ریکاوری گوشی اندروید


در انتهای این مقاله در صورتی که مشکلی برای رم گوشی و حافظه داخلی اندروید شما به وجود آمده است می توانید از نرم افزار های گفته شده استفاده کنید و اگر نتوانستید ریکاوری حافظه های داخلی و خارجی گوشی اندروید را انجام دهید با ما تماس بگیرید تا ما این کار را برای شما ( از راه دور و زیر نظر خودتان ) انجام دهیم ! 

ریکاوری گوشی اندروید

یکی از اتفاقات نادری که برای کاربران ممکن است پیش بیاید حذف اطلاعات بصورت خواسته یا ناخواسته می باشد. معمولا افرادی که دارای گوشیهای هوشمندی هستند بخاطر داشتن دوربین سعی می کنند در بعضی مواقع از صحنه ها و اتفاقات مناسب عکس بیندازند و یا در حیطه کاری خود از دوربین استفاده کنند. همچنین ممکن است گوشی اندرویدی شما دارای اطلاعات دیگری نیز باشد که برای کاربران مهم می باشد. زمانی که اطلاعات حذف می شوند می بایست ابتدا اتصال گوشی را به اینترنت قطع کنید و در نهایت هیچ فایلی را جابجا نکنید تا بتوانید در اسرع وقت اطلاعات حذف شده را برگردانید.

برای آشنایی با یکی از نرم افزار های ریکاوری گوشی اندروید و آموزش نصب و دانلود و کار با نرم افزار ریکاوری و بازیابی اطلاعات گوشی اندروید به لینک مورد نظر سر بزنید . و همچنین به صفحه دانلود ریکاوری مای فایل نیز سر بزنید 

حل مشکل ریکاوری گوشی اندروید


برای حل مشکل ریکاوری اندروید مهم است بدانیم محل ذخیره اطلاعات در رایانه به چه صورتی نمایش داده می شوند. اگر خوش شانس باشید ممکن است در رایانه، حافظه گوشی به صورت یک درایو نمایش داده شود و بتوانید با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات خود را برگردانید. چنانچه اطلاعات شما در رم Sd ذخیره شده باشد می توانید آنرا درون Ram Reader قرار داده و به رایانه متصل کنید. نرم افزارهای زیادی در این رابطه می تواند به کاربر کمک کند که می توانیم به recuva ، Recovery My File و … اشاره کنیم.

ولی اگر حافظه گوشی شما در رایانه به صورتهای دیگری نمایش داده شود می بایست از روشهای دیگری برای ریکاوری اطلاعات خود استفاده کنید. در این روش می بایست گوشی خود را روت کرده و با استفاده از برنامه های متفاوت گوشی خود را ریکاوری کنید. البته روت گوشی مزایا و معایب خاص خود را دارد ولی چنانچه اطلاعات شما برایتان مهم است می بایست گوشی خود را روت کرده و با استفاده از نرم افزار Undeleter اقدام به بازگردانی اطلاعات خود کنید. البته کار با این نرم افزار خیلی مشکل نمی باشد فقط کافیست این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کنید و محل ذخیره سازی اطلاعات را مشخص کنید. سپس برنامه شروع به ریکاوری فایلهای از دست رفته می کند.

برای ریکاوری فایلهای از دست رفته اگر بخواهید از طریق رایانه استفاده کنید ابتدا می بایست با نرم افزارهای Kingo Root گوشی خود را روت کنید سپس با استفاده از نرم افزارهایی از قبیل DR.Fone اقدام به ریکاوری فایلهای از دست رفته کنید.

مشکل ریکاوری iOS گوشی های آیفون


در گوشیهای آیفون خیلی سخت گیریهای گفته شده در بالا لازم نیست. چنانچه اطلاعات گوشی آیفون شما از قبیل Sms ، تصاویر و … حذف شده است می بایست ابتدا آخرین نسخه ITunes  را روی رایانه خود نصب کنید. سپس برنامه های ریکاوری آیفون از قبیل IPhone Data Recovery را روی رایانه خود نصب کنید. زمانیکه گوشی خود را به رایانه متصل می کنید و برنامه را اجرا می کنید می بایست روی گوشی آیفون خود عبارت Trust را انتخاب کنید. بعد از ریکاوری اطلاعات خود را در جای دیگری ذخیره کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از کارشناسان همراه رایانه مشاوره و راهنمایی بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =