آموزش کوچک کردن بینی در فتوشاپ را در اینجا بخوانید . و مشکلات فتوشاپ خود را تلفنی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! تغییرات در صورت افراد ، تغییر دادن فرم بینی ، کوچک کردن بینی و دماغ در فتوشاپ ، همراه با  آموزش های دیگر اجزای صورت در فتوشاپ را در همراه رایانه آموزش ببینید .

از کاربردهای فتوشاپ می توانیم به اعمال تغییرات از طریق این برنامه بر روی صورت ، بینی و دماغ می باشد. همانطور که می دانید از جمله کاربردهای فتوشاپ روتوش صورت می باشد که دارای کاربردهای بسیار وسیعی در زمینه صنعت عکاسی می باشد. این نرم افزار می توانید صورت افراد ، همچنین سایر قسمتهای تصویر را تغییر دهید و تصاویر جدیدتری را ایجاد کنید.

ابتدا آموزش کوچک کردن بینی را در خدمت شما هستیم و اجزای دیگر صورت را در مرحله بعد قرار داده ایم .

طریقه تغییر دادن فرم بینی افراد در فتوشاپ


یکی از ابزارهایی که در فتوشاپ تعبیه شده است ابزار Liquefy می باشد که به کاربر کمک می کند تغییرات زیادی را در تصویر ایجاد کند. بعنوان مثال می توانید یک تصویر را باز کرده و بعد از انتخاب محدوده مورد نظردستور را اجرا کنید.

فتوشاپ بینی و دماغ

سپس دستور Liquefy را اجرا کنید و با استفاده از ابزار Pucker tools سعی کنید بینی شخص را کوچکتر کنید.

طریقه تغییر دادن فرم بینی افراد در فتوشاپ

نتیجه را می توانید در تصویر زیر ببینید.

طریقه تغییر دادن فرم بینی افراد در فتوشاپ


ایجاد تغییرات روی صورت با استفاده از فتوشاپ

برای ایجاد تغییرات روی صورت با استفاده از فتوشاپ ابزارهای وسیعی قرار داده شده است که به کاربر کمک می کند تصاویر خود را ویرایش کند. یکی از این ابزارها clone stamp می باشد که در شکل زیر نمایش داده شده است. با کمک این ابزار می توانید از یک ناحیه آسیب دیده کپی برداری کرده و روی ناحیه سالم کلیک کنید. لازم به ذکر است قبل از کلیک کردن می بایست کلید Alt را نگه داریم.

ایجاد تغییرات روی صورت با استفاده از فتوشاپ


آشنایی با ابزار Patch Tools

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی در زمینه ویرایش تصاویر ابزار وصله زنی یا Patch Tools می باشد. این ابزار به کاربر کمک می کند از یک ناحیه سالم انتخاب انجام داده و این انتخاب را به نواحی دیگر منتقل کند. این ابزار نیز مانند ابزار قبلی کاربرد وسیعی در روتوش تصاویر دارد. در تصویر فوق ابزار Patch Tools نمایش داده شده است.

آشنایی با ابزار Patch Tools

آشنایی با ابزار Healing Brush

این ابزار نیز مانند سایر ابزارها به کاربر کمک می کند صورت فرد را به بهترین نحو ممکن و به صورت کاملا طبیعی ویرایش کند. در واقع این ابزار به طبیعی سازی پوست صورت کمک شایانی می کند. این ابزار که به ابزار چسب زخم نیز معروف است باعث می شود که از یک ناحیه سالم کپی برداشته و روی ناحیه آسیب دیده کلیک کنید. لازم به ذکر است برای اولین بار می بایست برای عملیات کپی برداری کلید Alt را نگه داشته ولی برای دفعات بعدی دیگر نیازی به نگه داشتن این کلید نمی باشد.

جهت آشنایی بیشتر با ابزار Healing Brush می بایست روی عبارت فتوشاپ جوش صورت کلیک کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =