اینترنت و شبکه, روبیکا, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه               

مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا دارید ؟ تلفن خود را بردارید و شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و پیش شماره و تنها با خط ثابت ( تماس از طریق موبایل امکان پذیر نمی باشد ) شماره گیری نمایید و با کارشناسان روبیکا در همراه رایانه به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید .

د رضمن عزیزانی که به خط ثابت دسترسی ندارند ، نگران نباشند . ما  یک پست آموزشی تحت عنوان شماره مشاورین همراه رایانه برایشان در نظر گرفته ایم که با لمس آن می توانند از طریق موبایل با ما در ارتباط باشند و مشکل باز نشدن عکس وفیلم در روبیکا را به دست همراه رایانه بسپارند .

کاربران روبیکا هرگونه مشکل و سوالی در زمینه روبیکا داشته باشند می توانند با مراجعه به پست پشتیبانی روبیکا ، مشکل خود را حل نموده و اطلاعات زیادی را در این زمینه کسب نمایند . همراه رایانه شما را به مطالعه مطلب ذکر شده دعوت می نماید .

مادر این پست قصد داریم دلایل بروز مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا را بیان نموده و راه حل های پیشنهادی خود را ارائه دهیم . در صورتی که با مطالعه مطلب هچنان مشکلتان حل نشد با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

۶ دلیل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا و راه حل های آن

 

6 دلیل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا و راه حل های آن

۶ دلیل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا و راه حل های آن

اخیرا کاربران فضای مجازی با مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا مواجه شده اند و تماس های مکرری با مرکز مشاوره همراه رایانه مبنی بر بروز این مشکل گرفته می شود . ما تصمیم گرفتیم این مشکل را مورد بررسی قرار دهیم .

سوپر اپلیکیشن بودن روبیکا با قابلیت های ویژه کاربران زیادی را جذب خود کرده است که روزانه اطلاعات و فایل های خود را از طریق روبیکا رد و بدل می کنند . گاهی در روند این تبادل فایل و اطلاعات دچار مشکل می شوند و موفق بع باز کردن عکس و فیلم در روبیکا نمی شوند .

اگر شما هم این مشکل را دارید ، دلایل و راه حل های زیر را با دقت مطالعه نمایید ؛

 

۱ – ضعیف بودن یا قطع اتصال اینترنت

یکی از دلایل کاملا ساده ای که موجب بروزمشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا می شود ، قطع اتصال اینترنت دستگاه می باشد و یا سرعت اینترنت گوشی تان بسیار ضعیف است .

 

راه حل پیشنهادی

برای رفع مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا ، اینترنت دستگاه خود را بررسی کنید و در صورت خاموش بودن ، آن را روشن نمایید . همچنین می توانید اتصال داده گوشی خود را تغییر دهید و امتحان کنید . شما برای ارتقا سرعت اینترنت خود می توانید تنظیمات شبکه دستگاه خود را ریست کنید .

 

۲ – روشن بودن نرم افزار های تغییر آی پی

امروزه با فیلتر شدن برنامه های خارجی ، استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی بسیار رایج شده است . همانطور که می دانید روشن بودن این نرم افزار ها باعث ایجاد اختلال در برنامه ها داخلی نظیر روبیکا شده و ممکن است باعث عدم باز شدن عکس و فیلم شود .

 

راه حل پیشنهادی

ف ی ل تر ش ک ن نصب شده روی دستگاه خود را خاموش کنید . گاهی ممکن است یکی از این نرم فزار ها روشن بوده و شما متوجه نباشید ، پس از طریق اتصالات بیشتر در تنظیمات گوشی خود ان ها را بررسی نمایید .

 

۳ – به روز نبودن برنامه

وقتی برنامه روبیکا اخطار به روز رسانی می دهد ، یعنی نسخه شما قدیمی شده است و ممکن است برخی از عملکردهای آن ضعیف شود . یکی از مشکلاتی که هنگام استفاده از نسخه های قدیمی برای کاربران پیش می آید ، باز نشدن عکس و فیلم است .

 

راه حل پیشنهادی

برای حل مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا  ، برنامه خود را بروزرسانی کنید و یا برنامه را حذف نموده و از سایت رسمی روبیکا ، آخرین نسخه ان را دانلود نمایید .

 

۴ – پر بودن حافظه

پر بودن حافظه موبایل شما و همچنین برنامه روبیکا هر دو می توانند باعث بروز مشکل عدم باز شدن عکس و فیلم در روبیکا شود .

 

راه حل  پیشنهادی

چنانچه حافظه دستگاهتان پر است آن را خالی کنید و فایل های اضافی را حذف نمایید و همچنین به بخش تنظیمات گوشی مراجعه کرده و حافظه کش روبیکا را حذف کنید .

 

۵ – ناسازگاری نسخه روبیکا با سیستم عامل گوشی

کسانی که اندروید و یا آی او اس دستگاهشان پایین است متاسفانه نمی توانند از تمامی قابلیت های روبیکا استفاده کنند وبا مشکل باز نشدن عکس و فیلم در روبیکا مواجه می شوند .

 

راه حل پیشنهادی

با یک گوشی دیگر که سیستم عامل بالاتری دارد ، اکانت خود را امتحان کنید ، تا از ناسازگاری نسخه و سیستم عامل مطمئن شوید . همچنین این دسته از کاربران می توانند از طریق نسخه وب وارد برنامه شوند و از عکس و فیلم ها را دانلود نمایند .

 

۶ – عدم وجود نرم افزار کمکی جهت پخش ویدیو

اگر برای باز کردن فیلم در روبیکا با خطا مواجه شدید ، ممکن است برنامه مناسب برای دانلود و پخش آن فیلم را در دستگاه خود نداشته باشید ، به عبارتی دیگر فرمت فیلم دریافت شده با برنامه های پخش ویدیو در گوشی تان سازگار نیست .

 

راه حل پیشنهادی

برای حل این مشکل نرم افزار پخش ویدیو مناسب با فیلم را دانلود نمایید . البته لازم به ذکر است هر نرم افزاری بر روی هر مدل گوشی ای نصب نمی شود . در صورتی که نتوانستید برنامه پخش ویدیو را داشته باشید از ارسال کننده بخواهید تا قالب فیلم را عوض کرده و برایتان ارسال نماید .

 

  در پایان

یکی از مواردی که امروزه کاربران روبیکا با آن دسته و پنجه نرم می کنند عدم باز شدن عکس و فیلم در آن است که با مطالعه مطلب فوق به راحتی می توانید مشکل خود را حل نمایید . همچنین همراه رایانه پیش تر مطلب آموزشی مشکل ارسال فایل در روبیکا را نیز برایان بازگو کرده است که با مطالعه آن می توانید مشکل خود را حل کنید .

برای مشاوره تلفنی و ارتباط هرچه بیشتر با کارشناسان روبیکا در همراه رایانه می توانید از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با خط ثابت و بدون کد اقام نمایید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *