روت اندرويد چيست و قابليت ها و مزایا و معایت روت چیست + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی مشکلات  گوشی های اندروید را در همراه رایانه دنبال کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های مزایا و معایب روت کردن گوشی اندروید و همچنین مشکل روت نشدن گوشی را نیز مطالعه کنید .


اصطلاح روت به معنی ریشه بوده و منظور از روت گوشی یعنی دسترسی ریشه ای به تمامی تنظیمات گوشی است.زمانی که گوشی شما روت میشود دسترسی کاربر به تنظیمات گوشی بیشتر شده و می توانیم تنظیمات بیشتری روی گوشی خود انجام دهیم. یا در تعریف بهتر میتوانیم به کلیه قابلیتهای گوشی خود دسترسی داشته باشیم.حتی میتوانیم نرم افزارهایی را روی سیستم خود نصب کنیم که نیاز به نسخه های اندروید بالاتر دارند.

اصطلاح روت به معنی ریشه و منظور از روت گوشی یعنی دسترسی ریشه ای به تمامی تنظیمات گوشی می باشد .زمانی که گوشی شما روت میشود دسترسی کاربر به تنظیمات گوشی بیشتر شده و می توانیم تنظیمات بیشتری روی گوشی خود انجام دهیم. یا در تعریف بهتر میتوانیم به کلیه قابلیتهای گوشی خود دسترسی داشته باشیم.حتی میتوانیم نرم افزارهایی را روی سیستم خود نصب کنیم که نیاز به نسخه های اندروید بالاتر دارند.

 

 

قابلیت های روت اندروید کدامند


البته ما نباید فقط از معایب گوشیهای روت شده صحبت کنیم. در بعضی مواقع روت کردن گوشی مزیتهایی نیز دارد. همین که دسترسی کامل بر گوشی خود داریم نیز خود یکی از مزیتهای روت می باشد .

مثلا شما میتوانید برنامه هایی که بطور پیش فرض روی سیستم نصب شده و امکان پاک شدن آنها را ندارید از طریق روت کردن پاک کنید این در صورتی است که در حالت روت نشدن گوشی این برنامه ها قابل پاک شدن نیستند.

از دیگر مزایای روت بودن گوشی می توان به نصب کردن برنامه هایی اشاره کرد که نیاز به روت دارند. زمانی که از گوشی روت شده استفاده می کنیم میتوانیم با توجه به سخت افزار گوشی تمامی برنامه های مورد علاقه خود را نصب کرده و نگران روت بودن یا نبودن گوشی خود نباشیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =