مشکل زوم شدن صفحه گوشی اندروید و مشکلات صفحه نمایش گوشی اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی مشکلات گوشی را در همراه رایانه بخوانید

ممکن است شما به دلایل مختلفی نیاز داشته باشید که صفحه نمایش گوشی موبایلتان هنگام استفاده حالت بزرگنمایی داشته باشد و شما صفحه را در حالت ذره بین مشاهده کنید. البته این بزرگنمایی صرفا شامل عکس ها و صفحات وب نمی باشد بلکه به واسطه قابلیت زوم شدن صفحه اندروید می توانید در بازی ها، برنامه ها، تنظیمات و… صفحه را زوم کنید.

قابلیت زوم شدن صفحه اندروید به صورت پیشفرض در گوشی اندروید موجود می باشد. برای فعالسازی آن کافی است ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید و از میان گزینه های موجود، گزینه قابلیت دسترسی )Accessibility(را انتخاب کنید.

انتخاب accessibility

با انتخاب گزینه فوق صفحه ای همانند شکل زیر مشاهده خواهید نمود. در این صفحه گزینه vision را انتخاب کنید.

انتخاب vision

از زیر مجموعه های گزینه vision، گزینه magnification gesture را در حالت فعال و روشن قرار دهید.

انتخاب magnification gesture

اکنون با سه تپ یا ضربه متوالی در صفحه نمایش گوشی شما وارد حالت زوم خواهد شد. برای خروج از این حالت نیز کافی است سه بار متوالی روی صفحه نمایش خود ضربه بزنید.

مشکل زوم شدن صفحه اندروید

یکی دیگر از مواردی که اکثر کاربران اندروید با آن مواجه می شوند، خارج شدن گوشی از حالت معمولی، بزرگتر شدن آیکون ها و حذف برخی تنظیمات می باشد. در واقع شما با صفحه ای همانند شکل زیر در دستگاه خود مواجه می شوید که گویی دستگاه شما در حالت زوم قرار دارد.

زوم در اندروید

در واقع این حالت آسان گوشی می باشد و برای خروج از این حالت کافی است وارد تنظیمات گوشی خود شوید و از میان گزینه های موجود ، گزینه display را انتخاب کنید.

انتخاب display

از میان زیر مجموعه های گزینه display، عبارت Easy mod را انتخاب کنید.

انتخاب Easy mod

بعد از انتخاب گزینه فوق صفحه ای همانند شکل زیر مشاهده می کنید. در این صفحه گزینه standard mode را به حالت انتخاب درآورید.

انتخاب standard mode

مشکل زوم شدن صفحه اندروید شما حل خواهد شد و گوشی به حالت نرمال تبدیل می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 17 =