در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

مشکل خاموش شدن چراغ مودم اینترنت

یکی از مشکلات رایج برخی از کاربران خاموش شدن  چراغ مودم اینترنت است این موضوع باعث نگرانی هر کاربری می شود خاموش شدن ناگهانی مودم دلایل مختلفی دارد که ما در این مطلب به برخی از آنها اشاره می کنیم پس با ما همراه باشید.

ممکن است علت خاموش شدن چراغ مودم اینترنت از کابل ها باشد پس مطمعن شوید مشکل از کابل ها نیست برای اطمینان یک بار کابل را از مودم جدا و مجددا آن را متصل کنید در صورت خرابی کابل آن را تعویض کنید بعد از اینکار یک بار دیگر تست کنید ببینید چراغ مودم روشن می شود یا نه.

یکی ازعلت های دیگر روشن نشدن چراغ مودم  خرابی سیم کشی داخل ساختمان است یا ممکن است سیم کشی اشتباه انجام شده باشد به هر حال باید سیم های داخل ساختمان را چک کنید اگر خودتان تجربه ندارید با یک متخصص تماس بگیرید تا سیم های داخل ساختمان را بررسی کنند .

احتمال دارد مشکل از سیم کشی داخل ساختمان نباشد و علت روشن نشدن چراغ مودم  مربوط به سیم کشی بیرون از ساختمان باشد که این اتفاق بیشتر به  خاطر سیل ،زلزله و… اتفاق می افتد که برای رفع همچین مشکلی باید مخابرات تماس بگیرید و درخواست کمک کنید .

خاموش شدن چراغ مودم میتواند به علت قدیمی بودن سیستم تلفنی باشد که در این صورت بهتر است از سیستم های جدید امروزی استفاده کنید  قطعا خاموش شدن چراغ مودم شما به علت خرابی مودم نیست  برای رفع مشکل خاموش شدن چراغ مودم باید کابل ها ،پریزها و … را بررسی کرد در این صورت میتوانید براحتی از اینترنت خود استفاده کنید.

علت دیگر خاموش شدن چراغ مودم ممکن است از وجود کلید خاموش روشن کردن وایرلس روی مودم باشد برای اطمینان یکبار آن را چک کنید ممکن است کسی به طور  ناخواسته آن را خاموش کرده باشد در صورت خاموش بودن آن را روشن کنید.

همراه رایانه یک مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و موبایل می باشد شما کاربران عزیز میتوانید از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید .البته توصیم می کنیم برای حل مشکلات خود اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید .

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

No votes yet.
Please wait...
در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نه =