اینترنت و شبکه, اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, موبایل, همه مطالب

رفع محدودیت اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

در رفع محدودیت اینستاگرام خود مشکل دارید ؟ ! نگران نباشید شما می توانید ۲۴ ساعته با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ فقط از طریق خط ثابت با ما ( تماس ازطریق موبایل امکان ندارد ) تماس بگیرید .

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید و نمی توانید از این راه با همکاران ما ارتباط برقرار کنید ، از پست ( شماره تماس مشاورین همراه رایانه  ) استفاده کنید تا کارشناسان ما در زمینه ی رفع محدودیت اینستاگرام راهنمای شما عزیزان باشند .

همان طور که می دانید اینستاگرام از محبوب ترین برنامه های شبکه های اجتماعی و فضای مجازی ، نه تنها در ایران بلکه در جهان می باشد . سازندگان این برنامه برای اهمیتی که برای حریم خصوصی کاربران خود قائل هستند ، محدودیت هایی را در این پلتفرم ایجاد کردند تا صاحبان حساب های مشکوک و ربات ها را ریپورت کنند و در نهایت پس از مطمئن شدن از ربات بودن حساب اقدام به بلاک آن نمایه بکنند .

در ادامه به تفاوت بلاک و محدودیت اینستاگرام می پردازیم .

همراه رایانه با توجه به اهمیت اینستا مطلبی را آماده کرده است که در آن به ۸ راه برقراری ارتباطی با پشتیبانی و ۱۰ مشکلی که اکثر کاربران این برنامه با آن سر و کار دارند را بیان کرده است . برای مطالعه این پست از لینک پشتیبانی اینستاگرام استفاده کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

در اینستاگرام کسب و کار دارید ؟ ! به اندازه ی تلاشتان فیدبک در این برنامه دریافت نمیکنید ؟ ! با خواندن پست مشکل فیدبک اینستاگرام ، مشکل خود را رفع نمایید .

 اگر پس از استفاده ازچندین دستگاه برای ورود به اکانت خود ، دیگر نمیتوانید با دستگاهی جدید وارد شوید ؛ از لینک مشکل قفل شدن اکانت اینستاگرام بهره نمایید .

 بدون هیچ علت خاصی از برنامه بیرون انداخته می شوید  ؟ ! پس مشکل بیرون انداختن اینستاگرام را حتما مطالعه بفرمایید .

 

 

تفاوت بلاک و محدودیت اینستاگرام

 

تفاوت بلاک و محدودیت اینستاگرام

تفاوت بلاک و محدودیت اینستاگرام

کلمه ی بلاک و محدودیت از جمله کلماتی هستند که از نظر کارایی خود ، مقداری شبیه به هم هستند و کاربران را به اشتباه می اندازد . اساسی ترین تفاوت در این دو کلمه از نظر زمانی می باشد .

کلمه ی محدودیت همان طور که از نامش پیداست برای مدت زمان محدودی ، شما را برای فعالیت کردن در بعضی قسمت ها محدود خواهد کرد ؛ در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد .

اما در بلاک شدن شما به هیچ کدام از قسمت های اکانت خود دسترسی ندارید و زمانی که حسابتان درگیر این شرایط است معمولا به صورت دائمی و همیشگی ست .

 

 

محدودیت در اینستاگرام

 

محدودیت در اینستاگرام

محدودیت در اینستاگرام

حتما برای شما هم پیش آمده که کامنتی می گذارید ولی پست نمی شود ، پست یا ریلزی را لایک کرده ولی لایک آن برداشته می شود ، فردی را فالو می کنید اما بعدا متوجه می شوید که آن شخص هنوز فالو نشده است و …

تمامی موارد بالا نشان دهنده این است که شما در این برنامه ریپورت شده اید . در ادامه چگونگی روش های رفع محدودیت اینستاگرام را به طور دقیق و گام به گام توضیح خواهیم داد .

بخش هایی از برنامه که امکان دارد دچار محدودیت شود :

  • محدودیت در فالو، آنفالو کردن
  • محدودیت در کامنت گزاشتن
  • محدودیت در لایک کردن
  • محدودیت در ارسال پیام به دیگران
  • محدودیت در کامنت گزاشتن
  • و ..

 

برای این که متوجه شوید اینستاگرامتان محدود شده ، پس از تکرار انجام یک عمل پشت سرهم مانند فالو کردن یک حساب در صورتی که فالو نمی شود ، این برنامه بر روی صفحه پیغامی ارسال می کند و شما را از این موضوع مطلع می کند.

چنان چه محدودیت ایجاد شده برای شما محدودیت فالو کردن می باشد ؛ در پست رفع محدودیت فالو در اینستاگرام به طور مفصل به آن پرداخته ایم .

لطفا تا انتهای مطلب با همراه رایانه همراه باشید .

 

علل محدودیت در اینستاگرام

دلایل متعددی سبب می شود تا این مشکل برای کاربران ایجاد شود ؛  مهم ترین دلایلی که می توان در این مورد به آن اشاره کرد :

  • سرپیچی کردن از قوانین این پلتفرم
  • افزایش فعالیت در یک اکانت تازه ایجاد شده به صورت آنی
  • انجام فعالیت های ربات گونه

طبیعتا بهترین راه برای رفع محدودیت اینستاگرام این است دلایل این مشکل را دقیق بشناسید و از انجام این گونه رفتار ها جلوگیری کنید تا دچار هیچ مشکلی نشوید . اگر در حال حاضر ریپورت هستید جای هیچ نگرانی ای نیست چون که با راهکار هایی که به شما دوستان خواهیم داد ؛ دیگر هیچ گونه مشکلی در زمینه ی رفع محدودیت اینستاگرام نخواهید داشت .

همچنین برای گرفتن نتیجه ای بهتر می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵  بدون پیش شماره با ما تماس حاصل فرمایید . تیم همراه رایانه ۲۴ ساعته پاسخگوی شما همراهان همیشگی خواهد بود .

 

 

۸ راهکار برای رفع محدودیت اینستاگرام

 

8 راهکار برای رفع محدودیت اینستاگرام

۸ راهکار برای رفع محدودیت اینستاگرام

این اپلیکیشن برای تست ربات بودن یا نبودن به شما تقاضا می کند به مدت ۲۴ ساعت الی ۷۲ ساعت فعالیت خود را در برنامه کاهش بدهید . معمولا پس از گذشت این زمان محدودیت ها برداشته می شود و پیج شما از ریپورت بودن خارج شده و به حالت سابق خود برخواهد گشت .

چنان چه می خواهید هر چه زود تر اکانتتان به حالت سابق برگردد یا اینکه بعد از زمان معین شده رفع محدودیت اینستاگرام اتفاق نیافتاد ؛ ازاین ۸ راهکار بهره ببرید .

 

۱ – متصل کردن اپلیکیشن به فیسبوک

در فیسبوک حساب دارید ولی هنوز آن را به اینستاگرامتان لینک نکرده اید ؟ ! یکی ازمواردی که زمان ثبت نام در اینستاگرام بسیار به چشم می آید ؛ متصل کردن این دو برنامه به یک دیگر می باشد . این کار شک برنامه نسبت به غیرواقعی بودن شما را از بین خواهد برد .

چنان چه در مورد چگونگی وصل کردن اینستاگرام به فیسبوک سوالی دارید ؛ برای راهنمایی بیشتر با شماره همراه رایانه ( ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵) با تلفن ثابت ارتباط برقرار نمایید .

 

۲ – تعویض پسورد

یکی از روش های ساده برای رفع محدودیت اینستاگرام چنج کردن رمز عبور حساب ریپورت شده می باشد . شما با این عمل به سازندگان این پلتفرم نشان می دهید یک شخص حقیقی می باشید .

اگر برای تغییر پسوردتان مشکل دارید و دنبال راه حل می گردید ؛ مقاله ی مشکل عوض نشدن پسورد اینستاگرام را مطالعه فرمایید .

 

۳ – به روزرسانی پلتفرم

بسیاری از افراد که دچار مشکلات رایج این برنامه می شوند از نسخه های بسیار قدیمی این برنامه استفاده می کنند . اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید ، پیشنهاد می کنیم قبل از امتحان کردن ۷ راهکار دیگر برای رفع محدودیت اینستاگرام ، برنامه ی خود را آپدیت نمایید .

 

۴ – تغییر دستگاه اینستاگرام

گاهی اوقات این مسئله پیش می آید که کاربران با نقض کردن قوانین این اپلیکیشن ، دستگاه مورد استفاده ی خود را برای مدتی ریپورت می کند . به همین علت در صورت امکان این روش را آزمایش کنید .

 

۵ – بستن موقت اکانت اینستاگرام

ایجاد یک شُک همیشه میتواند راه حل مناسبی برای حل این گونه مسائل باشد . توجه داشته باشید با بستن اکانت به صورت موقت ، حساب کاربری شما از بین نخواهد رفت و شما می توانید هر زمان که مناسب دیدید حساب کاربری خود را برگردانید .

 

۶ – تعویض آی پی دستگاه

اگر مدت طولانی ای است که سرور خود را تغییر نداده اید و از یک سرور استفاده کرده اید ؛ این احتمال وجود دارد با تغییر آی پی دستگاه ، رفع محدودیت اینستاگرام به راحتی برای شما اتفاق بی افتد .

 

۷ – ارسال پیغام به پشتیبانی از طریق تنظیمات

ارتباط با پشتیبانی از دو راه ممکن می باشد . در اولین راه شما کافی ست به نمایه کاربری خود بروید ، ستینگ را انتخاب کرده ، سپس از بین گزینه های موجود در صفحه با زدن بر گزینه ی help به پشتیبانی پیغام دهید .

دومین روش را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد .

 

۸ – ارسال درخواست به پشتیبانی با استفاده از ایمیل

در صورتی که اطمینان دارید کاری برخلاف قوانین این پلتفرم انجام نداده اید ؛ قادرید یک ایمیل با مضمون این که اینستاگرام بدون علت موجهی شما را محدود کرده است به زبان انگلیسی از طریق آدرس Info@Instagram.com به پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی های لازم انجام گیرد .

 

سخن پایانی

در این مطلب با آوردن ۸ راهکار سعی کردیم مشکلات شما در رفع محدودیت اینستاگرام رفع کنیم . در صورتی که پس از مطالعه ی این پست تا انتها  موفق به رفع محدودیت اینستاگرام نشدید ؛ همراه رایانه با شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود .

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *