لیست بهترین بازی های ایرانی

لیست بهترین بازی های ایرانی

۶ بازی برتر کامپیوتر

 

بالهای تاریک ۲

بالهای تاریک ۲ دنباله ای خوش ساخت و موفق بر قسمت اول به حساب می آید. بالهای تاریک که از شعار (سینمایی ترین بازی ایرانی) ساخته شده است از کیفیت بالایی برخوردار میباشد و بسیار سینمایی و جذاب ساخته شده است.

یک بازی در سبک معمایی و کلیشه ای و ماجراهای بسیار مرموز.

 

داستان بازی بالهای تاریک ۲

این داستان از جایی که شروع میشود که فردی مرموز که به نام (سایه شب) شناخته شده است، بازیگران معروف سینما را می رباید. بازهم اتفاقات مرموزی رخ میدهد که باید با حل کردن معماهای متفاوت از رمز و راز بازی با خبر شوید.

 

فضای هنری و مو سیقی

این بازی فضای تاریک و دلهره آوری را به همراه دارد و شرایطی است که شخصیت بازی در آن گرفتار شده است. محیط این بازی خیلی عالی طراحی شده و از جزییات بالایی برخوردار است. جزییاتی که نه تنها به بازی زیبایی میدهد بلکه ممکن است سرنخی بر ای حل کردن معماهای بازی باشد.موسیقی این بازی هیجان انگیز را هم نباید نادیده گرفت. موسیقی توانسته در کنار فضای گرافیکی هیجان و اتمسفر قابل قبولی را در بازی ایجاد کند.

 

 

عملیات انهدام نبرد خرمشهر

 

بازی رایانه ای سه بعدی ( عملیات انهدام ۲ : نبرد خرمشهر )  یک بازی اکشن عرضه شده برای کامپیوترهای شخصی است. این بازی ، دومین بازی ارائه شده ۳ بعدی عملیات انهدام است  که به شباهت بسیاری به عملیات بیت المقدس یا همان عملیات فتح خرمشهر میپردازد. این بازی ۵ مرحله دارد که مهم ترین ویژگی آن عبارت است از :

وجود شرایط های مختلف در بازی ؛ همچون: نخلستان، رودخانه، صحرا،پایگاه نظامی، گمرک، ایستگاه های راه آهن و …

محیط کاربری آسان، زیبا و متحرک

هوش مصنوعی بسیار قوی

تمام فارسی

مطابقت داشتن با فرهنگ دینی و ملی

ذخیره شدن نقطه ای بازی بر اساس عملکرد کاربر

ایده های تازه در بخش های مختلف مثل نقشه ها، روش یافتن مقصدها، و نمایشگر وضعیت کاربر

قابلیت ترجمه و تغییر زبان های مختلف جهان

 

بازی کارتی آنلاین آمازیا

بازی آنلاین آمازیا در سبک استراتژی کارتی، با خلق جهانی جدید که در آن انسانها، نیروهای طبیعی، شیاطین، نیروهای تاریکی، ماشین ها و ربات ها قرار گرفته اند. که بستر غنی را برای بازی کارتی به وجود آورده است.

کاربران بعد از رد کردن مراحل آموزشی و آشنایی با مقررات بازی، باید برای خود لشگری از نیروهای ذکر شده بسازند (کارت های خود را انتخاب کنند) و وارد بازی انلاین شوند. علاوه بر بازی آنلاین میتوان برای رقابت با دوستان خود یا هوش مصنوعی بازی رقابت کرد.بازیکنان میتوانند برای افزایش مهارت های خود در استفاده از انواع نیروهای موجود در بازی (طبیعت، تاریکی و ماشین) با جمع آوری طلا ( از طریق پیروز شدن در بازی آنلاین) یا خرید مستقیم از فروشگاه(بسته های کارت) به دست آورند و با باز کردن این بسته ها به کارت های جدید دست پیدا کنند.در حال حضر بازی بیش از ۱۳۰ کارت قابل بازی کردن دارد که فصل به فصل به تعدادشان افزوده میشود.کارت ها شخصیت های از جهان مخلوق ما هستند که هرکدام از آن ها داستان و سرنوشت خود را دارند که در داخل بازی روی گیم پلی هرکارت اثر تماتیکی گذاشته شده است. وقت و هزینه زیادی برای تصاویر کارت ها شده است و ۳ نفر از برترین آرتیست های ایران با ما در این بازی همکاری داشته اند.

 

بازی سال های سیاه

بازی رایانه ای (سال های سیاه) اولین بازی ماجرایی ایرانی است که حوادث کودتای سیاه سال ۱۳۳۲ را بیان میکند.ساخت این بازی که توسط رسانا شکوه کویر انجام شده است، بیش تر از سه سال زمان برده است.

سال های سیاه یک ادونچر دنیای باز با داستانی پر پیچ و خم است که با یک روایت چند وجهی در تهران و لندن و دو کاراکتر تاریخی به بررسی زوایای تلخ کودتا در بستر تاریخی _دراماتیک میپردازد.بیش از بیست محیط داخلی و دوشهر تهران و لندن شما را در محیطی نوستالژیک قرار می دهد تا با مشکل های داستانی پرکشش این رویداد تاریخی اعم از قتل، تعقیب و گریز، خیانت و … همراه باشید

بیشتر از بیست نفر صدا پیشه نام آشناکار  دوبلاژ این بازی رایانه ای را بر عهده داشتند و نزدیک به ۲۸ کارکتر در بازی صداگذاری شده است.

همچنین با ترکیب کردن انیمیشن های دستی و موشن کپچر تلاش کرده اند روایتی لطیف و واقعی را در بازی ایجاد کنند.این امر با شبیه سازی جمعیت، آب و هوا و شب و روز در شهرها و رانندگی و دوچرخه سواری نیز کاملتر شده و پویایی خوبی در این بازی مشاهده میشود.

بازی رایانه ای سال های سیاه به تهیه کنندگی مرتضی دستخوارتوسط شرکت بهبود رایانه پرداز(مدرن) منتظر شده است.

 

 

بازی مبارزه در خلیج عدن

مبارزه در خلیج عدن یک بازی ویدئویی ایرانی در سبک تیراندازی شخص اول و اولین بازی ویدئویی ارتش جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید.که توسط موسسه رسانه پرداز آمیتیس تهیه شده است.که در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ از آن رونمایی صورت گرفت.در این بازی که در ۷ مراحل طراحی شده است بازیباز در نقش یکی از تکاوران نیروی دریایی ارتش ایران با دزدان دریایی منطقه خلیج عدن میپردازد. این بازی بر ای بار اول در اولین دوره نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران واقع در برج میلاد به نمایش گذاشته شده بود.

 

داستان بازی

داستان این بازی از جایی شروع میشود که تکاوران نیروی دریایی در برابر دزدان دریایی منطقه خلیج عدن، که تصمیم به سرقت بردن کشتی ها و نفت کش های تجاری از این منطقه عبور میکنند . بازی با به سرقت بردن یک کشتی تجاری ایرانی شروع میشود که سرنشنینان و خدمه بی دفاع کشتی کشته و گروگان گرفته میشوند.

از این رو نیروی دریایی ارتش ایران برای اقدام به شکار کردن اره ماهی که لقب سر دسته دزدان دریایی بود، برای نجات خدمه و بازپس گرفتن کشتی به سرقت برده شده وارد نبرد با دزدان دریایی شد و بازیباز در نقش یکی از تکاوران نیروی دریایی  به همراه دیگر تکاوران در این عملیات ایفای نقش خواهد کرد.

در مراحل اول بازی با هیجان و دلهره آور است. بازیباز در نقش یکی از خدمه کشتی تجاری ایرانی نقش بازی میکند که در آخر توسط دزدان دریایی به قتل میرسد. در دیگر مراحل از بازی بازیکن در نقش ناوبان شفیعی در تیم عملیاتی فاتح حضور خواهد یافت.

تمرین، عملیات با قایق های تند رو و حمله به کمپ دزدان دریایی و در نهایت شکست دادن اره ماهی بخشی از مراحلی است که بازیباز در آن ایفای نقش خواهد کرد.

 

بازی کات

بازی کات یک بازی ورزشی آنلاین میباشد که برای پلتفرم اندروید در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در این بازی بازیکن پشت توپ قرار گرفته و هرچه تعداد گل هایش بیشتر باشد امتیاز بیشتری میگیرد.دروازه بان توسط کامپیوترکنترل میشود  با این وجود بازیکن امکان ارتقا دروازه بان را خواهد داشت.کاربران با گل زدن به دروازه بان امتیاز دریافت میکنند.

گیم پلی: بازی به صورت landscape بوده و در یک محیط سه بعدی اجرا میشود.دوربین بازی first person بوده و دنیای بازی از منظر بازیکنان  به نمایش در می آید.توپ روی نقطه پنالتی قرار میگیرد و بازیکن پشت توپ می ایستد. نمای کلی دروازه نمایش داده میشود.دروازه بان منتظر در دروازه قرار میگیرد و منتظر شوت بازیکن است.

 

بازی اولین خون

بازی اولین خون یک بازی اکشن ایرانی میباشد که درسبک تیراندازی برای گوشی های اندروید عرضه شده است.

در این بازی کاراکتر اصلی، یکس از مامور ویژه پلیس است که قصد دارد ایران را از دشمنانی که بخشی از کشور را اشغال کرده اند پاکسازی کند.

بازی گیم پلی روان و آسانی دارد و هوش مصنوعی دشمنان چشمگیر و قابل توجه است. کاراکتر اصلی این بازی قابلیت های متنوعی چون حرکت به اطراف، دویدن و نشستن، قابلیت برداشتن سلاح ها از جمله خشاب ، و قابلیت برداشتن سلاح دشمنان پس از نابود کردن آن ها.

 

بازی رویال کوییز

گیم پلی : ورود این بازی نیازمند ثبت نام است که کاربران باید با وارد کردن شماره همراه در بازی عضو بشوید. پس از آن وارد صفحه اصلی بازی میشوید. در صفحه اصلی میتوان نام و تصویر آواتار را تغییر داد یا اینکه کیزان دارایی ها و رتبه بندی ها را مشاهده  و پاداش روزانه را دریافت کرد.

همچنین میتوان دراین قسمت به صورت یکنفره در مسابقه شرکت کرد و علاوه بر ثبت رکورد با سوالات مسابقه دونفره بیشتر آشنا شد.با انتخاب کردن بخش دو نفره بازی جدی تر و هیجان انگیزتر میشود چون در این قسمت پیروزی ها و شکست ها رقم میخورد.

این بازی دارای:

سوالات متنوع و چالش برانگیز

رابط کاربری ساده

 

بازی فرار بزرگ

بازی ایرانی فرار بزرگ یک بازی ایرانی در سبک پلتفرمر (سکو بازی) است که برای پلتفرم اندروید عرضه شده است. این عنوان یک بازی کوچک برای معرفی نقش اصلی بازی یعنی میختک است. بازیکنی که در نقش میختک قرار گرفته است در خواب میبینید که، به یک دنیای فانتزی قرار گزفته است و باید از دست دشمنان میگریخت و اجازه ندهد نگهبانان توپی او را بگیرند.

 

بازی نجات شهر

نجات شهر یکی از بازی های اکشن ایرانی است که برای گوشی های اندروید عرضه شده است.در این بازی کاربر نقش یک پلیس فداکار را برعهده دارد که باید با تمام نیرو و ابزارهای مختلف مانند اسلحه، ماشین پلیس، تانک، هلیکوپتر و… از شهر دفاع کند و سردسته مهاجم ها را از میان بردارد تا شهر را نجات دهد.

 

بازی رویای نیوتن

رویای نیوتن یک بازی تفننی ایرانی است که که برای گوشی های اندروید عرضه شده است. در این بازی کاربر باید مانع کشف قانون جاذبه توسط نیوتن میشود. در واقع به این صورت است که کاربر نباید بگذارد هیچ سیبی بر سر نیوتن اصابت کند و این کار را از طریق منهدم کردن تمام سیب ها در راه رسیدن به نیوتن انجام میدهد.

هرکاربر که درداین بازی امتیازی را کسب کند به رکورد دست پیدا میکند و از طریق به اشتراک گذاشتن  رکوردها میتواند سطح استقامت و میزان امتیاز کاربران دیگر را نیز مشاهده کند.

 

بازی خروس جنگی (بازی تاج و تخت)

بازی خروس جنگی بیشتر از ۵ میلیون نفر کاربر دارد. این بازی یکی از محبوب ترین بازی های ایرانیان است. که در سال گذشته قسمت دوم آن عرضه شده است. قسمت دوم این بازی که با تغییراتی گوناگون  که سعی در پوشاندن نقطه ضعف های قسمت قبلی را داشته است تا یک تجربه جدید تر و جذابتری را ارائه دهد که تا حدودی هم موفق به انجام اینکار شد.

همانند قسمت قبل، خروس جنگی بازی تاج و تخت نبرد پیرامون تن به تن خروس ها میباشد که نکته مثبت این است برخلاف گذشته اینبار بازی به سادگی و راحتی نسخه پیشین نیست و سازنده به افزودن المان هایی به سیستم مبارزات جذابیت بخشیده است.

 در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =