مشکل قطع شدن آنتن گوشی را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! مشکل آنتن دهی گوشی های موبایل را در کنار آموزش های کاربردی دیگر گوشی در همراه رایانه مطالعه کنید .


از ساده ترین امکاات گوشی ها تماس گرفتن می باشد و اگر به هر دلیلی مشکلی برای آنتن گوشی به وجود بیاید و این قابلیت به ظاهر ساده نیز از دست برود دیگر گوشی مفهوم واقعی خود را از دست خواهد داد.

پیشنهاد میکنیم رفع مشکل آنتن دهی اندروید را در کنار مشکل قطع شدن وای فای گوشی را نیز مطالعه کنید .

یکی از دلایل پرش در گوشیهای هواووی، سامسونگ، سونی و … سوئیچ و پرش بین شبکه های ۲G , 3G , 4G  می باشد. اگر می خواهید این پرش انجام نشود می بایست وارد تنظیمات گوشی خود شده و از قسمت More–>Mobile Network–>Network Mode را انتخاب می کنیم و از لیست باز شده گزینه GSM Mode را انتخاب می کنیم.

مشکل قطع شدن آنتن گوشی

نکته:LTE یعنی شبکه ۴G و UMTS , WCDMA به معنی ۳G می باشد.

البته دقت کنید اگر گوشی شما دو یا چند سیم کارت دارد تنظیمات را برای هر سیم کارت جداگانه تنظیم کنید.چنانچه این کار پاسخ نداد می توانید تنظیمات گوشی را به حالت کارخانه برگردانید تا تنظیمات گوشی روی سیم کارت نیز اعمال شود و بتوانید از آنتن دهی گوشی خود بهره مناسب ببرید.

لوازم جانبی که برای گوشی خود استفاده می کنید در بعضی مواقع مزید بر علت می باشند بنابراین توصیه می شود گوشی را از قاب مخصوص یا کیس خود خارج کرده و سعی کنید مشکل را برطرف کنید.

البته در بعضی مواقع این مشکل از جانب گوشی نمی باشد و مربوط به محلی است که در آن قرار دارید اگر سیم کارت در محفظه خود به صورت فیکس قرار نگرفته باشد می بایست با قرار دادن یک جسم خارجی مثل یک تکه کاغذ سیم کارت را در محفظه به صورت فیکس قرار دهید.

اگر مدت زیادی از خریداری سیم کارت شما گذشته است می توانید آنرا بر روی گوشی دیگری تست کنید اگر جواب نداد می بایست سیم کارت گوشی را تعویض کنید.

 

دلایل دیگر قطع شدن آنتن دهی گوشی


مشکل از سوی اپراتور بصورت مقطعی یا دوره ای که بعدا حل خواهد شد.

  • استفاده از دستگاههای تقویتی برای آنتن که البته هزینه این تجهیزات بالا می باشد.
  • عدم قرار دادن گوشی در کنار گوشیهایی که آنتن دهی را دچار کندی و یا مختل می کند.
  • تغییر دادن رام گوشی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =