مشکل دسته بازی کامپیوتر

مشکل دسته بازی کامپیوتر و آموزش نصب بازی در ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامیپوتر و گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید

جنانچه مشکلی در زمینه نصب دسته بازی روی کامپیوتر خود داشتید می توانید ویندوز خود را آپدیت و بروز رسانی کنید با اینکار مشکل خیلی از درایورها از جمله دسته بازی برطرف می شود.

برای استفاده از دسته بازی به جای موس و کی برد همچنین می توانید از نرم افزار Pinnacle game Profiler استفاده کنید. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بازیهای خود را با جوی استیک هماهنگ کرده و از بازی از طریق دسته بازی لذت ببرید. همچنین در هنگام نصب بازی موزیک پخش کرده و یا چند نفره بازی کنید.

 

مشکل دسته بازی کامپیوتر

آموزش نصب دسته بازی کامپیوتر


برای نصب دسته بازی روی کامپیوتر ابتدا سعی کنید کلیه درایورها روی سیستم شما نصب شده باشد. برای اینکار می توانید از نرم افزار Driver Pack solution  استفاده کنید. بعد از اینکار وارد کنترل پنل شده و گزینه Device Manager را انتخاب می کنیم. در قسمت لیست نرم افزارها Setup USB Game Controller را مشاهده می کنیم. اگر دسته بازی قابل مشاهده بود که مشکلی نیست در غیر اینصورت در پنجره کنترل پنل وارد device and printer بشوید و بعد با انتخاب Add  به معنی اضافه کردن دسته بازی یا Device را به رایانه خود متصل کرده و نصب کنید.


در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =