نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان

نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان بپردازیم. این برنامه بین کاربران جزو یکی از پر طرفدارترین برنامه­ های اینستاگرام است که قابل استفاده برای گوشی ­های اندروید و آی ­او­ اس می­باشد چون زمانی که کاربران از این برنامه استفاده می­کنند می­توانند به سادگی و تا حد چشم گیری تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهند.

نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان

نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان

به سوال­ های زیر باید پاسخ می دهیم

  • ربات اینستاگرام چیست
  • چرا افراد متفاوتی از ربات اینستاگرام استفاده می­ کنند
  • ربات­ های اینستاگرام کدامند
  • بهترین ربات ­های اینستاگرام را بر طبق چه معیارهایی می­ توانیم انتخاب کنیم
  • روش­ های هدف گیری مخاطبان با استفاده از ربات­ های افزایش فالور چگونه است
  • بهترین ربات ­های اینستاگرام در سال ۹۸

 

ربات اینستاگرام چیست:

ربات اینستاگرام در اصل نوعی برنامه تحت وب است که کاربرد مهم و اساسی آن اعمال تعدادی از فعالیت­های خاصی می­باشد که در محیط اینستاگرام شکل می­گیرند. البته باید گفت که در گذشته ­ای نه چندان دور ربات­ هایی تحت ویندوز برای کاربران ارائه شده بود اما اکنون به دلیل کاربری راحت و همه گیر چنین ربات­ هایی را تحت وب می­سازند.

استفاده از چنین ربات­ هایی به کاربر این امکان را می­دهد که برای انجام فعالیت­ هایی خاص همچون تعامل با دیگر کاربران نیازی به صرف وقت نداشته باشد و افرادی که برای انجام چنین کارهایی زمان ندارند به سادگی از این برنامه می­توانند بهره ببرند.

برای استفاده از ربات ­های متفاوتی که ارائه شده ­اند باید ابتدا وارد برنامه ربات شد و با اکانت اینستاگرام خود لاگین کنید. کاربر می­تواند کار­هایی را که در محیط اینستاگرام خود مد نظر دارد را به شکلی برنامه ریزی شده در محیط ربات مشخص نماید تا به شکل اتوماتیک و بدون این که حتی شما دخالتی در آن داشته باشید ربات تمام کارهایی که از قبل طرح ریزی کرده ­اید را به شکل دقیق برای شما عملی کند.

ربات اینستاگرام چیست:

ربات اینستاگرام چیست:

تیم برنامه نویس

در حالت کلی ربات­ ها توسط تیم برنامه نویس طراحی و اجرا می­شوند و به شکل جمعی و مشترک در اختیار همه کاربران قرار می­گیرند. در اصل افراد با یک برنامه بسیار پرکاربرد روبرو می­شوند و چیزی که شاهد آن هستند یک پنل است که به شکل اتوماتیک کارها را برای کاربران خود از طریق برنامه­ای که به آن داده­اند انجام می­دهد.

پنل­ های زیادی تحت عنوان ربات اینستاگرام ساخته شده ­اند و در اختیار کاربران قرار داده شده است. افراد می­توانند به سادگی با عضویت در سایت ارائه دهنده از آن­ها بهره گیری کنند.

در حالت کلی باید گفت که ربات اینستاگرام جزو یکی از بهترین پنل­ ها برای افرادی است که قصد دارند فالورهای اینستاگرام خود را به شکلی واقعی اضافه کنند. اگر بخواهیم واقع بینانه به این قضیه نگاه کنیم باید بگوییم استفاده از ربات اینستاگرام جزو یکی از سودآورترین پنل ­ها برای پیج اینستاگرامی است.

افرادی که از طریق اینستاگرام اقدام به کسب و کار کرده­اند بیشترین استفاده را از چنین پنل­ هایی می­کنند چون با استفاده از این ربات مصمم ­ترین فالورها جذب کسب و کار این اشخاص می­ شوند.

چرا افراد متفاوتی از ربات اینستاگرام استفاده می­کنند:

ربات اینستاگرام یکی از بهترین روش ­ها برای افرادی است که قصد دارند فالورهای بیشتری را جذب پیج خود کنند. به نحوی می­توان گفت استفاده از ربات­های اینستاگرام تا حد زیادی معادل ۸۰ درصد از فالورها را جذب پیج اینستاگرام شخص می­کند و این مورد برای کاربرانی که کسب­و کار خود را در اینستاگرام پیش گرفته­اند می­تواند جزو یکی از مهمترین مراحل حرفه­شان باشد.

امروزه اکثر افرادی که می­خواهند فالور اینستاگرامشان را بالا ببرند از ربات­ های اینستاگرامی استفاده می­کنند و کمتر کسی پیدا می­شود که برای خرید فالورهای فیک هزینه ­ای پرداخت کند. شاید این سوال ذهن شما را درگیر کرده باشد که چطور ممکن است ربات­ های اینستاگرامی باعث شوند فالورهای زیادی به پیج شما جذب شوند؟

در جواب این سوال باید بگویم که در شبکه­ های اجتماعی قانون­ های خاصی وجود دارند بر اساس یکی از این قانون ­ها اگر فردی در محیط اینستاگرامش با کاربران دیگر در تعامل باشد برای مثال عکس­ های آن­ها را لایک کند کاربر جواب او را می­دهد این موضوع برای تمامی افراد صدق می­کند حتی اگر شخص با طرف مقابل آشنایی نداشته و غریبه باشند. در حقیقت کاربر در پاسخ به لایک شما ممکن است علاقه مند شود و دنباله رو کار شما در اینستاگرام شود.

چرا افراد متفاوتی از ربات اینستاگرام استفاده می­کنند:

چرا افراد متفاوتی از ربات اینستاگرام استفاده می­کنند:

استفاده از پیج های معروف

برای این که بهتر با این قضیه آشنا شوید می­توانید در اینستاگرام خود به پیج یک فرد معروف مثل بازیگران بروید و بر روی آخرین عکسی که در محیط اینستاگرامش منتشر کرده یک کامنت چالشی بگذارید. با این کار می­توانید ببینید که چه تعداد از افراد ممکن است شما را فالو کنند یا به نوعی از شما خوششان بیاید و دنباله رو شما باشند. پس بر طبق این گفته­ ها و بر اساس قانون اینستاگرام تمامی افراد می­توانند هر روزه با فعالیت­ هایی از قبیل فالو کردن که در محیط اینستاگرام انجام می­دهند کم­کم و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه به تعداد فالورهای اینستاگرام خود اضافه کنید.

البته باید متذکر شد که کاربران نمی­توانند فقط با گذاشتن پست انتظار این را داشته باشند که فالورهای زیادی را جذب کنند. از طرفی این امکان نیز وجود دارد که اگر شما پست ­های با کیفیتی را در پیج خود منتشر کنید، محتوای شما پس از مدتی ویروسی شود.

شایان ذکر است که احتمال وقوع چنین موردی تا حد زیادی غیر ممکن بوده و ممکن است تنها ۵ درصد افراد ایرانی در اینستاگرام با این مشکل روبرو شوند. در چنین وضعی بهتر است که شما تعاملات خود را در اینستاگرام با افراد متفاوت تا حدی بیشتر کنید و تلاش بیشتری را داشته باشید که افراد را با پیج خود آشنا کنید.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

نکته

اما این نکته نیز قابل ذکر است که بسیاری از افراد فرصت چنین کارهایی را ندارند و نمی­توانند برای دریافت فالور زمان زیادی از وقت خود را در اینستاگرام خرج کنند و همین موضوع می­تواند دلیلی شود تا بهره گیری از ربات ­های اینستاگرام بین افراد متفاوت تا حد زیادی محبوب شود. این ربات با استفاده از اکانت کاربر می­تواند کارهایی را انجام دهد که شخص طی روز در صورت داشتن زمان انجام می­دهد.

انجام دستورها طبق برنامه ریزی

برای مثال کاربر می­تواند طبق برنامه ریزی که از قبل انجام داده به ربات مورد استفاده خود این دستور را بدهد تا همه عکس­ هایی که دارای هشتگ مورد علاقه شما به عنوان مثال کسب و کار هستند را لایک کند یا می­تواند زیر تمامی عکس های آقای محمد رضا گلزار کامنت بگذارد. مثال دیگری که می­توانیم برای این موضوع عنوان کنیم چنین است که این ربات قادر است به کاربران دیگری که عکس با لوکیشن بام تهران پست کرده ­اند پیام دایرکت بفرستد.

اگر خوب به این موضوع نگاه کنیم می­بینیم که این بحث بسیار می­تواند جالب باشد چون همه این کارها نظیر دایرکت کردن، فالو کردن، کامنت گذاشتن و … دلیلی می­شود بر تعاملات هرچه بیشتر شما با دیگر افراد و شما هنگام استفاده از این پنل می­توانید بدون این که ثانیه­ای خود را درگیر چنین موضوعی کنید با دیگر کاربران در ارتباط باشید. چون تمامی این اعمال با استفاده از ربات اینستاگرامی به راحتی برای همه کاربران امکان پذیر است.

شناسایی به عنوان اسپمر

باید گفت که استفاده از ربات اینستاگرامی غیر از مواردی که ذکر شد مزایای دیگری نیز دارد. اگر همه کارهای دریافت فالور از قبیل کامنت و دایرکت و … را خودتان انجام دهید بدون شک اینستاگرام متوجه این موضوع می­شود که شما یک اسپمر هستید و نتیجه آن باعث بسته شدن اکانت شما توسط برنامه اینستاگرام می­شود.

همین موضوع می­تواند یکی دیگر از اساسی­ ترین موضوعاتی باشد که باعث می­شود تا کاربران را به استفاده از ربات اینستاگرامی متقاعد کند. چون برنامه نویسان ربات اینستاگرام الگوریتم­هایی در آن بکار برده ­اند که باعث می­شود به راحتی امکان دور زدن برنامه اینستاگرام وجود داشته باشد و اینستاگرام ابدا نمی­تواند اکانت شما را به عنوان یک اسپمر شناسایی کند.

ربات­ های اینستاگرام کدامند:

امروزه استفاده از ربات برای نظارت بر ساده سازی تمامی کارها در اینستاگرام از قبیل لایک، کامنت و … تا حد زیادی بین عموم مردم مرسوم شده است. برنامه نویسان بر اساس اهدافی که در نظر داشته ­اند ربات ­های متفاوتی را به مرحله ساخت رسانده­اند که بر اساس کارکرد این ربات­ها می­توان آن­ها را به دسته­ های متفاوتی تقسیم کرد که به تعدادی از آن­ها پرداخته­ ایم:

ربات­ های اینستاگرام کدامند:

ربات­ های اینستاگرام کدامند:

ربات فالور بگیر اینستاگرام:

استفاده از این ربات در محیط برنامه اینستاگرام تنها به دلیل جذب فالور برای پیج کاربرانی که از این پنل استفاده می­کنند می­باشد. روند کار این ربات به این صورت است که با فالو کردن افراد مختلف برای پیج کاربر در صورت جذاب بودن آن فالور جذب می­کند. البته باید متذکر شد که برای استفاده از ربات فالور بگیر اینستاگرام کاربران باید صبر به خرج بدهند تا همواره باعث اضافه شدن به تعداد فالورهای آن­ها شود.

ربات فالور بگیر اینستاگرام:

ربات فالور بگیر اینستاگرام:

در تعدادی از برنامه ­هایی که مختص به جذب فالور اینستاگرام است در ابتدا کاربر باید برای خود سکه جذب کند تا با استفاده از آن­ها این امکان برای وی به وجود بیاید که بتواند از امکانات مورد استفاده خود بهره گیری کند. البته باید گفت که این کار با توجه به زمانی که برای آن باید صرف کرد خروجی قابل قبولی را ندارد. شایان ذکر است که بسیاری از این ربات­ها برای دریافت فالور از این روش ­ها استفاده نمی­کنند و با دریافت فالور فیک به کار خود خاتمه می­دهند.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

ربات لایکر اینستاگرام:

با بهره گیری از این ربات کاربران می­توانند پست­های خاصی را با استفاده از فیلترهای تعریف شده در آن لایک کنند. با این کار به نوعی شما با دیگر کاربران برنامه اینستاگرام در تعامل بوده و ارتباط برقرار کرده­اید که همین موضوع دلیلی می­شود تا آن­ها نیز برای مشاهده پیج شما کنجکاو شوند.

ربات آنفالو یاب اینستاگرام:

یکی از مشکلات عدیده­ای که اینستاگرام با آن دست و پنجه نرم می­کند هنگامی است که یکی از فالورهای شما آنفالو می­شود و برنامه اینستاگرام قادر به ارسال پیامک مبنی بر یافتن آن نیست. در چنین حالتی اگر تعداد فالورهای شما زیاد باشد استفاده از روش دستی برای یافتن آن نمی­تواند روشی اصولی باشد پس بهتر است تا از ربات­هایی که در ابتدا برای این کار برنامه نویسی شده­اند بهره گیری کرد. استفاده از این ربات این امکان را به شما می­دهد تا افرادی که شما را آنفالو کرده­اند را در زمانی کوتاه بیابید و آنفالو کنید.

ربات همه کاره اینستاگرام:

ربا ت­های همه کاره اینستاگرام قادرند تا همه کارها را از جمله فالو، لایک، آنفالو، دایرکت و … را به تنهایی انجام دهند. این دسته از ربات ­ها را به عنوان یکی از پیشرفته­ترین ربات­های اینستاگرام می­توان شناخت.

ربات همه کاره اینستاگرام:

ربات همه کاره اینستاگرام:

بهترین ربات­ های اینستاگرام را بر طبق چه معیارهایی می­توانیم انتخاب کنیم:

بر اساس توضیحاتی که داده شد سایت­ هایی که امروزه انواع ربات­ های اینستاگرامی را ارائه می­دهند بسیار زیاد است و اگر سرچ کنید متوجه می­شوید که ربات ­های همه کاره بسیار زیادی هستند که می­تواند کارهایی که شما از این پنل انتظار دارید را برایتان انجام دهد اما در کنار تمام این بحث­ ها باید برای موضوع امن بودن آن نیز اهمیت بسیار زیادی قائل شد. چون مطمئنا برای هیچکس خوشایند نیست که مشخصات اکانتش را در اختیار افراد متفرقه قرار دهد تا زمینه سو استفاده را با دست خود برای افراد سودجو فراهم کند.

بهترین ربات­ های اینستاگرام را بر طبق چه معیارهایی می­توانیم انتخاب کنیم:

بهترین ربات­ های اینستاگرام را بر طبق چه معیارهایی می­توانیم انتخاب کنیم:

ربات ­های اینستاگرامی جزو یکی از محبوب­ترین و پرطرفدارترین پنل­ هایی است که بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته به همین دلیل این ربات باید امکانات متفاوتی را داشته باشد که در ادامه به معرفی تعدادی از این امکانات پرداخته ­ایم

امنیت بالای برنامه:

امنیت بالا در ربات­ های اینستاگرامی جزو یکی از مهمترین مسائلی است که کاربران برای استفاده از چنین پنل­ هایی مورد توجه قرار می­دهند. در حالت کلی این موضوع جزو اولین نکاتی است که همه کاربران باید توجه ویژه­ ای به آن داشته باشند. اگر با سایتی که برنامه ربات اینستاگرام را دریافت نموده­ اید خیلی آشنایی ندارید و به آن مطمئن نیستید بهتر است به هیچ وجه با استفاده از اکانت اصلی خود در آن لاگین نکنید و ابتدا از یک اکانت موقت برای اطمینان از آن استفاده کنید.

شایان ذکر است که اکثر ربات­ هایی که در حال حاضر فعالیت می­کنند و امروزه مورد استفاده کاربران متفاوتی قرار می­گیرند دارای امنیت بالایی هستند و تا به حال هیچ نوع گزارشی مبنی بر سو استفاده از اکانت به دست صاحب ربات­ های اینستاگرامی از طرف هیچ یک از کاربران و یا مشتریان آن­ها اعلام نشده است. اما در هر حال بهتر است که جانب احتیاط را رعایت نمایید و چنین برنامه­ هایی را از سایت­ هایی که به آن اعتماد دارید و آن را می­شناسید یا سایت­ هایی که به نسبت دیگر رغیبان خود اعتبار بیشتری دارند، دریافت کنید.

برای این کار  با کمی تفحص کردن و کندوکاو می­توانید به راحتی متوجه شوید که از بین سایت­ های پیش رو کدام یک قدیمی­تر و قابل اعتمادتر به نسبت دیگر سایت­ ها است.

امنیت بالای برنامه:

امنیت بالای برنامه:

قابلیت پشتیبانی به موقع:

بحث پشتیبانی یکی دیگر از نکات اساسی و قابل توجهی است که در زمان­ هایی که به آن نیاز باشد باید حضور پر رنگی داشته و هر نوع سرویس و خدماتی را به کاربران خود بتواند ارائه کند. باید به این موضوع بسیار اهمیت بدهید چون ما برای این که بتوانیم هنگام نیاز پشتیبانی را از سرویس مورد نظر دریافت کنیم زمان و پول خود را صرف چنین مواردی می­کنیم وگرنه که تمامی برنامه ­ها عملکردی تقریبا شبیه به هم را دارند.

پس باید به این موضوع توجه ویژه ­ای داشته باشید که ربات مورد استفاده شما در اسرع وقت بتواند پشتیبانی خوب و به موقعی را از شما داشته باشد. امروزه افراد زیادی با این مشکل دست و پنجه نرم می­کنند.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

تعرفه مناسب:

در اکثر موارد تعرفه ربات اینستاگرام با یکدیگر تفاوتی ندارد و میزان آن مشخص است. برای مثال بیشتر سایت­ هایی که ربات اینستاگرامی را ارائه می­دهند تعرفه ­ای ماهیانه معادل ۴۵ تا ۵۰ هزار تومان را برای مشتریان خود در نظر گرفته ­اند. البته در صورتی این قضیه صدق می­کند که برای همه تعرفه­ ها، تمام امکانات ربات اینستاگرامی به شکل کاملا فعال باشد و میزان این هزینه تنها برای مدت زمانی باشد که کاربر از این پنل استفاده می­کند.

اگر این امکان برای شما وجود دارد صرفا به دنبال ربات اینستاگرامی ارزان قیمت و یا حتی رباتی گران قیمت نباشید. بهتر آن است که هیچ وقت کیفیت برنامه مورد استفاده را به خاطر تفاوت قیمت آن قربانی نکنید و مشخصات خود را در اختیار هر فردی قرار ندهید. نه تنها امکان سودجویی در بسیاری از سایت ­های ناشناس وجود دارد بلکه به تازگی ربات­ هایی طراحی شده ­اند که از کیفیت بسیار پایینی بر خوردارند و با پایین آوردن میزان تعرفه­شان سعی در جذب افراد بیشتری می­کنند اما در ازای این تعرفه پایین ربات از پشتیبانی و کیفیت پایینی برخوردار است.

دارا بودن تمامی امکانات:

داشتن تمامی امکانات لازم در ربات اینستاگرام جزو یکی دیگر از ویژگی ­های اساسی انتخاب ربات اینستاگرام است. باید تلاش کنید تا رباتی را منصوب کنید که همه امکانات جدیدی که دیگر برنامه­ ها دارند را دارا باشد یا در اصطلاح عامیانه فول پکیج باشد. اگر بخواهیم از امکانات جدید ربات اینستاگرام نام ببریم باید به تشخیص جنسیت فالورها و لایک کردن کامنت­ های کاربران دیگر اشاره کنیم که تعدادی از ربات­ها از این امکانات برخوردارند و تعدادی دیگر نیز همانند ربات­ های قدیمی امکانات محدودتری را دارا می­باشند.

دارا بودن تمامی امکانات:

دارا بودن تمامی امکانات:

اگر دقیق به این موضوع نگاه کنیم می­بینیم که هر چه میزان امکانات ربات مورد استفاده شما بیشتر باشد به همان اندازه هم میزان تعامل شما با کاربران دیگر در محیط اینستاگرام هم بالا می­رود که این موضوع به صورت مستقیم بر اندازه فالورهایتان تاثیر گذار می­باشد و از طرفی دیگر تمامی فعالیت­ های شما در اینستاگرام طبیعی­تر جلوه می­کند. البته باید متذکر شد که تعداد ربات ­های همه کاره اینستاگرام بالاتر رفته است و تقریبا همه آن­ها این تغییرات  و امکانات جدید را با آپدیت برنامه به وجود آورده­ اند.

برای مثال اگر امکانات ربات شما در حد ابتدایی باشد و فقط برای شما لایک کند و یا فالو کند چون از تعاملات پایینی برخوردار است قادر به جذب تعداد زیادی فالور نخواهد بود اما اگر قابلیت­های زیادی را دارا باشد از جمله لایک کردن، دایرکت و توانایی تشخیص تمامی تصاویر بر اساس لوکیشن را داشته باشد می­تواند برای شما مساعی بیشتری را داشته باشد و البته فالورهای هدفمند تری را به پیج شما جذب می­کند.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

رابط کاربری و تجربه کاربری خوب:

بحث تجربه کاربری در برنامه ­های کاربردی همچون ربات اینستاگرام در حال حاضر می­تواند جزو یکی از مسائل مهمی باشد که باید به آن توجه ویژه ­ای داشت. به طور معمول لحظه اولی که در سایت عضو می­شوید و هنگامی که وارد ربات اینستاگرامی می­شوید با چند تست ساده می­توانید بفهمید که رابط کاربری و تجربه کار با این ربات از نظر شما چگونه می­تواند باشد. بدون شک به هر میزانی که شما هنگام استفاده از ربات راحت­تر باشید و نیازی به ایجاد تغییرات در قسمت تنظیم برنامه نداشته باشید، احساس بهتری را از استفاده آن خواهید داشت.

امروزه تمام برنامه نویسان در تلاشند تا پنل ساخته شده آن­ها مزیتی به نسبت پنل­ های قدیمی­تر داشته باشد و همین موضوع هم سبب شده تا بیشتر ربات ­های اینستاگرامی راحتی کار و تجربه کاربری خوبی را داشته باشند. تعدادی از این ربات­ ها هم برای گوشی­ های اندروید و هم آی­او­اس، اپلیکیشن ربات اینستاگرام را دارند.

رابط کاربری و تجربه کاربری خوب:

رابط کاربری و تجربه کاربری خوب:

گزارش گیری به صورت حرفه ­ای:

بحث گزارش گیری و مشاهده بازخوردهای هفتگی جزو یکی از مهمترین مسائل به خصوص برای افرادی است که در محیط اینستاگرام به کسب و کار پرداخته ­اند. چون این مسئله­ ای مهم است که به صورت مستقیم با پیشرفت در کار رابطه دارد.

امکان گزارش­ گیری به شکلی حرفه ­ای باعث می­شود تا بدانید که به صورت دقیق چه نوع فعالیت­ هایی در اینستاگرام به ضرر شما و چه نوع فعالیت­ هایی به سود شما می­تواند باشد. درنهایت با شناسایی این عوامل می­توانید تنظیمات و برنامه­ریزی که از قبل برای این ربات داشته ­اید را تغییر داده تا نحوه تعاملتان با کاربران دیگر عوض شود.

به غیر از این که یک ربات خوب باید گزارش دقیق و لحظه ای را به شما بدهد بلکه باید به شکلی دقیق بازدهی اهداف مورد فعالیت شما را نشان بدهد تا مسئله بازدهی افراد مورد هدف شما برایتان­­ کاملا روشن شود.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

آموزش کار با ربات اینستاگرام:

بحث آموزش استفاده از ربات­های اینستاگرام می­تواند جزو اولویت­های هر فردی قرار بگیرد که قصد استفاده از این پنل را دارد. البته باید گفت که این موضوع تا اندازه ­ای سهل شده چون اکثر سایت­ های ارائه دهنده ربات، آموزش استفاده از آن را برای کاربران خود دارند.

شایان ذکر است که در این مورد فقط کار با خود ربات مهم نیست بلکه باید این آموزش به کاربران داده شود تا بدانند به چه صورتی می­توانند اهداف خود را مشخص کنند که اغراقی در کار نباشد چون ممکن است که فعالیت یک کاربر گاه از روی نا آگاهی باعث شود که برنامه اینستاگرام آن را به عنوان یک اسپمر شناسایی کند و سدی برای تمام فعالیت­های وی باشد.

روش­ های هدف گیری مخاطبان با استفاده از ربات­ های افزایش فالور چگونه است:

افزایش لایک و فالور با استفاده از ربات اینستاگرام:

بیشتر افرادی که از اینستاگرام استفاده می­کنند برای این که موضوع پست خود را مشخص کنند از هشتگ استفاده می­کنند. ربات­ های اینستاگرام می­توانند به کاربر فرصت استفاده از این موضوع را بدهند. در این موارد فقط نیاز است تا هشتگ­هایی که به کار شما مرتبط هستند را مشخص کنید که ربات بتواند ادامه کار را در پیش گیرد. برای مثال اگر موضوع کار شما در زمینه فعالیت ­های هنری است می­توانید با هدف قرار دادن افرادی که از هشتگ #هنر و # نقاشی در پست­های خود استفاده کرده ­اند فالور­های خود را افزایش دهید.

روش­ های هدف گیری مخاطبان با استفاده از ربات­ های افزایش فالور چگونه است:

روش­ های هدف گیری مخاطبان با استفاده از ربات­ های افزایش فالور چگونه است:

یک مکان جغرافیایی را هدف بگیرید:

گاهی اوقات ممکن است شما به دنبال کاربران در یک مکان خاص باشید مثلا قصد دارید فالور­های شما از شهر تهران و شیراز باشد. در چنین شرایطی باید برای ربات اینستاگرام مورد استفاده خود حوزه جغرافیایی مد نظرتان را مشخص کنید تا ربات به سراغ افرادی که پست­هایی در مکان مورد نظر شما منتشر کرده ­اند در حوزه مشخص شده برود. در ربات های اینستاگرام این قابلیت وجود دارد تا بتوانید حوزه انتخابی­تان را محدود به یک محله کنید مثلا افرادی را که در حوزه زعفرانیه تهران قرار دارند را هدف قرار دهید.

هدف گیری پیجی خاص:

زمانی که یک نفر به پیج­ هایی که با پیج شما شباهت دارند علاقه ­مند است این امکان وجود دارد که به پیج شما نیز تمایل داشته باشد در نتیجه هدف گیری چنین افرادی می­تواند تا حد زیادی به سود شما باشد. با استفاده از این قابلیت در ربات­ های اینستاگرام می­توانید در تعامل با فالورهای یک پیج دیگر نیز باشید. کاربران ربات­ های اینستاگرام می­توانند از هدف گیری­ های پیچیده ­تری نیز استفاده کنند.

به عنوان مثال فرض را بر این بگذاریم که حوزه کاری شما در زمینه مد و لباس است و شما با نمایان کردن چند هشتگ مختلف با این مضمون ربات اینستاگرام خود را مشخص می­کنید. اما موضوع مهمی که در چنین شرایطی وجود دارد این است که ممکن است کاربرانی که از هشتگ­ های همچون خرید لباس استفاده می­کنند خود نیز فروشنده باشند و به نوعی رقیب کاری شما به حساب بیایند.

در نتیجه تعامل با چنین افرادی می­تواند بی فایده باشد اما افرادی که با وی در تعاملند می­توانند هدف­ های خوبی برای شما باشند. برای مثال می­توانید افرادی را دنبال کنید که زیر پست این کاربر کامنت گذاشته باشد. دنبال کردن چنین افرادی بدون شک می­تواند به سود شما تمام شود.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

بهترین ربات­ های اینستاگرام در سال ۹۸:

اگر در گوگل کلمه ربات اینستاگرام را سرچ کنید خواهید دید که سایت ­های مختلف انواع ربات­ ها را در بخش نتایج به شما معرفی خواهند کرد. اما باید به کدامیک از این سایت ­ها اعتماد کنیم. در ادامه تعدادی از ربات­هایی که جزو بهترین­ های دسته خود هستند را به شما معرفی خواهیم کرد:

بهترین ربات­ های اینستاگرام در سال ۹۸:

بهترین ربات­ های اینستاگرام در سال ۹۸:

اینستا ربات:

این ربات جزو یکی از بهترین و پرکاربردترین ربات­ های اینستاگرامی است که تعداد زیادی از کاربران از آن بهره گیری کرده ­اند. این ربات داراری امکانات بسیار زیادی است و پشتیبانی خوب و به موقعی را از کاربران خود دارد. هسته پلتفرم برنامه اینستا ربات به صورت ماهانه به دلیل آپدیت­ های اینستاگرام به روز رسانی می­شود. این ربات یکی از گزینه­ هایی است که هنگام استفاده از آن مشکلات دیگر برنامه ­ها را نخواهد داشت و به صورت عامیانه می­توان گفت که یک ربات بی­دردسر است.

این پنل کاربردی امکانات فراوانی از جمله جذب فالور بر اساس حوزه جغرافیایی، جذب فالور طبق محدوده زمانی، جذب فالور بر اساس هشتگ، قابلیت ارسال پیام به دایرکت، حذف کامنت­ های توهین آمیز، توانایی بلاک کردن اشخاصی که در محیط اینستاگرام کامنت توهین آمیز می­گذارند، جذب فالور هدفمند و مرتبط، مشخص کردن و انتخاب جنسیت فالورها، ارسال کامنت تبلیغاتی، گزارش گیری دقیق از عملکرد ربات، ارسال ویدئو در لایو، قابلیت ارسال پست ­های زمان بندی شده، زمان بندی هوشمند فعالیت ربات و پشتیبانی عالی و به موقع را دارا می­باشد.

سیستم ارسال محتوا

می­توان بدون اغراق گفت که سیستم ارسال محتوا در این ربات تا حدی منحصر به فرد است. چون افراد با استفاده از آن می­توانند ویدئویی که در گذشته ضبط کرده اند را به شکل لایو در محیط اینستاگرام خود قرار دهند و این امکان برای کاربران موجود نباشد که بدانند این ویدئو از قبل ضبط شده یا جدید است.

اما با تمام این­ها اینستا ربات یک ویژگی بهتری نیز دارد که آن امکان استفاده یا به نوعی امکان تست برنامه ربات اینستاگرامی به مدت ۳ روز به شکلی کاملا رایگان برای همه کاربران است. همه افراد با دریافت اینستا ربات و عضویت در آن و لاگین کردن با بهره گیری از اکانت اینستاگرام خود می­توانند تا ۳ روز از همه امکانات این برنامه استفاده کنند.

در حالت کلی باید گفت که استفاده از اینستا ربات بسیار راحت است اما با این وجود تیم برنامه نویس یک ویدئوی آموزشی ترتیب داده ­اند که با مشاهده آن در صورت وجود هر گونه مشکل هنگام کار با ربات و بخش تنظیمات آن ابهامی برای کاربر به وجود نیاید.

سیستم ارسال محتوا

سیستم ارسال محتوا

ربات اینستا ساز:

این ربات را می­توان یکی از اولین ربات­ های ارائه شده به کاربران دانست که علاوه بر این جزو یکی از بهترین ربات­ های اینستاگرام نیز محسوب می­شود. این ربات نیز ویژگی­های منحصر به فرد زیادی دارد که از جمله آن گزارش گیری فوق العاده حرفه ­ای از تمامی فعالیت­ های انجام شده در محیط اینستاگرام است. ربات اینستا ساز قابلیت این را دارد تا به صورت دقیق به شما اعلام کند که فالورهای جدید شما به دلیل کدام فعالیت در اینستاگرام و با استفاده از کدام یک از امکانات و هدف­ هایی که در محیط ربات تنظیم نموده ­اید اکانت شما را فالو کرده ­اند.

این ربات قادر است که در بخش پنل کاربری، میزان بازدهی افزایش فالور اینستاگرام­تان را برای اهدافی که از قبل مشخص نموده ­اید معیین کند و قابلیت­ های موجود را با یکدیگر مقایسه کرده و این امکان را به وجود بیاورد تا بتوانید اهداف ضعیف را از بخش تنظیمات حذف کنید و در نهایت نتایج بهتری را کسب کنید.

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

ارسال پست ­های زمان بندی شده

از دیگر ویژگی­ های برجسته ربات اینستا ساز توانایی ارسال پست ­های زمان بندی شده، هنگامی که کاربر حضور ندارد می­باشد و این امکان برای شما وجود دارد که همیشه با همه مخاطبان خود در ارتباط و تعامل باشد و این در حالی است که شما به دلایل متفاوتی از قبیل مسافرت دسترسی به اینستاگرام خود ندارید. این ربات نیز همانند اینستا ربات قابلیت تست در مدت زمان ۳ روز را برای کاربران خود فراهم آورده و همه می­تواند در طی این زمان ربات اینستا ساز را محک بزنند و در صورت رضایت در مدت طولانی­تری آن را مورد استفاده قرار دهند.

ربات اینستا ساز امکانات خاص و ویژه ­ای دارد که به تعدادی از آن­ها اشاره خواهیم کرد:

جذب فالور بر اساس جنسیت، جذب فالور هوشمندانه بر اساس اهداف، جذب فالور بر اساس نقشه و محدوده، قابلیت ریپست کردن از پیج­های دیگر، قابلیت لایک کردن کامنت ­ها، قابلیت ارسال پیام انبوه دایرکت، گزارش گیری بسیار حرفه ­ای از تمامی فعالیت­ های انجام شده، انتشار پست­ های زمان­­ بندی شده، پشتیبانی خوب و به جا، سه روز تست رایگان برای همه کاربران ربات اینستاگرامی.

ربات ایران سوشال:

این ربات را هم می­توان جزو یکی از بهترین ربات­ های اینستاگرام دانست چون تمامی امکانات و ویژگی­ های برجسته موجود در پنل­ های قبل ( اینستا ربات و اینستا ساز) را دارد. تفاوت­ های این ربات به نسبت دیگر ربات­ های پیشنهاد شده در پنل­ های ارائه شده از نظر خدمات جانبی آن است. به راحتی می­توان به ربات  ایران سوشال اعتماد کرد چون این ربات زیر مجموعه شرکت آکادمی دیجیتال مارکتینگ است و هر ماهه دوره ­هایی را توسط اساتید برتر برای علاقه­مندان در بخش بازاریابی دیجیتال برگذار می­کند.

معایب

این ربات مزایای بسیار زیادی دارد اما در کنار این مزایا معایبی در آن نیز به چشم می­خورد که یکی از مهمترین آن­ها در بخش پلن­ های ارائه شده مختص به آن است. در ربات ایران سوشال همه پلن­ ها از امکانات پایه ­ای تقریبا یکسانی برخوردارند اما میزان خدمات جانبی و تایم اشتراک زمانی آن تا حدودی متفاوت است. در این ربات اگر بخواهیم قیمت گذاری­ ها را مقایسه کنیم باید گفت که با توجه به نحوه قیمت گذاری بر پلن­ ها قابل مشاهده است که در هر پلن قیمت فالور اینستاگرام تا حدودی پایین­تر از پلن قبلی می­باشد.

در کنار همه این بحث­هایی که گفته شد ربات ایران سوشال یک ویژگی برجسته و خوب دارد آن نیز گارگاه آموزشی است که به صورت رایگان در اختیار کاربرانی که پلن­ها را خریداری می­کنند قرار داده می­شود البته این کارگاه به صورت پله ­ای است و بعد از خرید هر پلن قسمتی از آن به کاربر ارائه داده می­شود.

چنانچه ربات ایران سوشال را برای مدت یک سال خریداری نمایید با پرداخت هزینه ­ای معادل ۴۹۰ هزار تومان از مزایای متفاوت آن نیز بهره مند می­شوید که این مزایا شامل امکاناتی نظیر تنظیمات و بهینه سازی ربات توسط تیم زیر مجموعه شرکت آکادمی دیجیتال مارکتینگ برای این که بازخورد بهتری را دریافت نمایید به میزان ۳۰ درصد تخفیف در بحث مشاوره موفقیت در کسب و کارهای اینستاگرامی و تخفیف­های ویژه دوره بازاریابی در تمامی شبکه­ های اجتماعی می­باشند.

امکانات ربات ایران سوشال عبارتند از:

جذب فالور بر اساس حوزه جغرافیایی، امکان ارسال پست­های زمان بندی شده، امکان ارسال کامنت تبلیغاتی به شکل انبوه، تجربه کاربری و رابط کاربری دلنشین، امکان هدف گذاری به صورت هوشمند برای فعالیت­ های ربات، امکان دنبال کردن هشتگ­ ها و جذب فالور از این طریق، معرفی خدمات از طریق ارسال پیام دایرکت، نمایش آمار به صورت زنده و پیشرفته، ارائه کارگاه­ های آموزشی به صورت کاملا رایگان در مبحث کار با ربات ایران سوشال و قابلیت پشتیبانی حرفه­ ای با پرداخت هزینه اضافی در ربات

شمادر حال خواندن مقاله نسخه پول بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام رایگان هستید

ربات های فالور:

این ربات را می­توان یکی دیگر از بهترین ربات­ های اینستاگرامی دانست. تمامی ویژگی ­هایی که پلتفرم­ های برجسته دارند ربات ­های فالور نیز از آن بهره مند هستند. این ربات در آپدیت جدیدش قابلیت­ های بسیاری را به خود اضافه کرده که از جمله آن می­توان به قابلیت ارسال اتوماتیک پست و استوری روی اکانت اینستاگرام و یا تشخیص و قابلیت فالو کردن بر اساس جنسیت را نام برد. سایت ­های فالور خدمات متفاوتی غیر از اضافه کردن فالورها با استفاده از ربات اینستاگرام را دارند.

امکاناتی نظیر افزایش فالور از طریق پلتفرم­های موبایلی یا اینفلوئنسرها و یا تبلیغات در پیج های بزرگ اینستاگرامی را به کاربران خود ارائه می­دهند. البته باید گفت که از نظر طراحان و برنامه نویسان این پلتفرم بهترین راه برای افزایش تعداد فالور­ها بهره گیری از سرویس ربات اینستاگرام است. فالور یک مزیت بسیار عالی که دارد پشتیبانی خوب آن است. هنگامی که در این سایت مشخصات خود را وارد و نهایتا ثبت نام می­کنید می­توانید به صورت رایگان از تست ۳ روزه آن بهره هی­مند شده و در صورت رضایت از این ربات استفاده کنید.

استفاده از نمایندگی ربات اینستاگرام

یک ویژگی برجسته­ ای که های فالور دارد این است که به غیر از فروش فالور و ربات اینستاگرامی امکان استفاده از نمایندگی ربات اینستاگرام و قابلیت همکاری در بخش فروش آن را دارد. این موضوع می­تواند یک موقعیت خوب برای افرادی باشد که وب سایت پر بازدیدی دارند چون با استفاده از آن می­توانند در این زمینه کسب درآمد کنند.

پنل این ربات از یک محیط بسیار ساده و رابط کاربری و تجربه کاربری بسیار عالی برخوردار است که تمامی کاربران به راحتی می­توانند با آن کار کنند و از این پلتفرم بهره­مند شوند. این ربات جدای از تمامی این ویژگی­ ها قابلیت گزارش­گیری سریع از تمامی فعالیت ­های انجام شده در اکانتی را نیز به همراه دارد.

استفاده از نمایندگی ربات اینستاگرام

استفاده از نمایندگی ربات اینستاگرام

امکانات استفاده از ربات­ های فالور اینستاگرام عبارتند از:

قابلیت ارسال کامنت به صورت کاملا اتوماتیک، قابلیت لایک پست، قابلیت ارسال پیام دایرکت به صورت اتوماتیک، نظارت بر آمار پیشرفت لحظه ­ای، قابلیت جذب فالور منطقه ­ای، تعیین جنسیت فالور، پشتیبانی بسیار عالی

امکانات استفاده از ربات­ های فالور اینستاگرام عبارتند از:

امکانات استفاده از ربات­ های فالور اینستاگرام عبارتند از:

ربات روبوکلیک:

این ربات هم یکی دیگر از بهترین ربات ­های اینستاگرام است که دارای رابط کاربری خوب و تجربه کاربری بسیار عالی می­باشد که این مزیت هم در سایت و هم در پنل کاربری آن قابل مشاهده است. این ربات هم جزو یکی از قدیمی­ترین ربات­های اینستاگرامی است که در هر دوره آپدیت شده و مزیت­ های متفاوتی به آن اضافه می­شود. کاربران بسیاری از ربات روبوکلیک استفاده نموده ­اند.

این ربات پر کاربرد یکی از با امنیت­ترین پلتفرم­ ها از نظر امنیت اکانت اینستاگرام می­باشد. بر اساس گفته کاربران این ربات به تازگی هنگام ورود به پنل کاربری مشکلاتی را برای اکثر کاربران در پی داشته است اما تیم برنامه نویس در صدد جبران این مشکل بر آمدند و آن را رفع کردند.

این ربات نیز همانند دیگر ربات ­های کاربردی اینستاگرام امکان استفاده و تست ۳ روزه را برای همه کاربران خود فراهم آورده و افراد پس از این که با سرعت و کیفیت و امکانات آن آشنا شدند می­توانند به صورت دوره­ ای از آن استفاده کنند.

شناسایی پیج­ های اسپمی

این ربات یک قابلیت ویژه دارد که آن نیز شناسایی پیج­ های اسپمی دیگر فالور­ها است و می­تواند به کاربر در شناسایی چنین پیج­ هایی که غیر فعال هستند و با اکانت تقلبی سمت دیگر کاربران می­روند کمک شایانی داشته باشد. با استفاده از قابلیت زمان پست کاربر این امکان برای کاربران چنین پلتفرمی وجود دارد که مخاطبین خود را به شکلی حرفه ­ای از زمان پست کاربر جذب کنند که این ویژگی به صورت ۱ ماهه قابل بررسی است.

این ربات رفتاری کاملا شبیه به انسان را از خود به نمایش می­گذارد و همین موضوع می­تواند دلیلی باشد بر طبیعی جلوه دادن تمامی تعاملات که با دیگر کاربران صورت می­گیرد و به زبانی ساده همانند خودتان روال عادی را در اینستاگرام طی می­کند.

این عامل می­تواند باعث شود که فالورهای واقعی را جذب پیج خود کنید و در ضمن برای اکانت­تان هیچ مشکلی از نظر قوانین اینستاگرام پیش نخواهد آمد. اما در کنار تمامی این مزایا باید گفت که ربات روبوکلیک معایبی نیز از قبیل قیمت بالا در سرویس ­های رباتش دارد. معمولا تعرفه یک ماهه برای ربات اینستاگرام چیزی حدود ۵۰ هزار تومان است اما برای استفاده از ربات روبوکلیک قیمتی حدود ۸۵ هزار تومان را باید به صورت ماهیانه بپردازید.

 

امکانات موجود در ربات اینستاگرام روبوکلیک عبارتند از:

قابلیت شناسایی پیج­ های اسپم، قابلیت فعالیت در محیط اینستاگرام به شکل انسان، تجربه کاربری بسیار عالی، قابلیت تحلیل پیشرفت فعالیت­ های ربات، قابلیت جذب فالور از لوکیشن، قابلیت جذب فالور از هشتگ، افزایش فالور با قابلیت تفکیک جنسیتی و پشتیبانی به جا و به موقع از تمامی کاربران این ربات

ربات فالوجت:

این ربات نیز جزو یکی از پلتفرم­ های خوب در زمینه ربات اینستاگرامی است. ربات فالوجت نیز مانند دیگر ربات­ هایی که نام برده شدند تا به حال از یک پلتفرم یکسان برای پنل خود بهره گرفته است و امکانات جدیدی که دیگر ربات­ های اینستاگرامی دارند را در این ربات نیز به کار گرفته ­اند.

برجسته ­ترین مزیت ربات فالوجت امکان زمان­ بندی هنگام فرستادن پست­ ها در اینستاگرام برای هر میزان اکانتی که کاربر در نظر دارد، می­باشد. به زبان ساده شما اگر تعداد ۴ اکانت را داشته باشید با استفاده از این ربات می­توانید برای تمامی این اکانت­ ها بر طبق برنامه­ریزی که انجام داده ­اید پست­ های زمان بندی شده ­ای را تعیین و منتشر کنید.

ربات فالوجت:

ربات فالوجت:

اکانت تست

دیگر ویژگی که این ربات دارد و جزو ویژگی­ های برتر می­تواند شناخته شود قابلیت فعال کردن اکانت تست بدون صرف زمان است. به این صورت که کاربر پس از ثبت نام در اکانت تست خیلی سریع می­تواند از آن استفاده کند و به نوعی اکانت وی فعال می­شود. اما تفاوت بسیار عدیده­ ای که میاناین دو وجود دارد،چنین است که اکانت تست و اکانت اصلی که باید هزینه برای آن صرف کرد یکسان نیست و کاربر هنگام استفاده از پلتفرم با اکانت تست تمامی قابلیت­ های موجود در ربات را مشاهده نخواهد کرد.

ربات اینستاگرامی فالوجت خود به تنهایی دارای تبلیغاتی جداگانه است که با استفاده از آن کاربر این امکان را دارد که برای ارسال پیام های تبلیغاتی به عنوان کامنت بتواند زیر پست­ های مخاطبینی که هدف وی قرار گرفته ­اند استفاده کنند. شایان ذکر است که این ربات نیز همانند دیگر ربات­ های مورد استفاده برای اینستاگرام دارای تعرفه­ ای یکسان است و چندان تفاوت قیمتی با دیگر ربات­ها ندارد.

ربات اینبو:

یکی دیگر از ربات­ های خوبی که کاربران زیادی از آن استفاده می­کنند ربات اینستاگرامی اینبو می­باشد که دارای امکانات بسیار زیاد و بدون هیچ گونه نقصی است. این ربات در کنار امکانات بسیار زیادی که دارد دارای پشتیبانی بسیار قوی و به جایی است.

البته باید گفت که طبق نظرات کاربران پشتیبانی این ربات در حد متوسط است. این ربات در گذشته نقص­ های بسیار زیادی در حذف کامنت­ هایی که توهین آمیزند، لاگین کردن اکانت در محیط اینستاگرام و کاهش سرعت ارتباطاتی با دیگر کاربران داشته است اما تیم برنامه نویس این موضوع را برطرف کرده اند و بعد از آپدیت تمامی این مسائل و مشکلات به صورت کامل برطرف شده است.

در حالت کلی این ربات مثل بقیه پلتفرم­ هایی که به کاربران ارائه داده شده دارای امکانات خاص و جدیدی است و برای افرادی که قصد هدف­ گیری فالور را دارند می­تواند بسیار مفید و سودمند باشد.

هزینه ماهیانه

میزان هزینه­ ای که برای این ربات در نظر گرفته شده به صورت ماهیانه ۴۵ هزار تومان است و پایین­ترین حدی که این ربات می­تواند در ماه فالور جذب کند چیزی حدود ۲۰۰۰ است. شایان ذکر است که این ربات اینستاگرامی به تمامی مشتریانی که پنل ­ها را به صورت ۳ ماهه یا به صورت ۶ ماهه خریداری می­کنند یک پکیج کامل آموزش برای افزایش فالورها و راه­ های سریع­تر کسب درآمد از طریق فضای مجازی اهدا می­کند.

یکی از برجسته ترین مزیت­ هایی که این ربات از آن بهره ­مند است توانایی تشخیص افراد آنلاین برای تعامل بیشتر در برنامه اینستاگرام می­باشد. این موضوع می­تواند باعث شود که کاربران در مدت زمان کوتاهی فالورهای بیشتری را به خود جذب کنند.

این ربات نیز همانند ربات فالوجت قابلیت لاگین کردن همزمان چند اکانت مختلف را با هم دارد که می­توان با استفاده از آن تنظیمات لازم برای جذب فالورها را در تمامی اکانت ­ها به صورت یکجا برنامه ریزی کرد.

اما یکی از معایبی که این ربات با آن دست و پنجه نرم می­کند دارا نبودن قابلیت اکانت رایگان چند روزه به عنوان تست برای اطمینان بیشتر کاربران است و این موضوع دلیلی می­شود تا کاربران ندانند که امکانات و کیفیت ربات اینبو در چه حدی است. شاید دارا نبودن این امکان باعث شود که افراد کمتری بتوانند به این پلتفرم اعتماد کنند.

ربات اینستامکس:

این ربات نیز جزو بهترین ربات­ های اینستاگرام است که از آن می­توان به عنوان یک ربات همه کاره بهره ­گیری کرد. این ربات همه قابلیت هایی که تا به حال برای ربات­ های دیگر ذکر کردیم را دارا می­باشد. اما یکی از برجسته­ ترین مزیت ­های ربات اینستامکس توانایی ارائه پنل برای موارد خاص است. ربات اینستامکس یک پنلی را ارائه داده که برای افراد بالای ۳۰ اکانت در ماه مناسب می­باشد و از آن با اسم پنل مدیران نام برده است.

یکی از معایب این ربات نیز نداشتن امکان تست موقت برای کاربران است. در استفاده از این ربات هنگامی که کاربران بسته ­های با قیمت ۹۰ هزار تومان را خریداری نمایند تخفیفی تقریبا حدود ۲۰ درصدی را دریافت می­کنند.در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =