اندروید, دسته‌بندی نشده, سخت افزار, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

حل مشکلات با کمک رایانه               

برای اطلاعات بیشتر درباره ی مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم ، باشماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، بدون کد و پیش شماره از طریق تلفن ثابت ( تماس از طریق موبایل امکان پذیر نمی باشد ) تماس بگیرید تا با کارشناسان به صورت شبانه روزی که در همراه رایانه حضور دارند ، در ارتباط باشید .

کاربران عزیزی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند با لمس و مطالعه مطلب تماس با مشاورین همراه رایانه ، به راحتی از طریق موبایل با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند .

امروزه همه برای ارتباط گرفتن از طریق شبکه های مجازی نیاز به اینترنت همراه و یا وای فا دارند . ما در این مطلب به مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم می پردازیم .

وای فا یک دستگاه اتصال به شبکه ی اینترنتی است و امکان اتصال دستگاه های بی سیم مانند لپتاب ها ، موبایل های هوشمند ، تبلت و … به اینترنت را فراهم می کند .   

وای فای دارای نام کاربری و رمز عبور برای امنیت شبکه است و کاربران برای اتصال به وای فا در تنظیمات موبایل ، لپتاب و … باید این اطلاعات را وارد کنند تا به توانند به اینترنت شبکه متصل شوند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مودم ها راحتی و اتصال سریع و با سرعت بالا را برای کاربران فراهم کرده است و همچنین شما می توانید در هر نقطه از منزل یا محل کار از اینترنت وای فا استفاده کنید .

اما گاهی اوقات کابران گوشی سامسونگ نمی توانند به وای فا متصل شوند و دلیل آن را نمیدانید . نگران نباشید همراه رایانه اینجاست تا شمارا راهنمایی کند برای ارتباط با همراه رایانه کافیست روی کلمه تماس با مشاورین کلیک کنید .

در ادامه با ما همراه باشید .

 

علت مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

 

علت مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

علت مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

همانطور که میدانید مودم وای فا به طور معمول از طریق یک اتصال اینترنت به شبکه (ISP) و شبکه محلی (LAN) متصل می شود . مشکلات عدم اتصال وای فا به گوشی عوامل مختلفی دارد و اگر شما  به مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم شدید کافی ست مطالب زیرا مطالعه کنید تا از علت مشکل خود جویا شوید .

 

۱- ضعیف بودن سیگنال وای فا

اگر در محلی که حضور دارید سیگنال وای فای شما ضعیف است یعنی اتصال مودم شما دچار مشکل شده است .  این مشکلات عبارت اند از :

 • فاصله از مودم

زمانی که بین گوشی و مودم شما فاصله پیدا می کند ، باعث ضعیف شدن سیگنال وای فا شما می شود به خصوص اگر فاصله بیشتر باشد و یا مانعی مانند دیوار بین آنها قرارگرفته باشد ، باعث قطع اتصال مودم به گوشی شما می شود .

 • تداخل سیگنال

تداخل سیگنال از دستگاه های الکترونیکی دیگر مانند : موبایل های حاوی سیمکارت ، دستگاه های بلوتوث و … ممکن است باعث ضعیف شدن سیگنال ها شود .

 • آنتن مودم

اگر آنتن مودم تنظیم نباشد می توانند عامل ضعیف شدن اتصال وای فا به گوشی شود .

 • تنظیمات مودم

تنظیمات مودم شامل قدرت انتقال داده ، کانال بی سیم  و رمزنگاری است و اگر تنظیمات مودم نادرست باشد باعث اختلال در اتصال وای فا به گوشی می شود .

 • مشکلات نرم افزاری

گاهی اوقات نرم افزار های ناسازگار ، بروزرسانی ناموفق و یا مشکلات دیگر نرم افزارها ، باعث ضعیف شدن سیگنال می شود .

 • محدودیت های تجهیزات

تجهیزات قدیمی قادر به پشتیبانی از سرعت و فرکانس های جدید نیستند و این عمل باعث ضعیف شدن سیگنال مودم شما می شود .

 • محدودیت های شبکه

شبکه های پرترافیک ، تعداد زیادی از کاربران در شبکه و یا مشکلات داخلی شبکه نیز باعث ضعیف شدن سیگنال مودم شما می شود .

برای تشخیص علت ضعیف بودن سیگنال وای فا و رفع آن بهتر است مطالب بالا را با دقت بررسی کنید و چنانچه به مشکل مواجه شدید کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدو کد و پیش شماره با تلفن ثابت تماس بگیرید .

 

۲- مشکلات در تنظیمات وای فای مودم

وای فای مودم به مشکلاتی اطلاق می شود که در تنظیمات مودم یا روتر به وجود می آید و این مشکل باعث ضعیف یا قطع ارتباط بی سیم وای فا می شود . مشکلات تنظیمات وای فا عوامل مختلفی دارد که شامل : کانال بی سیم ، تداخل سیگنال ، تنظیمات نا درست ، رمزنگاری غلط ، تنظیمات نادرست آنتن مودم ، به روز نبودن نرم افزار ها و… است .

 

۳- درگیری با دیگر دستگاها

درگیری با دیگر دستگاها یعنی یک دستگاه به دلایل مختلف ، دیگر دستگاهای در شبکه بی سیم درگیر می شوند و باعت تداخل اتصال و عملکرد شبکه می شود . این مشکل می تواند باعث نارضایتی کاربران گوشی سامسونگ شود . این درگیری عوامل مختلفی دارد که شامل : ۱- تنظیمات نادرست مودم وای فا ۲- اختلال در سیگنال ۳- تعداد زیادی از دستگاه ها ۴- ضعیف بودن سیگنال ها .

با اجرای این عملکرده ها باعث درگیری با دیگر دستگاها می شود .

 

۴- مشکلات سخت افزاری

مشکلات سخت افزاری مشکلاتی است که در سخت افزار یک دستگاه یا سیستم به وجود می آید که این عمل باعث کاهش کارایی آنها می شوند . این مشکلات شامل : ۱- خرابی قطعات ۲- افزایش دمای سخت افزار ۳- نقص در طراحی ۴- اتصالات نادرست  ۵- آسیب فیزیکی ۶- نصب نادرست  و… است .

استفاده از این موارد ذکر شده باعث به وجو آمدن مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم می شود . برای حل این مشکلات تا انتها با ما همراه باشید .

 

 

حل مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

 

حل مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

حل مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم

هر مشکلی یک راه حلی دارد ما در این پاراگراف به حل مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم می پردازیم . این مشکل چند راه حل دارد که در متن زیر مطرح کرده ایم .

 

 • از قوی بودن سیگنال وای فای خود اطمینان حاصل فرمایید و گوشی سامسونگ خود را در محدوده وای فا قرار دهید .

 

 • اگه تنظیمات مودم شما نادرست است دوباره آن را به درستی تنظیم کنید و بررسی کنید همه چیز صحیح تنظیم شده است .

 

 • از تعداد دستگاه های متصل شده به وای فای را کاهش دهید .

 

 • نرم افزارهایی که به اینترنت متصل می شوند را به روز رسانی کنید .

 

 • تا جایی که امکان دارد گوشی سامسونگ خود را ری استارت کنید یا مشکلات سخت افزاری را رفع و سپس از آن استفاده کنید.

 

برای رفع مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم ، مطالب بالارا با دقت مطالعه کنید .

 

درپایان

در این پست از همراه رایانه ، مشکل عدم اتصال گوشی سامسونگ به وای فای مودم را به شما کاربران عزیز آموزش دادیم و آموختیم که اگر گوشی سامسونگ به وای فای منزل یا محل کار وصل نشود چه راه حل هایی را پیش برویم .

در صورت ادامه مشکل می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدو کد و پیش شماره و فقط با تلفن ثابت تماس بگیرید تا کارشناسان در این موضوع شما را راهنمایی کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *