روبیکا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر با مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل روبیکا مواجه هستید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت ، بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به بررسی و حل مشکل شما بپردازند .

موضوع اصلی امروز این پست از وبلاگ ، مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل روبیکا ست . همانطور که می دانید ، پیام رسان روبیکا یک برنامه داخلی ست که وظیفه آن ارسال و دریافت پیام و به نوعی یک رابط برای برقراری ارتباط میان کاربران است . برای اطلاعات بیشتر از پیام رسان روبیکا ، مطلب روبیکا چیست را مطالعه کنید .

برای آموزش نحوه ارتباط با پشتیبانی روبیکا ، از پست شماره پشتیبانی روبیکا دیدن کنید .

با استفاده از پیام رسان روبیکا می توان به انتقال و رد و بدل کردن داده هایی همچون پیام ، عکس و فیلم ، فایل و سند و یا حتی استیکر و غیره پرداخت . برای استفاده از این پیام رسان ابتدا لازم است آن را بارگیری کرده و بعد یک حساب کاربری در آن بسازیم . شما می توانید برای دانلود فایل روبیکا و ساخت اکانت روبیکا به ترتیب به پست دانلود روبیکا و ساخت اکانت کاربری در روبیکا مراجعه کنید .

توجه ! اگر در حین استفاده از اپلیکیشن روبیکا با مشکل رو به رو شدید ، بهتر است که از نسخه وب روبیکا استفاده کنید .

حل مشکلات با کمک رایانه

پیام رسان روبیکا به دلیل داشتن امکانات جذاب ، به سوپر اپلیکیشن روبیکا تبدیل شده است . شاید برایتان جالب باشد که بدانبد ، سوپر اپلیکیشن روبیکا چه وژگی هایی دارد ؟ برای اطلاع از امکانات و ویژگی های این سوپر اپلیکیشن کافی ست عبارت امکانات روبیکا را لمس کنید .

همراه رایانه برای شما مطالبی آماده کرده است که می توانید تنها با مطالعه ان ها و انجام راهکار های عرضه شده در آن ، مشکلات روبیکای خود را حل کرده و به راحتی از پیام رسان روبیکا استفاده کنید .

 

حل مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل در روبیکا

یکی از مشکلاتی که روزانه کاربران پیام رسان روبیکا با آن مواجه هستند ، ارسال نشدن فایل و یا بارگیری آن است . نکته قابل توجه این است که ممکن است مشکل شما دلایل بسیاری داشته باشد ، پس راهکار های زیاد تری هم برای رفع آن وجود دارد . 

حل مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل روبیکا

حل مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل روبیکا

در ابتدا دلایل به وجود آمدن مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل در روبیکا را بررسی می کنیم و سپس مطابق با علت مشکل ، راهکار های حل آن را ارائه می دهیم .

  • بالا بودن حجم فایل

راهکار : اگر حجم فایل ارسالی و یا دریافتی شما ، بالا باشد ممکن است در ارسال با مشکل مواجه شده و یا قابل دانلود نباشد .

  • پر بودن حافظه روبیکا

راهکار : لازم است که حافظه پنهان روبیکای خود را حذف کرده تا بتوانید به راحتی به بارگیری و یا دانلود فایل بپردازید .

  • ضعیف بودن اتصال اینترنت

راهکار : داده های همراه خود را بررسی کرده و در صورت ضعیف بودن ، اتصال خود را تغییر دهید .

  • روشن بودن فیل.ترشک.ن

راهکار : فی.لتر شک.ن خود را خاموش کرده و از غیر فعال بودن آن مطمئن شوید .

  • محدودیت در ارسال فایل

راهکار : جهت رفع محدودیت در ارسال فایل به پشتیبانی برنامه اطلاع دهید .

  • ریپورت شدن اکانت روبیکا

راهکار : در قدم اول باید روبیکای خود را رفع ریپورت کرده و سپس اقدام به ارسال فایل نمایید .

  • قدیمی بودن نسخه

راهکار : نسخه فعلی برنامه را حذف کرده و سپس نسخه بروزرسانی شده آن را دانلود کنید .

 

کلام آخر

در این بخش از همراه رایانه به بررسی و رفع مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل در روبیکا پرداخته ایم . همانطور که می دانید ابتدا باید علت مشکل را پیدا کنیم و بعد برای حل آن راهکار ارائه دهیم .

مرکز مشاوره تلفنی همراه رایانه به صورت کاملا تخصصی در بیست و چهار ساعت از شبانه روز به پاسخگویی حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شما می پردازد .

چنانچه با مطالعه مطلب مشکل ارسال فایل در روبیکا و مشکل دانلود فایل در روبیکا همچنان با مشکل دانلود و آپلود رو به رو هستید ، با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا از اطلاعات بی نظیر کارشناسان همراه رایانه بهره مند شوید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *