تغییر و ویرایش ، حذف و نوشتن متن و نوشته ها در فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی فتوشاپ و کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه تجربه کئنید


از جمله امکانات فتوشاپ توانایی نوشتن متن و پاراگراف بر روی تصاویر می باشد که این قابلیت به کاربر اجازه می دهد که بتواند کارت ویزیت ، پوستر، بنر و … را طراحی کند. ما برای شما در این پست طریقه ویرایش متن در فتوشاپ را توضیح خواهیم داد ولی قبل از بیان این  مبحث ابتدا می بایست طریقه وارد کردن متن در فتوشاپ را برای شما بیان کنیم و سپس در ادامه توضیح دهیم که چگونه می توانید متن خود را ویرایش کنید.

طریقه حذف و نوشتن متن در فتوشاپ


متنها در فتوشاپ به دو صورت گرافیکی و پاراگرافی ایجاد می شوند. برای ایجاد متن گرافیکی ابتدا می بایست ابزار T را انتخاب و بعد روی صفحه فقط یکبار کلیک کنید. سپس می توانید متن خود را به صورت گرافیکی بنویسید.

برای نوشتن متن گرافیکی می بایست ابزار T را انتخاب کنید. سپس روی صفحه درگ کنید یک کادر ترسیم و بعد متن یا متون خود را وارد کنید. به این ترتیب می توانید یک یا چندین پاراگراف روی صفحه خود وارد کنید.

در تصویر فوق عبارت Hamrahpc.ir به صورت گرافیکی و متن ادامه آن به صورت پاراگرافی نوشته شده است.

برای حذف متن می توانید با انتخاب لایه مورد نظر و انتخاب سطل آشغال لایه مورد نظر را پاک کنید و یا با زدن کلید T در کیبورد و انتخاب لایه نوشته را به حالت انتخاب در آورده و متن را Delete را بزنید .

طریقه ویرایش متن


برای ویرایش متن بعد از اینکه ابزار T را از Toolbars انتخاب کردید می بایست روی متن خود کلیک کنید. با اینکارOption Bar بالای صفحه تغییر می کند و می توانید متن خود را ویرایش کنید. از جمله تغییراتی که روی متن می توانید انجام دهید می توانیم به تغییر فونت، تغییر اندازه ، تغییر رنگ و … اشاره کنیم.

همچنین در Option Bar می توانیم متون گرافیکی را با استفاده از ابزار Wrap Text تغییر دهیم. یعنی ابتدا متن خود را به صورت گرافیکی وارد کرده و روی ابزار T که در بالای صفحه قرار دارد کلیک می کنیم یک پنجره مانند شکل زیر باز می شود که می توانیم متون خود را به فرمهای مختلف در بیاورید.

در ادامه به نمونه های زیر که توسط این ابزار تغییر یافته اند توجه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به نوشتن متن و اعمال تغییرات و سایر تنظیمات مربوط به این ابزار میتوانید با همراه رایانه تماس گرفته و از راهنماییهای آنها در جهت کسب نوشتن متن و ویرایش آنها راهنمایی بگیرید. در ادامه مطالب گفته شده تصویر زیر را ببینید که با ابزار T طراحی شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =