حل مشکل علامت سوال شدن مخاطبین در گوشی اندروید و علامت سوال بجای فونت فارسی در گوشی + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید


یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران اندروید با آن مواجه می شوند علامت سوال شدن مخاطبین در دستگاه اندروید است. این مسئله در صورتی پیش خواهد آمد که دستگاه اندرویدی شما به صورت پیشفرض از زبان فارسی پشتیبانی نکند.

اغلب کاربران بعد از استفاده از فایل پشتیبان مخاطبین خود با این مشکل مواجه می شوند. به این معنا که با استفاده از برنامه های پشتیبان گیری همچون moborobo و … از مخاطبین دستگاه خود بک اپ  تهیه کرده و در استفاده های بعدی از این فایل پشتیبان داده های آن به صورت ناشناس یا علامت سوال در دستگاه اندرویدی نمایش داده می شوند.

این مشکل به این دلیل رخ می دهد که اغلب برنامه های پشتیبان گیری از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند اما در صورت پشتیبانی برنامه از زبان فارسی، از طریق control panel لوکیشن سیستم را به ایران تغییر دهید. اکنون بعد از تغییر موقعیت و زبان سیستم عامل با تهیه پشتیبان از مخاطبین و استفاده از این پشتیبان مشکل علامت سوال شدن مخاطبین پیش نخواهد آمد.


 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =