اینترنت و شبکه, اینستاگرام, دانلود, دانلود اندروید, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

دانلود استوری اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

برای آموزش دانلود استوری اینستاگرام رو همراه رایانه حساب کنید . می توانید جهت ار تباط با پشتیبانی اینستاگرام با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) در صورت عدم موفقیت در تماس از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) برای دانلود استوری اینستاگرام کمک بگیرید .

دانلود استوری دغدغه ای همیشگی از کاربران اینستاگرام !

یکی از امکاناتی که برنامه اینستاگرام به همراه دارد ، استوری اینستاگرام است . همراه رایانه این پست وبلاگ را به دانلود استوری اینستاگرام اختصاص می دهد .

جهت ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام مطلبی مناسب شماست که ۸ روش ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام را آموزش داده و ۱۰ مشکل رایج آن را برای شما حل کرده باشد ، برای دستیابی به این مطلب از پست پشتیبانی اینستاگرام وارد شوید .

در این پست وبلاگ با استوری اینستاگرام ، دانلود استوری اینستاگرام و نکاتی که لازم است در بخش استوری اینستاگرام به آن دقت کنیم را آموزش می دهیم .

حل مشکلات با کمک رایانه

حتما قبل از گذاشتن استوری مهم این ، نسخه بروز اینستاگرام را دانلود و نصب کنید ، برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید .

در ادامه با همراه رایانه همراه ما باشید تا دانلود استوری اینستاگرام را آموزش ببینید ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر از آموزش دانلود استوری اینستاگرام با ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 

 

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

تا به حال شده از داستان کسی خوشتان بیاید و دلتان بخواهد که آن را دانلود کرده و خودتان نیز استوری و یا پست اش کنید ؟

دوستتان از دورهمی دیشب ماجرای حمید و خنده هایش را استوری کرده و اون لحظات به یاد ماندنی را به اشتراک گذاشته است ، حالا شما هم دلتان می خواهد که آن را دانلود کنی و برای خود به یادگار داشته باشید !

برای دانلود استوری اینستاگرام لازم است از چه روشی پیش بریم ؟

استوری در اینستاگرام داستان هایی هستند که مدت زمان درج و ماندگاری آن ها تنها ۲۴ ساعت است ، بدین معنا که اگر از درج پست شما ۲۴ ساعت گذشته باشد داستان به صورت خودکار پاک می شود . 

احتمالا اولین راهی که به ذهنتان می رسد گرفتن اسکرین رکورد از صفحه گوشی ست اما این کار درست نیست ، چرا که کیفیت استوری شما به شدت پایین می آید و ویدئو شما نسبت به استوری حجم بیشتری از فضا را اشغال می کند بنابراین چاره ای نداریم به جز …

 

 

۴ روش دانلود استوری اینستاگرام

4 روش دانلود استوری اینستاگرام

۴ روش دانلود استوری اینستاگرام

دانلود استوری اینستاگرام با روش های مختلفی انجام می شود . در این بخش از پست وبلاگ دانلود استوری اینستاگرام ، روش های بارگیری داستان را به شما آموزش می دهیم .

دانلود استوری اینستاگرام یکی از مواردی ست که بیشتر کاربران اینستاگرام روزانه با آن مواجه هستند و به این ویژگی نیاز دارند ؛ برای دانلود استوری اینستاگرام می توان از ۴ روش اقدام کرد .

 

۱ . دانلود استوری اینستاگرام از سایت

کی از راه هایی که می توان با استفاده از آن به دانلود استوری اینستاگرام پرداخت ، سایت های دانلودر هستند . این سایت ها با گرفتن لینک پست دلخواه شما ، فایل محتوای مورد نظر را به شما ارائه می دهند .

بهترین سایت هایی که می توان از طریق آن ها به دانلود استوری اینستاگرام پرداخت ، وبسایت Savefrom ، SSSinstagram  ، Storyserverfastdl است .

آدرس های ذکر شده را در نوار جستجو گوگل سرچ کرده و به اولین سایت نمایش داده شده وارد شوید . حال لینک استوری اینستاگرامی که کپی کردید را در کادر جستجوی سایت وارد کنید تا استوری مورد نظر برای شما یافت و ارائه شود .

توجه داشته باشید که سایت های دانلود استوری اینستاگرام تنها می توانند استوری پیج های عمومی و یا پابلیک را دانلود کنند و به پیج های خصوصی دسترسی ندارند .

 

۲ . دانلود استوری اینستاگرام با اپلیکیشن

تا حالا راجب اپلیکیشن های کمکی برای دانلود از اینستاگرام چیزی شنیده اید ؟

برخی از نرم افزار ها هستند که قابلیت دانلود استوری ، پست و ریلز را به عهده دارند و می توانند به راحتی آن ها را برای شما دانلود کنند .

با استفاده از این اپلیکیشن ها دیگر نیازی به ورود به سایت و استفاده از آن نداریم ، تنها با نصب یک نرم افزار در کنار اپلیکیشن اصلی می توانیم به دانلود استوری اینستاگرام بپردازیم .

برای استفاده از دانلودر ها لازم است پس از نصب برنامه اطلاعات حساب کاربری نظیر آیدی و رمزعبور را وارد کنیم تا به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشیم .  بهترین اپلیکیشن هایی که می توان با آن به دانلود استوری اینستاگرام پرداخت به ترتیب repost ، Regrann و igram هستند .

بنابراین هنگام نصب و استفاده از این نوع دانلودر ها لازم است احتیاط لازم را داشته باشیم و این مرحله را جز آخرین راه ها قرار دهیم .

 

۳ . دانلود استوری اینستاگرام با ربات

به جرئت می توان گفت ربات های تلگرامی بهترین دستیار برای دنیای فناوری هستند . یکی از روش های دانلود استوری در اینستاگرام استفاده از این بات ها ست .

ربات های تلگرامی طوری طراحی شده اند که کاربر تنها لازم است لینک استوری و یا حتی پست را به آنان ارسال کند تا در کمترین زمان ممکن محتوای موجود را به صورت یک فایل با کیفیت تحویل بگیرد .

پست ربات دانلود از اینستاگرام بهترین پیشنهاد برای شماست . در این پست بهترین ربات های دانلود استوری اینستاگرام گنجانده شده است و فقط کافیست نحوه استفاده از آن را مطالعه کرده و مطابق روش ها عمل کنید .

 

۴ . دانلود استوری اینستاگرام با اینستاگرام فرعی

بهترین روشی که برای دانلود استوری اینستاگرام می توان از آن استفاده کرد ، استفاده از اینستاگرام های فرعی ست .

با داشتن اینستاگرام فرعی شما دیگر نیازی به دانلود و نصب چند برنامه ندارید !

فقط کافی ست اینستاگرام فرعی دلخواه خود همچون اینستاگرام جی بی را دانلود کرده و سپس به حساب کاربری خود وارد شوید . با استفاده از این روش دیگر نیازی به نصب نسخه دیگری از اینستاگرام نداریم ، بلکه داشتن یک نسخه فرعی برایمان کافی ست .

با اینستاگرام جی بی می توانید در حین دیدن استوری آن را دانلود کنید و کامنت های پست دیگران را به زبان دلخواه خود علل خصوص فارسی ترجمه کنید .

اگر با انجام مراحل بالا موفق نشدید دانلود استوری اینستاگرام را آموزش ببینید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به شما کمک کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *