اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

در صورتی که با مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام رو به رو شدید ، کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما را راهنمایی کنند .

گسترش اطلاعات و داده امروزه در بیشتر برنامه های مجازی اللخصوص اینستاگرام کاربر را مجاب می کند تا امنیت حساب کاربری اش را بالا ببرد تا مبادا اطلاعات و اکانت کاربری اش مورد نفوذ کلاه برداران قرار بگیرد .

جهت ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از پست شماره پشتیبانی اینستاگرام استفاده کنید .

مهم ترین ملاک بالا بردن امنیت یک حساب کاربری ، ثبت شماره تلفن در آن است که به کاربر کمک می کند امنیت اکانت کاربری اینستاگرام خود را حفظ کند . حال برخی اوقات ممکن است که ثبت شماره تلفن با اختلال مواجه شود و به راحتی قابل ثبت نباشد ! حال لازم است چه کرد ؟

در ضمن شما می توانید برای افزایش امنیت حساب اینستاگرام خود از ایمیل استفاده کنید ، در صورتی که با مشکل مواجه شدید استفاده از سایت حل مشکل قبول نکردن ایمیل در اینستاگرام را جدی بگیرید .

حل مشکلات با کمک رایانه

در این مقاله آموزشی به حل مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام می پردازیم . شما می توانید جهت حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و کامپیوتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد تماس بگیرید تا با همراه رایانه در ارتباط باشید .

 

 

حل مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام

حل مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام

حل مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام

از جمله مشکلاتی که ممکن است دربحث امنیتی اینستاگرام برای شما پیش بیاید ، ثبت نشدن شماره تلفن است . برخی اوقات تمامی مراحل را هم درست و اصولی پیش می رویم اما وقتی نوبت به ثبت شماره می رسد سیستم ارور می دهد و با اختلال مواجه می شود .

در آن بخش راهکار هایی مفید و سریع برای حل مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام را آموزش می دهیم . با همراه رایانه ، همراه ما باشید .

 

  • بررسی اینترنت

اینترنت خود را چک کنید و در صورت ماکان اتصال داده خود را عوض کنید .

 

  • تغییر آی پی

آی پی دستگاه خود را تغییر دهید و به روی کشور های اروپایی بگذارید .

 

  • استفاده از نسخه جدید اینستاگرام

نسخه فعلی خود را حذف کرده و نسخه جدید را دانلود کنید .

 

  • اطمینان از درستی شماره تلفن

شماره تلفن خود را با دقت وارد کنید و از درست بودن آن مطمئن شوید .

 

  • بررسی صحت کد کشور

یادتان باشد که لازم است کد کشور را به روی +۹۸ و یا ایران بگذارید .

 

  • پاک کردن حافظه کش

پاک کردن حافظه پنهان یکی از راهکار هایی ست که در اکثر مواقع به حل مشکلات نرم افزاری کمک می کند .

 

  • استفاده از یک شماره تلفن دیگر

شماره تلفن مورد نظرتان را عوض کنید و از یک شماره دیگر برای ثبت استفاده کنید .

 

  • استفاده از اینستاگرام وب

در صورتی که با استفاده از برنامه قادر به ثبت شماره نشدید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید .

 

  • استفاده از اینستاگرام لایت

برخی اوقات مشکل از سمت نسخه نصبی برنامه شماست . بنبراین می توانید نسخه برنامه را عوض کرده و از اینستارگام لایت استفاده کنید .

 

  • استفاده از دستگاه دیگر

ممکن است برنامه آی پی گوشی شما را محدود کرده باشد بنابراین بهتر است که از یک دستگاه دیگر برای ثبت شماره تلفن در اینستاگرام استفاده کنید .

 

 

نتیجه گیری

اینستاگرام با این که یک شبکه اجتماعی کاربردی و پر طرفدار است اما باگ ها و اختلالات زیادی را در خود جای داده است به طوری که روزانه بسیاری از کاربران را با مشکلات گوناگونی رو به رو می کند .

شما می توانید برای رفع بسیاری از مشکلات خود نظیر، مشکل لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام و مشکل دایرکت اینستاگرام در آیفون روی ما حساب کنید .

در صورتی که قصد دارید ویدئو خود را به اشتراک بگذارید اما موفق نشدید و یا با اختلال پاک شدن خودکار پست ها رو به رو شدید ، از مطالب  مشکل پست نشدن ویدئو اینستاگرام و مشکل پاک شدن پست در اینستاگرام  استفاده نمایید .

همراه رایانه مرکز تخصصی مشاوره تلفنی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل و کامپیوتر ست که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان می باشد .

چنانچه با مطالعه مطلب مشکل ثبت شماره تلفن در اینستاگرام همچنان با مشکل مواجهید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *