خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام

خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام

در این مقاله موضوع خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام را بررسی می کنیم.

حتما می دانید که چندان تفاوتی بین تازه واردان به اینستاگرام و کاربران حرفه ای از نظر داشتن تعداد فالوور وجود ندارد، و به هیچ عنوان محدودیتی برای تعداد فالوورها در این شبکه اجتماعی نیست. حتی بعضی از سلبریتی ها برای افزایش تعداد فالوورهای خود، از روش خرید فالوور فیک استفاده می کنند.

خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام

خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام

در این مقاله سعی داریم تا به سوالات زیر پاسخ دهیم.

منظور از فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

اهمیت افزایش فالوور در چیست؟

منظور از فالوور خارجی اینستاگرام چیست؟

فالوور فیک خارجی اینستاگرام  مناسب چه بیزینس هایی است؟

راه های تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام کدامند؟

خرید فالوور واقعی بهتر است یا فالوور فیک؟

۴ روش غیر ارگانیک افزایش فالوور اینستاگرام کدامند؟

انواع ربات های افزایش فالوور کدامند؟

مزایای خرید فالوور فیک  اینستلگرام کدامند؟

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام کدامند؟

 

 

منظور از فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

اگر به تعداد فالوور های بعضی از صفحات اینستاگرام نگاه کنید. می بینید که تعداد خیلی زیادی فالوور دارند اما با یک بررسی ساده می توان متوجه شد که خیلی از آنها واقعی نیستند. بعضی از افراد هستند  که با دریافت مقدار هزینه مشخصی برای شما فالوور فیک جمع آوری می نمایند ولی این کار معمولا به نفع این افراد و به ضرر شما است.

اضافه شدن فالوورها به صفحه اینستاگرام موجب افزایش تعامل می گردد و در نتیجه باعث فروش محصولات شما و یا افزایش مشتری ها برای خدماتی که شما ارائه می دهید می شود. ولی فالوور فیک باعث افزایش تعامل در صفحه شما نمی شود و همچنین باعث افزایش فروش و یا تعداد مشتری های شما نمی گردد.

از آنجا که الگوریتم ها اینستاگرام پیوسته در حال بروز رسانی هستند و الگوریتم های جدید، الگوریتم هایی پیشرفته و هوشمند می باشند، تاثیر بسار زیادی بر صفحه شما می گذارند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

منظور از فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

منظور از فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

اهمیت افزایش فالوور در چیست؟

بسیاری از کارشناسان دیجیتال مارکتینگ اعتقاد دارند که اهمیت تعداد فالوور در ایران نسبت به سایر مناطق دنیا بسیار بیشتر است. چنین اشخاصی بسیار به آرایش صفحه اینستاگرام خود اهمیت می دهند و به هر طریقی که شده می خواهند فالوور های خود را افزایش دهند حتی با خرید فالوور فیک و معمولا از مشتری های دائمی سایت های خرید فالوور می باشند.

همه کاربران سعی دارند که با استفاده از این پلتفرم تاثیر گذار دیده شوند و پست های آنها در اکسپلور دیده شود تا فالوور های واقعی خود را پیدا کنند.

در اینجا به طرح یک سوال می پردازیم.

اگر به صورت اتفاقی ویدئویی را در اکسپلور مشاهده کنید که راجع به موفقیت باشد و آن پست را بپسندید. چه کاری انجام می دهید؟

به احتمال زیاد اولین کاری که انجام خواهید داد این است که به پروفایل شخص وارد شده و تعداد فالوور هایش را بررسی می کنید. اگر تعداد این فالوور ها زیاد باشد، سخنان گفته شده در آن ویدئو به صورت نا خود آگاه روی ما اثر می گذارد و ما نیز به جمع فالوور های آن صفحه اضافه می شویم و تک به تک پست های پیج را دنبال کرده و لایک می نماییم.

ضرب المثل معروف: « هر که بامش بیش برفش بیشتر » در مورد اینستاگرام این طور گفته می شود:هر که فالوورش بیشتر، تاثیر گذاریش بیشتر

اهمیت افزایش فالوور در چیست؟

اهمیت افزایش فالوور در چیست؟

منظور از فالوورخارجی اینستاگرام چیست؟

به آن دسته از فالوور هایی که در کشور های خارجی می باشند و پیج شما را دنبال می کنند فالوور های بین المللی یا خارجی گفته می شوند. استفاده کردن از فالوور های خارجی در ایران با توجه به اهداف متفاوت کسب و کار می باشد.

منظور از فالوورخارجی اینستاگرام چیست؟

منظور از فالوورخارجی اینستاگرام چیست؟

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

فالوور فیک خارجی اینستاگرام  مناسب چه بیزینس هایی است؟

این مدل از فالوور ها بیشتر برای شرکت هایی مناسب می باشند که بیزینس های بین المللی دارند و به افرادی که دارای کسب و کار های محلی هستند پیشنهاد نمی شود. و همچنین افرادی که به دنبال افزایش تعداد فالوور های خود از طریق خرید فالوور فیک می باشند با خرید فالوور فیک خارجی هزینه کمتری پرداخت می کنند.

فالوور فیک خارجی اینستاگرام  مناسب چه بیزینس هایی است؟

فالوور فیک خارجی اینستاگرام  مناسب چه بیزینس هایی است؟

راه های تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام کدامند؟

راه هایی برای تشخیص واقعی بودن فالوور ها وجود دارد که به بررسی آنها می پردازیم.

 1. بررسی پست های صفحه اینستاگرام

اگر در هنگام بررسی یک صفحه، متوجه شدیم که تمامی پست ها تکراری، بدون هدف و غیر مرتبط با موضوع صفحه هستند و همچنین تعداد لایک های زیادی دارد، احتمالا آن صفحه دارای فالوور های فیک است. همین طور اگر به لایک ها دقت کنید می بینید که آی دی اکانت های لایک کننده غیر عادی می باشد که در مورد دوم به بررسی آن می پردازیم.

اگر نخستین پست صفحه ای در یک سال گذشته پست شده و همچنین تعداد فالوورها ۶۰۰ هزار تا می باشد، دو حالت دارد یا اینکه پیج فوق تبلیغات بسیار زیادی انجام داده است که هزینه بسیار زیادی را متحمل شده و یا اینکه فالوور های پیج فیک هستند.

با اندکی توجه و مقایسه بین تعداد فالوور ها و تعداد لایک های هر پست می توان فهمید که فالوور های پیج فیک هستند یا خیر؟ به طور مثال پیجی که مقابل ماست ۳۰۰ هزار تا فالوور دارد و این در حالیست که بیشترین تعداد لایک پست های پیج ۱۰۰۰ تاست. پس به طور قطع می گوییم که فالوور های این پیج فیک هستند.

 1. بررسی ID فالوور ها و پروفایل آنها

آی دی های فیک اصولا ساختاری مانند آی دی های حقیقی ندارند، از اسم و نام خانوادگی درست نشده اند و فقط داری حروف و اعداد هستند که این نشانی از فالوور فیک پیج اینستاگرامی می باشد. از طرف دیگر چون این مدل اکانت ها بوسیله ربات یا سیستم های اتوماتیک ساخته شده اند عکسی به عنوان عکس پروفایل ندارند. بعضی از سیستم های حرفه ای در موقع ساخت این آی دی ها، عکسی برای پروفایل می گذارند.

 

 1. بررسی کامنت های مربوط به پست

اگر به کامنت های پیج های فیک دقت کنید، می بینید که کامنت ها هیچ گونه پیام خاصی ندارند و بسیار نا مربوط به موضوع می باشند. به طور مثال در پست تخصصی مربوط به مسائل پزشکی، کامنت های گذاشته شده تنها اموجی می باشند. چنین اکانت هایی که در کامنت فقط اموجی می گذارند در بیشتر مواقع فیک هستند. و اگر تعداد این مدل کامنت ها در زیر پست های پیج مد نظر شما، زیاد باشد، می توان نتیجه گرفت که مدیر آن پیج، فالوور، لایک و کامنت فیک خرده است.

با به کار بردن روش های گفته شده در بالا، می توانید به راحتی صفحاتی که فالوور فیک دارند را تشخیص دهید و اگر می خواهید لیست رقیبان خود را تهیه نمایید  این صفحات را از لیست خود خط بزنید.

خرید فالوور واقعی بهتر است یا فالوور فیک؟

در هنگام گرفتن فالوور معمولا دو مدل پیشنهاد داریم. فالوور فیک و فالوور واقعی. بعضی از افراد اقدام به فروش فالوور فیک می کنند، اصولا فالوور فیک هیچ سودی ندارد و بعد از مدتی الگوریتم های هوشمند اینستاگرام فالوور های فیک و غیر فعال پیج را شناسایی کرده و آنها را حذف می نمایند.

نتیجه این کار فقط هزینه اضافی است و بازدهی مورد نظر شما را ندارد. اگر به دنبال رسیدن به نتایج دلخواهتان هستید بهتر است که از یک سایت معتبر، فالوور ایرانی و واقعی بخرید. خرید فالوور واقعی در سایت های معتبر با قیمت های مناسب و در بسته های به اسم خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام، و خرید بازدید ویدیویی وجود دارد.

۴ روش غیر ارگانیک افزایش فالوور اینستاگرام کدامند؟

برای درک بهتر موضوع به توضیح روش های افزایش غیر ارگانیک فالوور اینستاگرام می پردازیم.

 1. خرید فالوور فیک
 2. استفاده از ربات اینستاگرام
 3. تبلیغات
 4. تبادل
4 روش غیر ارگانیک افزایش فالوور اینستاگرام کدامند؟

4 روش غیر ارگانیک افزایش فالوور اینستاگرام کدامند؟

روش اول: خرید فالوور فیک

در این روش برای افزایش تعداد فالوورها لازم است که سرچ کنید خرید فالوور اینستاگرام یا چیزی مشابه این جمله و با مراجعه به وب سایت هایی که برای شما به نمایش در می آیند به هر تعداد که نیاز دارید فالوور خریداری کنید.

باید بدانید که چطور می توانید تشخیص دهید که فالوور های خریداری شده فیک هستند یا واقعی؟ کلیه سایت هایی که فالوور فیک می فروشند دارای ۲ نشانه هستند:

_ تنها با استفاده از نام کاربری شما و بدون نیاز به پسورد تعداد فالوور های در خواستی شما را به پیج اضافه می نمایند.

_ فالوور های خریداری شده به سرعت به پیج افزوده شده و حداکثر بعد از گذشت ۳ ساعت اضافه می شوند.

در نتیجه اگر سایتی دیدید که در آن درج شده بود: افزایش فالوور در کمتر از ۳ ساعت و یا بدون احتیاج به پسورد و یا مواردی از این دست باید بدانید که فالوور هایی که  این سایت به فروش می رساند فیک می باشند.

روش اول: خرید فالوور فیک

روش اول: خرید فالوور فیک

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

روش دوم: استفاده از ربات

 

ربات چیست؟

ربات در اینستاگرام به این صورت تعریف می شود: برنامه و یا سایتی که بدون فوت وقت کارهایی که از طرف شما به عهده اش قرار داده می شود را به انجام می رساند.

ولی احتمال می دهم که  اگر تا امروز با ربات اینستاگرام کار نکرده باشید و با آن آشنا نباشید، متوجه تعریف ارائه شده از ربات نشده اید پس موضوع را با ذکر یک مثال توضیح می دهم:

مثال

آقای مرادی یک قهوه خانه بسیار قدیمی دارد و به علت کهولت سن و نا توانی در بروز کردن قهوه خانه خود، دچار ورشکستگی شده است و مجبور به فروش مغازه می باشد.

توی همین روزها، منیژه خانم دختر آقای مرادی که در رشته عکاسی مشغول تحصیل است به پدرش توضیح می دهد که دوره کار های سنتی به سر آمده و بهتر است که کار خودش را مطابق سلیقه روز پیش ببرد.

به پیشنهاد منیژه خانم قهوه خانه سنتی آقای مرادی تبدیل به کافه می شود و به جای چای و قلیان شروع به فروش خوراکی های جدید می کنند.

بعد از مدتی اوضاع کسب و کار آقای مرادی بهتر می شود ولی این بهتر شدن اوضاع در حدی نیست که ورشکستگی آقای مرادی برطرف شود. منیژه خانم برای افزایش فروش کافه یک صفحه اینستاگرام باز کرده و عکس غذاهای کافه را هر روز در صفحه ی اینستاگرام کافه پست می کند. تقریبا بعد از ۳ یا ۴ ماه فالوور های صفحه کم کم افزایش پیدا می کنند و همین امر باعث افزایش مشتری های کافه می شود.

مثال

مثال

فالور فیک

ولی تعداد مشتری هایی که از طریق پیج اینستاگرام جذب شده اند نسبت به وقت صرف شده برای صفحه بسیار کم می باشند. در نتیجه منیژه خانم به دنبال راهی برای افزایش تعداد فالوورهای پیج می باشد که با گرفتن فالوور بیشتر مشتری های کافه را افزایش دهد. منیژه خانم به خریدن فالوور فیک فکر می کند ولی بعد از تحقیق به این نتیجه می رسد که با خرید فالوور فیک به بازدهی دلخواه نخواهد رسید و با پیشنهاد چند نفر از دوستانش به فکر تبلیغ پیج کافه در پیج های با فالوور بالا می افتد.

به پیج های تبلیغاتی که فالوور های زیادی دارند سر می زند و قیمت های آنها را می پرسد. بعد از چانه زنی های فراوان با صاحبان این صفحات می فهمد که این حرکت پول زیادی می خواهد و با  توجه به شرایط موجود از عهده این هزینه ها بر نمی آید.

افراد علاقه مند به کافه گردی

در این شرایط که پول لازم جهت تبلیغات نیست و خرید فالوور فیک هم به صلاح نیست تصمیم می گیرد که افرادی که به کافه گردی علاقه دارند را پیدا کرده و آنها را فالوو کند و با این روش آنها با پیج کافه آشنا شده، پیج را فالو کنند و از این طریق کافه به آنها معرفی شود. بعد از گذشت کمتر از یک ماه فالو کردن و آنفالو کردن افراد علاقه مند به کافه گردی، بالاخره فالوورهای صفحه ی کافه زیاد می شوند به حدی که منیژه خانم دیگر فرصت نمی کند که کسی را فالو یا آنفالو کند.

در این قسمت ماجرا تصمیم می گیرد که پولی به کسی بدهد تا این کار را برایش انجام دهد.

فالو و آنفالو کردن

به یکی از دوستانش که دانشجو و بی کار می باشد صحبت می کند و قرار می گذارند که آن فرد در ازای فالو و آنفالو کردن اشخاص پول دریافت کند. دوستش نیز هر روز تا جای ممکن افراد علاقه مند به کافه گردی را پیدا کرده، فالوو می کند و افرادی که قبل تر فالو کرده بود را آنفالو می کند.

همه چیز ظاهرا خوب است اما گاهی دوستش فراموش می کند که کسانی را که فالوو کرده آنفالوو کند یا اشخاص بی ربطی را فالوو می کند و در بعضی از ماه ها قبل از رسیدن موعد مقرر حقوقش را در خواست می نماید و یا از کم بودن حقوقش گلایه دارد و بسیاری مشکلات مشابه دیگر …

منیژه خانم که مدیریت کافه را بر عهده گرفته است، دنبال نرم افزاری می گردد که همین کار ها را بوسیله آن به انجام رسانده و دردسر ها را از سر راه بردارد. بعد از سرچ کردن متوجه می شود که سایت ها و برنامه هایی هستند که ربات اینستاگرام نامیده می شوند.

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

مدیریت پیج اینستاگرام با ربات

ربات های اینستاگرام دقیقا کار های مد نظر او را انجام می دهند، به این معنی که کارهایی را که به دوستش سپرده بود را این ربات ها بصورت ماشینی و اتوماتیک به انجام می رسانند. یکی از ربات ها که کارایی مورد نظرش را داشته باشد را پیدا کرده و با استفاده از ربات و کار کردن مداوم آن فالوورهای خود را افزایش می دهد و به تبع آن مشتری های بیشتری به دست می آورد و در نتیجه آقای مرادی از ورشکستگی نجات می یابد.

مدیریت پیج اینستاگرام با ربات

مدیریت پیج اینستاگرام با ربات

فهمیدیم که ربات اینستاگرام مشابه کارمندی است که ماهانه برای کاری که انجام می دهد پول دریافت می کند.

کار اصلی ربات اینستاگرام:

فالوو کردن، آنفالوو کردن، کامنت گذاشتن، لایک کردن و دایرکت فرستادن می باشد.

می توان از ربات ها برای اتوماسین فعالیت های پیچیده هم کمک گرفت. بطور مثال می توانید ربات را به صورتی تنظیم نمایید که پست آخر کسانی که پست آخر شما را لایک کرده اند را لایک کند و یا به کسانی که برای یک پیج مشخص کامنت گذاشته اند دایرکت بفرستد و همچنین برای یک هشتگ خاص کامنت بگذارد و فالووینگ های پست هایی که با یک لوکیشن خاص منتشر شده اند را فالوو کرده و بعد از گذشت یک روز آنفالوو نماید.

چگونه از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم تا به تعداد فالوور های صفحه افزوده شود؟

یک جواب راحت به این سوال این است که هنگامی که در بقیه صفحات اینستاگرام لایک میکنید، کامنت می گذارید و یا دایرکت می فرستید، به طریقی صفحه خودتان را به باقی اشخاصی که آن صفحه را فالوو می کنند نشان داده و معرفی می کنید.

پس از دیدن لایک یا کامنت شما، به صفحه شما آمده و اگر مطالب شما را بپسندند پیج شما را فالوو کرده، پست های شما را لایک می کنند و در غیر این صورت صفحه شما را ترک می کنند. شما با استفاده از این روش فالوور هایی را جذب می کنید که به محتوای صفحه شما علاقه مند هستند و با میل خودشان شما را فالوو می کنند. تعدادی از این فالوورها به این دلیل شما را فالوو می کنند که شما هم آنها را فالوو کرده اید.

چگونه از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم تا به تعداد فالوور های صفحه افزوده شود؟

چگونه از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم تا به تعداد فالوور های صفحه افزوده شود؟

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

نکته

نکته مهم این است که شما باید ربات ها را به نحوی تنظیم نمایید که کار مورد نظر شما را انجام دهند.

نکات مهم در این رابطه این است که اول از کاری که می خواهید انجام دهید آگاهی داشته باشید و دوم اینکه چطور ربات را برای انجام این کار تنظیم نمایید. تشخیص این موضوع که چه کاری برای شما مناسب تر است نیاز به زمان دارد و با کسب تجربه و بهره بردن از روش های متفاوت کم کم متوجه روش مناسب برای رسیدن به هدفتان خواهید شد.

مثال

مثلا اگر شما صاحب یک کافی شاپ هستید بهترین کسانی که می توانید خودتان را به آنها معرفی کنید افرادی هستند که به محل شما نزدیک ترند. برای این کار بهتر است که افرادی با لوکیشن های نزدیک به محل کافه خودتان را فالوو کنید و یا لایک کننده های پست هایی با لوکیشن محل کافه خود را فالوو کنید.

استراتژی افزایش فالوور شما تعیین کننده این است که در چه زمانی و با صرف چه میزان هزینه ای به هدفتان دست یابید. برای تنظیم ربات مورد نیاز شما دستور العمل جامعی وجود ندارد چراکه تعداد ربات های زیادی وجود دارند که تمامی آنها از نظر کارایی با هم فرق می کنند.

معمولا کلیه ربات ها یک قسمت آموزش و یک قسمت راهنمایی دارند که پشتیبانی از کاربر را بر عهده دارد و شما می توانید پاسخ سوالات خودتان را از آنها بگیرید. در کل استفاده کردن از ربات ها کار سختی نیست و اگر بدانید که دقیقا از ربات چه خواسته ای دارید می توانید با مطالعه ی امکانات ربات و یا پرسش از پشتیبان ربات بفهمید که ربات مورد نظر مناسب شما هست یا خیر؟

در استفاده از ربات افراط نکنید

باید دقت کنید که در استفاده از ربات ها افراط نکنید و مراقب باشید که محدودیت های اینستاگرام را زیر پا نگذارید. اینستاگرام برای لایک، کامنت، فالوو و آنفالوو و همچنین دایرکت، محدودیت هایی را در نظر گرفته است به این صورت که در طول ۱ ساعت حداکثر ۷۰ نفر را می توانید فالوو کنید و اگر بیشتر از این تعداد را فالوو کرده و ۲ ساعت به این کار ادامه دهید

اینستاگرام پیغام خطا می دهد و اجازه فالوو کردن را از شما می گیرد. بیشتر ربات هایی که در وب سایت ها کار می کنند اتوماتیک محدودیت ها را اعمال می نمایند اما ربات هایی که تحت ویندوز هستند باید به صورت دستی تنظیم شوند و نیازمند این موضوع هستند که شما با محدودیت های اینستاگرام آشنا باشید.

در استفاده از ربات افراط نکنید

در استفاده از ربات افراط نکنید

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

روش سوم: تبلیغات

می توان گفت تبلیغات به منظور افزایش فالوور یک روش ارگانیک است چرا که فالوور های جذب شده از طریق تبلیغات در مقایسه با روش های قبلی کیفیت بسیار بالاتری دارند. در اینجا تعریف ارگانیک و غیر ارگانیک بودن را بر پایه محتوا تعریف کرده ایم و به همین دلیل تبلیغات را از روش های غیر ارگانیک به حساب آورده ایم.

هزینه ای که بابت تبلیغات پرداخت می شود به نسبت استفاده از ربات و خریدن فالوور فیک بسیار بالاتر است ولی اگر در صفحات درست و هدفمند تبلیغ کنیم، موفق به جذب فالوور های واقعی فعال می شویم که محتوای پیج شما برای آنها جذاب است و شما را دنبال می کنند. تبلیغات در اینستاگرام به این صورت است که شما از مدیر یک پیج که فالوور های بالایی دارد تقاضا می کنید که یک عکس یا ویدئو را در صفحه اش منتشر کند و در ازای آن پولی پرداخت می کنید.

نکات مهمی که در هنگام تبلیغات باید در نظر بگیرید این است که:

 1. چه پیجی را برای تبلیغ انتخاب کنیم؟
 2. چه چیزی را تبلیغ کنیم؟

این ۲ نکته در تبلیغات سرنوشت ساز هستند.

اول اینکه بهتر است پیجی را برای تبلیغات انتخاب کنیم که از نظر محتوا به صفحه ما نزدیک تر باشد. بعد از آن دقت کنید که عکس پروفایلتان مناسب باشد، محتوای صفحه سالم باشد، ارزشی که قصد دارید برای مخاطبان به وجود آورید، با یک نگاه تشخیص داده شود. متنی که برای بیو انتخاب کرده اید جذابیت کافی را برای مخاطب ایجاد کند و فرق شما با بقیه را نشان دهد، در داخل صفحه ویدئو ای منتشر کرده اید؟؟

نکات مهمی که در هنگام تبلیغات باید در نظر بگیرید این است که:

نکات مهمی که در هنگام تبلیغات باید در نظر بگیرید این است که:

تبلیغ خوب در یک صفحه خوب وقتی جوابگو است که صفحه خودتان هم کامل و آماده شده باشد.

به موضوع چه پیجی؟ چه تبلیغی؟ برمی گردیم.

رده سنی و جنسیت

موردی که با کسب تجربه می شود فهمید این است که تنها موضوع مهم تعداد فالوور ها و موضوع پیج نیست. بلکه رده سنی فالوور ها و جنسیت آنها نیز اهمیت دارد. بنابراین وقتی که قصد دارید تبلیغات خودتان را به یک صفحه بسپارید بهتر است که لایک های پست های پیج را بررسی کنید.

دقت کنید که بیشتر آنها خانم هستند یا آقا و بیشتر در کدام گروه سنی هستند؟ تنها راه فهمیدن سن و جنس فالوور ها نگاه کردن به عکس آنها می باشد. ممکن است که در شروع کار نتوانید به خوبی تشخیص دهید اما بعد از چند بار اشتباه به خوبی یاد می گیرید که به چه صورت پیج های مناسب برای تبلیغ شما بر پایه سن و جنسیت را بیابید.

در حین بررسی پیج ها اگر به پیجی برخورد کردید که شرایط شما را کامل نداشت اما قیمت مناسبی برای تبلیغات پیشنهاد داده بود را حتما امتحان کنید. در بعضی موارد استفاده از  این پیج ها، نتایج خوبی می دهند.

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

بعد از اینکه موفق به تشخیص پیج مناسب شدیم، چه چیزی را تبلیغ کنیم؟

می دانید که نمی شود یک راهکار کلی برای این کار ارائه کرد. اما نکات مهم را یاد آوری می کنیم.

به طور مثال در صفحه ای که تنها ویدئو منتشر می کند بوسیله عکس تبلیغ انجام ندهید.

ویدئو هایی که مشتریان شما در مورد کارتان توضیح می دهند و تعریف می کنند بسیار تاثیر گذار خواهد بود. اگر قصد ساخت ویدئو دارید به این نکته دقت کنبد که ویدئو های موبایلی و بدون ادیت نتایج بهتری نسبت به ویدئو های استودیویی گران قیمت می دهند، چرا که مردم معمولا با ویدئو های ساده راحت تر ارتباط  برقرار می کنند.

بعد از اینکه موفق به تشخیص پیج مناسب شدیم، چه چیزی را تبلیغ کنیم؟

بعد از اینکه موفق به تشخیص پیج مناسب شدیم، چه چیزی را تبلیغ کنیم؟

اگر تبلیغ شما بوسیله عکس می باشد سعی کنید ۲ جمله بیشتر روی عکس ننویسید.

کلمات ریز زیبایی بیشتری دارند ولی سعی شما این باشد که از سایز فونتی استفاده کنید که در صفحه نمایش های کوچک نیز قابل خوانده شدن باشند.

حتما توی کپشن عکس، آی دی صفحه خودتان را درج کنید.

بهتر است که در ابتدا به تبلیغات دیگران توجه کنید و از آنها ایده بگیرید تا به طرح دلخواه خودتان برسید.

تبلیغات در اینستاگرام به ۲ دسته تقسیم می شوند:

_ تبلیغات در پیج های تبلیغاتی

_ تبلیغات با اینفلوئنسرها

که تبلیغ بوسیله اینفلوئنسر ها هزینه بسیار بالاتری نسبت به تبلیغ در پیج های تبلیغاتی دارد. پس اگر نقدینگی کافی ندارید بهتر است که سراغ اینفلوئنسر ها نروید.

روش چهارم: تبادل

تبادل به معنای مبادله است. یعنی در عوض اینکه یک صفحه ای شما را تبلیغ می کند، شما هم پیج طرف مقابل را تبلیغ می کنید. این مدل از تبلیغ معمولا در استوری گذاشته می شود. این روش تبلیغی اگر به صورت مدام با پیج های هم رده انجام شود یکی از روش های افزایش فالوور با بازدهی بالا و مجانی است. این روش نیازمند ارتباط سازی است و به کمی حوصله و وقت نیاز دارد به همین دلیل معمولا کمتر کسی به سراغ این روش می رود.

روش چهارم: تبادل

روش چهارم: تبادل

اما کسانی که از روش تبادل کمک می گیرند می توانند مطمئن باشند که حتما به نتیجه دلخواه می رسند و فالوور های واقعی فعال کسب می کنند. برای پیدا کردن پیج های مناسب تبادل به روزانه ۵ تا ۶ ساعت وقت نیاز است تا صفحاتی را پیدا کنید که از نظر تعداد فالوور و لایک هم رده صفحه شما باشند و از طریق فرستادن دایرکت به آنها پیشنهاد تبادل بدهید.

در زمینه تبادل پشتکار عامل مهمی است و برای آن باید برنامه بلند مدتی در نظر گرفت. اگر تبادل شما در استوری بود حتما دقت کنید که آی دی پیج شما را در وسط استوری قرار دهند. با کسی تبادل کنید که از نظر رده سنی و جنسیت فالوور ها با پیج شما هم رده باشد. در غیر این صورت تاثیری نخواهد داشت. این روش نیز به کسب تجربه نیاز دارد و با خواندن و مطالعه کردن خیلی قابل درک نیست.

به جز تبادل پست و استوری مدل های دیگر تبادل هم داریم. تبادل لایک و تبادل کامنت.

در نتیجه ۴ مورد تبادل داریم:

_ تبادل پست

_ تبادل استوری

_ تبادل لایک

_ تبادل کامنت

شما در حال خواندن مقاله خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام می باشید

انواع ربات های افزایش فالوور کدامند؟

 

ربات های افزایش فالوور دو دسته اند:

_ ربات های تحت وب

_ ربات های تحت ویندوز

ربات های تحت وب به ربات هایی گفته می شوند که بر روی یک سایت قرار دارند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. به این صورت که یک مرورگر را باز می کنید آدرس سایت را وارد کرده وارد قسمت داشبورد می شوید و از آن قسمت ربات خودتان را کنترل می نمایید ولی ربات های تحت ویندوز بر سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، مک و … اجرا می شوند. به این معنی که یک اپلیکیشن ویندوزی می باشند.

در کل ربات های تحت ویندوز نسبت به ربات های تحت وب دارای آپشن های بیشتری هستند. به این معنی که اگر قصد داشته باشید که تنظیمات پیچیده تری را برای پیج در نظر بگیرید ربات های ویندوزی بهتر هستند.

ولی هر دو مورد از روش های غیر قانونی افزایش فالوور اینستاگرام می باشند و استفاده زیادی از آنها موجب ضربه خوردن پیج خواهد شد.

معمولا ربات های تحت وب را می توان بصورت ماهانه شارژ کرد اما در ربات های تحت ویندوز می توان برای یک مدت طولانی استفاده  یک بار پرداخت را انجام داد.

اگر تنهابا یک اکانت کار می کنید ربات های تحت وب برای شما مناسب هستند و اگر بیشتر از ۶ تا اکانت دارید به شما ربات های ویندوزی را پیشنهاد می کنیم.

 

مزایای خرید فالوور فیک اینستاگرام کدامند؟

هر کسی با درست کردن یک صفحه اینستاگرام و پس از تکمیل اطلاعات کاربری خود باید اقدام به جذب فالوور کند که در هنگام شروع، این کار چندان ساده به نظر نمی رسد.

خریدن فالوور فیک یکی از راه های بسیار ساده برای جلب کردن توجه کاربران می باشد. وقتی که یک کاربر به یک پیج وارد می شود قبل از هر چیزی به تعداد فالوور ها توجه می کند و بعد پست های پیج را می بیند و اگر شما تعداد کمی فالوور داشته باشید امکان دارد که اصلا به پست های شما نگاه نکند و یا حس بدی پیدا کند.

اگر شما تعداد زیادی فالوور داشته باشید حتی با وجود اینکه تعدادی از آنها فیک می باشند باعث ایجاد حس بهتری در کاربر می شود و با دقت بیشتری پست های شما را مشاهده می کند و اگر پست های خوبی داشته باشید پیج شما را فالوو می کند و می توانید مشتری هایی به دست آورید.

در زمینه رقابتی هم اگر ۲ صفحه ای که دارای محصولات مشابه هستند موجود باشد و یک نفر قصد خرید از آن محصولات را داشته باشد، به پیجی که فالوور بیشتری دارد راحت تر اعتماد می کند.

باید بدانید که این مزایا در بهترین حالت ممکن اتفاق می افتد و ممکن است که اصلا اتفاق نیفتد! دلیل آن چه چیزی است؟ تنها دلیل این موضوع معایب این روش می باشد که موجب از میان رفتن مزایای آن می شود. در ادامه معایب فالوور فیک را بررسی می کنیم.

 

معایب خرید فالوور فیک اینستاگرام کدامند؟

 

 1. اعتماد سازی برای کاربران

درست است که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مجازی است ولی باید در آن اعتماد سازی صورت پذیرد. در حقیقت کاربران این محیط مجازی، واقعی هستند و شما باید قدرت جلب اعتماد آنها را داشته باشید. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور فیک می نمایید، تناسب میان تعداد لایک ها و فالوور های شما از بین می رود و همین مساله باعث می شود که کاربر متوجه شود که فالوور های شما فیک هستند.

زمانی که کاربر بفهمد که فالوورهای شما فیک می باشند حس اعتمادش به شما را از دست می دهد و حتی اگر پست ها و محصولات خوبی هم داشته باشید، کاربر توجهی نمی کند و چیزی از شما نمی خرد.

در حقیقت نباید این حس را به کاربر القا کنید که قصد شما فریب اوست. اگر شما یک صفحه این چنینی دارید بهتر است که فالوور های فیک را حذف کنید و با استفاده از استراتژی های مناسب اقدام به جمع آوری فالوور واقعی کنید. میزان اعتماد کاربران به پیج شما ارتباط مستقیمی با خرید از شما و بالا رفتن در آمدتان خواهد داشت.

 

 1. فالوور فیک نیازمند خرید لایک است.

منظور از جذب فالوور، نشان دادن پست های پیج به کاربران و گرفتن لایک و کامنت می باشد. اگر فالوور فیک خریده باشید، افرادی با هویت های جعلی در پیج شما هستند که لایک یا کامنتی از آنها دریافت نمی کنید. در نتیجه خرید فالوور فیک تنها باعث افزایش فالوور های شما می شود و تاثیری در تعداد لایک ها و کامنت های صفحه شما ندارد.

پس برای اینکه فالوور های خود را واقعی جلوه دهید مجبور می شوید که لایک فیک هم خریداری کنید و این موضوع باعث پرداخت هزینه های اضافی می شود. با توجه به این که هدف شما افزایش لایک ها نمی باشد و هدف اصلی تبدیل کاربران واقعی به مشتری است پس خرید فالوور فیک باعث سود آوری نمی شود و باید برای خرید لایک فیک نیز هزینه هایی را پرداخت نمایید و همین امر موجب افزایش هزینه های کسب و کار شما می گردد.

 1. نرخ تبدیل فالوور های فیک پایین نیست، صفر است

هر کسب و کاری که به شبکه های اجتماعی وارد می شود هدفش این است که مشتریانش را افزایش دهد. در حقیقت هدف اصلی این است که کاربران صفحه به مشتریان واقعی تبدیل شوند. نرخ تبدیل با خرید فالوور فیک پایین نیست، صفر است. به این معنی که فالوور های فیک نه تنها لایک و کامنت نمی گذارند، خریدی هم انجام نمی دهند.

می دانیم که فالوور های فیک هویت جعلی دارند و انتظاری هم از آنها نداریم که بخواهند از ما خرید کنند. موضوع دیگر نرخ بازگشت سرمایه می باشد، به این معنی که هر میزان سرمایه ای که انجام می دهید باید به اضافه یک مقدار سود به حساب شما باز گردد که فالوور های فیک چنین خاصیتی را نخواهند داشت.

 1. حذف صفحات جعلی و دارای فالوور فیک توسط اینستاگرام

اینستاگرام در جهت حمایت از کاربران خود الگوریتم های متنوعی را به کار می برد و این الگوریتم ها به صورت مستمر پیج ها را بررسی می کنند و اگر پیجی دارای فالوور های زیاد غیر فعال باشد آن را حذف می نماید. حالا اگر پیجی داشته باشیم که در کنار فالوور های فیک، فالوور های فعال هم داشته باشد و پیج حذف شود، فالوور های واقعی را نیز از دست می دهیم. به طور مثال اگر یک پیج دارای ۵۰۰۰ فالوور واقعی و ۵۰۰ هزار فالوور فیک باشد، به احتمال خیلی زیاد توسط اینستاگرام حذف خواهد شد.

 1. اینستاگرام فالوور های غیر فعال را حذف می کند.

در به روز رسانی جدید الگوریتم های اینستاگرام، فالوور هایی که پست های شما را لایک نمی کنند حذف می شوند. به  این شکل که اینستاگرام آن دسته از کاربرانی که عکس العملی در پیج شما ندارند را غیر فعال شمرده و آنها را حذف می نماید. در نتیجه اگر هم پیج شما با وجود فالوور فیک حذف نشود، فالوور های فیک پیج حذف خواهند شد و هزینه هایی که برای خرید فالوور فیک پرداخت کرده اید از بین خواهند رفت.در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =