سروش, شبکه های اجتماعی, همه مطالب

چرا سروش وصل نمیشه

حل مشکلات با کمک رایانه               

اگر شما هم با سوال چرا سروش وصل نمیشه مواجه هستید ، کافیه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون کد و پیش شماره تماس بگیرید تا با کارشناسان همراه رایانه در ارتباط بوده و به پاسخ سوال خود دست یابید .

ارتباط با پشتیبانی همیشه یکی از الزامات هر کاربر برنامه ست . همراه رایانه این مشکل را برای شما حل کرده ، بنابراین تنها کافی ست جهت نحوه ارتباط با پشتیبانی سروش ، از پست پشتیبانی سروش پلاس دیدن کنید .

سروش پلاس یکی از بهترین برنامه های داخلیست که علاوه بر قابلیت پیام رسانی از ویژگی تماس صوتی و تصویری ، امکاناتی نظیر بخش آموزشی زنگ مدرسه ، پخش زنده همه شبکه های تلوزیونی ، اخبار ، انواع کانال های رادیویی و کلی امکانات جذاب دیگر را پوشش می دهد . شما می توانید برای اطلاع از امکانات فوق العاده پیام رسان سروش به پست امکانات سروش پلاس مراجعه کنید .

توجه کنید !

اگر با مطالعه مطلب چرا سروش وصل نمیشه ، مشکل قطعی سروش اتان حل نشد ، به مطلب دلیل کار نکردن سروش پلاس مراجعه کرده و طبق روش های گفته شده پیش روید ، در غیر این صورت لازم است که با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از تلفن ثابت تماس بگیرید .

حل مشکلات با کمک رایانه

 

 

عدم اتصال سروش پلاس

پیام رسان سروش ، پیام رسانی که با تغییر نام یافتن به سروش پلاس از سرعت بسیار خوبی در انتقال و جابه جایی اطلاعات بهره مند شد . سروش پلاس ، جزء دهمین پیام رسان ایرانی قدرتمند است که همواره علاوه بر اتصال پر سرعت از قابلیت های ویژه ای برخوردار بوده است .

گاهی وقت ها ممکن است هنگامی که کاربر وارد برنامه می شود ، با مشکل عدم اتصال سروش مواجه شود . در این هنگام راهکار چیست ؟

چرا سروش وصل نمیشه

چرا سروش وصل نمیشه

اولین کار پیدا کردن دلیل عدم اتصال سروش پلاس است . برخی اوقات بیشتر مشکل ها و اختلال ها از طریق برنامه و تلفن هوشمند کاربر است ، برخی هم نه . بین خودمان باشد ، خیلی کم پیش می آید سرور ها به مشکل بخورند و اختلال سراسری باشد .

در ادامه به شرح علت ها و ارائه راهکار ها در حل مشکل عدم اتصال سروش پلاس می پردازیم .

 

قدم اول : چک کردن اختلال از طرف سرور

یعنی چه ؟ در قدم اول باید بررسی کنید . به این صورت که از دوستان و آشنایانی که از سروش اسفاده می کنند ، بپرسید که آیا سروش آن ها نیز با مشکل مواجه شده است یا خیر ؟ اگر آن ها نیز با این مشکل رو به رو بودند ، بدانید که اختلال از طرف سرور است و باید تا رفع آن صبر کنید .

اگر غیر آن نیز بود ، از طریق راه های زیر پیش روید .

 

دلیل دوم چرا سروش وصل نمیشه : قدیمی بودن نسخه سروش

نسخه فعلی خود را حذف کرده و جدید ترین نسخه سروش پلاس را به روی دستگاه هوشمند خود دانلود کنید . حال لازم است ابتدا به مطلب دانلود سروش پلاس مراجعه کرده و سپس جهت ایجاد یک اکانت حرفه ای در سروش مطابق راهکار آموزش نصب سروش پلاس پیش روید

 

سومین دلیل چرا سروش وصل نمیشه : متصل نبودن اینترنت

از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید ، یکبار اینترنت خود را به مدت سه دقیقه خاموش کرده و مجددا روشن کنید . تلفن خود را به روی حالت پرواز گذاشته و سپس ری استارتش کنید .

 

دلیل آخر چرا سروش وصل نمیشه : تغییر آی پی

آیپی دستگاه را بررسی کنید و روی IP  ایران قرار دهید ، تاکید می شود هرگونه برنامه تغییر آی پی به روی تلفن خود را خاموش کرده و از متوقف شدن آن اطمینان یابید .

 

 

از آنجایی که همراه رایانه همیشه خواستار آرامش و راحتی شماست ، مطالبی تحت موضوع حذف اکانت کاربری سروش و دلیل ندادن کد ورود سروش را ارائه کرده است که شما می توانید با مطالعه آن ها به راحتی اکانت خود را حذف کرده و یا کد ورود به حساب کاربری را دریافت کنید . برای این کار تنها لازم است به مطلب دیلیت اکانت سروش و چرا سروش کد نمیده مراجعه کنید .

چنانچه با مطالعه چرا سروش وصل نمیشه موفق به حل مشکل خود نشدید ، لازم است با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق یک تلفن ثابت بدون شمارگیری هیچ گونه کد و پیش شماره تماس بگیرید تا کارشناسان همراه رایانه به بررسی و حل مشکل شما بپردازند .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *