در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

قابلیت چند لمسی در گوشی چیست؟

تکنولوژی چند لمسی در گوشی های هوشمند لمسی وجود دارد و این قابلیت را در گوشی ها ایجاد می کنند تا بصورت همزمان در چند جای گوشی بصورت لمسی تماس برقرار کنید این گوشی ها طوری طراحی شده اند که با هر لمسی می توانند واکنش نشان دهند و در صورتی که انگشت شما همزمان در چند جای گوشی شما حرکت کند این گوشی ها می توانند نتیجه ی عملیات وارده  نشان دهد. در این مطلب همراه رایانه قصد دارد که فناوری مولتی تاچ و اینکه قابلیت چند لمسی در گوشی چیست را برای شما کاربران گرامی شرح دهد.
قابلیت لمسی بودن صفحه ی نمایش در گوشی های هوشمند اندروید و آیفون و labtop ها وکامپیوترهای رومیزی all in one وجود دارد و این قابلیت می تواند شامل مولتی تاچ و یا چند لمسی باشد به گونه ای که شما بخواهید روی گزینه ای خاص کلیک کنید و یا تصویری را کوچکتر و یا بزرگتر کنید می توانید از چند انگشت برای لمس صفحه استفاده کنید.
شاید تا الان مفهوم چند لمسی را متوجه شده باشید همانطور که گفته شد در تاریخچه لمسی در ابتدا قابلیت چند لمسی وجود نداشت اما طراحان کامپیوتر و گوشی های هوشمند برای اینکه از کلید و یا موس برای انتخاب گزینه ها استفاده نکنید قابلیت چند لمسی را اختراع کردند انگشت انسان دارای بار اکتریکی است به همین دلیل با لمس صفحه نمایشی که قابلیت تاچ را دارد  می تواند واکنش نشان دهد. این عمل با استفاده از تماس انگشت به چند نقطه از صفحه نمایش می باشد که قابلیت چند لمسی بوجود می آید.

قابلیت چند لمسی در گوشی چیست؟

در صورتی که هنوز مفهوم چند لمسی را متوجه نشده اید می توانید با مرکز مشاوره همراه رایانه تماس تلفنی برقرار کنید و بصورت کامل تر مشاوره دریافت کنید.
همراه رایانه مرکز خدمات کامپیوتری است که در زمینه ی نرم افزاری و سخت افزاری بصورت آنلاین مشاوره می دهد.
در صورتی که مشکل کامپیوتری و یا موبایل دارید می توانید بصورت شبانه روزی با همراه رایانه تماس گرفته و با کمترین زمان و کمترین هزینه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری خود را بصورت تلفنی حل کنید.
برای تماس با همراه رایانه می توانید 9099070345 را شماره گیری کنید.(تماس فقط از طریق تلفن ثابت برقرار می شود.)
کاربرانی که برای تماس به تلفن ثابت دسترسی ندارند می توانند با خرید شارژ از طریق تلفن همراه با این مرکز تماس حاصل فرمایند.
برای خرید شارژ وارد سایت همراه رایانه hamrahpc.ir شوید و پروفایل ثبت نام را بصورت دقیق پر کنید و یا اینکه اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت کرده و اقدام به خرید شارژ کنید.
با خرید شارژ 50 درصد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید.

No votes yet.
Please wait...
در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =