همه مطالب, اینستاگرام, شبکه های اجتماعی

ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

ما در این محتوا قصد داریم تا در ارتباط با ساخت کاور ویدئو اینستاگرام صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله کاربردی، با ما همراه باشید.

ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، موضوع جذابی است که این روزها همه گیر شده اما ممکن است اطلاعات چندانی در این خصوص نداشته باشید. در این مقاله، به بررسی ساخت کاور ویدئو اینستاگرام و مطالب مربوط به آن می پردازیم. در این زمینه، می توانید با کارشناسان شرکت همراه پی سی در ارتباط باشید. شرکت همراه پی سی، از برترین های این حوزه معرفی می شود.

اگر قصد ساخت کاور برای هایلایت دارید، چگونه کاور هایلایت اینستاگرام درست کنیم را ببینید.

پیشنهاد می کنیم از پست آموزش فعال سازی و غیر فعال سازی رمز تائید دو مرحله ایتا دیدن کنید.

فهرست عناوین:

هدف از ساخت کاور ویدئو برای اینستاگرام چیست؟

حل مشکلات با کمک رایانه

فایده ساخت کاور ویدئو اینستاگرام را بیان نمایید.

تاثیر فوق العاده کاور ویدئوی اینستاگرام را توضیح دهید.

اهمیت کاور برای ویدئوهای اینستاگرام

آموزش ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

فایده کاور ویدئو اینستاگرام چیست؟

کاور ویدئو برای فروشگاه اینستاگرامی

آموزش تعویض کاور ویدئو اینستاگرام

تاثیر زیبا بودن کاور ویدئو اینستاگرام

اهمیت کاور ویدئو در اینستاگرام را بیان نمایید.

نکات مهم هنگام ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

سخن پایانی

 

هدف از ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

هدف از ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

هدف از ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

در ابتدای مقاله ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، باید بگوییم که زیبایی و منحصر به فرد بودن، یکی از اصلی ترین مورد های بیشتر دیده شدن در اینستاگرام است. کاور ویدئو اینستاگرام باید به صورت اصولی برگزیده شود تا به غیر از منحصر به فرد بودن پست، در جذابیت ظاهر فید اینستاگرام نیز موثر باشد.

جلوه جذاب اینستاگرام در جذب افراد اثر بسیاری دارد و اگر مطالب شما در اینستاگرام نتواند در ثانیه اول افراد را به خود جذب کند، شما مهلت دیده شدن پستتان را از دست داده اید.

در این محتوا با شیوه‌ی طراحی و برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام که یکی از عملکردهای مهم برای پیج های اینستاگرام است، آشنا خواهید شد. رمز پیج اینستاگرامی جذاب و منحصر به فرد، ویدئوهایی است که دارای کاور جذاب باشند و جلوه زیبایی برای فروشگاه مجازی ایجاد کنند.‌

برگزیدن کاور ویدئو، یک قدم مهم برای جذابیت و جذب افراد بیشتر و در نهایت فروش بهتر است. چرا باید در اینستاگرام از ویدیو بهره گیری کنید؟  طبق ارزیابی هایی که از قسمت اینسایت صفحه های اینستاگرامی به دست آمده، مشخص شده است که ارقام پست های ویدئویی خیلی بیشتر از پست هایی است که تصویر دارد.

شما برای جذب افراد بیشتر در اینستاگرام، باید به سمت ایجاد ویدئوهای زیبا بروید

این ارزیابی و داده ها نشان می دهد که شما برای جذب افراد بیشتر در اینستاگرام، باید به سمت ایجاد ویدئوهای زیبا بروید. ویدئوها از تاثیر بخشی زیادی بهره مند هستند و افراد آسان تر می توانند با رفتار و مزیت های  مالک های صفحات اینستاگرامی آشنا شوند.

منحصر به فرد بودن ویدیوها را فراموش نکنید. برای جلوه دادن و زیبایی به پست های اینستاگرام، باید ویدئوهای زیبای زیادی به نمای  فید پیج اینستاگرام ببخشد. برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام، یکی از اصلی‌ترین پروسه ایجاد ویدئو در اینستاگرام است.

اگر کاور جذابی برای  ویدئوهای اینستاگرام برگزیده نشود، اینستاگرام به صورت اتوماتیک نخستین فریم از ویدئو را  به عنوان کاور بر می گزیند و این کاور اصولاً نمی‌تواند زیبایی بیشتری به ظاهر پست و فید این شبکه اجتماعی بدهد.

اگر ویدئوهای اینستاگرام دارای کاور نباشد، احتمال دارد ویدئو با یک صفحه مشکی در فید این شبکه نمایان شود که هیچ زیبایی ندارد. کارشناسان شرکت  همراه پی‌ سی، در این زمینه شما را کمک می کنند.

فایده ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

فایده ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

فایده ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

در این بخش، به فواید ساخت کاور ویدئو اینستاگرام می پردازیم.

ویدئوهای معرفی کالاها در فروشگاه اینستاگرامی:

ویدئوهای معرفی کالاها در فروشگاه اینستاگرامی:

ویدئوهای معرفی کالاها در فروشگاه اینستاگرامی:

آیا تا به حال به این جریان فکر کرده اید که چرا بعضی از فروشگاه های اینستاگرام، فروش خیلی زیادی دارند و بعضی از آن ها نمی توانند اطمینان افراد را به خود جلب نموده و کالاهای خود را به فروش برسانند. رمز این کامیابی بزرگ در تولید مقاله حرفه‌ای و اصولی است.

اگر شما هم می خواهید فروشگاه اینستاگرامی خود را توسعه دهید، باید برای تولید مقاله خود زمان زیادی بگذارید. ایجاد ویدیو برای فروشگاه های اینستاگرامی از مبانی ابتدایی داشتن یک پیج فروشگاهی کامیاب در اینستاگرام است.

در ویدئوهایی که برای صفحات اینستاگرام خود ایجاد می کنید، باید از افراد واقعی بهره گیری کنید تا وقتی که جلوی دوربین می آیند، بتوانند اعتماد مخاطبان را جلب کنند و کالاها و خدمات صفحات فروشگاهی را با اطلاعات دقیق آن ها معرفی کنند.

بعد از ایجاد این ویدئوها، باید برای اشتراک گذاشتن آن ها در اینستاگرام، برایشان کاور جذاب و فوق العاده برگزینید. این کاور اثر بسیار زیادی در مشاهده شدن ویدیوهای شما دارد.

ویدیوهای اینستاگرام در بخش فیلد به شکل پست و ال جی تی وی نمایان می شود که باید آن را بر پایه گونه فیلمی که در اینستاگرام دانلود می کنید، برگزینید.

رمزهای طراحی و برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام:

اگر در اینستاگرام زیاد فعالیت داشته اید، قطعا دیده اید که بعضی از محتواها که به آسانی شما را وسوسه می کنند تا آن ها را مشاهده کنید، لایک کنید و دیدگاهی بیان کنید، و حتی آن ها را به اشتراک بگذارید؛ ابتدا با تصویری فوق العاده شروع می شوند.

بعد از آن شما می توانید ویدئوی پست را مشاهده کنید. به این عکس های زیبا که در اول ویدئو قرار می گیرد، کاور پست اینستاگرامی گفته می شود. برای برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام، باید بعضی از اصول را رعایت کنید تا کاور فوق العاده تری را ایجاد کنید. خیلی مواقع ما مشتاق به خواندن یک عکس با چند خط مطلب نیستیم و از آن گذر می کنیم‌.

دنبال کننده های شما هم در اینستاگرام هیچ میلی به این کار ندارند. از آنجایی که در اینستاگرام با قابلیت اسکلرول در یک صفحه فقط می توانیم یک عکس از مقاله ی پست را مشاهده کنیم، داده هایی که در این بخش نمایان می شود، توجه به خصوصی دارد. شرکت  همراه پی‌ سی در این زمینه، حرف اول را می زند.

تاثیر فوق العاده کاور ویدئوی اینستاگرام

تاثیر فوق العاده کاور ویدئوی اینستاگرام

تاثیر فوق العاده کاور ویدئوی اینستاگرام

برگزیدن تصویر و متن زیبا برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، بسیار مهم است.

برای ایجاد کاور ویدئوی زیبا، باید به این موارد توجه کنید:

از تصویر و متن با هم بهره گیری کنید، یقینا تصویر زیبا بسیار عالی تر از چند خط نوشته شده است. پس در گام اول باید بهترین تصویر را برای کاور پست خود برگزینید. بعد از برگزیدن تصویر، نوبت مرحله نوشتن عنوان مورد قبول است.

عنوان باید کم و همراه با کلید واژه های مربوط با متن باشد تا بتواند بیانگر داده های کاملی از متن پست شما باشد. برگزیدن فونت زیبا برای محتوای کوتاه که روی کاور پست اینستاگرام گذاشته می شود، مهم است که بسیار جذاب و منحصر به فرد باشد.

موضوعات مهم ایجاد کردن کاور ویدئو:

از موضوعات بسیار اساسی دیگری که در ایجاد کاور پست های اینستاگرام باید به آن توجه کنید، این است که در محتوای کاور از رنگ‌های گوناگون بهره‌گیری کنید. انواع رنگ برگزیده شما نباید خیلی شلوغ باشد؛ فقط باید کلمات مهم را پررنگ تر نمایان کند. یادتان نرود که کاور ویدئویی که آن را ایجاد می کنید، فقط برای یک پست نیست و در فیلد اینستاگرام هم نمایان می شود ودر جذابیت نمای صفحه اینستاگرام تاثیر می گذارد.

برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، می توانید از شیوه الگوبرداری هم بهره گیری کنید.  اگر به صفحات اینستاگرامی که تعداد زیادی دنبال کننده دارند دقت کنید، می بینید که پست ها از زیبایی بسیاری بهره مند هستند.

شما می توانید از این صفحات اینستاگرامی الگو بگیرید و از طرح هایی که آن ها برای کاور پست های خود بهره گیری می کنند، استفاده کنید. ولی برای فروشگاه های اینستاگرام، خیلی اساسی است که داده های الزامی در مورد کالا در کاور ویدیوها و پست آورده شده باشد.

پس برای بازدید بهتر باید چند فروشگاه اینستاگرامی موفق با اینگیجمنت بالا را پیگیری کنید و با به کار بردن خلاقیت و مهارت، کاور پیشرفته خود را بسازید. برای برگزیدن محتواهای زیبا و کوتاه باید میزان مطالعه خود را افزایش دهید تا کلمات زیادی را وارد دایره لغت کنید.

برای این کار کافی است که هر روز نگاهی به عنوان های روزنامه‌ها و مجله‌ها بیندازید و کتاب های مربوطه را بخوانید. البته اگر مالک یک فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام هستید، پست های جذاب و منحصر به فرد با محتوای پرکاربرد هم به شما یاری زیادی می کند. اطلاعات شرکت  همراه پی‌ سی برای همه ی افراد در این زمینه مفید است.

اهمیت کاور برای ویدئوهای اینستاگرام

اهمیت کاور برای ویدئوهای اینستاگرام

اهمیت کاور برای ویدئوهای اینستاگرام

طراحی و برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام به هیچ عنوان دشوار و سخت نیست و تنها باید تصویر و محتوا به صورت صحیح برگزیده شوند و با جذابیت کامل در کنار همدیگر باشند.

با اهمیت به مطالبی که در بخش های قبلی آموختید، در واقع برگزیدن کاور ارزش فراوانی دارد و به بهتر و بیشتر دیده شدن پست های شما یاری زیادی می رساند.

توجه کنید که اگر می خواهید پست های شما به جست و جوگرها راه پیدا کند، باید حتما از کاور جذاب و منحصر به فردی برای ویدئوهای خود بهره گیری کنید. قطعا برای شما پیش آمده است که به یک مرکز خریدی رفته اید که مغازه ها تعداد فراوانی کالاهای شبیه به هم دارند.

در این مرکز خرید، نخستین فروشگاهی که شاید برای شما جالب باشد این است که تابلویی برای معرفی محصولات خود داشته باشد و داده هایی متشخص از کالاهای خود عرضه کرده باشد که بسیار ساده تر از دیگر فروشگاه ها می تواند برای مشتری ها جالب باشد.

ساخت کاور ویدئو اینستاگرام نیز چنین نقش اساسی دارد

ساخت کاور ویدئو اینستاگرام نیز چنین نقش اساسی دارد. شاید از خود بپرسید که به چه صورت  کاور پست اینستا ایجاد کنیم؟ برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، راه های راحت و خوبی در اختیار دارید. بهره گیری از نرم افزارهای گرافیکی ماهرانه‌ای مثل فتوشاپ، عمل طراحی های گرافیکی را بسیار دشوار و وقت گیر، ولی دقیق و عالی انجام می‌دهند.

چیزی که برای خیلی از مالکان بیزینس اینستاگرام اهمیت زیادی دارد، این است که بتوانند خودشان تولید متن و مقاله را انجام دهند و در هر موقعیتی، با بهره گیری از شرایط ساده برای فروشگاه اینستاگرامی خود مقاله جذاب تولید کنند.

ساخت کاور ویدئو اینستاگرام با بهره گیری از نرم افزارهای سیستم عامل ویندوز مثل فتوشاپ، برای همه آسان نیست و احتمال دسترسی دائم به آن ها نیز وجود ندارد. به همین علت ما قصد داریم آموزش بسیار زیبا و راحتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به آسانی ساخت کاور ویدئو اینستاگرام را انجام دهید.

برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام می توانید به دو شیوه این کار را انجام دهید. ابتدا از راه اینستاگرام و دوم از راه نرم افزارهای تصحیح فیلم و تصویر گوشی.

برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام با بهره‌گیری از اینستاگرام: برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام با بهره گیری از اینستاگرام بسیار راحت است. برای برگزیدن کاور ویدیو الزامی است که تعیین شود گونه ویدئویی  دانلود شده چه مدلی باشد. می توانید از کارشناسان شرکت  همراه پی‌ سی  نیز کمک بگیرید.

آموزش ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

به منظور ساخت کاور ویدئو اینستاگرام برای ویدیوهایی که حدود یک دقیقه هستند، باید ویدئویی  را برای آپلود انتخاب نمایید. یک ویدئوی یک دقیقه ای یا چند دقیقه ای تقریبا ۱۰ اسلاید یک دقیقه ای است. می توانید از راه  های زیر برای برگزیدن کاو های اینستاگرام بهره گیری کنید:

ویدئو یا چند ویدیوی یک دقیقه ای خود را برای آپلود کردن اینستاگرام در نظر بگیرید و بخش نکست را بزنید. در این بخش، سه مورد برای شما نمایش داده می شود: تریم، فیلتر، کاور؛ در این مرحله، باید مورد کاور را برگزینید.

بعد از برگزیدن کاور، فریم های ویدیویی که قرار است لود شود، در یک نوار برای شما نمایان می شود. با کشیدن نوار فیلم های ویدیو می توانید مناسب ترین فریم برای کاور ویدئو را برگزینید.

پس از برگزیدن یکی از کادرهای فریم که برای گذاشتن کاور روی فیلم اینستاگرام انتخای کردید، باید نکست را بزنید. متن و تنظیمات مورد نیاز را انجام دهید و ویدئوی خود را با کاور دلخواه منتشر کنید.

کاور ویدئو اینستاگرام برای ویدیوهای ال جی تی  وی:

ویدیو های زیاد یا ال جی تی وی ها از زیباترین مزیت های اینستاگرام هستند که اصولا برای فروشگاه های مجازی کارآیی زیادی دارند. برای گذاشتن کاور روی فیلم اینستاگرام برای ویدئوهای ال جی تی وی باید کارهای زیر را انجام دهید. ویدئوی خود را برای اشتراک گذاشتن در اینستاگرام برگزینید.

پس از لود کردن ویدئوی ال جی تی وی در بخشی که تایم لاین ویدئو نمایان شود، می توانید یکی از فریم های ویدئو را برای کاور پست خود برگزینید. اگر مشتاق هستید، برای ویدئوی ال جی تی وی خود یک تصویر از گالری گوشی خود برگزینید. باید بخش اد فرام کمرا رول را برگزینید. با بهره گیری از این مورد، می توانید تصویر دلخواه در گالری را برای کاور ویدئوی خود برگزینید.

برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام با بهره گیری از تصویر آماده:

برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام با بهره گیری از تصویر آماده:

برگزیدن کاور ویدئو اینستاگرام با بهره گیری از تصویر آماده:

خیلی از اشخاص علاقه دارند تا صفحه اینستاگرامی آن ها با مهارت زیادی همراه باشد و دارای  جذابیت و جلوه زیبایی باشد. آن ها انتخاب می کنند که برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، وقت کافی را بگذارند و از کاورهای جذاب و ماهرانه ای بهره گیری کنند.

در این حین احتمال دارد برگزیدن کاور برای ویدئو از بین فریم های ویدئو به همین راحتی نباشد و باید از عکس جداگانه ای برای کاور بهره گیری شود. برای این که بتوان از عکس جداگانه ای برای ویدئوهای اینستاگرام بهره گیری کرد، باید از برنامه های تصحیح عکس و فیلم بهره گیری نمود.

با بهره گیری از این برنامه ها، می توان عکس دلخواه همراه با محتوایی بی نظیر که برگزیده اید را ایجاد کنید و از آن عکس برای کاور ویدئوی خود استفاده کنید. متخصصین شرکت  همراه پی‌ سی، اطلاعات کاملی در این زمینه دارند.

فایده کاور ویدئو اینستاگرام

ساخت کاور با گوشی های مجهز:

برای ایجاد کارهای گرافیکی و تهیه ویدئو برای سیستم عامل های اندروید و غیره، برنامه های زیادی وجود دارد که کار با آن ها راحت است و به آسانی می توان کارهای بیشتری را انجام داد.

در وهله اول تلاش کنید برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، از یک تصویر جذاب که مناسب با ویدئو است، استفاده کنید. بعد از برگزیدن تصویر، باید محتوایی کوتاه و زیبا را برای کاور برگزینید‌.

برای کاور، از فونت و رنگ های خوب که باه م هماهنگی دارند، بهره گیری کنید. بعد از تصحیح تصویر دلخواه برای کاور ویدئو، باید این تصویر را در اول ویدئوی خود بگذارید.

بعد از آن می توانید حین لود کردن ویدئو، فریم تصویر را برای کاور ویدئو برگزینید. این شیوه، نمای جذابی به فید اینستاگرام فروشگاه اینترنتی شما می دهد و افراد زیادی را جذب می کند. برای تصحیح تصویر می توانید از برنامه هایی مثل این شات بهره گیری کنید.

کار کردن با برنامه این شات راحت است و حین ایجاد ویدئو، کافی است که تصویر کاور و ویدئوی دلخواه را برای ایجاد ویدئو برگزینید‌. با کشیدن یا درگ تصویر می توانید آن را در اول ویدئو قرار دهید و از بخش سرعت، زمان نشان دادن آن را کم کنید تا در ویدئو نمایان نشود‌.

برای ایجاد کاور در ویدئوهای ال جی تی وی، توجه کنید که باید اندازه کاور را حدود متوسطی برگزینید. اندازه کاور ویدئو در پست هایی که  یک دقیقه زمان دارند،  یک در یک است. اطلاعات تکمیلی را از شرکت  همراه پی‌ سی بخواهید.

کاور ویدئو برای فروشگاه اینستاگرامی

کاور ویدئو برای فروشگاه اینستاگرامی

کاور ویدئو برای فروشگاه اینستاگرامی

یکی از بهترین راه ها برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام این است که از تصویر اشخاص یا کالاها به همراه یک متن زیبا بهره گیری شود. این راه یکی از مناسب ترین روش ها برای ایجاد کاور است که خیلی از بلاگرها نیز از آن بهره گیری می کنند.

در کل باید بگوییم که ویدئوها از زیباترین بخش هایی هستند که اصولا ۶۰ درصد بازدید دارند، تولید متن ویدئویی یکی از مناسب ترین راه ها برای فروشگاه‌های اینستاگرامی است که کالاهای خود را معرفی کنند تا از این راه، بازدید صفحه فروشگاهی را بالا ببرند. با تولید متن ویدیویی، فروشگاه های اینستاگرامی می توانند اینگینجمنت صفحه را زیاد کنند. بعد از این پست ها وارد جست و جوگر اینستاگرام می‌شوند و تعداد فالوورها نیز زیاد می شود.

یکی از راه های زیباتر کردن پست های ویدئویی، ساخت کاور ویدئو اینستاگرام  است. با این شیوه، عکس ویدئو ها در فید صفحه و جست و جوگر اینستاگرام با جلوه جذابی نمایان می شود و افراد بیشتر تمایل پیدا می کنند که پست ها را مشاهده کنند. برای برگزیدن کاور ویدئو می توان از راه اینستاگرام یک فریم از ویدئو را برای کاور برگزید.

راه ماهرانه تر برای برگزیدن کاور به منظور پست های ویدئویی، بهره گیری از برنامه های تصحیح تصویر و فیلم در گوشی های هوشمند است.

کاور پست اینستاگرام به شما این اجازه را می‌دهد تا در یک کادر نشان دهید که متن واقعی ویدئوی شما چیست

کاور پست اینستاگرام به شما این اجازه را می‌دهد تا در یک کادر نشان دهید که متن واقعی ویدئوی شما چیست یا بهتر است بگوییم که کاور ویدیوهای اینستاگرام علتی است که افراد روی ویدیوی شما کلیک می کنند.

بعضی از افراد کلاهبردار، از آن به منظور طعمه برای توجه زیاد افراد و بازدید زیاد بهره گیری می کنند. در حقیقت کاور، پست ابتدای تصویری می باشد که در هنگام پخش ویدئو می بینید.

کاورهای پست، نمایان کننده و معرفی کننده متن آن هستند و عکس اول یا  ۱ ثانیه ابتدایی را، کاور پست می گویند. اگر می خواهید تعدادی عکس را در یک پست بگذارید، عکس نخست می تواند کاور شما باشد.

برای این که ویدئوها را به اشتراک بگذارید، می‌توانید چند ثانیه نخست آن را کاور قرار دهید. یک عکس را ابتدا در فتوشاپ و دیگر نرم‌افزارها ایجاد کرده و با بهره گیری از  برنامه هایی همچون اینشات، به اول فیلم خود اضافه کنید. تیم پشتیبانی شرکت  همراه پی‌ سی، به طور شبانه روزی، حتی در ایام تعطیلات، آماده پاسخگویی و مشاوره می باشند.

آموزش تعویض کاور ویدئو اینستاگرام

آموزش تعویض کاور ویدئو اینستاگرام

آموزش تعویض کاور ویدئو اینستاگرام

در این بخش از نوشتار ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، به آموزش تعویض کاور می پردازیم.

آموزش عوض کردن کاور ویدیو در اینستاگرام:

متاسفانه اجازه تغییر کاور ویدیوهای پیشین اینستاگرام را ندارید و باید در این عرصه، شما در هنگامی که در حال اشتراک گذاری ویدیو و برگزیدن کاور هستید، توجه بسیاری کنید که از کاور جذاب و منحصر به فرد استفاده کنید.

هنگامی که ویدئویی را با کاور به اشتراک گذاشتید، دیگر آپشن عوض کردن کاور را نخواهید داشت و باید از ابتدا ویدئو رو دیلیت کنید و مجددا آن را با یک کاور جدید اشتراک گذاری کنید.

پس اجازه ادیت کاور پست اینستاگرام را نخواهید داشت و باید از ابتدا ویدئو را دیلیت کنید و مجددا فیلم جدید خود را با کاوری جدید به اشتراک بگذارید.

پس اجازه ادیت کاور پست اینستاگرام را نخواهید داشت و فقط باید در هنگام اشتراک گذاشتن پست، از یک کاور زیبا بهره گیری کنید تا برایتان مشکلی پیش نیاید.

عوض کردن کاورها فقط در هنگامی انجام می شود که می خواهید همان فریم  از ویدئو را انتشار دهید و اگر بعدا بخواهید کاور ویدئو را تغییر دهید، باید اول یک پست را دیلیت نموده و مجددا برای آن کاور قرار دهید.

تعلیم عوض کردن کاور پست اینستاگرام:

ابتدا اینستاگرام را باز کنید و روی علامت نمایه در قسمت راست، پایین برگه ضربه بزنید تا کاور خود را عوض کند. در بالای نمایه پروفایل وارد شوید، سپس روی قسمت ویرایش نمایه کلیک کنید. زمانی که در برگه ویرایش نمایه هستید، به قسمت عکس روی جلد بروید.

بعد از آن، یک تصویر تازه از گالری خود برگزینید یا تصویری تازه بگیرید. می توانید بعد از اشتراک گذاری پست، کاور ویدئوی اینستاگرام خود را عوض کنید. وارد ویدئوی اینستاگرام شوید و روی ادیت کلیک کنید. برای برگزیدن یک عکس تازه برای کاور خود، روی گزینه کاور ضربه بزنید. شرکت  همراه پی‌ سی در این زمینه کمک های شایانی می نماید..

تاثیر زیبا بودن کاور ویدئو اینستاگرام

تاثیر زیبا بودن کاور ویدئو اینستاگرام

تاثیر زیبا بودن کاور ویدئو اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بهترین راه های ارتباطی است که افراد  هر روز از آن بهره گیری می کنند. افراد برای رسیدن به مقصود خود در این برنامه، به طور مرتب پست و استوری اشتراک گذاری می کنند.

ولی پست های اشتراک گذاری شده باید کاوری مناسب داشته باشند تا توجه افراد را به خود جلب کند. کاور برای پست اینستاگرام یکی از موضوعات اصلی است که توجه زیادی در جذب افراد و مخاطبین دارد. اگر در اینستاگرام، موضوع ویژه‌ای را دنبال می کنید، باید به همه مسائلی که سبب جلب توجه افراد هدف می‌شود، شناخت داشته باشید.

کاور ویدئو در اینستاگرام یکی از موضوعات مهمی است که باید قطعاً در مورد آن آگاهی های زیادی داشته باشید. به نوعی که خودتان بتوانید کاور پست های گوناگون و زیبا بسازید.

اگر دقت نموده باشید، بعضی از صفحات اینستاگرامی به طور زیبا و ماهرانه از یک کاور برای همه پست های خود بهره گیری می کنند تا صفحه مرتب و هماهنگ باشد.

کاور پست اینستاگرام نخستین و مناسب ترین بخشی است که با بهره گیری از آن می‌توانید میزان دنبال کننده های صفحه اینستاگرام خود را زیاد کنید. اگر کاور زیبا و ماهرانه داشته باشید، می توانید به آسانی از جست و جوگر اینستاگرام ورودی بگیرید.

اگر کاور شما به میزان کافی زیبا و موثر باشد، افراد تا دقایق آخر ویدئو به دیدن آن مشتاق می‌ شوند و میزان پرش شماره در اینستاگرام کم می شود. کاور پست اینستاگرام به غیر از تاثیر داشتن روی افراد هدف، ساختار نمای صفحه شما را نیز جذاب تر نمایش می دهد. اطلاعات تکمیلی را از متخصصین شرکت  همراه پی‌ سی دریافت نمایید.

اهمیت ساخت کاور ویدئو در اینستاگرام

اهمیت ساخت کاور ویدئو در اینستاگرام

اهمیت ساخت کاور ویدئو در اینستاگرام

در راستای ساخت کاور پست اینستاگرام، باید بگوییم که کاور پست، نخستین عکسی است که شما زمان پخش ویدئو، جدا از مفهوم ویدئو ملاحظه می کنید. کاور پست اینستاگرام، مفهوم پست را می رساند. عکس نخست یا آن عکسی که در ثانیه اول افراد آن را ملاحظه می‌کنند، همان کاور پست اینستاگرام است.

کاور پست اینستاگرام طرحی  است که شما با اهمیت به مفهوم صفحه و احتیاج افراد، مقصود آن را ایجاد می کنید و برای جذب افراد از جست و جوگر، از آن بهره گیری می کنید.

کاوری که برای پست اینستاگرام ایجاد می‌کنید، باید زیبا و با مفهوم باشد به طوری که افراد در همان دقیقه اول، مفهوم پست و منظور شما را پی ببرند. ایجاد کاور پست اینستاگرام بسیار راحت است.

فقط شما باید شیوه های ایجاد آن را یاد بگیرید. برای ایجاد کاور ویدیو، ابتدا باید افراد هدف را تعیین کنید و با انتخاب آن ها شناخت پیدا کنید، بعد با در نظر داشتن همین مسائل، کاور خود را ایجاد کنید.

بعضی از افراد از چند تصویر مختلف، ویدئو ایجاد می‌ کنند

بعضی از افراد از چند تصویر مختلف، ویدئو ایجاد می‌ کنند و آن را در پست های خود به اشتراک می گذارند. اگر دقت نموده باشید، همیشه اولین عکس در ویدئو به عنوان کاور ویدئو در نظر گرفته شده است. چون افراد در یک ثانیه اول با آن عکس مواجه می‌ شوند.

اگر شما بخواهید یک ویدیو را در اینستاگرام اشتراک گذاری کنید، برای اشتراک آن باید ثانیه اول را برای کاور آن در نظر داشته باشید.‌ برای این طرح، ابتدا شما باید یک عکس زیبا و با مفهوم ایجاد کنید و با بهره گیری از برنامه‌های خاصی، آن را به اوایل ویدئوی خود بیفزایید.

اینستاگرام این آپشن را برای همه ی افراد خود مهیا کرده است که زمان لود کردن ویدئو بتوانند عکسی برای کاور ویدیو برگزینند. برای اطلاعات بیشتر، به شرکت  همراه پی‌ سی مراجعه کنید.

نکات مهم هنگام ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

نکات مهم هنگام ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

نکات مهم هنگام ساخت کاور ویدئو اینستاگرام

برای ساخت کاور ویدئو اینستاگرام، باید موضوعات مهمی را رعایت کنید تا بتوانید روی افراد هدف، تاثیر بسیاری بگذارید. یکی از نکات الزامی که سبب زیبایی کاور پست اینستاگرام می شود، موضوع انتخاب رنگ است. پس شما باید مناسب ترین رنگ بندی را در ایجاد کاور ویدئو داشته باشید، تلاش کنید برای ایجاد کاور بیشتر از رنگ های خنثی بهره گیری کنید.

کاوری که ایجاد می کنید، باید تماما هارمونی با پست دلخواه شما داشته باشند. محتوایی که روی کاور می نویسید، باید فونت هایش خوب باشند. در نوشتن محتوا باید رنگ هایی که انتخاب می کنید، مناسب باشد تا حروف، برای افراد کاملا واضح باشد‌.

کاور ویدئو در اینستاگرام نخستین چیزی است که افراد با آن روبرو می شوند؛ پس اگر زیبا و با مفهوم نباشد، قطعا افراد از دیدن پست شما بی تفاوت می گذرند، تلاش کنید کاور ویدئو را ماهرانه و زیبا طراحی کنید‌.

عنوان نویسی

عنوان نویسی یکی دیگر از نکات الزامی است که باید در ایجاد کاور برای پست اینستاگرام به آن اهمیت دهید و تلاش کنید عنوان ها کم و با مفهوم باشند. اگر در این موضوع اطلاعات خاصی ندارید، می توانید با اشخاص متخصص و خبره همچون کارشناسان شرکت همراه پی‌ سی مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

مجموعه هایی مثل شرکت همراه پی‌ سی هستند که کاملا شما را راهنمایی می کنند. مثلا در خصوص اینستاگرام، کاملا پیشرفته هستند و برند سازی می کنند و خدمات زیادی را عرضه می کنند. اگر در مورد اینستاگرام سوالی داشته باشید، می توانید تماس بگیرید.

به خصوص این که شرکت  همراه پی‌ سی تیم بسیار قوی داشته و تنها هدفشان توسعه و پیشرفت شما در زمینه های مجازی است. نگران هیچ موضوعی نباشید. زیرا مشاوران خبره این شرکت به شما کاملا کمک خواهند کرد.

سخن پایانی

سخن پایانی

سخن پایانی

در آخر باید گفت که ساخت کاور خیلی برای توسعه و پیشرفت کار شما در اینترنت کاربرد دارد. امروزه با توجه به شرایط سخت کاری، می توانید در خانه با گوشی هوشمند خود وارد کسب و کار شوید که یکی از همین موارد، اینستاگرام است؛ به خصوص وقتی که می خواهید کالاهای خود را با ساخت ویدئوی کاور دار به اشتراک بگذارید.

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *