خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

در این مقاله قصد داریم به موضوع خرید فالوور فیک ایرانی ارزان بپردازیم :

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پربازدید می باشد که در حال حاضر هر روز به تعداد مخاطبین آن افزوده می شود . هر مخاطب از حضورش در اینستاگرام یک هدفی دارد گاهی بعضی از افراد برای دیدن نزدیکان و بستگان و گاهی برای معرفی کسب و کار خود در اینستاگرام فعالیت دارند .

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

خرید فالوور فیک ایرانی ارزان

بیشتر افرادی که برای معرفی خود در اینستاگرام فعالیت دارند سعی می کنند که از دید افرادی بیشتری دیده شوند ، حال روش های زیادی برای بالا بردن فالور وجود دارد یکی از این روش ها خرید فالورهای فیک می باشد . بعضی از صفحه های ایرانی به دنبال خرید فالوور های فیک ایرانی ارزان هستن که از این طریق بتوانند فالورهای واقعی زیادی را جذب نمایند .

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

منظور از فالور فیک ایرانی ارزان چیست ؟

معایب فالوور فیک ایرانی ارزان چیست ؟

چگونه فالوور فیک بسازیم ؟

ربات های اینستاگرام چیست ؟

از چه طریق می توان در اینستاگرام به موفقیت رسید ؟

روش های جذب مخاطب در اینستاگرام چیست ؟

چگونه فالوور فیک ایرانی ارزان را تشخیص دهیم ؟

 

فالور فیک ایرانی ارزان

در گام نخست برای حضور در یک صفحه اینستاگرام شما ابتدا باید یک صفحه کاربری برای خود ایجاد کنید . شما برای ساخت صفحه اینستاگرام می توانید از دو روش تلفن همراه یا ایمیل اضافه کنید ، حال شما می توانید از یک ایمیل جعلی استفاده کنید و از این طریق می توانید یک فالوور فیک بسازید معمولا نشانه هی یک فالور فیک این است که پروفایل آنها تصویر ندارد و یک متن در بیو آنها وجود دارد  و هیچ گونه فعالیتی ندارند و تنها هدفی که از ساخت این فالورها وجود دارد این است که فالورهای یک صفحه را بالا ببرند .

سایت ها متعددی در ای زمینه فعال هستند شما می توانید با کمی جستجو اینگونه سایت ها را با قیمت مناسب  انتخاب کنید . به طور معمول این سری از سایت ها فالورهای فیک را به صورت پکیج هزارتایی به فروش می رسانند شما با خرید این پکیج ها در اصل حساب های جعلی که در اینستا هستند را خریداری می کنید . فالوور فیک با فالوور واقعی تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آنها در نوع فعالیت شان می باشد .

فالور فیک ایرانی ارزان

فالور فیک ایرانی ارزان

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

محبوبیت فرد

بالا بردن فالورها در اینستاگرام به گونه ای نشان دهنده محبوبیت فرد در بین مخاطبین خود می باشد  و بسیاری از افراد برای اینکه فالوورهای خود را بالا ببرند از این فالورهای فیک استفاده می کنند اما مشکلی وجود دارد این است که این افراد هیچ وقت نمی توانند به فرد سودی برسانند و این وسط تنها افرادی سود می برند که این فالوور های فیک را بفروش میرسانند .

اما مزایای که افزایش فالور با فالوور فیک دارد این است که شما می توانید اطمینان و توجه مخاطبین خود را بالا ببرید و تا حدودی بازدهی پیچ خود را بالا ببرید و برای اینکه افراد بتوانند فعالیت خود را به صورت جدی شروع کنند می تواند به شما کمک ویژه ای کند

محبوبیت فرد

محبوبیت فرد

معایب فالوور فیک

خرید فالوور های فیک یکی از اشتباه ترین کارهایی است که کسب و کارها برای توسعه کار خود استفاده می کنند  و اگر کسب و کاری قصد توسعه کار خود را دارد باید بعد از خرید کردن فالور فیک باید بتوانند مطالب مفید را اضافه کنند و برای جذب مخاطبین واقعی تلاش کنند .

زیرا هیچ گاه شما نمی توانید اعتبار را بخرید شاید شما بگویید عقل مردم به چشمشان است درست است شاید در نگاه اول مهم باشد اما بعد از آن این شما هستید که باید برای حفظ فالورهای خود زمان بگذارید در غیر اینصورت خیلی سریع از پیج شما بیرون می روند .

نکته دیگری که وجود دارد این است که همان افرادی که عقلشان به چشمش است خیلی سریع با کمی بررسی در صفحه شما متوجه می شوند که فالورهای شما فیک هستند و  صحت فالورها را می توانند از میزان لایک و کامنت هایی که برای شما گذاشته می شود مشخص می شود .

معایب فالوور فیک

معایب فالوور فیک

مثال

مثلا اگر شما ۲۰۰۰ فالوور دارید و تنها ۱۸۰ تا لایک دارید و تعداد بسیار کمی برای شما کامنت گذاشته شده است امر طبیعی است زیرا در اکثر مواقع تعداد افرادی که در یک لحظه پست میگذارند زیاد است و ممکن است پست شما دیده نشود ، اما اگر همین میزان لایک و کامنت برای صفحه ای باشد که ۲۰۰۰۰ فالور دارد مشخص می شود که بیشتر فالورهای صفحه  فیک هستند .

شما میتوانید برای اینکه فالوور بیشتری جذب کنید ولی از فالورهای فیک استفاده نکنید یکی از این کارها این است که کاربران را در اینستاگرام دنبال کنید آنها را فالو کنید برای پست هایشان کامنت و لایک بگذارید از این طریق می توانید آنها را تشویق کنید که صفحه شما را دنبال کنند و با لایک و کامنت برای شما بگذارند اما این کار زمان زیادی نیاز دارد .

مثال

مثال

گول تبلیغات کاذب را نخورید

برای خرید فالورها با کمی جستجو در موتورهای جستجو می توانید عبارت هایی مانند فالورهای ایرانی ،فالوورهای ایرانی فعال ، فالوور واقعی ، فالوور ایرانی واقعی و فالوور ارزان ببینید . بهتر است اگر قصد دارید کسب و کار حرفه ای داشته باشید گول این تبلیغات را نخورید زیرا این تبلیغات باعث می شود شما را از هدف خود که جذب مخاطب واقعی است دور کند ، شما مجاز به میانبر هستید و می توانید از ربات ها استفاده کنید .

همانطور که گفتیم خرید فالوور گول زدن خودتان است زیرا از این طریق شما تنها اعتبار خود را در نزد اینستاگرام از بین می برید و در این مواقع اینستا شما را در لیست پیشنهادات خود قرار نمی دهد .

همچنین خرید فالوور مانند این است که شما در مغازه خود از تعدادی ماکت به عنوان مشتری استفاده کنید شاید در روزهای اول نمای جذابی  برای شما دارد اما بعد از آن دیگر خسته می شوید ، خرید فالورهای فیک دقیقا به همین شکل است و شما نمی توانید فالورهای غیر فعال را حذف کنید .

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

روش های ساخت فالوور فیک ایرانی ارزان

امروزه اکثر افراد برای شروع و راه اندازی سایت خود از فالور فیک استفاده می کنند . فالوور فیک یک سیستمی است که در سراسر جهان  با توجه به سلیقه و نیاز کاربر خریداری می شود . شما می توانید فالورهای فیک را از سایت های معتبر خریداری کنید و یا اینکه خودتان این فالورها را بسازید . در زیر به روش های ساخت اینستاگرام اشاره کرده ایم :

بعضی از مواقع می توانید با استفاده از سیستم های خاص فالورهای فیکی بسازید که دارای عکس پروفایل و بیو هستند به طور معمول شرکت های خارجی این فالورهای فیک ساخته می شود و از طریق سایت های ایرانی به فروش می رسد .

مزیت این روش این است که شما نیاز ندارید که شخصی را فالو یا آنفالو کنید و همچنین در کمترین زمان بیشترین فالور را جذب کنید . و از معایب این روش می توان به ریزش فالوور اشاره نمود زیرا اینستاگرام فالورهای فیک رو شناسایی  و حذف می کند و این امر باعث می شود که هزینه ای که کرده اید بعد از مدتی از بین برود و  برای تناسب ایجاد کردن باید مدام در حال خرید فالوور فیک باشید .

روش های ساخت فالوور فیک ایرانی ارزان

روش های ساخت فالوور فیک ایرانی ارزان

فالور فیک

روش بعدی روشی است که شما می توانید از نرم افزار های ایرانی برای افزایش فالور فیک استفاده کنید . این اپلیکیشن ها به این صورت است که شما می توانید از طریق فالو  و لایک کردن به کاربران خود سکه می دهد و از با سکه هایی که به شما داده می شود فالوور فیک بخرید .

این  اپلیکیشن ها دارای این  مزیت است که شما می توانید این کاربران را بلاک یا غیر فعال کنید البته در اکثر مواقع بسیاری از این نرم افزارها به این صورت است که بعد از مدتی فالورهای فیک شما آنفالو می شوند زیرا بیشتر این نرم افزارها برای جذب سکه برای نرم افزار خود هستند .

فالور فیک

فالور فیک

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام یکی از راهکارهایی است که شما می توانید برای افزایش فالور استفاده کنید . شما زمانی که کارتان توسعه می یابد باید چند نفر خبره کار را استخدام کنید تا بتوانید بهتر به کارها رسیدگی کنید در غیر اینصورت خیلی زود با شکست مواجه می شوید ، صفحات در اینستاگرام نیز به همین صورت است و نیاز دارد

که یک فرد به صورت ۲۴ ساعت صفحه را مدیریت کند و برای اینکار می توان از ربات های اینستاگرام استفاده نمایند . در این بین ربات های زادی وجود دارد اما شما باید رباتی را انتخاب کنید که هوشمندتر است و مانند یک انسان عمل می کند .

ربات ها معمولا با توجه به تنظیمات شما رفتارهایی را انجام می دهند و باعث تحریک مخاطبان می شوند که شما را دنبال کنند . خرید ربات های هوشمند دیگر معایب خرید فالوور های فیک را ندارد زیرا این ربات ها به صورت کاملا هوشمند از بین کاربران فعال مخاطبین را برای شما جذب می کنند .

از دیگر مزایای ربات ها می توان به ماندگاری فالور و صرفه جویی در وقت شما اشاره نمود . منظور از صرفه جویی در وقت این است که دیگر نیازی نیست شما به صورت مداوم گوشی خود را بررسی کنید و می توانید از این طریق پست ها را در زمان های مشخص در صفحه خود بگذارید .

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

فواید جذب فالوور از طریق ربات به صورت زیر می باشد :

شما از طریق ربات ها به فالورها اجازه می دهید که خودشان صفحه شما را انتخاب کنند و همین امر باعث می شود که در بین این فالورها مخاطبین همیشگی وجود داشته باشد .

با استفاده از ربات می توانید این مزیت که فالورهای خود را تفکیک کنید را داشته باشید به عنوان مثال می توانید شهر ، جنسیت ، چه نوع پیج و. . . را تفکیک کنید .

از طریق ربات ها می توانید به صورت ۲۴ ساعت در اینستاگرام فعالیت داشته باشید .

بعد از کمی استفاده از ربات متوجه خواهید شد که ربات باعث رونق در کسب و کار شما شده است .

شما از طریق ربات یک آینده نگری خوبی کرده اید و در زمانی که ربات فعال است می توانید خود را به مخاطبین بهتر معرفی کنید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه نیستید .

استفاده از ربات ها باعث میشود که صفحه شما در صفحات بالایی اینستاگرام قرار بگیرد .

با استفاده از ربات میتوانید مخاطب واقعی جذب کنید و به دنبال آن لایک و کامنت برای صفحه خود داشته باشید .

فواید جذب فالوور از طریق ربات به صورت زیر می باشد :

فواید جذب فالوور از طریق ربات به صورت زیر می باشد :

موفقیت در اینستاگرام

هر فردی موفقیت در اینستاگرام را با توجه به نیاز خود معنی می کند بعضی از افراد از اینستاگرام به عنوان بستری برای تبلیغات حرفه خود استفاده می کنند و بعضی برای اینکه لحظات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند استفاده می کنند این افراد از بین آدم های عادی تا افراد مشهور وجود دارد . در زیر سعی کرده ایم به نکات کلیدی پیرامون راه های موفقیت در اینستاگرام  اشاره کنیم ، هر فرد با توجه به کسب و کاری که دارد باید موارد زیر را رعایت کند :

اولین قانون برای موفقیت این است که شما صفحه خود را از حالت خصوصی در آورید و در حالت عمومی قرار دهید از این طریق می توانید به مخاطب اجازه دهید که از هدف شما مطلع شود و تصمیم گیری راحت تری برای انتخاب شما داشته باشد .

نکته دوم در اینستاگرام این است که سعی کنید هیچ گاه در سایه نباشید و به صورت پیوسته در اینستاگرام فعالیت داشته باشید .

نکته سومی که باید رعایت کنید این است که از نام های معنی دار وآسان انتخاب کنید .

موفقیت در اینستاگرام

موفقیت در اینستاگرام

تصاویر بدون عنوان انتخاب نکنید

نکته چهارم این است که هیچ گاه از تصاویر بدون عنوان انتخاب نکنید و برای هر تصویری یک توضیحی بگذارید زیرا از این طریق می توانید به مخاطب اجازه دهید که درک بهتری از هدف شما داشته باشد .

نکته مهم پنجم این است که هیچگاه در اینستاگرام از مطالب کپی استفاده نکنید و در صورت لزوم حتما منبع کپی را ذکر کنید . البته بهتر است این را هم بدانید که گذاشتن تصاویر سلفی نیز برای مخاطب تکراری و کسل کننده می شود .

نکته مهم بعدی در موفقیت اینستاگرام این است که شما می توانید از پست های مشترک در شبکه های اجتماعی دیگران مانند فیسبوک و توییتر استفاده کنید اما بهتر است در این  کار زیاده روی نکنید زیرا اگر بخواهید پست های تکراری بگذارید مخاطبین شما را تنها در یک صفحه دنبال می کنند .

تصاویر بدون عنوان انتخاب نکنید

تصاویر بدون عنوان انتخاب نکنید

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

روش های جذب مخاطب در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید به هدف خود در اینستاگرام برسید بهتر است روش های جذب مخاطب در اینستاگرام را به خوبی رعایت کنید . در زیر به روش های جذب مخاطب در اینستاگرام اشاره کرده ایم :

یکی از روش های مخاطب این است که شما در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت داشته باشید به این صورت که علاوه بر اینکه در اینستاگرام صفحه دارید در توییتر و فیس بوک نیز فعالیت داشته باشید . کاربران زیادی از این طریق می توانند توسط موتورهای جستجو شما را پیدا کنند .

می توانید از این طریق برای هر پست که در هر صفحه میگذارید یک لینکی قرار دهید و از مخاطب خود بخواهید شما را در شبکه های دیگر دنبال کند . البته باید به این نکته توجه داشته باشید که به صورت مداوم پست های تکراری نگذارید زیرا در این صورت مخاطبین تصمیم می گیرند شما را تنها در یک شبکه دنبال نند . بهتر است سعی کنید هر از گاهی از پست های مشترک استفاده کنید .

روش های جذب مخاطب در اینستاگرام

روش های جذب مخاطب در اینستاگرام

شناخت کامل از مخاطبین

بهتر است شناخت کاملی از مخاطبین خود داشته باشید . در این صورت می توانید آنهایی که به فعالیت شما بیشتر نیاز دارند را جذب کنید . اگر شناختی کامل از فالورهای خود داشته باشید می توانید از این طریق آنها را به فالور دائمی تبدیل کنید و همچنین دوستان آنها را نیز به مخاطب خود تبدیل کنید .

برای اینکه بتوانید در این زمینه موفق باشید باید شناخت کامل از مخاطبین خود داشته باشید با این روش می توانید راحت تر پست انتخاب کنید . به عنوان مثال اگر شما شناخت کامل از مخاطبین خود داشته باشید دچار سردرگمی می شوید و و نمی توانید یک پست متناسب انتخاب کنید  و به دنبال آن ممکن است پست هایی بگذارید که مخالف با نظر کاربران تان باشد .

منحصر به فرد باشید

ویژگی بعدی که باید در انتخاب کاربر به آن توجه کنید این است که سعی کنید منحصر به فرد باشید شما اگر بخواهید پست هایی را بگذارید که مخاطبین آن را در صفحات دیگر دیده است خیلی سریع شما را آنفالو می کند زیرا مطالب تکراری هیچ گاه خوشایند نیست ،  همچنین اگر شما مانند یک فرد حرفه ای حرف جدیدی برای زدن داشته باشید همیشه می توانید مخاطبین بیشتری را جذب کنید .

می توانید از ویژگی تبادل استفاده کنید به این صورت که شما می توانید خیلی راحت مطالب خود را از طریق صفحات مرتبط  با صفحه  شما به اشتراک بگذارید به این صورت که هر دو طرف تبلیغ صفحه همکار خود را انجام دهند .البته باید دقت داشته باشید که اگر صفحه ای را برای تبادل انتخاب می کنید ابتدا مطمئن شوید که فالورهای صفحه مقابل فیک نباشد و همچنین فالورهای فعال و پر انرژی داشته باشد .

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

تبلیغ کنید

بهتر است برای بهتر دیده شدن برای خود تبلیغ کنید ، معمولا تبلیغ صفحات  مجازی باید به این صورت باشد که شما از طریق کانال های یا شبکه های مجازی استفاده کنید . یکی از ویژگی های این شبکه ها این است که شما از بیشتر دوستان خود برای تبلیغ کارتان استفاده می کنید .برای این کار شما تنها باید لینک خود را در صفحات مجازی قرار دهید و یا هر کانالی که عضو هستید قرار دهید  .

همیشه سعی کنید محتواهایی که تولید می کنید هدفمند باشد زیرا محتواهایی که هدف ندارند باعث می شوند که مخاطبین خود را از دست بدهید . در حوزه کاری شما افرادی نیز در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام فعالیت دارند حال شما اگر می خواهید از این افراد سبقت بگیرید باید سعی کنید حرف تازه ای برای گفتن داشته باشید .

گذاشتن تولید محتوای منحصر به فرد در سایت باید به گونه ای باشد که نیاز مخاطبان را برطرف کنید در غیر اینصورت اگر از محتواهای بی ربط استفاده کنید مخاطب خود را از دست می دهید . همچنین اگر محتواهای شما تکراری باشد و یا مشابه آن را در پیج های دیگر دیده باشند باعث می شود صفحه شما را دیگر دنبال نکنند .

همیشه سعی کنید به مخاطب نشان دهید که واقعی و معتبر هستید زیرا اگر همیشه سعی کنید اطلاعات شخصی خود را مخفی نگه دارید هیچ گاه نمی توانید موفق باشید البته باید این نکته را بدانید اگر صفحه تجاری دارید بهتر است اطلاعات شخصی در صفحه خود قرار ندهید این اطلاعات در صفحه های تجاری به این صورت است که آدرس صفحه خود و روش های ارتباطی با مخاطبین را به صورت کامل توضیح دهید ، این روش ها معمولا در حد آدرس محل کار و تلفن همراه می باشد .

آدرس سایت خود را درج کنید

اگر دارای سایت هستند بهتر است در قسمت ارتباط با ما آدرس صفحه اجتماعی خود را قرار دهید . از این طریق می توانید خودتان در صفحاتی که دارید برای خود تبلیغات نیز انجام دهید .

یکی از روش هایی که به شما در جذب مخاطب کمک می کند این است که سعی کنید با کاربران خود در ارتباط باشید . این نکته دقیقا در دنیای واقعی وجود دارد مثلا تصور کنید که شما به یک رستوران می روید و پرسنل رستوران بسیار خوش برخورد هستند و شما تشویق می شوید که باز هم به این رستوران بروید و از مشتریان همیشگی این رستوران باشید . حال در نظر بگیرید که وارد صفحه ای می شوید که ادمین صفحه با شما مانند یک دوست رفتار می کند  همین رفتار او باعث می شود که از مخاطبین همیشگی او باشید .

حس رقابت و انگیزه داشتن همیشه به افراد کمک می کند که  یک فرایند را تا آخر ادامه دهند در شبکه های مجازی می توانید از این حس بین کاربران استفاده کنید به این صورت که بین کاربران خود یک مسابقه هیجان انگیز راه بیندازید مثلا کاری کنید که دوستان خود را در زیر پست شما تگ کنند و یا صفحه شما را به مدت ۲۴ ساعت استوری کنند .

مخاطبین اصلی خود را دنبال کنید

یکی از روش های موفقیت در جذب مخاطب این است که شما مخاطبین اصلی خود را دنبال کنید و یا افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت دارند و یا کاری را مرتبط با کار شما انجام می دهند از این طریق می توانید خود را به مخاطبین اصلی برسانید و خود را به این افراد معرفی کنید .

از معجزه هشتگ استفاده کنید در اینستاگرام شما مجاز هستید از سی هشتگ در هر پست استفاده کنید اما باید این نکته را بدانید که استفاده بیش از اندازه از هشتگ باعث بد نشان دادن صفحه شما می شود بهتر است نهایت از ۱۵ هشتگ استفاده کنید . نکته بعدی که باید در مورد استفاده از هشتگ ها استفاده شود این است که باید از هشتگ های مرتبط استفاده کنید زیرا از این طریق می توانید بازدید های خود را بالا ببرید .

سعی کنید روز یک هدف مرتبط با حرفه و هنر خود متمرکز کنید در این صورت شما سردرگم نمی شوید و می توانید یک هدف را به صورت جدی دنبال کنید و به نتیجه های عالی برسید .

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

فعالیت پیوسته

یکی از رموزی که شما بتوانید مخاطب بیشتری جذب کنید این است که فعالیتی پیوسته داشته باشید و به صورت منظم پست های مرتبط و جذاب بگذارید . این نکته بسیار مهم است زیرا اگر مدت زمان زیادی به فعالیت نداشته باشید مخاطبین خود را از دست می دهید . همچنین اگر به صورت مستمر فعالیت داشته باشید از نظر اینستا یک کاربر فعال هستید و شما را در لیست پیشنهادات  خود قرار می دهد .

شما برای اینکه در یادها بمانید و موفق تر باشید بهتر است از مخاطبان خود بخواهید که به صورت مستمر شما را در دنیای  مجازی و واقعی دنبال کنند ، همین امر باعث می شود که مخاطبین شما را به دوستان دیگرش معرفی کنند .

 

با مخاطبین راحت باشید

یکی از ویژگی های اینستاگرام این است که شما میتوانید با مخاطب احساس راحتی داشته باشید ونیزی نیست مانند محیط سایت ها خیلی رسمی رفتار کنید به همین دلیل در صد موفقیت در اینستاگرام بسیار بیشتر از سایت ها می باشد .

سعی کنید از شبکه های اجتماعی دیگر مانند لینکدین و توییتر استفاده کنید و از آنها برای افزایش لایک ها استفاده کنید .

برنامه داشتن در هر کاری باعث نظم می شود در پست های اینستاگرامی نیز برای موفقیت بکنید بهتر است برنامه ریزی داشته باشید . شما اگر هدف خود را مشخص کنید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید مخاطبین بیشتری را جذب میکنید . فراموش کردن هدف در ادامه کار باعث می شود شما مخاطبین خود را از دست بدهید .

در اینستاگرام برای هر پستی تعداد ده عدد عکس و یا ویدیو را می توانید قرار دهید ، این محیط کاملا بصری است و شما می توانید از این ویژگی بهترین استفاده را داشته باشید و  مخاطب بیشتری را جذب کنید    زیرا هر چه عکس ها زیبا تر باشد از دید مخاطب شما صفحه تان جذابتر می باشد .

نکته

یکی از نکاتی که شانس شما را برای دیده شدن بیشتر می کند این است که برای دیگران در صفحات مختلف و یا صفحات خود کامنت بگذارید از این طریق آنها را تشویق می کنید که از ماهیت صفحه شما باخبر شوند و در نهایت لایک و کامنت شما افزایش پیدا می کند .

سعی کنید در روند کاری هیچگاه نام کاربری خود را عوض نکنید .زیرا نام کاربری شما هویت شما می شود و اگر شما نام کاربری را عوض کنید باعث می شود مخاطبین شما را گم کنند .

یکی از راه های که مخاطبین شما را افزایش می دهد و باعث ماندگاری مخاطبین می شود این است که از محتواهای ویدیویی استفاده کنید ، محتواهای ویدیویی به نسبت عکس قابلیت  این را دارد که زمان بیشتری را برای توضیح هدف خود داشته باشید همچنین می توانید از این قابلیت که مخاطبین به دنبال ویدیوهای کوتاه و جذاب هستند نیز استفاده نمایید .

سعی کنید برای اینکه مخاطبین به حضور شما و همچنین به صورت مرتب در الگوریتم اینستاگرام قرار بگیرید نظم را رعایت کنید و همیشه به صورت مرتب و دقیق پست و استوری های خود را منتشر کنید .

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک ایرانی ارزان هستید

راه های تشخیص فالوور فیک ایرانی ارزان

شما می توانید از طریق فالورهای فیک اعتماد مخاطبین زیادی را جذب کنید زیرا در نگاه اول مخاطبین به تعداد فالوورهای یک صفحه نگاه می کنند و سپس در مورد آن تصمیم می گیرند . مثلا اگر قرار باشد یک کاربر از دو صفحه با نوع فعالیت یکسان خرید کنند صد در صد صفحه ای را انتخاب می کند که فالور بیشتر دارد اما همان مخاطب با کمی بررسی می تواند تشخیص دهد که فالورها فیک هستند و یا واقعی .

راه های تشخیص فالوور فیک به این صورت است که در بیشتر مواقع این فالورها بدون عکس هستند ، صفحه شان قفل است ، هیچ پستی ندارند و دارای بیو هستند . راه دیگر اینکه مخاطبین می توانند متوجه شوند که صفحه شما دارای فالوور فیک است یا خیر از تعداد لایک و کامنت ها می باشد به عنوان مثال اگر یک صفحه دارای ۲۰ هزار مخاطب باشد و تعداد ۱۰۰ عدد لایک و کامنت داشته باشد مشخص است که تعداد زیادی از این فالورها فیک هستند .

راه های تشخیص فالوور فیک ایرانی ارزان

راه های تشخیص فالوور فیک ایرانی ارزان

نتیجه گیری

امروز اینستاگرام یکی از صفحه های اجتماعی پر مخاطب است و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و هر کاربر دلیل خاص خودش را برای استفاده از آن دارد . در این بین بعضی از کاربران برای اینکه کسب و کار خود را توسعه دهند از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند و برای جذب مخاطب و اینکه اعتماد مخاطب را جذب کنند در گام نخست از فالورهای فیک استفاده می کند ، استفاده از فالور فیک مزایا و معایب خودش را دارد

از مزایای آن می توان به جلب اعتماد کاربران اشاره کرد و همچنین از معایب آن سلب شدن اعتماد کاربران را نام برد زیرا اگر شما اگر در گام نخست از فالور فیک استفاده نمایید و در ادامه کار هیچ فعالیتی از جمله استفاده از پست های زیبا و جنجالی استفاده نکنید خیلی سریع کاربران واقعی خود را از دست میدهید و کاربران متوجه می شوند که بیشتر مخاطبین شما فیک هستند .در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 7 =