اینستاگرام, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه               

تا حالا شده با اینستاگرام کار کنید و پیام های دایرکت برایتان بالا نیاد ؟ شما می توانید برای حل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه شما را یاری کنند .

شبکه اجتماعی اینستاگرام یک برنامه مجازی جهانی ست که امروزه در سر تا سر جهان کاربران و طرفداران محبوب خودش را دارد . این برنامه به واسطه محیط کاربری جذاب و دلپذیری که دارد توانسته یک از محبوب ترین برنامه هایی باشد که همه افراد به آن علاقمند بوده و کار با آن را دوست دارند .

برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام لازم است حتما به پست پشتیبانی اینستاگرام مراجعه کنید .

شما می توانید جهت استفاده از بروزترین نسخه اینستاگرام و آشنایی بیشتر با این شبکه اجتماعی از پست های دانلود اینستاگرام و اینستاگرام چیست استفاده کنید . این برنامه قابلیت های بسیاری دارد که یکی از آن ها دایرکت اینستاگرام است .

در این مقاله قصد داریم به بررسی دایرکت اینستاگرام پرداخته و علت و راه حل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام را پیدا کنیم . در ادامه شرح کوچکی از این شبکه اجتماعی را ارائه می دهیم .

حل مشکلات با کمک رایانه

برای بررسی و حل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام با ما همراه باشید . برای ارتباط با همراه رایانه کافیه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام خود را برطرف کنید .

 

بررسی مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام

 

 

بررسی مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام

بررسی مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام

درسته که اینستاگرام یک برنامه کاربردی و گستردست اما باگ ها و ایرادات بسیاری را دارد که با ترفند های متفاوت قابل حل است اما مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام می تواند دلایل مختلفی بسته به نوع دستگاه و اپلیکیشن و یا حتی حساب کاربری ای که استفاده می کنید داشته باشد .

در این پست به بررسی مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام می پردازیم . با همراه رایانه همراه ما باشید .

دلایل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام

در ادامه لازم است که همه دلایل موجود را بررسی کنید و سپس به دنبال حل آن باشید .

 

 • قدیمی بودن نسخه اینستاگرام

یکی از ایراداتی که ممکن است شما را با مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام رو به رو کند ، قدیمی بودن نسخه اینستاگرام است . همیشه یادتان باشد برای استفاده از همه قابلیت های یک برنامه آخرین نسخه ارائه شده آن نیاز است .

 

 • ضعیف بودن اینترنت

ضعیف بودن اینترنت موجب می شود ابزار های فیل.ترش.کن شما کار نکند . این کار نکردن باعث می شود آی پی شما به روی ایران ثابت بماند و اینستاگرام اجازه استفاده و دسترسی به دایرکت را به شما ندهد .

 

 • قطع اتصال فی.لترش.کن

کشور ایران به دلیل تحریم های موجود ، اجازه استفاده از آی پی ایران را برای استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام ندارد بنابراین لازم است که از آی پی غیر ایران استفاده کند . قطع اتصال فی.لترش.کن موجب قفل شدن دایرکت اینستاگرام شما می شود .

 

 • پر یودن حافظه کش

حافظه کشِ یک برنامه در بهبود وهمچنین افت کیفیت آن  بسیار اثرگذار است . اگر حافطه کش دستگاه شما پر شود ، برنامه اجازه دسترسی و استفاده از تمامی قابلیت های پلفرم اینستاگرام را به شما نمی دهد .

 

 • اختلال در اپلیکیشن

برخی اوقات ممکن است اختلال از اپلیکیشن شما باشد دایرکت اینستاگرامتان را قفل کرده است .

 

 • محدود بودن اکانت کاربری

اگر حساب کاربری شما محدود شده باشد نمی توانید از بسیاری از قابلیت ها عللخصوص دایرکت افرادی که آن ها را دنبال نمی کنید استفاه نمایید .

 

 • اشکال در APN

اشکال در نقطه دستیابی یا APN همواره یکی از نکاتی ست که تنظیمات تلفن همراه و یا اتصال اینترنت شما به آن بستگی دارد . برای بهبود عملکرد دستگاه لازم است آن را ویرایش کنیم .

 

 • اختلال در تلفن همراه

اختلال در تلفن همراه یک امری طبیعی ست که اکثرا همه کاربران اینستاگرام برای یک بار هم که شده دچار آن شده اند . در این بین لازم است که تنظیمات دستگاه خود را بررسی کنیم .

 

 • بسته بودن دایرکت در حساب کاربری

برخی از کاربران هستند دایرکت اینستاگرام خود را می ندند و شما در صورتی می توانید با آنان در ارتباط باشید که یا شما را فالو داشته و یا ابتدا آن ها پیام دهند .

 

همراه رایانه در این بخش رایج ترین دلایلی که موجب قفل شدن دایرکت اینستاگرام می شود را معرفی کرده است . تنها شما لازم دارید که دلایل فوق را مطالعه کرده و مخالف آن پیش روید .

 

 

حل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام

برای حل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام نیاز داریم از روش های زیر استفاده کنیم . اما نکته قابل توجه این است که راهکار های ارائه شده تنها مناسب یک دستگاه و یا یک فرد نیستند بلکه لازم است برای گرفتن یک نتیجه عالی از همه راهکار ها استفاده کنیم .

 • ری استارت کردن تلفن همراه یا کامپیوتر

 • بررسی اتصال اینترنت

 • تغییر آی پی دستگاه

 • تغییر APN

 • پاک کردن کش اینستاگرام

 • خروج از حساب کاربری و ورود مجدد به آن

 • استفاده از آخرین نسخه اینستاگرام

 • استفاده از اینستاگرام وب

 • استفاده از اینستاگرام لایت

 • اطلاع به کاربر مورد نظر برای فالو کردن شما

 • رفع محدودیت اکانت کاربری

در صورتی که اکانت کاربری شما مسدود شده و قابل استفاده نیست ، از پست محدود شدن اکانت اینستاگرام استفاده کنید .

رعایت و انجام تمامی این نکات به ترتیب هم از قفل شدن دایرکت اینستاگرام شما جلوگیری کرده و هم مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام را برطرف می کند . جهت ارتباط با مرکز پشتیبانی همراه رایانه و حل مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

 

نکات مهم در استفاده از دایرکت اینستاگرام

 

نکات مهم در استفاده از دایرکت اینستاگرام

نکات مهم در استفاده از دایرکت اینستاگرام

آیا پیام های دایرکت اینستاگرام خود را حذف کردید و به آن دسترسی ندارید ؟ از پست بازیابی دایرکت های پاک شده اینستاگرام دیدن کنید .

اینستاگرام به دلیل محبوبیت بسیاری که طی چند سال اخیر به دست آورده به یکی از بهترین برنامه های شبکه مجازی ای که به عنوان یک منبع درآمد شناخته شده ، تبدیل شده است . این برنامه با بالا رفتن ایمپرشن بالا می تواند تحویلی عظیم در گسترش کسب و کار ایجاد کند .

برای بالا بردن بازدید و افزایش ایمپرشن لازم است فالور ها و فالوینگ های خود را به حد تعادل برسانید ، در صورتی که با مشکل فالو نشدن و فالو نکردن اینستاگرام مواجهید ، با ما در ارتباط باشید .

راه دیگری که برای افزایش بازدید وجود دارد ، منشن کردن کاربران فعال حوزه تخصصی شماست . اگر قادر به منشن کردن افراد نشدید از پست مشکل منشن نشدن اینستاگرام استفاده کنید

 

 

در آخر

همانطور که گفتیم اینستاگرام یک برنامه همه فن حریف است . با این برنامه می توانید افراد مورد علاقه خود را دنبال کنید ، با آن ها پست های مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید و از این طریق به کسب درآمد برسید .

شما می توانید با جذب فالور و یا افزایش فالوور اینستاگرام تعداد دنبال کننده های خود را بالا ببرید ، هرچه دنبال کننده های شما زیاد تر شوند بازید شما هم افزایش می یابد . افزایش بازدید پیج اینستاگرام واقعی با تبلیغ را فقط با ما تجربه کنید .

در صورتی که اکانت کاربری اینستاگرام شما قفل شده باشد استفاده و مطالعه مشکل قفل شدن اکانت اینستاگرام الزامی ست .

به دنبال سایتی برای تبلیغات پسج های اینستاگرامی خود می گردید ؟ کجا بهتر از همراه رایانه ؟!

همراه رایانه با بیش از ۲۰۰۰ سرچ کلمات کلیدی شبکه های اجتماعی همواره در صدر اول پاسخگویی و حل مشکلات شما در دنیای مجازی ست . با ما در ارتباط باشید .

برای ارتباط با مرکز پاسخگویی همراه رایانه در جهت حل مشکلات اینستاگرام علل الخصوص مشکل قفل شدن دایرکت اینستاگرام با شماره ۹۰۹۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *