ایتا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

متن با قابلیت کپی در ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه                

برای کپی کردن یک قسمت از متن در ایتا این مقاله را مطالعه کنید . ما در این مطلب ،در قالب فیلم و تصویر به شما آموزش میدهیم که چطور یک قسمت از متن داخل پیام را قابل کپی کردن کنیم .

متن کپی شونده در ایتا

متن کپی شونده در ایتا

کاربرد کپی کردن قسمتی از متن

فرض کنید کسی در داخل یک متن برای شما توضیحاتی ارسال میکند و شما نیاز دارید قسمتی از آن متن را مثلا شماره کارت یا عبارتی را کپی کنید . در حالت عادی شما باید کل متن را کپی کنید و در یک صفحه چت دیگر پیست کنید و تکه متن مورد نظر را کپی و استفاده کنید . که البته یک پروسه طولانی و معمولا حوصله بر می باشد .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

 

اما با یادگیری این مطلب شما میتوانید متنهایی تولید کنید که با یک کلیک بر روی قسمتی از آن ، به راحتی آن قسمت در کلیب برد گوشی شما کپی و آماده استفاده شما شود .

ساخت متن کپی شونده در ایتا

ساخت متن کپی شونده در ایتا

کاراکتر قابلیت کپی کردن متن

خوب همونطور که میدونید با استفاده از یک سری کارکتر ها یا  سیمبل ها می توان عملیات های خاصی را روی یک متن اعمال کرد . شما می توانید با مطالعه مطلب مربوط به تکنیک های نوشتاری در ایتا ، با انواع روش های زیبا سازس و سفارشی سازی متن در ایتا آشنا شوید .

کارکتر متن کپی شونه در ایتا

کارکتر متن کپی شونه در ایتا

سیمبل یا کارکتری که برای عملیات کپی کردن متن بکار می رود سیمبل back quote بک کوت می باشد که شکل آن به این صورت داخل پرانتز  می باشد (`)

ساخت متن کپی شونده در ایتا

برای ساخت متن کپی شونده که با یک کلیک بر روی آن عبارت “text copied to clipboard” نشان داده شود و متن مورد نظر در ایتا کپی شود ، کافی است تا ابتدا و انتهای متن مورد نظر علامت بک کیوت اضافه کنیم .

نمونه متن کپی شونده در ایتا

فرض کنید ما میخواهیم شماره تلفن مشاوره همراه رایانه را در متن تبلیغی همراه رایانه ، کپی شونده کنیم ! برای این منظور باید ابتدا و انتهای شماره را علامت back quote اضافه کنیم .

جهت ارتباط با کارشناسان همراه رایانه کافی است شماره هوشمند کشوری همراه رایانه را از طریق تلفن ثابت و بدون کد شماره نمایید

`۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵`

با کلیک بر روی شماره ، شماره کپی می شود .

لینک های مرتبط

آموزش پخش زنده در ایتا

درامد زایی از ایتا

تنظیمات کانال ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “متن با قابلیت کپی در ایتا

 1. محمد دهقانی گفت:

  تشکر فراوان از لطف شما
  بخاطر مطالب ارزشمند و کاربردی و روان نویسی همراه با عکس آن.
  خیلی یادگیری اینها رو راحت و جذاب کرد.

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز
   با تشکر از بذل توجهتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *