واتس اپ, شبکه های اجتماعی, موبایل, نرم افزار, همه مطالب, ویندوز

پشتیبانی واتساپ

حل مشکلات با کمک رایانه                

برای ارتباط با پشتیبانی واتساپ کافی ست شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را بدون کد و پیش شماره و تنها با خط ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نمی باشد ) شماره گیری نمایید و با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط باشید .

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به خط ثابت دسترسی ندارید ، برای تماس از طریق موبایل ، مطلب شماره مشاورین همراه رایانه را لمس نمایید تا بتوانید با موبایل خود تماس گرفته و از طریق کارشناسان راه های ارتتباط با پشتیبانی واتساپ را اموزش ببینید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

۶ راه برای پشتیبانی واتساپ WhatsApp با همراه رایانه

 

6 راه پشتیبانی واتساپ با همراه رایانه

۶ راه پشتیبانی واتساپ با همراه رایانه

 1. برای تماس با اپراتورهای پشتیبانی واتساپ با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با خط ثابت و شبانه روزی تماس بگیرید .
 2. بازدید از قسمت مشکلات واتساپ whatsapp بجای تماس با پشتیبانی ( حتما به قسمت مشکلات واتساپ در همین صفحه بروید تا بیشترین مشکلاتی که کاربران واتساپ با آن مواجه می شوند را مشاهده کنید )
 3. پشتیبانی واتساپ از طریق پاسخ به کامنت کاربران در این پیج
 4. استفاده از مقالات همراه رایانه درباره  whatsapp
 5. پیشنهاد ساخت پیج به همراه رایانه درباره مشکلات واتساپی شما 
 6. تماس با پشتیبانی whatsapp با شماره +۱ ۸۵۵۹۵۵۷۷۹۰که ممکن است خیلی زمان بر باشد و نتیجه نگیرید .

 

آنچه در این مطلب میخوانید

پشتیبانی واتساپ در ایران

پشتیبانی whatsapp کجاست

سایت پشتیبانی whatsapp

پشتیبانی واتساپ مسدود شده

پشتیبانی whatsapp تجاری

پشتیبانی whatsapp آیفون

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در ایران

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در خارج از کشور

پشتیبانی واتساپ ۲۴ ساعته شبانه روزی

ایمیل پشتیبانی واتساپ

پشتیبانی آنلاین واتساپ

تماس با پشتیبانی واتساپ

 

 

مشکلات واتساپ  whatsapp

 

مشکلات واتساپ

مشکلات واتساپ

با توجه به پرکاربرد بودن واتساپ ، یکی از برنامه هایی که کاربران بیشترین مشکلات را با آن دارند مین واتساپ می باشد که ما در همراه رایانه سعی کرده ایم مشکلات رایج واتس اپ را به همراه راه حل به شما آموزش بدهیم . 

شما میتوانید مطالبی از قبیل آموزش نصب واتساپ تا معرفی امکانات و قابلیت های واتساپ را در سایت بخوانید . و یا در صورتی که بخواهید واتساپ را بر روی یک گوشی جدید نصب کنید ، بهتر است حتما مطلب انتقال واتساپ به گوشی جدید بدون حذف اطلاعات را بخوانید .

و یا برای بازیابی اطلاعات پاک شده واتساپ می توانید با مطالعه مطلب بکاپ واتساپ whatsapp کجا ذخیره میشود ، اطلاعات خود را منتقل کنید به گوشی جدید . معرفی نسخه های واتساپ مثل نسخه واتساپ بیزینس چیست و یا واتساپ جی بی نیز در سایت همراه رایانه انجام می شود . 

 

پشتیبانی واتساپ در ایران

 

پشتیبانی واتساپ در ایران

پشتیبانی واتساپ در ایران

با توجه به ممنوع بودن فعالیت واتساپ در ایران ، عملا امکان داشتن پشتیبانی مستقیم در ایران وجود ندارد ، شرکت همراه رایانه ۲۴ ساعته پشتیبانی whatsapp را در ایران دارد برای گرفتن خدمات پشتیبانی میتوانید شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را با خط ثابت تماس بگیرید .

همراه رایانه نیز در همین راستا بوسیله کارشناسان مجری خود ، خدمات پشتیبانی واتساپ در ایران را به شما ارائه می دهد که میتوانید در ادامه مطلب با روش های مختلف آن آشنا شوید .

 

همچنین در این قسمت شما انواع آموزش های مرتبط با پشتیبانی WhatsApp را می توانید مطالعه نمایید . به عناون مثال می توانید در صفحه آموزش نصب واتساپ ، روش نصب تمامی نسخه های واتساپ را بصورت تصویری یاد بگیرید . و برای آشنا شدن با قابلیت ها و امکانات و ویژگی های واتساپ ، مطلب ذکر شده را لمس کنید .

 

پشتیبانی واتساپ  WhatsApp کجاست

 

پشتیبانی واتساپ کجاست

پشتیبانی واتساپ کجاست

جهت ارتباط با پشتیبانی واتساپ و مکاتبه با آن بایستی به منو تنظیمات و سپس قسمت تماس با ما بروید . در این قسمت شما میتوانید درخواست خود را برای ارتباط با پشتیبانی whatsapp ثبت کنید . درسته که محل پشتیبانی واتساپ در اینجا قرار دارد . اما مساله حائز اهمیت این هست که متاسفانه واتساپ از این طریق پاسخی به درخواست پشتیبانی شما نمیدهد به عبارت ساده تر ، وقتی درخواست خود را مطرح می کنید ، با پیغام ثبت شدن درخواست مواجه می شوید اما پاسخی جهت حل مشکل خود دریافت نخواهید کرد .

 

سایت پشتیبانی واتساپ

 

سایت پشتیبانی واتساپ

سایت پشتیبانی واتساپ

برخی از پیام رسان ها سایتی جهت پشتیبانی به کاربران خود ارائه می دهند اما پشتیبانی واتساپ WhatsApp سایت بخصوصی ندارد . تنها گزینه ارتباط با پشتیبانی ،گزینه تماس با ما در تنظیمات آن است که متاسفانه پاسخگوییی نمی شود .

شما می توانید پشتیبانی و آموزش مطالبی از قبیل آموزش تماس صوتی و تصویری واتساپ را در سایت همراه رایانه مطالعه نمایید . و یا در صورت احتمال هک شدن حتما مطلب رفع هک واتساپ را بخوانید .  اما شما می توانید با مراجعه به سایت همراه رایانه درخواست های پشتیبانی واتساپ خود را مطرح و پیگیری کنید . در واقع سایت همراه رایانه در حل مشکلات واتساپ همراه شماست .

 

پشتیبانی واتساپ مسدود شده

 

پشتیبانی واتساپ مسدود شده

پشتیبانی واتساپ مسدود شده

متاسفانه طی تماس های مکرر کاربران واتساپ متوجه شدیم بسیاری از افراد بدون هیج دلیل خاصی از برنامه واتساپ محروم شده اند و به دنبال دلیل و مسدودیت و حل آن می گردند . به دلیل ف ی ل ت . ر بودن واتساپ و استفاده کاربران از برنامه های فی.ل تر ش .کن و تغییر ای پی گوشی ، سرورهای واتساپ به اشتباه بسیاری از کاربران را مسدود نموده است . پشتیبانی واتساپ در حال حاضر برنامه خاصی در مورد واتساپ های مسدود شده ندارد و درخواست های مسدودی را پاسخ نمیدهد . 

 

پشتیبانی واتساپ  WhatsApp تجاری

پشتیبانی واتساپ تجاری

پشتیبانی واتساپ تجاری

 

در صورتی که از نسخه واتساپ تجاری یا واتساپ بیزینس استفاده میکنید، ممکن است به پشتیبانی نیاز پیدا کنید . گزینه ای تحت عنوان پشتیبانی در تنظیمات این برنامه موجود است . اما مکاتبع با آن ها معمولا بی جواب می ماند . اما نگران نباشید ، کارشناسان پشتیبانی ما شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات پشتیبانی واتساپ WhatsApp تجاری یا همان بیزینس می باشند . 

 

پشتیبانی واتساپ  WhatsApp آیفون

 

پشتیبانی واتساپ آیفون

پشتیبانی واتساپ آیفون

ایفون به خودی خود مشکلات زیادی را برای کاربران ایرانی  بوجود می آورد . واتساپ هم که توضیح دادیم مدتی است که هم شماره های ایران را مسدود میکند و هم برنامه ای برای حل آن ندارد . حال اگر این دو مشکل دست به دست هم دهند که مصیبت سنگین تر می شود .

اما نگران نباشید ، همکاران ما در زمینه آیفون و پشتیبانی واتساپ آیفون ، آماده پاسخگویی و حل مشکلات شا عزیزان می باشند . پس اگر جزء کاربران واتساپ هستید که از گوشی آیفون استفاده می کنید ، برای حل مشکلات خود با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید .

 

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در ایران

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در ایران

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در ایران

 

اگر بدنبال شماره تلفن پشتیبانی واتساپ هستید ، باید بدانید که این پیام رسان عملا ، پشتیبانی تلفنی ندارد ! تنها شبکه اجتماعی که پشتیبانی تلفنی دارد ، پشتیبانی روبیکا می باشد . اما نگران نباشید .

در صورتی که شما نیاز پیدا کردید تا از طریق تلفن خدمات پشتیبانی دریافت کنید ، می توانید با شماره هوشمند کشوری مرکز پشتیبانی تلفنی همراه رایانه ، تماس بگیرید که بصورت شبانه روزی از مشکلات شما در زمینه واتساپ و سایر برنامه های موبایل و کامپیوتر پشتیبانی میکند .

شماره تلفن پشتیبانی whatsapp توسط همراه رایانه ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ می باشد که بایستی با تلفن ثابت و بدون کد آن را شماره گیری نمایید .

در صورتی که خواهان استفاده از اسایر راه های ارتباطی با پشتیبانی واتساپ هستید ، ادامه مطلب را مطالعه نمایید .

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در خارج از کشور

 

شماره تلفن واتساپ در خارج از کشور

شماره تلفن واتساپ در خارج از کشور

تماس با شماره تلفن پشتیبانی واتساپ در خارج از کشور هم معضل دیگر کاربران این شبکه اجتماعی می باشد . البته واتساپ بصورت رسمی شماره تلفنی جهت پشتیبانی کاربران معرفی نکرده است . اما در برخی سایت ها شماره +۱ ۸۵۵۹۵۵۷۷۹۰ به عنوان شماره پشتیبانی واتساپ در خارج از کشور معرفی شده است . 

که البته در بیشتر مواقع یا پاسخگو نیستند و یا نیاز هست شما کاملا به زبان انگلیسی مسلط باشید . 

 در صورت تمایل ،با کلیک بر روی پیام رسان واتساپ چیست می توانید به طور کامل از تاریخچه و ساخت و انتشار این برنامه پر طرفدار مطلع شوید .

 

پشتیبانی واتساپ ۲۴ ساعته شبانه روزی

 

پشتیبانی واتساپ 24 ساعته شبانه روزی

پشتیبانی واتساپ ۲۴ ساعته شبانه روزی

از جمله ویژگی های مرکز مشاوره تلفنی و پشتیبانی whatsapp همراه رایانه ، پاسخگویی ۲۴ ساعته و شبانه روزی می باشد .شما در هر ساعت از شبانه روز و حتی روز های تعطیل می توانید با کارشناسان فنی ما تماس گرفته و از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته واتساپ استفاده نمایید . 

همراه رایانه در ایران بصورت شبانه روزی ۲۴/۷ آماده پشتیبانی از واتساپ و مشکلات شما می باشد .

 

ایمیل پشتیبانی واتساپ

 

ایمیل پشتیبانی واتساپ

ایمیل پشتیبانی واتساپ

برای حل مشکلاتی نظیر مسدودیت و رفع محدودیت های درون برنامه نیاز است که از ایمیل پشتیبانی واتساپ استفاده کنیم . در حال حاضر تنها راه ارتباطی با تیم پشتیبانی واتساپ ، همین ایمیل پشتیبانی واتساپ می باشد ، که متاسفانه پاسخگویی آنها هیچ تکلیفی ندارد . 

بیشتر ایمیل های پشتسبانی واتساپ که از کاربران ایرانی ارسال می شود ، یا پاسخ داده نمیشود و یا ترتیب اثر داده نمیشود ! ظاهرا فعلا واتساپ از کاربران ایرانی روی برگردانده !! با این حال ما در اینجا در تلاشیم تا حد امکان به شما در حل مشکلاتتان کمک کنیم . تیم پشتیبانی واتساپ ما ، همواره آخرین راه حل های مشکلات واتساپ را بررسی میکند .

شما می توانید با رفتن به تنظیمات و قسمت تماس با ما ، به ایمیل پشتیبانی واتساپ دست پیدا کنید . 

 

پشتیبانی واتساپ آنلاین

 

پشتیبانی واتساپ آنلاین

پشتیبانی واتساپ آنلاین

از آنجایی که کار کردن با شبکه های اجتماعی در طول شب به یکی از عادت های کاربران تبدیل شده است ، لذا بیشتر مشکلات واتساپ و شبکه های اجتماعی در شب رخ میدهد .

از آنجایی که همه مراکز آمزشی و تعمیراتی در شب تعطیل می باشند ، لذا این مسال برای کاربران تبدیل به یک معضل شده است

اما کارشناسان همراه رایانه همواره جهت پشتیبانی واتساپ آنلاین می باشند . کارشناسان ما آماده حل مشکلات واتساپ و ارائه خدمات پشتیبانی واتساپ بصورت آنلاین می باشند . آنها از طریق ارتباط تلفنی ، ارتباط از طریق سایر شبکه های اجتماعی و حتی برنامه های ریموت دسکتاپ در ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین واتساپ به شما ، اماده باش می باشند .

تماس با پشتیبانی واتساپ

 

تماس با پشتیبانی واتساپ

تماس با پشتیبانی واتساپ

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که در کشور ایران تماس با پشتیبانی واتساپ کار آسانی نیست و پاسخگویی آنان کمی بیش از حد دشوار و طولانی ست .

به دلایلی از جمله وجود تحریم ها و عدم وجود نمایندگی های شرکت های سازنده پیام رسان های خارجی در ایران ، ارتباط با پشتیبانی واتساپ کاری سخت و زمان بر است .

توجه داشته باشید که بسیاری از مشکلات تنها با یک مشاوره تلفنی قابل حل هستند و نیازی به ارتباط گیری سخت و دشوار با پشتیبانی فنی واتساپ نیست .

 مشاوره تلفنی همراه رایانه در زمینه support whatsapp اپ همراه شماست تا مشکلات مواجه شده شما را در این برنامه حل کند .

تیم همراه رایانه با ساعت ها مطالعه و کسب تجربیات حاصل از ساعت ها کارکرد درون برنامه واتس اپ ، توانسته به حل مشکلات بسیاری از این پیام رسان کمک شایانی کند .

چنانچه جهت حل مشکلات خود لازم به مشاوره داشتید و به تنهایی قادر به حل آن ها نبودید ، کافیست با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن هیچ گونه کد و پیش شماره ای تماس گرفته تا از اطلاعات بی نظیر کارشناسان در زمینه پشتیبانی واتساپ و سایر زمینه ها بهره مند شوید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “پشتیبانی واتساپ

 1. محمد رضا زارعی گفت:

  سلام واتساپم نصب نمیشه میگه این حساب مسدود است علت گزارش هرزنامه.لطفاپیگیری کنید

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام واتساپ مشکل داره . تنها راه فعلا از طیق ایمیل پشتیبانی است

 2. جواد شریفی گفت:

  سلام من از واتساب جی بی استفاده کردم الان مسدود شده میشه رفع مسدودی کنید از واتساپ استفاده کنم

 3. مریم گفت:

  با سلام و خسته نباشید متاسفانه واتساپ من بدلیل استفاده از واتساپ غیر رسمی مدتی است مسدود شده است خواهشمندم است رفع مسدودی کنید تا بتوانم از پیام های رسان اصلی واتساپ استفاده کنم

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام واتساپ مشکل داره . تنها راه فعلا از طیق ایمیل پشتیبانی است

 4. مریم رش بیرانوند گفت:

  سلام .واتساب من ب دلیل استفاده از واتساب غیر قانونی مسدود شده خواهش میکنم واتساب منو فعال کنید تا از واتساب قانونی استفاده کنم .ممنونم

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام واتساپ مشکل داره . تنها راه فعلا از طیق ایمیل پشتیبانی است

 5. 090369630243 گفت:

  سلام لطفاً منو از مسدودی در بیاورید از این به بعد قوانین واتساپ رو رعایت میکنم

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام . دوست عزیز بایستی با کارشناس ها تماس بگیرید

  2. علی گفت:

   سلام لطفاً مشکل واتساپ غیر رسمی من را حل کنید من میخام برم داخل واتساپ صفحه باز میشه میگه شما به واتساپ رسمی نیاز درسش کنی درباه من درست از واتساپ استفاده کنم.

   1. زهرا سادات شیرازی گفت:

    تماس بگیرید دوست عزیز با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 6. 090369630243 گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا خط منو ۰۹۳۶۹۶۳۰۲۴۳از مسدودی در بیاورید من از این به بعد قوانین واتساپ رو درست استفاده میکنم

  1. [ ] Hi, my account is blocked on WhatsApp and I am doing business with this account. Please open my account. my phone number   Hi, Sorry, my WhatsApp account has been blocked by mistake and my businesses are having trouble blocking my account. please check itmy phone numberHello, WhatsApp support I VidMate a student and I study with WhatsApp My WhatsApp is blocked.Please unblock it Thank you my phone number +۹۳۷۶۶۷۲۶۵۶۸ +۹۳۷۶۶۷۲۶۵۶۸
   hkymyshkwr727@gmail.com

 7. reza8001hmh گفت:

  شماره واتساپ مسدود شده لطفا میشه دوباره درستش کنید ممنون میشم+۹۳ ۷۸ ۴۹۲ ۶۲۷۶

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز باید با کارشناسان صحبت کنید ، اگر قابل حل باشد راهنماییتون می کنند .

  2. رسول سالاری گفت:

   برای حل مشکل فراموشی رمز دو مرحله ای با تیم کارشناسی تماس بگیرید . ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد

   1. مرتضی گفت:

    سلام واتساپ من سه چهار ماه مسدود شده چکار کنم درست بشه

 8. سلام روز بخیر شماره واتساپ من مسدود شده لطفاً شماره منو پست کنید این مشکل را برطرف کنید

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام بایستی کارشناس ها صحبت کنید تا بررسی کنن
   تماس با کارشناسان همراه رایانه از طریق تلفن ثابت با شماره هوشمند کشوری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت و بدون کد

 9. نسترن گفت:

  سلام باعرض احترام به علت استفاده از واتساپ غیر رسمی واتساپ من مسدود شده لطفا رفع محدودیت کنید تا از واتساپ رسمی استفاده کنم

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام دوست عزیز بستگی داره به علت مسدودیو برخی موارد دیگه . میتونید با کارشناس ها تماس بگیرید و مشکلتون رو بررسی کنید . ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ / تماس با تلفن ثابت و بدون کد

 10. حسن مباركي گفت:

  سلام من از واتساپ غیر رسمی استفاده کردم حسابم مسدود شده است برای استفاده از واتساپ رسمی رفع مسدودی لطفا اقدام کنید باتشکر

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید و از کارشناسان جهت رفع مسدودیت راهنمایی بگیرید .

  2. Fardin گفت:

   Hi, my account is blocked on WhatsApp and I am doing business with this account. Please open my account. my phone number

   Hi, Sorry, my WhatsApp account has been blocked by mistake and my businesses are having trouble blocking my account. please check itmy
   phone numberHello, WhatsApp support I am a student and I study with WhatsApp My WhatsApp is blocked.Please unblock it Thank you my phone number
   Hello, My WhatsApp is blocked. I do business with this account. Please open my WhatsApp account.my phone number
   Hello, I am a teacher and I teach in WhatsApp. I need WhatsApp urgently. Please unblock my WhatsApp account. my phone number
   ۹۳۷***۹۳۳۰۳

   1. رضا کیوانلو گفت:

    سلام شما برای ارتباط با پشتیبانی اصلی واتساپ می بایست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید کارشناسان راهنماییتون کنن

    1. مرتضی گفت:

     Hi,

     unfortunately, my WhatsApp account has been reported. Please check this issue.

     1. رضا کیوانلو گفت:

      Hello, please visit the main site of WhatsApp

 11. حسن مباركي گفت:

  سلام من از واتساپ غیر رسمی استفاده کردم حسابم مسدود شده است برای استفاده از واتساپ رسمی رفع مسدودی لطفا اقدام کنید باتشکر ۰۹۱۷****۰۳
  ۰۹۱****۹۵۱

 12. سمینازکتانی گفت:

  سلام لطفاً شماره واتس اپ های من را از مسدودیت درآورید
  ۰۹۲۲۸۱۶۱۲۴۹و ۰۹۲۲۱۸۷۸۵۱۶

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز
   برخی از مسدودیت ها متاسفانه دائمی ست و اماکن رفع آن وجود ندارد.با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .

 13. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید من از واتساب های غیر رسمی استفاده کردم و متاسفانه واتساب من مسدود شده لطفا رفع مسدودی کنید تا از واتساب رسمی استفاده کنم با تشکر

  1. زهرا سادات شیرازی گفت:

   سلام دوست عزیز
   گاهی اوقات مسدودیت واتساپ موقت بوده و امکان رفع آن وجود دارد .با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند .

 14. افغان گفت:

  Hi guys, I have a problem, I can’t log into my WhatsApp account, I don’t know why this problem happened, I have a problem. I have something important in my whatsapp account please open my whatsapp account and transfer the problem to my mobile.(00930702382121)

 15. زهرا گفت:

  سلام و وقت بخیر شماره من. مسدود شده لطفا رفع مسدودی بکنید شماره پشتیبانی زنگ میزنم اصلا زنگ نمیخوره

  1. رضا کیوانلو گفت:

   برای تماس با پشتیبانی واتساپ می بایست با شماره داخل سایت تماس بگیرید کارشناسان براتون فرم ارسال کنند

 16. Shahram گفت:

  Hi
  my account number00989381882232
  I didn’t deleberately violate what’s App slaws with
  this
  account
  Im only working with what’s App. Please unblock. My account takes for ten whatsapp
  Support team

  1. رضا کیوانلو گفت:

   hello please tell to 9099070345

 17. Fatemeh گفت:

  Hello
  My account number +989301501692 on WhatsApp is blocked.
  I didn’t deliberately violate WhatsApp’s laws with this account.
  I’m only working with WhatsApp. Please unblock my account.
  Thanks for the WhatsApp support team.

  1. رسول سالاری گفت:

   این پیام رو بایستی در داخل خود برنامه واتساپ ارسال کنید . در صورتی که موفق نشدید تماس بگیرید . ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

 18. سردار یوسفی گفت:

  سلام اقا شماره من مسدود شده است یک بغیرت مسدود کرده لطفن باز کنید

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام برای رفع تعلیق با شماره داخل سایت تماس بگیرید

 19. مهدی عبدالخانی گفت:

  سلام واتساپ بنده مسدود شده لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم ۰۹۳۷۴۹۱۹۰۴۵

 20. مهدی عبدالخانی گفت:

  سلام واتساپ من مسدود شده و وقتی میزنم این صفحه برام میزنه (حساب شما از سوی واتساپ مسدود شده است برای کمک با پشتیبانی تماس بگیرید) لطفاً واتساپ بنده را فعال کنید یا راهنمایی کنید و چند بار پیام دادم به جیمل جواب نمیدن ممنون میشم هم راهنمایی کنید شماره واتساپ من ۹۸۹۳۷۴۹۱۹٠۴۵+

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام بستگی به دلیل مسدودیت داره با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس بگیرید کارشناسان راهنماییتون کنن

 21. Fatemeh گفت:

  سلام خسته نباشید من از واتساپ های غیر رسمی استفاده کردم و متاسفانه واتساپ من مسدود شده لطفا رفع مسدودی کنید تا از واتساپ رسمی استفاده کنم با تشکر !

 22. بهادری نژاد گفت:

  سلام
  واتساپ من مسدود شده و وقتی میزنم این صفحه برام میزنه (حساب شما از سوی واتساپ مسدود شده است برای کمک با پشتیبانی تماس بگیرید) لطفاً راهنمایی کنید.چند بار پیام دادم به جیمل جواب نمیدن ممنون میشم راهنمایی کنید
  شماره واتساپ من ۰۹۱۲۶۰۵۳۵۸۵

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام . متاسفانه واتساپ خیلی وقته دیگه حساب های ایرانی رو پشتیبانی نمیکنه . برنامه واتساپ بیزینس رو تست کنید

 23. ثنا احمدی گفت:

  سلام من از واتساپ غیر رسمی استفاده کردم لطفا واتساپم رفع مسدودیت کنید ممنونم

 24. [ ] Hi, my account is blocked on WhatsApp and I am doing business with this account. Please open my account. my phone number   Hi, Sorry, my WhatsApp account has been blocked by mistake and my businesses are having trouble blocking my account. please check itmy phone numberHello, WhatsApp support I VidMate a student and I study with WhatsApp My WhatsApp is blocked.Please unblock it Thank you my phone number +۹۳۷۶۶۷۲۶۵۶۸ +۹۳۷۶۶۷۲۶۵۶۸
  hkymyshkwr727@gmail.com

 25. امام الدین حنیف گفت:

  Hello Unfortunately, my WhatsApp account has been blocked and I can’t access it. I think my account has been blocked for sending spam. Believe me, I wanted to add the user to my group, he is one of my friends, I have personal and necessary work for him, I did not intend to send spam or disturb in any way, I am very dependent on this account for my daily business and I need it urgently and I respectfully request you to look into the issue and if possible please unban my account as soon as possible. My phone number: +93795049181 My name: Imamuddin Hanif Your email address: amamoddinhanif0148@gmail.com

  1. رضا کیوانلو گفت:

   سلام با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ با تلفن ثابت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *