اینترنت و شبکه, دانلود, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب, واتس اپ

مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

حل مشکلات با کمک رایانه               

برای حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد تماس بگیرید . ( تماس با موبایل ممکن نیست ) در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت از پست ( شماره مشاورین همراه رایانه ) برای حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ و ارتباط با پشتیبانی واتساپ استفاده نمایید .

پیام رسان واتساپ ، یک نرم افزار رمزنگاری شده مناسب برای گفتگو و ارسال داده های مهم شماست  . با واتساپ می توان فعالیت هایی همچون ارسال و دریافت فیلم و عکس ، فایل ، داده های مختلف ، گذاشتن استاتوس و برقراری تماس صوتی و تصویری انجام داد .

اگر دانلود عکس در واتساپ برای شما به اختلال خورده است ، پست مشکل باز و دانلود نشدن عکس در واتساپ می تواند چاره کار شما باشد .

یکی از فعالیت هایی که برنامه واتساپ به انجام آن مشغول است ، ارسال  و دریافت فایل در واتساپ است .

با این که فرایند ارسال فایل و دانلود آن به سادگی انجام می شود ، برخی از کاربران بر این معتقدند که واتساپ گاها در باز کردن و دانلود فایل با مشکل مواجه می شوند ، در این پست قصد داریم مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ را برطرف کنیم .

حل مشکلات با کمک رایانه

اگر در طی استفاده از واتساپ با مشکل مواجه شده اید ، پست پشتیبانی واتساپ تمامی راه های ارتباط با پشتیبانی این پیام رسان را به شما آموزش داده است فقط کافیست سری به مطالب آموزش داده شده بزنید .

 

 

بررسی مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

بررسی مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

بررسی مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ یکی از مشکلات رایج واتساپ اصلی ست . این برنامه به تنهایی قابلیت های کاربردی بسیاری دارد منتها گاها به دلایلی بسیاری یا حتی بی دلیل برخی از ویژگی های آن از کار می افتد .

استفاده مکرر از قابلیت ها به مرور زمان باعث می شود کارکرد آن ویژگی به خطر بی افتد ، به عنوان مثال اگر به طور مدام از یک ویژگی استفاده کنید ، آن قابلیت از کار می افتد و دیگر قادر به انجام فعالیت نیست . اگر زمان بازدید اکانت شما تغییر نمی کند ، لازم است از روش های مطلب مشکل آخرین بازدید در واتساپ پیش روید .

در این پست بررسی می کنیم چه دلایلی باعث می شود کاربران با مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ مواجه شوند .

عکس های واتساپ برای سیو شدن نیاز به هیچ برنامه خاصی ندارند ، اگر متوجه شدید که گزینه ذخیره و یا سیو عکس های واتساپ کار نمی کند ، حتما از پست آموزشی مشکل سیو نشدن عکس واتساپ استفاده کنید .

برای ارتباط با پشتیبانی واتساپ با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

 

علت مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

علت مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

علت مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

چه دلایلی موجب می شود فایل های واتساپ از کار بی افتد و باز یا حتی دانلود نشود ؟

اختلال در تنظیمات اینترنت

اگر تنظیمات برنامه شما مختل شده باشد و یا اینترنت ضعیفی داشته باشید ،  مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ برای شما پیش می آید .

 

ضعیف بودن آیپی

فیل.ترشک.ن یکی از الزامات کار در واتساپ است . اگر سرور آی پی شما ضعیف شده و یا سرعت کمی داشته باشد ،  مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ پیش می آید .

 

پر بودن کش واتساپ

پر بودن کش واتساپ نمی گذارد داده ای در این برنامه ذخیره و یا حتی باز شود . اگر با  مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ رو به رو هستید بدانید که احتمالا کش برنامه واتساپ شما بیش از حد مجاز پر شده است .

 

اختلال در نسخه واتساپ

گاهی وقت ها نسخه های نصب شده واتساپ می تواند باگ های مختلفی داشته باشد که کارکرد برنامه را مختل می کند . به عنوان مثال ، اگر برنامه واتساپ را از سایت های نامعتبر دانلود کنید ممکن است دیگر قادر به باز کردن و یا دانلود فایل ها نباشید .

 

قدیمی بودن واتساپ

آپدیت نبودن برنامه ها باعث بروز مشکل در فعالیت های آن می شوند . به همین دلیل اگر از نسخه ای قدیمی برای واتساپ ایتفاده کنید بی بر و بگرد با  مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ مواجه می شوید .

 

خراب بودن فایل

از فرستنده بپرسید آیا فایل برای آن نیز باز می شود ؟ برخی از فایل ها با فرمت های اشتباهی تهیه می شوند و یا به نوعی حاوی ویروس و بدافزار هستند ، برنامه واتساپ از باز کردن و دانلود این نوع فایل ها جلوگیری می کند .

 

عدم نداشتن برنامه کمکی برای PDF

اگر در تلفن هوشمند خود برنامه پی دی اف خوان  نداشته باشید ، فایل های پی دی اف پس از دانلود شدن باز نمی شوند .

در بخش بالا رایج ترین دلایلی که باعث می شود یک فایل در واتساپ باز نشود و یا حتی کاربر قادر به دانلود کردن آن نباشد را بررسی کرده ایم ، اکنون می رسیم به راه حل هایی که به حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ کمک می کنند .

 

 

حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

 حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ

برای این که مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ را حل کنید ، بهتر است از روش های زیر استفاده کنید .

  • استفاده از یک اینترنت قدرتمند
  • ریست کردن گوشی
  • استفاده از یک آیپی ثابت
  • استفاده از واتساپ اصلی
  • پاک کردن کش واتساپ
  • بازنشانی تنظیمات شبکه
  • حذف و نصب واتساپ
  • نصب برنامه PDF خوان

با انجام روش های بالا می توانید مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ را به سادگی حل کنید .

چنانچه موفق به انجام راهکار های بالا نشدید و نتوانستید مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ را برطرف کنید ، اصلا نگران نباشید ، همراه رایانه اینجاست به شما در حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و کامپیوتر شما کمک کند .

 برای ارتباط با مرکز پشتیبانی همراه رایانه فقط کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثایت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی واتساپ به شما در حل مشکل باز نشدن و دانلود نشدن فایل در واتساپ کمک کنند .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *