لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios

لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios بپردازیم. اینستاگرام جزو یکی از محبوب­ترین برنامه­ های دنیای مجازی است که کاربران هر روزه به صورت میانگین چیزی حدود ۳ ساعت از وقت خود را به این برنامه اختصاص می­ دهند.

در اینستاگرام یکی از راه ­هایی که با آن می­توان محبوب شد تنها فعال بودن در محیط برنامه و تعامل با افراد متفاوت است. به همین دلیل اکثر مدیرانی که در این برنامه پر مخاطب فعالند در طی شبانه روز بخش زیادی از وقت خود را صرف کارهای متفاوت در محیط اینستاگرام می­کنند. برای این افراد لایک اینستاگرام نیز نشانه­ای از تایید شدن در کار شان است.

لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios

لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios

به سوالات زیر باید پاسخ دهیم:

 • لایک در اینستاگرام به چه معناست
 • اهمیت لایک در اینستاگرام چیست
 • چرا افراد متفاوت از ربات لایک بگیر اینستاگرام استفاده می­کنند
 • مزایای افزایش لایک و روش­های متفاوت آن
 • رایج­ترین روش­های افزایش لایک کدامند

لایک در اینستاگرام به چه معناست:

در حالت کلی لایک در محیط اینستاگرام به معنی دوست داشته شدن است. زمانی که شخصی پست شما را لایک می­کند به این معنی است که از آن پست لذت برده و تا حد زیادی به آن علاقه­مند شده است. افرادی که با این برنامه سر کار دارند اصطلاحات متعددی را در اینستاگرام به کار می­برند که از جمله این اصطلاحات می­توان به لایک داری و بیگ لایک اشاره کرد. در حالت کلی چنین کلمات و اصطلاحاتی به صورت کامل برگرفته از لایک در اینستاگرام است و معمولا هنگامی که شخصی به چیزی علاقه­مند باشداز این اصطلاحات استفاده می­کند.

افزایش لایک در اینستاگرام را می­توان یکی از اصلی­ترین ویژگی­ هایی دانست که وجود آن منجر به تعامل میان افراد مختلف می­شود. و به زبان ساده ­تر این موضوع برای همه افراد می­تواند جزو تایید شدن به حساب بیاید.

لایک در اینستاگرام به چه معناست:

لایک در اینستاگرام به چه معناست:

اینستاگرام با ایجاد سبکی خاص و منحصر به فرد توانسته این امکان را برای کاربران ایجاد کند که از طریق عکس و ویدئو بین افراد مختلف تعامل را به وجود بیاورد. به این صورت که هر کاربری با گذاشتن پست، ارسال عکس یا … می­تواند موضوعات مد نظر خود را به دیگر کاربران نشان دهد و در صورت تمایل آن­ها نیز این موارد ارسالی از جمله عکس را لایک می­کنند.

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست:

افزایش لایک در اینستاگرام یکی از راحت­ ترین روش­ها برای محبوب شدن در فضای اینستاگرام است. برای افرادی که با این برنامه محبوب کار می­کنند شاید گرفتن لایک در اینستاگرام جزو یکی از سخت­ترین کارها باشد. موضوع افزایش لایک به یکی از اساسی­ترین دغدغه ­های مدیران گروه و افرادی که در فضای اینستاگرام به کسب درآمد مشغولند تبدیل شده است. اگر هر فردی یک پیج اینستاگرام داشته باشد و فالورهای وی بی­نهایت باشد اما این امکان برای فرد وجود نداشته باشد که با  وجود تمام این فالورها بتواند لایک بگیرد بدون شک مسئله خوشایندی نخواهد بود.

شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که ای کاش تمامی کارهایی که می­تواند باعث افزایش لایک در اینستاگرام ios شود توسط یک سیستم خودکار انجام پذیرد. افرادی که در اینستاگرام کسب و کار راه اندازی کرده­اند تا حد زیادی موفقیت در کارشان بسته به گرفتن لایک در پیج اینستاگرامشان است در غیر این صورت نمی­توانند درآمد چندانی را از این راه دریافت کنند.

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست:

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست:

افزایش دریافت لایک

یکی از مهم­ترین دلایلی که باعث افزایش اهمیت دریافت لایک است موضوع دیداری و تصویر در محیط اینستاگرام می­باشد. به این صورت که وقتی کاربر یک پست را می­بیند اولین چیزی که باعث می­شود توجه وی به آن جلب شود تصویر است و بعد لایک آن را می­بیند. چنانچه تعداد لایک­های یک پست و تصویر زیاد باشد روی کاربر می­تواند تاثیر گذار بوده و وی را متقائد به دنبال کردن پیج مربوطه کند.

امروزه با وجود برنامه­ های لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios فعالیت ­هایی نظیر دریافت لایک، فالور، ارسال پیام به دایرکت، کامنت گذاری و تمام کارهایی که منجر به دریافت لایک بیشتر می­شوند به شکلی کاملا اتوماتیک و بدون این که کاربر هیچ زمانی را برای این برنامه صرف کند فقط با استفاده از برنامه ریزی که از قبل بر روی این پلتفرم انجام داده می­تواند دریافت کند. نحوه عملکرد چنین برنامه ­هایی به این صورت است که سیستم به شکل خودکار همانند کارمند شما تمام کارهایی که به صورت روزمره از آن انتظار دارید را بر طبق برنامه ­ریزی از پیش تعیین شده انجام خواهد داد.

در حالت کلی می­توان گفت که میزان لایک یک پست در محیط اینستاگرام تا حد زیادی بر جذابیت آن پست نقش دارد و همین موضوع به این معنی است که فرد توانسته توجه بسیاری از کاربران را به پیج خود جلب کند. شایان ذکر است که یکی از مهمترین پارامتر­هایی که می­تواند بر الگوریتم اینستاگرام تاثیر گذار باشد وجود لایک بیشتر در یک پست است.

الگوریتم اینستاگرام به چه معناست:

فرض را بر این بگذاریم که تعداد فالورهای پیج شما حدود ۱۵ هزار نفر است. زمانی که شما یک پست را منتشر می­کنید برای همه این افراد پست شما ارسال نمی­شود. به نحوی باید گفت که همه آن­ها نمی­توانند پست شما را ببینند. برنامه اینستاگرام بر طبق الگوریتمی که دارد این پست را هنگام منتشر کردن به ده درصد از افرادی که جزو فالورهای شما هستند نشان می­دهد. چنانچه این پست در مدت زمان ۳۰ دقیقه توسط این تعداد از فالورها دیده شود و با عکس­العملی مثبت روبرو شود برنامه اینستاگرام آن را بین افراد بیشتری منتشر می­کند.

پس در چنین شرایطی می­توان گفت همه چیز تا حد زیادی به لاین و کامنتی که در این مدت زمان از سمت فالورهای شما انجام می­شود بستگی دارد. اگر بازخورد فالورهایتان به موضوع انتشار شده شما مثبت باشد ممکن است پست شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام هم منتشر شود که این موضوع خود دلیل بزرگی برای بیشتر دیده شدن در محیط اینستاگرام است.

الگوریتم اینستاگرام به چه معناست:

الگوریتم اینستاگرام به چه معناست:

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

چرا افراد متفاوت از ربات لایک بگیر اینستاگرام استفاده می­کنند:

کسب درآمد در اینستاگرام یکی از مهم­ترین عواملی است که افراد متفاوت را برای استفاده از این برنامه کاربردی، متقائد می­کند. به دلیل گستردگی در اینستاگرام راه­های زیادی هم برای کسب درآمد در این فضا وجود دارد یکی از این راه ­ها تبدیل افراد مختلف به فروشنده­ های لایک اینستاگرام است که درآمد خوبی هم می­تواند برای این افراد داشته باشد. برای این روش افراد می­توانند لایک­ های بین­المللی را به فروش برسانند. اگر در گوگل سرچ کنید خواهید دید که سایت­های متفاوت بسیاری در حال حاضر مشغول به فروش لایک بین ­المللی هستند و از این روش در حال کسب درآمدند.

چرا افراد متفاوت از ربات لایک بگیر اینستاگرام استفاده می­کنند:

چرا افراد متفاوت از ربات لایک بگیر اینستاگرام استفاده می­کنند:

گرفتن لایک

گرفتن لایک یکی از موضوعات داغی شده که در فضای مجازی و شبکه­ های اجتماعی و البته اینستاگرام رواج یافته است. به این صورت که هر فردی می­تواند با کمترین زمان تبدیل به یک فروشنده با درآمد میلیونی لایک در اینستاگرام شود. روند این کار به این صورت است که فرد می­تواند در قبال دریافت هزینه از اشخاص مختلف برای پست­های وی در اینستاگرام لایک جذب کند. این کار دقیقا همان روشی است که افراد متفاوت با انجام آن به کسب درآمد بالایی رسیده­اند.

آموزش­ های متفاوتی در سایت­ های مختلف برای این کار وجود دارد که با انجام آن افراد به صورت میانگین می­توانند با استفاده از روش ­های آموزشی در هر دقیقه چیزی حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار لایک را برای یک پست دریافت کنند. این روش از درآمد زایی چون نیاز به هیچ وسیله خاصی وجود ندارد بسیار مورد توجه افراد متفاوت قرار گرفته چون برای کسب درآمد از طریق فروشندگی لایک در اینستاگرام تنها نیاز به یک حساب اینستاگرام احساس می­شود.

ربات

ربات ­های بسیار زیادی در محیط اینستاگرام برای استفاده­ های متفاوت طراحی شده­ اند. یکی از این پلتفرم ­ها ربات لایک بگیر اینستاگرام است. با استفاده از این ربات ­ها در اینستاگرام برای کاربران این امکان به وجود می ­آید که با بهره گیری از فیلترهای تعریف شده پست­ های خاصی را لایک کنند.

با انجام چنین کاری به نوعی کاربر با دیگر افرادی که از برنامه اینستاگرام استفاده می­کنند در ارتباط بوده و می­تواند با آن­ها تعامل داشته باشد. همین موضوع می­تواند یک دلیل مهم و اساسی شود تا دیگر کاربران نیز برای مشاهده پیج شما کنجکاو شوند و نهایتا باعث بالا رفتن لایک خور شما خواهد شد.

یکی دیگر از این ربات ­ها که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته ربات ­های همه کاره اینستاگرام است که می­توانند همه کارهایی که یک انسان در محیط اینستاگرام انجام می­دهد را بر طبق برنامه ریزی که از پیش تعیین شده انجام دهد. از جمله این کارها عبارتند از فالو، لایک، آنفالو، دایرکت و … . بین تمامی پلتفرم­ ها این دسته از ربات­ها را به عنوان یکی از کاربردی­ترین و پیشرفته­ ترین ربات­ های اینستاگرام می­توان شناخت که کمک زیادی به افراد جهت جذب لایک در پیج­شان می­کند.

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

ربات لایک بگیر

امروزه ربات ­های زیادی برای این کار طراحی و تولید شده­اند اما تنها موضوع دریافت لایک نیست که حائز اهمیت است بلکه باید به بحث ایمنی برنامه مورد استفاده هم اهمیت بسیار داد. انتخاب درست ربات لایک بگیر برای استفاده در اینستاگرام از اهمیت ویژه­ای برخوردار است چون به شکل مستقیم با امنیت افراد روبرو است و با کوچک­ترین اشتباهی از سمت کاربر می­تواند خطراتی از قبیل دادن اطلاعات شخصی کاربر به دست افراد سودجو به وجود بیاید.

به دلیل محبوبیت ربات های لایک بگیر توسط افراد مختلف این پنل به یکی از پرطرفدارترین برنامه­ ها تبدیل شده که هنگام استفاده از آن باید به ویژگی­ های آن نیز بسیار اهمیت داد ویژگی­هایی از قبیل:

بالا بودن سطح امنیت پلتفرم مورد استفاده:

این موضوع در استفاده از ربات­های لایک بگیر اینستاگرامی می­تواند جزو یکی از مسائلی باشد که بسیار حائز اهمیت است و همه کاربران هنگامی که می­خواهند از این پنل استفاده کنند باید این موضوع را مورد توجه قرار دهند. چنانچه هنگام دریافت این برنامه اطمینان صد در صدی را از امنیت آن ندارید بهتر است بعد از دانلود آن ابتدا با استفاده از یک اکانت فیک در آن عضو شوید و بعد از این که نسبت به امنیت آن کاملا اطمینان پیدا کردید می­توانید با خیالی آسوده در آن لاگین کنید.

اما تا کنون در ایران هیچ نوع شکایتی مبنی بر فیک بودن و سو استفاده از طریق دانلود برنامه لایک بگیر خودکار ios از طرف مشتریان اعلام نشده است و تا کنون تمامی پلتفرم­های موجود در سایت ­های مختلف از امنیت بالایی برخوردار بوده­اند. در کنار تمام این صحبت­ های گفته شده بهتر آن است که کاربر خود اولین شخصی باشد که در مواجهه با این مسائل احتیاط کرده و امکان سو استفاده را برای افراد سودجو به صورت کامل می­بندد.

برای این که به شکل کامل از این موضوع اطمینان پیدا کنید می­توان با کمی جستوجو در سایت­ها و با استفاده از تجربه افرادی که قبل از شما این کار را انجام داده­اند بدون وقوع هیچ مشکلی اقدام به دریافت این پلتفرم کرده و برای بالا رفتن میزان لایک خود در اینستاگرام تلاش کنید.

بالا بودن سطح امنیت پلتفرم مورد استفاده:

بالا بودن سطح امنیت پلتفرم مورد استفاده:

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

کاربری راحت و آسان:

بحث کاربری آسان در برنامه­ های پر کاربردی همچون ربات لایک بگیر اینستاگرام را می­توان امروزه جزو یکی از مهمترین مسائلی دانست که اکثر افراد به آن توجه ویژه­ای دارند. به بیان ساده اولین لحظاتی که در پلتفرم مورد نظر عضو می­شوید درست زمانی که وارد برنامه لایک بگیر اینستاگرام می­شوید با استفاده از روش­ های ساده­ای می­توانید بفهمید که کاربری برنامه مورد نظر شما چگونه است. این موضوع کاملا صادق است که به اندازه­ای کاربر هنگام استفاده از برنامه راحت­ تر باشد به همان اندازه نیز احساس خوشایندتری را به این برنامه خواهد داشت.

امروزه اکثر افرادی که به شغل برنامه نویسی پلتفرم­ های این چنینی مشغولند هر ماهه در تلاشند تا برنامه ساخته شده توسط آن­ها به نسبت دیگر برنامه­ ها برتری داشته باشد و تمام مشکلات نسخه­ های قدیمی را سعی می­کنند که برطرف کنند و همین موضوع باعث شده که بیشتر برنامه ­های اینستاگرامی کاربری راحت­ تری را به نسبت دیگر پلتفرم­ها داشته باشند.

 

امکان پشتیبانی از کاربر بعد از نصب پلتفرم مورد نظر:

گاهی کاربران به مشکلاتی برمی­خورند که نیاز به پشتیبان­ گیری به موقع را دارند. موضوع پشتیبان گیری یکی دیگر از موارد قابل توجه است و زمانی که کاربر به آن نیاز دارد باید حضور داشته باشد تا همه سرویس و خدماتی را که فرد به آن نیاز دارد در اختیار وی قرار دهد. نیاز به پشتیبان گیری موضوع مهمی است که برای آن هنگام دریافت برنامه هزینه پرداخت می­کنیم پس پلتفرم مورد نظر نیز باید زمانی که کاربر به آن نیاز دارد همیشه در دسترس باشد. در غیر این صورت عملکرد همه پلتفرم­ ها تقریبا مشابه است و در یک حیطه قرار دارد.

پس باید به این موضوع توجه ویژه­ای داشته باشید که ربات مورد استفاده شما در اسرع وقت بتواند پشتیبانی خوب و به موقعی را از شما داشته باشد. امروزه افراد زیادی به دلیل بی اهمیتی افراد ذیربط که باید به این موضوعات رسیدگی کنند، هر روزه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می­کنند.

امکان پشتیبانی از کاربر بعد از نصب پلتفرم مورد نظر:

امکان پشتیبانی از کاربر بعد از نصب پلتفرم مورد نظر:

تعرفه پرداختی معقول و مناسب:

در بیشتر ربات­های لایک بگیر اینستاگرام میزان هزینه­ ای که کاربر باید برای آن بپردازد خیلی تفاوتی با یکدیگر ندارند و میزان مشخصی را برای آن نمایان کرده ­اند. به عنوان مثال ربات های لایک بگیر اینستاگرامی اکثرا با قیمتی معادل ۴۰ هزار تومان برای یک دوره در حال حاضر بین سایت ­های مختلف قابل دریافت است. شایان ذکر است که این مورد در صورتی برای همه ربات­ ها یکسان خواهد بود که تمامی پلتفرم­ها، امکانات مشابه و البته فعالی داشته باشند. در چنین شرایطی است که تعرفه مورد نظر تقریبا مشابه می­باشد.

هنگامی که قرار است رباتی را برای استفاده خود انتخاب کنید بهتر است که اولین موضوع مهم مدنظرتان کیفیت برنامه باشد و بعد به سراغ تفاوت قیمت ­ها بروید. این موضوع در دراز مدت که از برنامه مورد نظر استفاده خواهید کرد خود را نشان می­دهد و بی­ کیفیتی برنامه ممکن است باعث کاهش عملکرد درست در محیط اینستاگرام شود. امروزه افراد سودجو با کاهش قیمت تعرفه­ های پرداختی سعی در فریب کاربران دارند و کاربران در قبال پول کمتری که پرداخت می­کنند از یک ربات بی کیفیت و قدیمی که امکانات اندکی را دارد باید استفاده کنند.

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

گزارش گیری به صورت حرفه ­ای:

این موضوع برای افرادی که با استفاده از اینستاگرام کسب و کار خود را راه اندازی کرده­اند بسیار مهم و حائز اهمیت است چون با استفاده از این ویژگی می­توانند به صورت کامل و دقیق با پیشرفت کاری­شان در این زمینه به شکلی مستقیم در ارتباط باشند. این ویژگی باعث می­شود تا کابر بفهمد که چه فعالیتی در اینستاگرام می­تواند به سود وی باشد و چه فعالیتی باعث می­شود که لایک خور وی پایین بیاید. نهایتا با شناسایی این عوامل می­توانید تنظیمات و برنامه­ریزی که از قبل برای ربات لایک بگیر اینستاگرام داشته­اید تغییر داده تا نحوه تعاملتان با کاربران دیگر عوض شود.

یک ربات لایک بگیر حرفه­ای باید به صورتی دقیق گزارش حرفه­ای را لحظه به لحظه به شما بدهد تا به صورت کامل بازدهی اهداف خود را متوجه شوید این کار می­تواند برای افرادی که در این محیط به کسب و کار پرداخته­ اند بسیار حائز اهمیت باشد و زمان خود را بر روی هدفی صرف کند که نهایتا وی را به سوددهی برساند.

 

امکانات به روز و کامل:

برنامه­ هایی نظیر ربات لایک بگیر اینستاگرام که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده توسط برنامه نویسان هر از چندگاهی یک بار به روزرسانی می­شود که در نسخه جدید آن تمامی مشکلات را برطرف می­کنند و امکانات جدید و به روزی در نسخه ارائه شده به مشتریان خود ارائه می­دهند. برای اکثر افرادی که از ربات­ های لایک بگیر استفاده می­کنند داشتن امکانات به روز بسیار مقوله مهمی است.

بهتر است رباتی را انتخاب کنید که به روز باشد و تمامی­ امکانات دیگر پلتفرم ­ها را دارا باشد که برای استفاده نیاز به دریافت دو برنامه با یک مضمون را نداشته باشید. اگر بخواهیم از امکانات جدید ربات­های همه کاره اینستاگرام نام ببریم باید به تشخیص جنسیت فالورها و لایک کردن کامنت­ های کاربران دیگر اشاره کنیم و البته باید گفت تعدادی از ربات­ها از این امکانات برخوردارند و تعدادی دیگر نیز که جزو دسته ربات­های قدیمی هستند دارای امکانات محدودتری می­باشند.

بر اساس منطق به هر میزان که امکانات ربات برگزیده شما به­روزتر و کامل­تر باشد به همان اندازه هم تعاملات شما در محیط اینستاگرام بیشتر شده که این موضوع دلیلی بر افزایش لایک پیج شما خواهد شد. تعداد ربات ­های همه کاره اینستاگرام بالاتر رفته است و تقریبا همه آن­ها این تغییرات  و امکانات جدید را با آپدیت برنامه به وجود آورده­اند.

آموزش نحوه عملکرد ربات لایک بگیر اینستاگرام:

این مورد یکی از اساسی ترین موضوعات مورد توجه اکثر کاربران است چون با استفاده از آموزش برنامه می­توانند به راحتی از آن استفاده کنند. اکثر افرادی که چنین برنامه­ هایی را در اختیار کاربران قرار می­دهند به آموزش پلتفرم مورد نظر نیز خواهند پرداخت چون این مسئله از نظر کاربران مهم بوده و می­تواند در میزان دریافت لایک کمک بسیاری کند به همین منظور اکثر سایت­های ارائه دهنده ربات، آموزش استفاده از آن را برای کاربران خود دارند.

البته باید متذکر شد که فقط آموزش برنامه مورد نظر مسئله مهم و اساسی کاربران نیست بلکه افراد باید نحوه فعالیت را به شکل درست در اینستاگرام بیاموزند که زیاده­روی در کار نباشد چون اگر این اتفاق پیش بیاید برنامه اینستاگرام به دلیل قانون و قوائد خودش می­تواند کاربر را به صورت اسپمر بشناسد و از فعالیت وی در این محیط جلوگیری کند.

آموزش نحوه عملکرد ربات لایک بگیر اینستاگرام:

آموزش نحوه عملکرد ربات لایک بگیر اینستاگرام:

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

مزایای افزایش لایک و روش ­های متفاوت آن

افزایش لایک خور اینستاگرام در بسیاری از کاربران که مشاغل خود را در این محیط راه اندازی کرده­اند تا حد زیادی اهمیت دارد چون بالا رفتن میزان لایک در پست کاربران این چنینی در محیط اینستاگرام می­تواند باعث رونق کسب و کار وی شود. اگر دقیق­تر به این موضوع نگاه کنیم می­فهمیم که افزایش لایک باعث اعتماد هر چه بیشتر و سریع­تر فالورها شده و همین موضوع سبب می­شود که درآمد کاربر دو چندان شود.

افزایش لایک در محیط اینستاگرام می­تواند باعث شود که دیگر افراد با دیدن میزان لایک خور پست شما خیلی سریع­تر به پیج شما اعتماد کرده و برای دیدن آن کنجکاو شوند. به همین منظور لایک بیشتر در پیج یک کاربر باعث می­شود که زودتر معروف شود و کسب و کار وی رونق بیشتری بگیرد. روش ­های متفاوت افزایش لایک عبارتند از:

روش ­های متفاوت افزایش لایک

 1. امکان خرید لایک با استفاده از جمع آوری سکه
 2. امکان بالا بردن لایک خور پیج با استفاده از برنامه­ های دیگری همچون فیس­بوک و تلگرام در کنار اینستاگرام
 3. بالا بردن میزان لایک با بهره­ گیری از هشتگ­های محبوب و معروف
 4. افزایش میزان لایک خور اینستاگرام با ارسال عکس­ های ترکیبی
 5. افزایش میزان فالورهای خود که برابر است با دریافت لایک بیشتر از جانب آن­ها
 6. انتخاب زمان خاص و مناسبی برای انتشار پست در اینستاگرام
 7. دریافت لایک با پرداخت هزینه به افرادی که به این کار مشغولند
 8. اقدام برای افزایش لایک خور پیج با استفاده از ربات­های متفاوت
 9. استفاده از فیلترهای معروفی همچون Normal , Hefe , Amaro , Hudson و …
 10. افزایش لایک با بهره گیری از نرم­افزارهای خاص
 11. فعالیت­ های جانبی نظیر ارسال نظرات خود در این محیط
 12. ارتباط با دیگر صفحات موجود در اینستاگرام برای افزایش میزان لایک
 13. دست کاری نکردن نام کاربری خود در این محیط
روش ­های متفاوت افزایش لایک

روش ­های متفاوت افزایش لایک

رایج­ ترین روش ­های افزایش لایک کدامند:

وجود فیس بوک و اینستاگرام هردو در کنار یکدیگر:

بر اساس آمارها و ارقام به دست آمده حدود ۲۵ درصد از کاربران ایرانی در کنار اینستاگرام به فعالیت در فیس بوک نیز پرداخته­اند و چیزی حدود ۵ درصد از افرادی که در فیسبوک کاربری را دنبال می­کنند در اینستاگرام نیز وی را دنبال خواهند کرد و جزو فالورهای وی قرار دارند.

به همین دلیل استفاده از برنامه­ ای نظیر فیس­بوک در کنار اینستاگرام می­تواند تا حد زیادی میزان لایک خور پیج شما را افزایش دهد. پس اتصال اکانت برنامه فیس بوک و اینستاگرام به یکدیگر برای افرادی که به میزان افزایش لایک اهمیت می­دهند بسیار حائز اهمیت است بخصوص کاربرانی که در این محیط به کسب درآمد پرداخته­اند. برای این که بتوانید پیج خود را به دوستان و آشنایان­تان معرفی کنید می­توانید یک Status برای آن­ها در فیس­بوک ارسال کنید تا بتوانند پروفایل شما را چک کنند.

چنانچه شما این زمان را ندارید که در تمامی شبکه ­های مجازی که در آن عضو هستید فعالیت داشته باشید می­توانید از یک پست استفاده کرده و آن را در تمامی شبکه ­های خود ارسال کنید. با استفاده از این کار می­توانید موضوع مد نظر خود را به همه افرادی که شما را دنبال می­کنند و در هر برنامه ­ای که هستند نشان دهید. البته باید متذکر شد که بهتر است بر روی یک هدف خاص تمرکز کنید.

رایج­ ترین روش ­های افزایش لایک کدامند:

رایج­ ترین روش ­های افزایش لایک کدامند:

 

به بیان ساده ­تر باید گفت که استفاده از شبکه­ های اجتماعی متعدد می­تواند تا حد بسیار زیادی به محبوب شدن شما کمک کند اما استفاده هم­زمان از همه آن­ها گزینه درستی نمی­تواند باشد. پس بهتر است که از تعداد محدودی که با موضوع کار شما تناسب بیشتری دارد استفاده کنید و برند خود را در آن تبلیغ کنید.

فعالیت مداوم و پیوسته در اینستاگرام:

به دلیل این که اینستاگرام قوانین و الگوریتم ­های مختص به خود را دارد بهتر است که هر روزه در این محیط فعالیت کنید تا این برنامه هم به شما اجازه انتشار پست­ هایتان را به دیگر کاربران بدهد در غیر این صورت ممکن است با کم و زیاد شدن میزان فعالیت تان اینستاگرام شما را به عنوان یک اسپمر شناسایی کند و سدی برای انجام فعالیت­ هایتان در این محیط باشد.

فعالیت مداوم و پیوسته در اینستاگرام:

فعالیت مداوم و پیوسته در اینستاگرام:

استفاده از ابزار آنالیز اینستاگرام برای افزایش لایک:

افرادی که قصد دارند از فالورهای خود شناخت بهتر و دقیق ­تری را کسب کنند می­توانند از ابزار تحلیل و بررسی شناخت کاربران استفاده کنند این ابزار قادر است که هم فالور شما و هم دوستانش را به فالور واقعی تبدیل کند البته برای این کار باید از نیازها و علاقه­ مندی­ های کاربر به صورت کامل اطلاع داشته باشید. ابزار آنالیز می­تواند برای افزایش میزان لایک و فالور تا حد بسیار زیادی به شما کمک کند.

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

استفاده از هشتگ­ های معروف و محبوب اینستاگرامی:

برای این که میزان فالورهایتان را افزایش دهید نیازی نیست که حتما بابت این کار هزینه زیادی را پرداخت کنید. فقط باید از تمام قابلیت­ های اینستاگرام به شکلی درست استفاده کنید.  استفاده از هشتگ برای بسیاری از افراد عجیب است که همین موضوع می­تواند شما را به جامعه هدف بسیار بزرگی به شکل کامل معرفی کند. این موضوع در برنامه­ هایی نظیر توییتر و اینستاگرام تا حد بسیار زیادی می­تواند حائز اهمیت باشد چون استفاده از هشتگ در فضای مجازی باعث می­شود که عکس ­ها و پست ­های شما تا حد بسیار زیادی به نسبت دیگر عکس ­ها دیده شود.

کاربر زمانی که قرار است در پست خود از هشتگ استفاده کند باید به این موضوع توجه داشته باشد که هشتگ انتخابی وی حتما با موضوع پستش در ارتباط باشد. البته باید متذکر شد که در هر کاری باید حد تعادل برقرار باشد چون استفاده همزمان از هشتگ­ های زیاد و نامربوط می­تواند نتیجه ­ای کاملا بر عکس را برای فرد در پی داشته باشد که در اصطلاح به آن گدایی لایک می­گویند و بدون شک این موضوعی خوشایند برای کاربران نخواهد بود.

هشتگ محبوب

برای این که بفهمید کدام یک از هشتگ­ ها محبوب ­تر هستند می­توانید کلمه هشتگ را وارد و آن را جستجو کنید که با این کار تعدادی عکس به شما نشان داده خواهد شد با این کار تا حدودی متوجه می­شوید کدام ­یک طرفدار بیشتری دارند. به این صورت که تعداد هر کدام از هشتگ ­ها بیشتر باشند بدون شک این موضوع و هشتگ­ جزو یکی از موارد محبوب از نظر کاربران است و تعداد افراد بیشتری آن را جستوجو خواهند کرد. تعدادی از هشتگ­های فارسی که بسیار بین کاربران ایرانی محبوب هستند عبارتند از: عکس، خنده، فوتبال، جالب، ویدئو، دابسمش، کلیپ، لباس، خبر و ورزش.

دیگر هشتگ­ های معروف: Love , insta good , me , tbt , cute , photo oftheday , insta mood , iphonesia , pico oftheday , igers , girl ,  twee gram , beautiful , instadaily  summer , Instagram hub , follow , iphoneonly , igdaily , best oftheday , و …

 

استفاده از فیلترهای معروف اینستاگرامی:

موارد خاصی همچون فیلتر و هشتگ وجود دارند که استفاده از آن­ها می­تواند باعث شود که کاربر تا حدودی به نسبت دیگران بیشتر دیده شود و همین موضوع افزایش لایک را برای پست وی به دنبال خواهد داشت. از فیلترهای معروفی که برای افزایش لایک بسیار کاربردی هستند عبارتند از: Normal , Hefe , Amaro , Hudson , Early bird , X-Proll , Rise , Valencia , Brannan , Lomo-fi  و …

استفاده از فیلترهای معروف اینستاگرامی:

استفاده از فیلترهای معروف اینستاگرامی:

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست مورد نظر:

بر اساس آماری که به دست آمده اول هفته حدود ساعات ۴ تا ۶ بعدظهر و آخر هفته­ ها حدود ساعات ۳ تا ۵ بعدظهر اکثر کاربران اینستاگرامی آنلاین هستند. این تایم می­تواند بهترین زمان برای انتشار پست از سمت شما باشد چون افراد بیشتری می­توانند آن را مشاهده کنند که در نتیجه می­تواند میزان لایک و کامنت بیشتری را در پی داشته باشد.

افرادی که قصد دارند میزان لایک خور خود را تا حد بیشتری افزایش دهند باید بر اساس فعالیتی که انجام می­دهند زمان مناسبی را برای انتشار پست­هایشان در نظر بگیرند و در آن زمان حضور پررنگ­تری داشته باشند. این افرادی باید بدانند که در اولین ساعاتی که پست شما منتشر شده بیشترین میزان کامنت را از سمت کاربران دیگر خواهید داشت. پس بهتر است در آن زمان علاوه بر آنلاین بودن حضور فعال­تری داشته باشید.

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست مورد نظر:

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست مورد نظر:

افزایش لایک خور پیج در اینستاگرام با استفاده از عکس ­های ترکیبی:

امروزه اپلیکیشن­های بسیاری طراحی شده­اند که قادر هستند تا چندین عکس را در یک عکس جا بدهند. شما می­توانید در این ساعات چنین عکسی را طراحی و در پروفایل خود ارسال کنید. بر اساس آمار به دست آمده استفاده از چنین عکس ­هایی در ساعاتی که اکثر افراد آنلاین هستند می­تواند چیزی حدود ۲۰ تا ۲۳ درصد لایک و کامنت بیشتری را نسبت به عکس ­های معمولی در پی داشته باشد.

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

ارسال نظرات شخصی در اینستاگرام:

باید بدانید که بسیاری از افراد نظرات شما را به دریافت لایک ترجیح می­دهند. اگر قصد دارید که میزان لایک و فالور خود را بالا ببرید باید حتما در این محیط فعالیت داشته باشید و با افراد مختلف در تعامل باشید. برای این کار می­توانید در پیج دوستان خود، در مورد پست ارسالی آن نظر دهید یا مثلا زیر عکس و ویدئویی که دیگران ارسال کرده­اند کامنت بگذارید.

همین کار می­تواند آن­ها را ترغیب کند که از پروفایل شما دیدن کنند چون بر اساس قانون اینستاگرام شما اگر کاربری را حمایت کنید او نیز حتی اگر غریبه باشد پاسخ شما را خواهد داد و از شما حمایت خواهد کرد. باید بدانید که برای این کار لایک کردن پست افراد گزینه مناسبی است اما اگر برای کاربر کامنت بگذارید احتمال رغبت وی برای دیدن پروفایل شما بی شک بیشتر خواهد شد.

اگر قصد دارید که اعتماد کاربران را برای افزایش میزان لایک به خود جلب کنید باید منحصر به فرد باشید. برای این کار باید نسبت به دیگر افراد موجود در این محیط که جزو رقیبان شما محسوب می­شوند تا حد زیادی برتری داشته باشید.

برای انجام چنین عملی شما بسته به فعالیت خود کارهای مختلفی می­توانید انجام دهید مثلا می­توانید یک خدمت اختصاصی برای کاربران در نظر بگیرید تا این عمل باعث شود این افراد شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنند که همین موضوع باعث افزایش لایک و فالور شما در اینستاگرام خواهد شد.

شایان ذکر است که بیشتر کاربران این برنامه تایم بیشتری از زمان خود را به نرم افزار اختصاص می­دهند تا بتوانند عکس ­ها را لایک کنند و برای نظر دادن زمان کمتری را صرف می­کنند بر این اساس باید تعداد لایک عکس ­ها و ویدئوهای شما از نظراتی که ارسال شده تا حدودی بیشتر باشد.

انتشار لینک صفحه اینستاگرام خود در مکان­ های مختلف:

افرادی که کسب و کار خود را در فضای مجازی راه اندازی کرده­اند باید در کانال­های مختلفی عضو باشند. این کار باعث می­شود تا کاربر با افراد بیشتری در ارتباط باشد. پس بهتر است که از این موقعیت استفاده کرده و صفحه کاربری خود را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید. تنها کاری که برای این مورد باید انجام دهید این است که لینک صفحه خود را با آن­ها در شبکه­ های مختلف به اشتراک بگذارید.

دریافت فالور بیشتر در اینستاگرام برابر است با جذب لایک بیشتر:

یک راه­حل دیگر برای جذب لایک می­تواند بالا بردن میزان فالورهایتان باشد. برای این کار هم می­توانید از ربات­های موجود استفاده کنید و هم می­توانید فعالیت خودتان را در زمینه ارسال عکس­های با کیفیت، ارسال عکس­ های چالشی و جذاب و وجود یک پروفایل کامل و منحصر به فرد بیشتر کنید. اگر در محیط اینستاگرام به فعالیت­های تجاری مشغول هستید می­توانید از خدماتی نظیر اجرای مسابقه، یا ارائه تخفیف و خدمات مختص به فالورهای خود استفاده کنید.

باید بدانید که اگر فالورتان فیک باشد هرگز نمی­تواند تصاویر شما را لایک کند و یا این که زیر ویدئوهایی که شما در پیج­تان منتشر کرده­اید کامنت بگذارد همین موضوع یعنی تعامل دوطرفه­ای نخواهید داشت پس بهتر است از فالورهای فیک استفاده نکنید. بنابراین باید هدف خود را در دریافت فالورهای واقعی اینستاگرام قرار دهید که بهترین راه حل برای جذب چنین افرادی این است که در اینستاگرام میزان تعاملاتتان را بالا ببرید تا کاربران با میل خود به پیج شما ورود کنند و جزو فالورهای شما قرار بگیرند. برای این کار استفاده از تکنیک تبلیغ نیز می­تواند بسیار جواب­گو باشد.

شما در حال خواندن مقاله لایک بگیر اینستاگرام خودکار ios هستید

به کاربران خود واقعی بودنتان را نشان دهید:

افرادی هستند که اطلاعات خود را از دیگر کاربران مخفی می­کنند. اما باید بدانید که این کار برای افرادی که دارای پیج تجاری هستند برای افزایش فالور در اینستاگرام گزینه خوبی نیست. چون بسیاری از کاربران به دنبال روش­های برقراری ارتباط با شما هستند و قصد دارند اطمینان حاصل کنند که شما دقیقا کجا هستید. پس بهتر آن است که شما علاوه بر عکس­هایی که از اقلام ارائه شده خود برای مشاهده کاربران گذاشته­اید، آدرس محل کار و شماره تلفن خود را نیز در صفحه­ تان قرار دهید.

بیشتر کاربران به دنبال افرادی هستند که از تمامی خدماتی که ارائه می­دهند بتوانند پشتیبان گیری کنند. باید در تلاش باشید که در همه رسانه­ ها حضور پررنگی را داشته باشید. برای این کار لینک خود را در صفحه تماس با ما قرار دهید.

نتیجه گیری

نتیجه گیری کلی بر اساس تمامی مطالبی که بیان شد این است که چنانچه قصد دارید میزان فالورها و جذب لایک شما بیشتر شود باید به همان اندازه که انتظار دارید در این محیط تلاش کنید. باید کوشش کنید که در تایم ­هایی خاص و در فرصت­ هایی که دارید در محیط اینستاگرام بگردید و عکس و ویدئوهایی که مورد علاقه شما است را لایک کنید و بر روی آن­ها نظر دهید.

این کار با توجه به تمامی روش ­هایی که به شما توضیح داده شد بهترین گزینه برای افزایش لایک خور شما است. البته باید گفت که بر اساس آماری که به دست آمده به شکل تقریبی چیزی نزدیک به ۱۷ درصد فالورها ربات هستند و در برابر ارسال نظرات هیچ گونه عکس­ العملی را از خود نشان نداده ­اند.

بر اساس این آمار بدست آمده و مطالب ذکر شده باید گفت که بهترین روش به شکل خلاصه گرفتن عکس­ های متفاوت و اشتراک آن­ها، ترکیب عکس­ها با یکدیگر در یک عکس، استفاده از فیلترهای معرفی شده بر روی عکس ­ها، بکار گیری هشتگ مناسب و مرتبط، استفاده از زمان درست برای ارسال پست­ها جهت دریافت لایک بیشتر می­باشد. چنانچه این اصول و قوائد را رعایت کنید می­توانید میزان رشد لایک، دنبال کنندگان و سرعت آن را افزایش دهید در چنین موردی نتیجه فعالیت شما بازدهی بیشتری خواهد داشت.در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =