مشکلات اتصال شیریت به کامپیوتر

نرم افزار شیریت یکی از پرکاربردترین و نرم افزارهایی است که برای انتقال داده از یک موبایل به موبایل دیگر و از موبایل به کامپیوتر و یا کامپیوتر به کامپیوتر استفاده می شود این نرم افزار حرفه ای دارای محیط کاربری بسیار ساده می باشد سرعت انتقال داده از طریق نرم افزار شیریت بسیار بالا می باشد نرم افزار بسیار زیادی برای انتقال اطلاعا استفاده نی شود از جمله زاپیا airdroid  و نرم افزارهای مشابه دیگر که در این مطلب درمورد پرسرعت ترین نرم افزار برای انتقال اطلاعا ت صحبت می کنیم این نرم افزار پر سرعت شیریت می باشد یکی از مهم ترین قابلیت هایی که نرم افزار شیریت را از سایر نرم افزار ها برتر کرده است قابلیت ارسال گروهی اطلاعات می باشد.

ویزگی های نرم افزار شیریت

  • محیط کاربری بسیار ساده
  • ارسال اطلاعات عکس فیلم داکیومنت  شماره تلفن وغیره
  • مشاهده ی تمامی دستگاهایی که در رنج نرم افزار شیریت می باشد
  • برای اجرای این نرم افزار نیاز به اینترنت و پرداخت هزینه نمی باشد
  • از طریق وای فای می تواند ارسال و دریافت اطلاعات و انجام داد
  • انتقال اطلاعات را به صورت گروهی انجام می دهم و پنج دستگاه را می تواند ساپورت کند

میتوانید دانلود نرم افزار شیریت را در لینک مربوطه انجام دهید .

آموزش کار با نرم افزار شیریت

در ابتدا نسخه اندروید را در گوشی های اندروید نصب کنید در صورتی که سیستم رایانه شما لب تاب است می توانید نسخه دسکتاب شیریت را دانلود و نصب کنید.

برای کار کردن با نرم افزار شیریت در صورتی که انتقال اطلاعات از کامپیوتر به تلفن همراه باشد نیاز به ذکر است که  حتما دستگاه شما باید لب تاب باشد و برای اتصال وای فای باید تلفن همراه و لب تاب از یک شبکه اینترنت استفاده کنند.

در ابتدا شیریت را در کامپیوتر و تلفن همراه  نصب کنید بروی سیستم و گوشی ان را روشن کنید سپس باتوجه به مراحل زیر می توانید ارسال و دریافت اطلاعات را اانجام دهید

برای ارسال اطلاعات در ابتدا نرم افزار شیریت را باز کرده و دکمه send را انتخاب کنید سپس می توانید وارد تمامی اطلاعات گوشی و یا کامپیوتر شده با انتخاب گزینه های مورد نیاز برای انتقال می توانید عملیات send را انجام دهید.

برای دریافت اطلاعات کافیست عملیات send را در گوشی و یا کامپیوتر انجام داده و طرف مقابل می تواند دکمه Receive  را  انتخاب کنید.

اما برای دریافت و یا ارسال اطلاعات با استفاده از نرم افزار پرسرعت شیریت می تواند مشکلاتی داشته باشد که در این مطلب مشکلات اتصال نرم افزر شیریت به کامپیوتر را شرح می دهیم:

۱٫پر بودن حافظه داخلی گوشی:در صورتی که حافظه داخلی گوشی شما پر باشد انتقال اطلاعات انجام نمی شود برای حل این مشکل حتما حافظه داخلی گوشی خود را به اندازه کافی آزاد کنید.

۲٫نصب اخرین ورژن شیریت در کامپیوتر و گوشی: در صورتی که از طریق شیریت نمی توانید انتقال اطلاعات را انجام دهید حتما نسخه شیریت در سیستم و گوشی را چک کنید حتما ورژنی که در کامپیوتر و موبایل نصب می کنید باید آخرین ورژن باشد.

۳٫پر بودن درایو c در کامپیوتر: در صورتی که درایو  رایانه شما پر باشد عملیات ارسال و دریافت اطلاعات انجام نمی شود.

۴٫در نهایت نسخه شیریت را حذف و مجددا نصب کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =