در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

ما در طراحی این مقاله قصد داریم شما مخاطبان محترم را با خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش آشنا کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ی ما را دنبال کنید.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش

سوالاتی که قرار است در این مقاله به آن ها بپردازیم به شرح زیر می باشد:

– خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چگونه است؟

– چگونه می توانیم تعداد فالوورهای خریده شده را بدون ریزش حفظ کنیم؟

– چه نوع روش هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

– چه نکاتی را در زمان خرید فالوور اینستاگرام باید رعایت کنیم؟

– بهترین روش برای بالابردن فالوور های اینستاگرام چگونه است؟

– قیمت خرید فالوور های اینستاگرام چقدر است؟

 

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چگونه است؟

امروزه شبکه های مختلف اجتماعی زیادی روی کار آمده است، یکی از این شبکه ها مربوط به برنامه ی اینستاگرام می شود. اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی شناخته شده است که از قابلیت های متنوعی برخوردار می باشد، در این برنامه بخشی به عنوان فالوور وجود دارد که با بالا بردن آن تعداد کاربران و بازدیدکنندگان صفحه ی اینستاگرامی شما بیشتر می شود.

راه های متنوع و مختلفی برای شما کاربران اینستاگرام در نظر گرفته شده است که بتوانید تعداد فالوور های خود را بدون هیچ ریزشی افزایش دهید. منظور از ریزش این است که تعداد فالورهای شما فیک نمی باشد و به هیچ عنوان از تعداد آن ها کم نمی شود.

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چگونه است؟

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش چگونه است؟

چگونه می توانیم فالوور های بدون ریزشی را خریداری کنیم؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در صفحه اینستاگرامتان مربوط به تعداد فالوور ها می شود چرا که اگر تعداد آن ها نسبت به سایر دیگر صفحه ها کمتر باشد مسلما تعداد بازدیدکنندگان کمتری صفحه ی شما را انتخاب می کنند.

در زمان خرید فالوور باید حتما به این موضوع توجه کنید که فالوورهایتان بعد از مدتی کاهش پیدا نکنند در غیر این صورت می توان گفت تعداد بیشتر فالوورهایتان فیک است. سایت های مختلف و ربات های متفاوتی برای شما کاربران محترم طراحی شده است که از این طریق بتوانید فالوور های بدون ریزشی را خریداری کنید

چگونه می توانیم فالوور های بدون ریزشی را خریداری کنیم؟

چگونه می توانیم فالوور های بدون ریزشی را خریداری کنیم؟

نکته

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که از معتبر بودن سایت ها و همچنین ربات ها اطمینان کاملی را داشته باشید به این منظور که سایت های مختلفی امروزه به وجود آمده اند که نه تنها تعداد فالور های فیکی را به شما می فروشند

بلکه پس از مدت کوتاهی با ریزش فالوور مواجه خواهید شد، این موضوع ممکن است برای شما خوشایند نباشد و میزان هزینه ای که بابت این تعداد فالوور پرداخت کرده اید هدر رود. زمانی که از سایت های معتبر می خواهید تعداد فالوورهای خود را خریداری کنید چند نوع فالوور به شما پیشنهاد داده می شود، که در ادامه به هریک از آن ها می پردازیم:

 • فالوور با کیفیت و واقعی
 • فالوور کیفیت و معمولی
 • فالوور واقعی به عنوان لایک زن اینستاگرام
 • فالوور هدفمند اینستاگرام

هرکدام از این نوع فالوور های گفته شده کاملا بدون ریزش هستند و می توانید با پرداخت هزینه ی مشخصی هرکدام را که می خواهید خریداری کنید. قابل ذکر است گفته شود تعداد فالوورهایی که از سایت ها و ربات های معتبر خریداری می کنید

نکته

نکته

از نظر فروشندگان فالوورها کاملا بدون ریزش هستند اما اگر زمانی فالووری بخواهد در صفحه ی شما نباشد و قصد داشته باشد شما را آنفالو کند نمی توانیم مانع آن ها شویم. اما برای این که بتوانید مانع چنین ریزش هایی شوید روش های متدوالی است که می توانید با در نظر گرفتن آن ها پیج خود را از هرگونه ریزش حفظ کنید.

چگونه می توانیم تعداد فالوورهای خریده شده را بدون ریزش حفظ کنیم؟

برای اینکه بتوانید مانع ریزش تعداد فالوورهای خریداری شده خود شوید باید حتما به فعالیت خود دقت کنید. قبل از هرچیزی باید ابتدا مطمن شوید که فالوور های شما فیک است یا خیر! در زمان فیک نبودن فالوورهایتان باید حتما سعی کنید فعالیت هایی را از خود نشان دهید که فالوور های موجود، صفحه ی اینستاگرام شما بپسندد و به هیچ عنوان قصد آنفالو کردن شما را نداشته باشد، برای اینکار کافی است به عوامل زیر جهت حفظ ریزش فالوور توجه کنید:

چگونه می توانیم تعداد فالوورهای خریده شده را بدون ریزش حفظ کنیم؟

چگونه می توانیم تعداد فالوورهای خریده شده را بدون ریزش حفظ کنیم؟

با فالوورهای خود در ارتباط باشید:

( به این منظور با آن ها صحبت کنید و نظر و انتقادات آن ها با خبر شوید سعی کنید به پیشنهادهایی که به شما داده می شود توجه داشته باشید.)

سعی کنید ازهشتگ{#} استفاده کنید:

(با استفاده از هشتگ در جملات خود می توانید بیشتر نظر فالوور هارا به خود جذب کنید، در نهایت باعث بالارفتن پیجتان خواهد شد.)

در ساعت های مناسبی پست بگذارید:

( بیشتر افراد در هرزمانی که بخواهند پست های مختلفی را در صفحه ی کاربری خود قرار می دهند اما بهتر است در بعضی از ساعات که مربوط به یک تا سه ظهر و هشت تا ده شب می شود این کار انجام گیرد.)

پیج(صفحه) اینستاگرامی خود را به خوبی کنترل کنید:

( حتما به این موضوع توجه داشته باشید که به خوبی بتوانید پیج خود را مدیریت کنید به این معنی تمامی عوامل مربوط به پیج خود را زیر نظر داشته باشید.)

از محتوای مناسب زیر پست های خود استفاده کنید:

( در پیج خود زیر پست های ارسال شده متن های مناسب و محتوایی کاملا کاربر پسندی را درج کنید. از مطالب غیر اخلاقی و نامربوط دوری کنید چرا که احتمال دارد به عنوان یک اسپم یا هرزنامه معرفی شوید و پیجتان از سوی برنامه اینستاگرام بلاک شود)

پست های متناسب و کاربر پسند انتخاب کنید:

( حتما به این موضوع توجه داشته باشید که قرار است چه نوع عکس، فیلم و.. به عنوان پست در پیج خود قرار دهید، چرا که یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی فالوورها مربوط به پست ها می شود.)

با رعایت کردن هریک از عوامل گفته شده می توانید به خوبی تعداد فالوورهای خود را بدون هیچ ریزشی حفظ کنید و مانع آنفالو کردن آن ها شوید.

چه نوع روش هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

همانطور که در تعاریف بالا گفته شد، اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید که میزان طرفداران آن در مقایسه با دیگر برنامه های مربوط به شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است.

چه نوع روش هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

چه نوع روش هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد؟

سوالی که بیشتر افراد ممکن است با آن مواجه شوند مربوط به تعداد فالوورهایی می شود که در بسیاری از پیج ها در مقایسه با پیج خود بسیار زیاد است! و این موضوع احتمال دارد همیشه ذهن شما را درگیر کند که چگونه می توانید مانند دیگر افراد که از تعداد فالوورهای بالای بهره مند هستند برخوردار شوید. برای این موضوع توانسته ایم چندین روش را برای شما مخاطبان در نظر بگیریم که بتوانید از آن طریق تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید:

به عنوان یک کاربر فعال در پیج خود فعالیت داشته باشید:

اگر قصد دارید تعداد فالوورهای پیجتان افزایش بیابد باید سعی کنید بصورت مکرر پست های متنوع و مختلفی را بگذارید.

دکمه مربوط به شبکه اجتماعی را در وبلاگ ها یا سایت های مربوط به خود قرار دهید:

در بعضی مواقع لازم است دکمه های مربوط به شبکه اجتماعی خود را در پایین مقاله های موجود در وبلاگ ها و سایت خود بگذارید.

در وب سایت خود بنری مرتبط با اینستاگرام قرار دهید:

در بخشی از سایت مرتبط خود بنری را به عنوان جذب مخاطبان اضافه کنید و از آن ها بخواهید پیج شما را فالوو کنند.

حساب کاربری که برای خود در اینستاگرام ایجاد کرده اید در ایمیل خود بگذارید:

با انجام این کار مخاطبان زیادی شما را دنبال می کنند، چرا که اگر کسی آدرس ایمیل شما را داشته باشد به راحتی می تواند پیج اینستاگرام شما را ملاحظه کند و جزء فالوورهای شما قرار گیرد.

اگر دارای کارت های تجاری هستید اسم کاربری که برای پیج اینستاگرامی خود ایجاد کرده اید درج کنید:

زمانی که نام کاربری خود را برروی کارت های تجاری می نویسید باعث می شود افراد زیادی پیج شما را دنبال کنند. با انجام این کار در اصل توانسته اید نام کاربری پیج اینستاگرام خود را درمیان افراد پخش کنید و در اختیار آن ها قرار دهید.

دوستان خود را در عکس هایی که ارسال می کنید تگ کنید( نام کاربری آن ها را بنویسید):

در مواقعی که دوستان خود را بر روی عکسی تگ می کنید در اصل شما توانسته اید با این کار عکس را در پروفایل های آن ها قرار دهید. همین امر موجب می شود کاربران دیگر پیج شما را ببینند و فالوو کنند.

با مردم ارتباط داشته باشید:

اگر قصد دارید تعداد فالوورهایتان افزایش پیدا کند و از پیج معروفی برخوردار شوید پیشنهاد می کنیم با مردم و همچین افرادی که در شبکه های مختلف اجتماعی در حال فعالیت هستند ارتباط برقرار کنید، با انجام این کار به راحتی می توانید افراد زیادی را به پیج خود دعوت کنید و درنهایت تعداد فالوورهایتان نسبت به قبل بیشتر شود.

قسمتی از بیوگرافی اینستاگرام خود را همانند عکس پروفایلتان هر چندوقت یک بار تغییر دهید و بروز کنید:

اطلاعات کامل خود را همراه با بعضی موارد جهت زیبایی بیوگرافی خود بنویسید و سعی کنید حتما آدرس ایمیل خود، تماس خود همچنین آدرس مربوط به وب سایت خود را در قسمت های مربوطه قرار دهید.

سعی کنید افرادی را فالوو کنید که با شما وجه تشابه دارند:

با جستجوی های مختلف می توانید افرادی را دنبال کنید که با شما وجه های مشترکی دارند، این امر موجب می شود فالوور های آن ها شما را دنبال کنند و جزء فالوور های شما قرار گیرند.

عکس هایی را به اشتراک بگذارید که دارای کیفیت بالایی می باشند:

زمانی که می خواهید عکسی را اشتراک گذاری کنید حتما عکس انتخابی با کیفیت باشد و مطالب تاثیر گذاری همراه با عکس ارسال کنید، این موضوع یکی از راه حل های مناسب جهت بالا بردن فالوور است چرا که داشتن محتوای مناسب همراه با عکس های باکیفیت مخاطبان زیادی به آن جذب می شوند.

سعی کنید در اکثر رخ دادها که عمومی هستند فعالیت داشته باشید:

یکی از عواملی که می تواند کاربران و مخاطبان زیادی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام به آن جذب شوند مربوط به فعالیت ها و شرکت در رخ دادهای عمومی می باشد که از بازدهی بالایی برخوردار است، برای مثال با منتشر کردن یک مطلب مربوطه می توانید فالوورهای زیادی را جذب خود کنید.

حتما در پیج خود از ویدیو استفاده کنید:

در اینستاگرام ویدیوهایی وجود دارد که می توانید از آن به عنوان چند ثانیه استفاده کنید، با این کار فعالیت پیجتان چندین برابر می شود و فالوور های زیادی پیج شما را دنبال می کنند.

در شبکه خود سعی کنید به رقابت بپردازید:

براساس نتایج بدست آمده گفته شده است هر چقدر کاربران و مخاطبان را به بخش های گوناگون مانند مسابقه و دیگر عوامل ها تشویق کنید می توانید فالوورهای زیادی را بدست آورید، علاوه بر این موضوع جزء محبوبیت ها قرار خواهید گرفت.

پروفایل مربوط به فیسبوک را به اینستاگرام خود اتصال کنید:

اگر عضو فیسبوک هستید می توانید پروفایل خود را از فیسبوک به اینستاگرام متصل کنید، با انجام این اتصال به راحتی می توانید پست ها و مطالبی که با یکدیگر مشترک هستند را میان تمامی کسانی که با آن ها درارتباط هستید به حالت اشتراک درآورید. با داشتن ارتباط تعداد فالوورهایتان افزایش می یابد.

زمانی که قصد دارید در بلاگ ها نظر دهی را انجام دهید از پروفایل اینستاگرام خود استفاده کنید: در هر زمانی که مشغول به نظردهی بلاگ ها یا بعضی از سایت ها هستید پیشنهاد می کنم در هنگام نظردهی پروفایل اینستاگرام خود را همچون لینکی در قسمت نظردهی خود بنویسید، با انجام این کار به راحتی می توانید فالوورهای زیادی را دریافت کنید.

سعی کنید حتما از کسانی به شما کمک می کنند حتما تشکر کنید:

زمانی که دیگران پست ها و مطالب شمارا می پسندند و لایک می کنند، یا اینکه از شما تشکر می کنند و نام کاربری شما به حالت اشتراک درمیاورند مسلما شما نیز باید در برابر چنین حرکاتی از خود توجه نشان دهید و برای تشکر از آن ها چنین کارهای دوطرفه ای را به پاس تشکر انجام دهید. با انجام این روش تعداد فالوورهای شما به مرور بیشتر می شود.

با در نظر داشتن هریک از این روش های گفته شده می توانید به بالابردن تعداد فالوورهایتان کمک کنید.

چه نکاتی را در زمان خرید فالوور اینستاگرام باید رعایت کنیم؟

هنگامی که قصد دارید فالوورهایی را خریداری کنید که با ریزش مواجه نشوند باید به یکسری نکات که در ادامه گفته می شود دقت کنید:

 • بصورت همزمان تعداد فالوورهای زیادی را خریداری نکنید
 • اگر قصد دارید بفرض مثال ۲۰هزار فالوور دریافت کنید سعی کنید مرحله ی زیر را در نظر داشته باشید:

*یک نوع جدول به عنوان جدول زمان بندی برای یک ماه تعیین کنید، در آن یک ماه به تعداد پست هایی را در نظر داشته باشید و به اشتراک بگذارید.

 • حداقل ۱۵ تا ۱۶ پست آماده داشته باشید.
 • برای اشتراک گذاری پست ها سعی کنید یک روز درمیان این کار را انجام دهید.
 • بعد از هربار اشتراک گذاری پست از سایت مربوطه خود ۲۰۰۰ فالوور دریافت کنید.
 • سعی کنید پیج خود را چند بار به حالت رصد درآورید تا تعداد فالوور های درخواستی بطور کامل انجام شود.
 • حدود ۳۰ درصد از فالوورهایی که خریده اید را به حالت لایک خرید درآورید.
 • به این نکته توجه داشته باشید که اگر فالوورهایتان ایرانی هستند حتما از لایک خورهای ایرانی استفاده کنید و اگر زمانی تعداد فالوورهایتان خارجی بود از تعداد لایک های خارجی خریداری کنید.
چه نکاتی را در زمان خرید فالوور اینستاگرام باید رعایت کنیم؟

چه نکاتی را در زمان خرید فالوور اینستاگرام باید رعایت کنیم؟

بهترین روش برای بالابردن فالوور های اینستاگرام چگونه است؟

امروزه یکی از قسمت هایی که جزء درآمد محسوب می شود مربوط به جذب فالوور و بالا بردن تعداد آن ها می باشد. زمانی که فالوورهایتان در مقایسه با دیگر پیج های اینستاگرامی بیشتر باشد مورد توجه بیشتری قرار خواهید گرفت، طبق آمار بدست آمده گفته شده است

که افراد مجهز به تعداد فالوورهای بالا می توانند به عنوان یک پیج تبلیغ کاری مشغول به کار شوند چرا که بازدیدکنندگان این نوع پیج ها زیاد است نا گفته نماند این موضوع زمانی صورت می گیرد که از پیج و فالوورهای آن شخص اطمینان داشته باشند که واقعی هستند و هیچ فیکی در کار نیست. کسانی که در این راستا مشغول به فعالیت هستند به راحتی می توانند کسب درآمد کنند. افرادی که می خواهند تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند می توانند راه های متفاوتی را درپیش گیرند بفرض مثال:

 • از طریق مخاطب های خود شروع به فالوو کردن کنند
 • از طریق اشتراک گذاری پروفایل خود توسط دوست و آشنا
 • فعالیت در زمینه های مختلف
 • فالوو کردن افراد در پیج های مختلف
 • استفاده از بعضی برنامه های افزایش فالوور
 • بکارگیری روش های مختلف جهت جذب مخاطب و بازدیدکنندگان
 • تبلیغ در صفحه های مختلف که بازدیدکنندگان زیادی برخوردار هستند
بهترین روش برای بالابردن فالوور های اینستاگرام چگونه است؟

بهترین روش برای بالابردن فالوور های اینستاگرام چگونه است؟

حالت های ممکن برای افزایش فالوور

اما علاوه بر این روش ها یکی از شناخته شده ترین حالت های ممکن برای افزایش فالوور مربوط به موارد زیر است:

 • بالابردن تعداد فالوورها توسط فعالیت های زیاد و مداوم
 • جذب فالوور به روش تبلیغات در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی
 • خرید فالوور از سایت های مختلف و بعضی از ربات ها

یکی از سوالاتی که ذهن بیشتر افراد را به خود جذب کرده است مربوط به ربات های افزایش فالوور می شود، که چگونه می توانند تعداد فالوورهای را بالا ببرد!؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه فعالیت های این نوع ربات ها را برای شما کاربران و مخاطبان بازگو خواهیم کرد:

 • ربات های مربوط به این نوع فالوورها به راحتی می توانند طبق مناطق جغرافیایی طبق سلیقه شما کاربران فالوور دریافت کند
 • به راحتی می توانند طبق پست ها، هشتگ ها، اکانت ها برای شما فالوور جذب کنند
 • با دیگر فالوورهای متفاوت در پیج های مختلف به تعامل می پردازند
 • در صورت نیاز تعدا فالوور های شما را افزایش و کاهش می دهد
 • به عنوان یک ردیاب می تواند به شما کمک کند که متوجه شوید چه افرادی پیج شما را می پسندند و شما را دنبال می کنند
 • و…

نکته

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برنامه ی اینستاگرام براساس خصوصیات ها و ویژگی هایی که دارد باید در زمان فالوو کردن یا جذب فالوور به این موضوع دقت کنید که این برنامه طبق یکسری دستورات و قوانین مجبور است اکثر افرادی که مدام در حال فالوو کردن هستن را بلاک کند، این بلاک شدن از طرف خود اینستاگرام انجام می شود و طبق یک محدوده زمانی خاصی شما را از حالت بلاک درمی آورد.

ناگفته نماند در بعضی مواقع امکان دارد بلاک شدن شما از سوی اینستاگرام طول بکشد اما جای نگرانی نیست چرا که در نهایت بلاک شدن شما مدت کوتاهی است. زمانی که بلاک می شوید نمی توانید افرادی را فالوو کنید برای اینکه با چنین مشکلی مواجه نشوید سعی کنید پشت سرهم تعداد افراد زیادی را فالوو نکنید و با داشتن یک فاصله زمانی مجدد شروع به فالوو کردن کنید.

قیمت خرید فالوور های اینستاگرام چقدر است؟

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد برای خرید فالوور می توانید به ربات ها و سایت های معتبر مراجعه کنید. با مراجعه به سایت ها و ربات ها طبق نیاز خود تعداد فالوورهایی را که می خواهید می توانید خریداری کنید، اگر بخواهیم به قیمت خرید فالوورها اشاره کنیم باید بگوییم که قیمت هر تعداد فالوور نسبت به یکدیگر متفاوت است و بستگی به تعداد فالوورهایی دارد که می خواهید خریداری کنید. به همین منظور با درنظر داشتن هر تعداد فالوور باید متناسب با آن تعداد هزینه مربوطه را پرداخت کنید.

قیمت خرید فالوور های اینستاگرام چقدر است؟

قیمت خرید فالوور های اینستاگرام چقدر است؟

در نهایت با توجه به مطالب گفته شده می توانیم نتیجه بگیریم که خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش از طریق روش های مختلفی قابل انجام است. اما باید به این نکته توجه کنید ریزش فالوور توسط سایت ها و ربات هایی که از آن دریافت کرده اید صورت نمی گیرد و این مورد بستگی به خود شخص دارد که می خواهد در پیج شما باشد یا نه! بطور کلی برای حفظ پیج خود در برابر ریزش فالوور می توانید به خوبی پیج خود را مدیریت کنید و طبق مدیریت درست و رعایت یکسری نکات جهت جذب کاربران و مخاطبان مانع ریزش تعداد فالوورهایتان شوید.

(از اینکه تا انتهای مقاله خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش ما را همراهی کردید متشکریم و امیدواریم از مطالب گفته شده در مقاله خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش اطلاعات کافی و سودمندی را کسب کرده باشید.)

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =