ایتا, اینترنت و شبکه, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا

حل مشکلات با کمک رایانه                

 

یکی از عمده مشکلاتی که ممکن است کاربران ایتا با آن مواجه شوند مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا می باشد ، که این کاربران در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی باید با شکاره ۹۰۹۰۷۰۳۴۵ بدون وارد کردن هیچ گونه کد و پیش شماره و با تلفن ثابت (تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرند در صورتی که موفق نشدی با شماره ذکر شده تماس بگیرید ، پست شماره تماس مشاورین همراه رایانه را بازدید نمایید تا کارشناسان مجرب همراه رایانه شما را در حل مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا راهنمایی کنند . 

اپلیکیشن ایتا یک پیام رسان ایرانی که بر مبنای فضای ابری طراحی شده و کاربران و فروشگاه های زیادی از این برنامه استفاده می کنند . اگر با مشکل صدا ایتا مواجه شدید ، بر روی آن ضربه بزنید و به مطالعه آن بپردازید .

حل مشکلات با کمک رایانه

در صورت بروز مشکل عدم ارسال فایل و فیلم در ایتا مطلب ذکر شده را لمس نمایید . برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در ارتباط با پلتفرم ایتا به مطلب پشتیبانی ایتا مراجعه کنید . در این مطلب ۶ راه ارتباط با پشتیبانی ایتا و ۱۰ مشکل رایج ایتا ذکر کرده ایم .

برای ورود به اپلیکیشن ایتا گاهی ممکن است با مشکل ارسال نشدن کد ورود روبه رو شوید همراه رایانه مطلبی با عنوان حل مشکل عدم ارسال کد فعال سازی ایتا ارئه داده است و شما می توانید تنها با مطالعه آن مشکل خود را حل کنید .

 

بررسی علت بروز مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا

 

بررسی علت بروز مشکل عدم ارسال و دریافت ایتا

بررسی علت بروز مشکل عدم ارسال و دریافت ایتا

اکثر اوقات افرادی که کانال و گروهی در برنامه ایتا دارند ممکن است دچار مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا بشوند و یا هر کاربر دیگری به هر دلیلی با چنین مشکلی روبه رو بشود . این مشکل در شرایطی که در حال حاضر بیشترین ارتباطات مردمی توسط اپلیکیشن های ایرانی از جمله ایتا است فوق العاده مشکل عصاب خورد کنی است که باید سریع علت بروز مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا را بررسی کرد که همراه رایانه این دلایل را مورد بررسی قرار داده است .

 • منقضی شدن برنامه
 • روشن بودن ابزار تغییر آی پی
 • محدودیت یا مسدودیت
 • پر بودن حافظه دیتا و کش
 • کند بودن اینترنت
 • اختلال سراسری برنامه

 

پس از اینکه به بررسی علت بروز مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا پرداختیم لازم است تا اقدام به حل مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا کنیم و در این قسمت از مطلب همراه رایانه راهکار هایی را برای شما به اشتراک گذاشته است ، تا آخر این مطلب همراه رایانه را همراهی کنید .

 

حل مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا

 

حل مشکل عدم ارسال و دریافت ایتا

حل مشکل عدم ارسال و دریافت ایتا

برای حل مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا تا ابتدا با مطالعه مطلب فوق به بررسی علت بروز مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا بپردازیم تا ساده تر بتوانیم مشکل خود را حل کنیم حال در این قسمت از مطلب همراه رایانه قصد دارد تا راهکار های لازم را برای شما کاربران عزیز شرح دهد تا بتوانید به حل مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا بپردازید راهکار های مربوطه به شرح ذیل می باشد :

 1. از آخرین نسخه بروز رسانی استفاده کنید و یا با مراجعه به مطلب دانلود ایتا با لینک مستقیم اپلیکیشن ایتا خود خود را ازطریق این سایت دانلود کنید .
 2. اگر درحال استفاده از برنامه های خارجی و بین المللی هستید و از برنامه های تغییر آی پی استفاده می کنید لازم است تا قبل از استفاده از برنامه های ایرانی از جمله ایتا این ابزار ها را خاموش کنید تا استفاده از برنامه های ایرانی برایتان ساده تر شود .
 3. ممکن است شما کانال و گروهی در ایتا داشته باشید و به تعداد زیادی که مخاطبین آنها نیستید پیام ارسال کرده باشید و برنامه شما را ربات شناخته و محدود کرده باشد . ممکن است چند نفر شما را گزارش کرده باشند و یا اینکه بخاطر انتشار محتویات نامناسب و مخالف قوانین ایتا به صورت کوتاه مدت محدود و یا به طور کامل مسدود شده باشید . در صورت اطلاع جهت کوتاه مدت بودن یا دائمی بود محدودیت خود می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید .
 4. اگر فکر می کنید که علت ارسال نشدن پیامتا پر بودن حافظه است ابتدا حافظه کش برنامه و سپس حافظه داخلی تلفن همراه خود را حذف کنید .
 5. یک بار اپلیکیشن ایتا خود را حذف و مجددا نصب کنید .
 6. ممکن است اینترنتی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید کند شده باشد اپراتور خود را تغییر داده و یا از وای فای استفاده کنید .
 7. از افرادی که در نزدیکی شما برنامه ایتا را دارند سوال کنید که آیا آن ها هم با مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا روبه رو شده اند اگر اینطور بود اختلال سراسری است و باید منتظر بمانید تا مشکل حل شود .

 در صورت تمایل مطلب حل مشکل عدم ارسال کد فعال سازی ایتا را مطالعه نمایید .

 

و درآخر

اگر با انجام تمام راهکار های فوق قادر به حل مشکل عدم ارسال و دریافت پیام ایتا نشدید نگران نباشید در در هر شرایطی و در هر مشکلی همراه رایانه در کنار شما و همیشه به فکر حل مشکلات کاربران است فقط کافی است تا با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون وارد کردن هیچ گونه کد و پیش شماره ای با تلفن ثابت تماس گرفته و مشکل خود برای کارشناسان با تجربه همراه رایانه مطرح کنید تا آن ها برای حل آن مشکل شما عزیزان را نیز راهنمایی کنند .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *