همراه یارانه

برخی مواقع دیده شده که کاربران به اشتباه نام همراه رایانه به اشتباه لفظی و یا به اشتباه تایپی همراه یارانه تلفظ و در گوگل تایپ می کنند ما برای جلوگیری از این اتفاق و گمراه شدن غیر عمدی کاربران و مشکلاتی از این دست ، نیاز دیدیم که صفحه ای نیز به نام همراه یارانه درج کرده و کاربران عزیز شرکت همراه رایانه را از این اشتباه آگاه کنیم .
ما همواره در صدد این هستیم تا کاربران خود را در همه موارد راهنمایی ، از گمراه شدن جلوگیری و در راه رساندن آن ها به اهدافشان یاری کنیم .
شما کاربران عزیز همراه رایانه نیز می توانید ما را در بهبود کیفیت خدمت رسانی یاری کنید . از طریق ایمیل موجود در صفحه تماس با ما استفاده کنید و نظر خود را اعلام کنید تا به دست مدیریت شرکت برسد. ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
در ضمن اگر که به دنبال مشاوره و راهنمایی خرید لپ تاپ یا به دنبال راهنمایی خرید گوشی هستید می توانید از همراه رایانه و پرسنل متخصص این شرکت کمک بگیرید . همراه یارانه


ilvhi vhdhki

متاسفانه نیز برخی از کاربران اشتباهی دیگر را انجام داده و همراه رایانه را به اشتباه کلمه ilvhi vhdhki تایپ می کنند و این خطا به این دلیل است که به جای استفاده از زبان صفحه کلید فارسی از زبان صفحه کلید انگلیسی استفاده کرده و نام همراه رایانه را تایپ می کنند .
ما نیز مانند کلمه همراه یارانه این صفحه را ایجاد کرده و از گمراهی و سردرگمی کاربران جلوگیری کردیم . و نیز از طرفی زمانی که اشتباهی کلمه ilvhi-vhdhki را تایپ کردید دیگر نیاز نباشد صفحه کلید را تغییر داده و همراه رایانه تایپ کنید . ilvhi vhdhki

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =