آموزش مراحل نصب نرم افزار کورل دراو و آموزش کرک Corel Draw  را در این صفحه از همراه رایانه بخوانید و مشکلات کامپیوتر و گوشی و نیز آموزش کار با برنامه کورل دراو خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! آموزش های مرتبط با کورل را در این صفحه از همراه رایانه دنبال کنید .


برنامه کورل دراو به خاطر داشتن ابزارهای متنوعی که دارد برای ایجاد آرم و لوگو به کار می رود. این نرم افزار با دقت بالایی که دارد به کاربر در ایجاد تصاویر با کیفیت بالا ، طراحی شکلهای متفاوت و … کمک می کند. از این نرم افزار در بازار کار استفاده زیادی می شود. طراحی پوستر، کاتالوگ،کارت ویزیت از دیگر قابلیتهای این نرم افزار می باشد.
تصاویر در کرل به صورت وکتور استفاده می شوند. در واقع مبنای این تصاویر بردار می باشد. دقت و رزولوشن در کرل معنا و مفهومی ندارند. بنابراین با تغییر اندازه تصویر دچار افت کیفیت نمی شویم و هر چقدر که بخواهیم می تواند اندازه تصویر را کم یا زیاد کنیم. در ادامه این مطلب نصب نرم افزار کرل نمایش داده شده است

 

مراحل نصب نرم افزار Corel Draw  :


شروع به نصب نرم افزار کنید ، ابتدا تیک گزینه I accept را بزنید تا گزینه Next برای شما فعال شود.

مراحل نصب نرم افزار کورل دراو

در مرحله بعد I have a serial number بزنید.

 

درج مشخصات

از فولدر Keygen ، فایل Keygen.exe را اجرا کرده و Corel Draw Graphics Suite X6 v16.0 را انتخاب کنید. سریالی که در قسمت Serial ظاهر میشود کپی گرفته و آن را در نرم افزار وارد کنید. سپس روی دکمه Next کلیک کرده و نصب را ادامه دهید.
در اینجا Tapical Installation را انتخاب کنید.

 

نصب معمولی

برنامه برای شما در حال نصب است.

در حال نصبپایان

هنگامی که با این پیغام مواجه شدید بروی Finish کلیک کنید و نرم افزار را اجرا کنید.

 

 

 

آموزش کرک نرم افزار کورل دراو


بعد از نصب نرم افزار کورل بایستی آن را کرک و اکتیو کنید برای این کار ابتدا نرم افزار را اجرا کنید .

 

آموزش کرک نرم افزار کورل دراو

هنگام اجرا کردن نرم افزار این پنجره برای شما باز می شود. و گزینه Activate Now یا Other Activitation Option را انتخاب کنید

تلفن نرم افزار

در صفحه ای که ظاهر میشود، بر روی دکمه Phone Corel کلیک کنید (گزینه وسط). در صفحه بعد، کدی را مشاهده میکنید که در قسمت Installation Code ظاهر شده است.

فعال سازی

این کد را بدون خط فاصله ها در کادر Installation Code برنامه Keygen تایپ کنید (با حروف بزرگ). سپس روی Activation کلیک کنید. کدی که در قسمت Actiation Code تولید میشود را در برنامه Corel وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.

 

تولید کد فعالسازی

کدی که در قسمت Actiation Code تولید میشود را در برنامه Corel وارد کرده و روی Continue کلیک کنید.

درج کد

اگر مراحل را درست انجام داده باشید، پیغام Thank you ظاهر میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =