اینترنت و شبکه, شبکه های اجتماعی, همه مطالب, واتس اپ

مسدودی واتساپ

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر با مشکل مسدودی واتساپ مواجه شده اید ، از طریق تلفن ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیرنمی باشد ) با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ( بدون کد ) تماس بگیرید تا کارشناسان همره رایانه شما را راهنمایی کنند .

همچنین دوستانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند برای اموزش ارتباط با کارشناسان همراه رایانه از طریق موبایل ، مطلب تماس با مشاورین همراه رایانه را لمس و مطالعه نمایند و به راحتی مشکل مسدودی واتساپ خود را حل کنند .

همانطور که می دانید واتساپ یک پیام رسان خارجی ست که در طبقه بندی محبوب ترین ها ، رتبه دوم را از آن خود کرده است . این اپلیکیشن پر طرفدار و محبوب با فیل*تر شدن برنامه ها ی خارجی در ایران ، قطعا مشکلاتی را برای کاربران ایرانی خود به وجود آورده است که برای حل این مشکلات کافی ست مطلب پشتیبانی واتساپ را با دقت مطالعه نمایید .

یکی از این مشکلاتی که کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند ، مسدودی واتساپ است . شاید برایتان این سوال پیش بیاید که مسدودی واتساپ یعنی چی ؟

 مسدودی واتساپ هر زمانی که رخ دهد ، کاربران دیگر حق استفاده از برنامه را ندارند و زمانی که قصد وارد شدن به برنامه را دارند ، با پیغام ” حساب شما از سوی واتساپ مسدود شده است … ” روبرو می شوند . درصورت مشاهده این پیغام یعنی شما دیگر با این شماره نمی توانید از واتساپ استفاده نمایید .

حل مشکلات با کمک رایانه

دوستانی که با مشکل هک مواجه شده اند نیز ، مطلب رفع هک واتساپ را لمس و مطالعه نمایید .

 

رفع مسدودی واتساپ

 

رفع مسدودی واتساپ

رفع مسدودی واتساپ

خیلی از کاربر های واتساپ ، وقتی با مسدودی واتساپ مواجه می شوند ، فکی می کنند که دیگر با آن شماره نمی توانند وارد واتساپ شوند و برای همیشه باید با حساب کاربری خود خداحافظی کننید .

اما این چنین نیست ؛ کاربران مسدود واتساپ لازم است تا انتهای این وبلاگ آموزشی با ما همراه باشند  . قطعا راهکارهایی جهت رفع مسدودی واتساپ وجود دارد .

 البته لازم به ذکر است با اطلاع از قوانین و مقررات واتساپ نیز می توانید از مسدودی واتساپ جلوگیری کنید . در ضمن برای رفع مسدودی واتساپ می توانید روی همراه رایانه حساب ویژه باز کنید زیرا مرکز مشاوره همراه رایانه با ترفندهای جدید امکان رفع مسدودی واتساپ را برای شما به ارمغان می آورد .

ارتباط با همراه رایانه تنها از طریق ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون کد و با خط ثابت

 

 

۴ راهکار رفع مسدودی حساب واتساپ

 

4 راهکار رفع مسدودی حساب واتساپ

۴ راهکار رفع مسدودی حساب واتساپ

برای رفع مسدودی حساب واتساپ ، راه های بسیاری وجود دارد که ما مختصرا در این مطلب به ۴ مورد آن اشاره می کنیم . اگر شما هم جزء کاربران مسدود شده در واتساپ هستید ، موارد زیر را جهت رفع مسدودیت مطالعه نمایید ؛

 

۱ – ارسال درخواست رفع مسدودیت از طریق گزینه پشتیبانی

زمانی که با اخطار ” حساب شما از سوی واتساپ مسدود شده است ، مواجه می شوید ، گزینه ای تحت عنوان پشتیبانی نیز در پایین صفحه وجود دارد که بایستی آن را لمس نمایید و برای پشتیبانی واتساپ یک متن به زبان انگلیسی ارسال کنید .

متن بایستی حاوی مشخصات صاحب خط و اکانت باشد و درخواست رفع مسدودی درج شود .

 

۲ – ارسال و پیگیری رفع مسدودی از طریق پشتیبانی داخل برنامه

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که ، فرد مسدود شده طبیعتا نمی تواند از واتساپ استفاده نماید . درست است اما کاربر مسدود شده جهت رفع مسدودی واتساپ می تواند از حساب کاربری فرد دیگر استفاده نماید .

پس با اکانت فرد دیگر وارد واتساپ ده  به بخش تنظیمات روید .

حالا گزینه راهنما را انتخاب و سپس گزینه پشتیبانی را لمس نمایید

حالا می توانید مشکل ( مسدودی واتساپ ) و اطلاعات حساب خود را آنجا به زبان انگلیسی ثبت کنید .

 

۳ – ایمیل زدن به پشتیبانی واتساپ

برای ارتبا ط با پشتیبانی از طریق ایمیل ، کافی ست به مرورگر تلفن همراه خود مراجعه کرده و کلمه Whatsapp Support  را سرچ کنید و با درج ایمیل خود ، فرم قابل مشاهده را پر کنید و درخواست رفع مسدودی خود را ارسال نمایید .

در جریان باشید که برای ثبت درخواست خود بایستی از زبان انگلیسی استفاده نمایید و برای دریافت پاسخ ،حداقل ۷۲ ساعت منتظر بمانید .

 

۴ – تماس تلفنی با پشتیبانی واتساپ

کاربران مسدود شده می توانند از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی واتساپ مشکل فیلتر شدن واتساپ را پیگیری و حل نمایید . شماره پشتیبانی واتساپ ،+۱ (۶۵۰) ۵۴۳-۴۸۰۰

از طریق تماس با شماره ذکر شده می توانید اکانت خود را از حالت مسدودیت خارج نمایید . در ضمن باید بدانید که در ایران برای ارتباط تلفنی با خارج از کشور بایستی هزینه زیادی پرداخت نمایید .

 

دلایل مسدود شدن حساب واتساپ

 

دلایل مسدود شدن حساب واتساپ

دلایل مسدود شدن حساب واتساپ

هر برنامه ای یک  سری قونین و مقرراتی دارد که توسط رنامه نویسان طراحی شده است و در صورت عدم رعایت آنان مشکل مسدودی به وجود می اید و واتساپ نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد .

از جمله دلایلی که باعث مسدود شدن حساب واتساپ می شود و کاربران با مشکل مسدودی واتساپ مواجه می شوند ، به شرح زیر است ؛

 • نقض قوانین و مقررات واتساپ
 • ارسال و انتشار پیام ربات گونه ( ارسال یک پیام واحد برای تعداد زیادی مخاطب )
 • گزارش شدن اکانت در واتساپ توسط چند کاربر
 • استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی نامناسب
 • فریب کاربران واتساپ
 •  استفاده از نسخه های غیر رسمی واتساپ

 

جلوگیری از مسدودیت اکانت واتساپ

 

جلوگیری از مسدودیت اکانت واتساپ

جلوگیری از مسدودیت اکانت واتساپ

یک متن مهم همیشه در ذهن تمامی انسان ها وجود دارد که بیانگر این موضوع می باشد ؛ به عبارتی ساده تر ، همیشه پیشگیری بهتر از درمان است . برای جلوگیری از مسدودیت اکانت واتساپ موارد زیر را رعایت نمایید ؛

 • چارچوب قوانین وااتساپ را رعایت نمایید
 • برای کاربران دیگر حتی مخاطبین خود مزاحمت ایجاد ننمایید
 • از نرم افزار تغییر آی پی مناسب استفاده کنید ( آی پی ثابت )
 • نسخه اصلی خود واتساپ را نصب کنید و از نسخه های فیک استفاده نکنید
 • یک پیام واحد مانند لینک گروه را برای انتشار، مدیریت کنید . ( حداکثر ۵ نفر در یک مدت مشخص )

 

پشتیبانی تلفنی مسدودی واتساپ

 

پشتیبانی تلفنی مسدودی واتساپ

پشتیبانی تلفنی مسدودی واتساپ

همانطور که در تیتر های بالاتر بیان شد ، واتساپ تلفن پشتیبانی دارد که کاربران مسدود شده جهت رفع مشکل خود با ان تماس بگیرند . اما چند نکته مهم وجود دارد ؛ علاوه بر اینکه با وجود تحریم ها احتمال برقراری ارتباط با تلفن پشتیبانی واتساپ بسیار کم است ، این تماس در صورت برقرار شدن نیز مشکل هزینه به دنبال دارد .

حال اینکه برای رفع مشکلی مانند مسدودیت ، کاربران نیاز به تماس تلفنی و مشورت با مشاوران را دارند . نگران نباشید ، همراه رایانه اینجاست تا باعث شود مسدودی واتساپ ، شما را آزرده خاطر نکند .

کافی ست تلفن خود را بردارید و شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد شماره گیری نمایید و به صورت شبانه روزی با کارشناسان واتساپ در همراه رایانه ، از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *