اندروید, اینترنت و شبکه, روبیکا, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

مشکل تماس صوتی روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه                

چنانچه با مشکل تماس صوتی روبیکا مواجه شدید و راه چاره ای نداشتید فقط کافی است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون کد وپیش شماره و با تلفن ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید . در صورتی که موفق به تماس با تلفن ثابت نشدید از لینک ( شماره تماس مشاورین همراه رایانه ) استفاده کنید ، تا کارشناسان همراه رایانه شما کاربران گرامی را در زمینه حل مشکل تماس صوتی روبیکا  راهنمایی کنند .

همان طور که می دانید پیام رسان ایرانی یکی از برنامه های پرمخاطبی ست که قابلیت های بی نظیری دارد  یکی از این قابلیت ها تایید دومرحله نیز می باشید برای آموزش بهتر است مطلب تایید دو مرحله ای روبیکا را مطالعه کنید .  ممکن است وقتی وارد برنامه روبیکا می شوید با صحنه درحال اتصال روبه رو شوید و حسابی ناراحت شوید ؛ نگران نباشید همان طور که همراه رایانه همیشه به فکر راحتی و آسوده خاطری شماست راه حل هایی در مطلب ، مشکل وصل نشدن روبیکا ، مشکل کار نکردن روبیکا در دسترس شما عزیزان قرار داده است .

امکان دارد در مواقعی بی دلیل و یا شاید با دلایل خاص در روبیکا ، دچار تعلیق و یا ریپورت شوید همراه رایانه راه ساده ای  پیش پای شما گذاشته است برای راهنمایی بیشتر مطلب ، رفع مشکل تعلیق روبیکا را مشاهده کنید .

گاهی ممکن است به لایلی امنیتی یا حتی نخواستن استفاده از برنامه قصد دیلیت اکانت پیام رسان را داشته باشید اینجاست که به راهنمایی نیاز دارید می توانید در سایت همراه رایانه مطلب دیلیت اکانت روبیکا را مطالعه کنید .

به دلیلی که روبیکا امکان دانلود رایگان فیلم را دارد ، کار بران زیادی جذب تماشای فیلم وسریال در روبیکا شده اند . اگر برای دانلود و یا پخش فیلم دچار مشکلی شدید پیشنهاد همراه رایانه این است که مطالب مشکل دانلود نشدن فیلم در روبیکا و مشکل پخش وباز نشدن فیلم روبیکا را مطالعه کنید .

بررسی مشکل تماس صوتی روبیکا

بررسی مشکل تماس صوتی روبیکا

بررسی مشکل تماس صوتی روبیکا

 یکی از یژگی های قابل توجهی که روبیکا دارد و باعث شده که افرادی زیادی جذب این اپلیکیشن شوند همین است ؛ گاها ممکن است  برای تان اتفاق افتاده باشد  که قصد تماس صوتی در روبیکا را داشته باشید  و تماس شما بر قرار نشود  و یا در حال اتصال یا با قطعی مواجه شوید ؛ در چنین مواقعی باید به دنبال دلایل مشکل تماس صوتی باشید

در ادامه مطلب سعی داریم راه حل هایی برای  مشکل تماس صوتی روبیکا را با شما به اشتراک بگذاریم تا اخر وبلاگ همراهی مان کنید .

 

راه حل مشکل تماس صوتی روبیکا

حل مشکلات با کمک رایانه

مجوز دسترسی به میکروفن

راه حل –  در ابتدا لازم است تا دسترسی های برنامه را به میکروفن تا اتصال شما وصل شود .

استفاده از برنامه های تغییر آی پی

راه حل – از هرگونه برنامه تغییر آی پی استفاده نکنید و در صورت روشن بودن آن را خاموش کنید .

نسخه قدیمی پیام رسان

راه حل – نسخه ی در حال استفاده را به طور کامل از داخل تلفن همراه خود حذف کرده و سپس برای دانلود روبیکا ، آخرین نسخه را از سایت رسمی روبیکا دانلود کنید .

عدم اتصال اینترنت یا کندی اینترنت

راه حل – اتصال اینترنت خود را چک کرده اگر موفق به اتصال نشدید از یک نقطه اتصال استفاده کنید و یا تلفن همراه را به مدت ۳ دقیقه بر روی حالت پرواز قرار دهید .

آنلاین نبودن شخص مقابل

راه حل – به شخص مقابل اطلاع دهید داده تلفن را روشن کند و در صورت امکان وارد اپلیکیشن شود .

بسته بودن حریم خصوصی تماس فرد مقابل

راه حل – در صورتی که شخص مقابل دسترسی تماس ها را مجاز نکرده باشد که همه بتوانند با او تماس بگیرند ، شما موفق به تماس با شخص مقابل نخواهی شد .

در صورتی که با طی کردن تمام راهکار های مطلب فوق موفق به تماس با مخاطب خود نشدید کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید .

شاید شما هم علاقه مند باشید که در موقع تماس با مخاطب تصویر او را هم مشاهده کنید و از تماس تصویری استفاده کنید چنانچه با استفاده از تماس تصویری با مشکلاتی رو به رو شدید می توانید به پشتیبانی روبیکا و یا به مطلب مشکل تماس تصویری روبیکا ، مراجعه کنید .

در این مطلب سعی کردیم راهکار هایی برای اتصال تماس صوتی شما با مخاطب تان را به صورت متن و گفتار در اختیارتان قرار دهیم . تا برای برقراری تماس صوتی با دوستان و آشنایانتان اگر دچار مشکل شدید به سایت همراه رایانه مراجعه کرده و مشکل خود را حل نمایید .

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *