند اکانت را همزان داشته و در آن پست های متفاوتی را قرار داد. با استفاده از این مورد فرد به راحتی می تواند وارد اکانت های مختلف خود شده و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

این قابلیت برای افرادی بسیار مهم است که قصد دارند اکانتی را به صورت بیزنسی و تجاری داشته باشند و در این زمینه مفید واقع می شود، چون با این روش افراد هم می توانند اکانت های خود را به صورت شخصی داشته باشند هم در صورتی که مدنظر داشته باشند می توانند اکانت بیزنسی نیز داشته باشند.

ویژگی های جدید دیگری برنامه اینستاگرام دارد که می توان به این موارد اشاره کرد. در این برنامه می توان هشتگ ها را مشاهده کرده و پیگیری های لازم را برای آن انجام داد.

در این برنامه می توان اندازه تصاویر را تغییر داد و اگر مد نظر است که تصاویری که به اشتراک گذاشته می شود در استوری به طور کامل نشان داده نشود می توان با تغییر دادن این مورد این کار را انجام داد. برای دست یابی به این مورد باید اشاره کرد که با دوربین موبایل عکس گرفته و نباید این عکس را از طریق صفحه مورد نظر استوری انجام داد. سپس با در نظر گرفتن عکس به صفحه استوری رفته و انتخاب درست را مشخص کرده و اندازه عکسی که تعیین شده را را می توان تغییر داد.

استفاده از هشتگ

ویژگی دیگر این است که می توان از تعقیب هشتگ ها استفاده کرد. همه می دانیم که در اینستاگرام هشتگ ها اهمیت زیادی دارند و با این ویژگی کاربران با موارد مختلفی که در این برنامه اهمیت دارد بیشتر آشنا می شوند. با به کار بردن ویژگی تعقیب هشتگ ها می توان پست هایی که وجود دارد را به طور زنجیره  واری به یکدیگر وصل کرده و از طریق دنبال کردن این نوع هشتگ ها به راحتی با برنامه هایی که وجود دارد یا اشخاصی دیگر آشنا شد.

ویژگی دیگر این است که در استوری می توان فونت های جذابی استفاده کرد یا سبک هایی که نوشتاری است و جذابیت بیشتری به متن های مورد نظر می دهد را قرار داد.

برای اینکه از این فونت ها در استوری استفاده کرد لازم است به بخش استوری و قسمتی که متن لازم است اضافه شود وارد شده سپس در قسمت بالای استوری  مشخص کرد که چه نوع فونتی مد نظر است و آن انتخاب شود.

شما در حال مطالعه مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام هستید

در منوی تنظیمات اینستاگرام چه قسمت هایی وجود دارد؟

در صفحه اینستاگرام می توان با زدن گزینه سه نقطه ای که در قسمت بالای صفحه وجود دارد به تنظیمات صفحه اینستاگرام وارد شد.

در این منو قسمت های مختلفی وجود دارد. در یک  گزینه می توان دوستانی را که مدنظر است را دعوت کرده و از آنها خواست که فرد را فالو کرده و عکس های فرد مورد نظر را لایک کنند.

Story Setting در این قسمت می توان تعیین کرد که چه افرادی می توانند در ارتباط با  استوری های فرد نظر بدهند. در خیلی موارد افراد که استوری قرار می دهند ترجیح می دهند که کسی این قسمت ها را مشاهده نکند برای این مورد می توان در همین قسمت مشخص کرد که چه افرادی این استوری را بتوانند مشاهده کنند و از بین فالوورها و … چند نفر اجازه این کار را دارند. البته قرار دادن استوری تنها در یک روز و برای بیست و چهار ساعت در صفحه قرار داده و اینستاگرام این قابلیت را دارد که بعد از گذشت این زمان خود به صورت خودکار این استوری را حذف می کند.

در قسمت Edit Profile می توان ویرایش قسمت های مختلف را انجام داد. در این مورد وارد صفحه اصلی پروفایل شده و اگر لازم است اطلاعاتی را تغییر داد. در این مورد نام پروفایل، بیوگرافی فرد را می توان مشخص کرد. همچنین عکس پروفایل از این طریق قابل تغییر است. می توان شماره تلفن را برای اکانت اینستاگرام تغییر داده یا ایمیل را مشاهده کرده و در صورت نیاز تغییر داد.

در منوی تنظیمات اینستاگرام چه قسمت هایی وجود دارد؟

در منوی تنظیمات اینستاگرام چه قسمت هایی وجود دارد؟

 

از اینکه تا انتهای مقاله حذف ساجست در دایرکت اینستاگرام ما را همراهی کردید متشکریمدر صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =