سروش, اندروید, شبکه های اجتماعی, موبایل, همه مطالب

چرا سروش کد نمیده

حل مشکلات با کمک رایانه                

در این مقاله کاربردی، به این موضوع می پردازیم که چرا سروش کد نمیده ؟

سروش، از جمله پیام رسان های ایرانی می باشد که در شرایط اتصال به شبکه اینترنت، می تواند خدمات متفاوتی را به کاربران ارائه نماید. از جمله خدماتی که شبکه پیام رسان سروش می تواند به کاربران ارائه نماید، می توان به ارسال پیام های صوتی، ارسال متن، ارسال تصویر و ویدئو و بسیاری دیگر از موارد، اشاره کرد.

با توجه به محدود شدن میزان دسترسی به شبکه اینترنت در روزهای اخیر، بیشتر کاربران ایرانی، تمایل بیشتری به استفاده از پیام رسان های ایرانی از خود نشان می دهند.

حل مشکلات با کمک رایانه

این پیام رسان ها، به نسبت بسیاری از پیام رسان های بین المللی، از سرعت و شرایط مقبول تری برای ایرانیان برخوردار می باشند. از جمله این پیام رسان های داخلی، می توان به پیام رسان سروش، پیام رسان بله، پیام رسان گپ و آی گپ و بسیاری دیگر از این پیام رسان ها اشاره کرد.

لازم به ذکر است که در برخی از موارد، هر یک از این پیام رسان ها، با بروز خطاهایی نظیر عدم ارسال کد مواجه می باشند. در این مقاله، شرکت همراه پی سی، تصمیم دارد در ارتباط با بروز این خطا که چرا سروش کد نمیده اطلاعاتی را در اختیار کاربران گرامی قرار دهد.

در پایان این مقاله، در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا ابهامی، می توانید با مشاوران با تجربه شرکت همراه پی سی تماس حاصل نموده و از مشاوره های ایشان در راستای رفع مشکل خود، بهره مند شوید.

در مقاله چرا سروش کد نمیده به بررسی موارد زیر پرداخته ایم:

چرا سروش کد نمیده؟

دریافت کد فعالسازی سروش به صورت تماس صوتی

تماس با بخش پشتیبانی سروش

دیگر خطاهای پیام رسان سروش

پیام رسان سروش چیست؟

پیام رسان سروش پلاس چیست؟

چگونگی نصب پیام رسان سروش

شرکت همراه پی سی را بهتر بشناسیم.

سخن پایانی

 

چرا سروش کد نمیده؟

چرا سروش کد نمیده؟

چرا سروش کد نمیده؟

متخصصان و کارشناسان گروه همراه پی سی، برای رفع مشکل عدم دریافت کد از طرف پیام رسان سروش و دریافت کد فعال سازی در این پیام رسان محبوب داخلی، توصیه های زیر را مطرح می نمایند.

لذا اگر با دریافت کد پیام رسان سروش به مشکل برخورده اید، بهتر است که در ابتدا، این موارد را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید، در غیر این صورت از متخصصین شرکت همراه پی سی مشاوره بگیرید:

مورد اول

در بسیاری از مواردی که کد پیام رسان سروش دریافت نمی شود، شماره همراه توسط فرد به صورت نادرست در کادر مربوطه وارد شده است.

این امر سبب می گردد که کد یا ارسال نشود و یا به شماره دیگری ارسال شود. از همین رو، اولین موردی که می بایست به دقت مورد بررسی قرار داده شود، اطمینان از صحیح بودن شماره همراه وارد شده در کادر مورد نظر می باشد. پس، اول این مورد را چک کنید!

مورد دوم:

مورد دوم:

مورد دوم:

در برخی از موارد، شماره ای که در کادر مربوطه وارد می شود و درخواست ارسال کد به آن شماره از طرف پیام رسان سروش ارسال می گردد، خاموش می باشد. پس بهتر است پیش از وارد کردن شماره مورد نظر خود، از روشن بودن آن شماره اطمینان کامل حاصل نمایید.

مورد سوم:

از دیگر مواردی که گروه تخصصی همراه پی سی به آن اشاره می کنند و آن را دلیلی بر عدم دریافت کد از طرف پیام رسان سروش اعلام می دارند، وارد کردن شماره همراه، با +۹۸ و یا ۰۰۹۸ می باشد.

دقت کنید که شماره ای که در کادر مربوطه وارد می نمایید، به هیچ عنوان با این ارقام شروع نشود و آن را در ابتدای شماره همراه خود وارد ننمایید.  لازم به ذکر است که کد کشور ایران، ۰۰۹۸ می باشد.

این کد تنها زمانی لازم است که در کادر مربوط به شماره تماس وارد گردد، که کاربر در خارج از ایران تمایل به نصب و دانلود و راه اندازی و فعال سازی پیام رسان سروش پلاس دارند. در غیر این صورت، به وارد کردن این کد،در ابتدای شماره تماس نیاز نمی باشد.

چنان چه شما از علاقه مندان به نصب پیام رسان سروش می باشید، اما موفق به دریافت کد فعالسازی این پیام رسان نمی شوید، به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله چرا سروش کد نمیده ؟ با ما همراه شوید.

مورد چهارم:

با توجه به شرایط نامتعادل اینترنت در این روزها، در بسیاری از موارد، دیده می شود که اتصال اینترنت قطع می باشد. باید توجه داشت که پیام رسان سروش، یک نوع پیام رسان داخلی می باشد که تنها به کمک اینترنت می تواند خدمات ارائه نماید.

لذا بدون اتصال به اینترنت، نمی توان انتظار دریافت کد سروش را داشت. از همین رو، توصیه می شود در زمانی که کد از طرف این پیام رسان به شماره همراه شما ارسال نمی گردد، حتماً از اتصال اینترنت خود اطمینان کامل حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که در این زمینه، باید به حجم باقیمانده اینترنت و مدت زمان استفاده از آن نیز دقت شود. در بسیاری از موارد، به دلیل وجود مشغله بسیار، تمدید اینترنت فراموش می شود و این امر، باعث قطعی آن می گردد.

مشکلات مرتبط با قطعی اینترنت می توانند به صورت ذیل دسته بندی شوند:

مشکلات مرتبط با قطعی اینترنت می توانند به صورت ذیل دسته بندی شوند:

مشکلات مرتبط با قطعی اینترنت می توانند به صورت ذیل دسته بندی شوند:

 • قطع و وصل شدن دائمی اینترنت
 • قرمز شدن چراغ اینترنت مودم
 • مشکل در اتصال به اینترنت
 • مشکل در فعال سازی اینترنت همراه اول
 • مشکل در فعال سازی اینترنت ایرانسل

 

شما می توانید در صورت بروز هر یک از مشکلات فوق الذکر، با تماس با مشاوران همراه پی سی، مشکل اینترنت را برطرف نمایید.

مورد پنجم:

پیام رسان سروش، با نسخه های متفاوتی در حال حاضر موجود می باشد و نسخه های به روز این پیام رسان، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، همواره به روز رسانی می شوند.

در بسیاری از موارد، دیده می شود که به دلیل عدم به روز رسانی پیام رسان در دستگاه ارتباطی و استفاده از نسخه های قدیمی، کد از طرف پیام رسان سروش ارسال نمی گردد.

از همین رو، گروه متخصصان همراه پی سی، همواره توصیه می نمایند که نسخه پیام رسان خود را به روز رسانی نموده و آن را به آخرین نسخه ارائه شده ارتقاء دهید.

در ادامه، لازم است اضافه شود که از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر عدم برقراری ارتباط و قطعی های ممتد در ارتباطات زنده و آنلاین در پیام رسان سروش و به گفته متخصصان همراه پی سی، بسیاری از انواع پیام رسان های اینترنتی، قدیمی شدن و یا منسوخ شدن ورژن های قدیمی برنامه می باشد.

لازم به ذکر است که در بسیاری از موارد، هنگامی که نسخه جدید از هر نوع نرم افزاری وارد بازار می گردد، امکان اختلال در نسخه های قدیمی آن، بسیار افزایش می یابد.

از جمله این اختلالات در پیام رسان های اینترنتی، مشکل در برقراری ارتباط و یا به صورت کلی، عدم برقراری ارتباط می باشد.

ارتقاء ورژن پیام رسان سروش

لذا توصیه می شود برای ارتقاء ورژن پیام رسان سروش، با مراجعه به وب سایت آن و یا کافه بازار و یا آی اپس و سایر مراجع ارائه دهنده آخرین نسخه به روزرسانی شده این پیام رسان، از به روز بودن نرم افزار نصب شده بر دستگاه خود، اطمینان حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لینک های معتبر برای به روزرسانی پیام رسان سروش نصب شده بر دستگاه خود، می توانید با مشاوران و متخصصان مجرب شرکت همراه پی سی، تماس حاصل نموده و از ایشان در این زمینه، یاری بخواهید.

در این مقاله، سعی داریم به بحث و بررسی در زمینه موضوع بحث برانگیز “چرا سروش کد نمیده ” بپردازیم. چنان چه شما هم با این مشکل مواجه شده اید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این مقاله، با ما همراه بمانید.

مورد ششم:

شاید یکی از دلایل عدم دریافت کد از طرف پیام رسان سروش، پر شدن حافظه کش دستگاهی باشد که تمایل به نصب پیام رسان سروش، روی آن دارید. حافظه کش، در حقیقت همان حافظه پنهان دستگاه می باشد.

پر شدن کش دستگاه نیز می تواند در کاربری صحیح از این پیام رسان، تاثیر منفی داشته باشد. از همین رو، توصیه می شود پیش از آن که پیام رسان سروش را روی دستگاه خود نصب و فعال سازی نمایید، ابتدا نگاهی به حافظه پنهان دستگاه خود کنید.

چک کردن حافظه پنهان یا همان حافظه کش، کاری بسیار آسان می باشد. چنان چه تمایل به نصب پیام رسان سروش روی دستگاه با سیستم عامل اندروید می باشید، تنها لازم است که به بخش settings یا تنظیمات دستگاه وارد شده و پس از آن، فاکتور apps را انتخاب نمایید.

با انتخاب این فاکتور، منویی باز می گردد. در منوی باز شده، روی storage یا همان حافظه، کلیک و یا اشاره نمایید

با انتخاب این فاکتور، منویی باز می گردد. در منوی باز شده، روی storage یا همان حافظه، کلیک و یا اشاره نمایید و عبارت clear cache یا پاک کردن حافظه را انتخاب کنید.

با این کار، حافظه پنهان دستگاه شما پاک می گردد و شما می توانید به راحتی از حافظه مانده در گوشی خود، برای نصب و فعالسازی پیام رسان سروش استفاده نمایید. اما چنان چه با مراحل فوق، باز هم به مشکل برخوردید، می توانید از مشاوران با تجربه شرکت همراه پی سی، کمک بگیرید.

موارد فوق الذکر جزو مواردی می باشند که عموماً دلیل اصلی عدم دریافت کد از طرف پیام رسان سروش به شمار می روند.

اما، چنان چه،پس از بررسی تمامی این موارد، هنوز مشکل عدم دریافت کد سروش، همچنان پای بر جای باشد، این پیام رسان، یک گزینه دیگر را نیز برای کاربران در نظر گرفته است.

در این شرایط، کاربر می تواند به وسیله تماس صوتی که از گزینه های موجود در همان صفحه فعال سازی آمده است، اقدام به دریافت کد به صورت صوتی بنماید.

دریافت کد فعالسازی سروش به صورت تماس صوتی

دریافت کد فعالسازی سروش به صورت تماس صوتی

دریافت کد فعالسازی سروش به صورت تماس صوتی

عدم دریافت کد فعالسازی پیام رسان سروش، همان طور که گفته شد، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

اما مهم ترین این دلایل را می توان به صورت زیر، بیان نمود:

 • عدم اتصال دستگاه تلفن همراه به اینترنت
 • وجود دستگاه تلفن همراه در محدوده ای که آنتن دهی در آن، بسیار ضعیف می باشد. به صورتی که کد از طرف پیام رسان سروش ارسال می شود، اما به علت ضعیف بودن آنتن دهی، از طریق دستگاه، دریافت نمی گردد.
 • وارد نمودن شماره اشتباه در کادر مورد نظر

در سامانه ارسال پیامک، اختلال به وجود می آید

شایان ذکر است که در مواردی محدود، دیده می شود که در سامانه ارسال پیامک، اختلال به وجود می آید و این امر، سبب می گردد که کد ارسالی، به دست فرد نرسد.

چنان چه پس از بررسی تمامی این موارد، باز هم کد پیام رسان به فرد نرسد، می توان از سیستم تماس صوتی اقدام به دریافت کد پیام رسان سروش نمود. امکان دریافت کد از طریق تماس صوتی، در همان صفحه فعال سازی قرار گرفته است.

با انتخاب این گزینه، کاربر می تواند کد را به روش تماس صوتی دریافت نموده و در کادر مربوطه وارد نماید.

اگر باز هم مشکل برطرف نشد، برای برطرف نمودن مساله و دریافت کد فعال سازی پیام رسان سروش، می توان با بخش پشتیبانی برنامه سروش تماس حاصل نموده و با مطرح کردن مشکل خود، اقدام به رفع مساله نمود.

تماس با بخش پشتیبانی سروش

تماس با بخش پشتیبانی سروش

تماس با بخش پشتیبانی سروش

کد فعال سازی پیام رسان سروش، یک کد ۴ یا ۵ رقمی می باشد که بنا به درخواست کاربر، می تواند به صورت متنی و یا صوتی، به تلفن همراه فرد ارسال گردد.

در شرایطی که کد ارسال نگردد، می توان با بخش پشتیبانی پیام رسان سروش ارتباط برقرار نموده و با مطرح نمودن مشکل، سعی در رفع آن نمود. برای ارتباط با بخش پشتیبانی سروش، راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه مبحث ” چرا سروش کد نمیده ” به این راه ها، اشاره کرده ایم:

 • راه اول:

تماس با مرکز پشتیبانی پیام رسان سروش به شماره تلفن ۲۷۸۶۲۰۲۰-۰۲۱

 • راه دوم:

ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی support@sapp.ir

 • راه سوم:

ارتباط از طریق بات سروش پلاسی support@

دیگر خطاهای پیام رسان سروش

دیگر خطاهای پیام رسان سروش

دیگر خطاهای پیام رسان سروش

یکی از خطاهایی که کاربرانی که تمایل به کار با نسخه دسکتاپ پیام رسان سروش دارند، به وفور با آن مواجه می شوند، مشاهده خطاهای زیر می باشد:

 • مشاهده خطای کد ۳۱۵
 • اجرا نشدن نرم افزار
 • باز نشدن و اجرا نشدن نرم افزار
 • عدم برقراری ارتباط

دقت شود که برای رفع این مشکل، تنها کافی است که نسخه ویندوز این نرم افزار را با باز کردن کنترل پنل و حذف نصب آن در بخش uninstall، ابتدا حذف نموده و مجدداً آن را نصب نمایید. در بسیاری از موارد، پس از این کار، مشکلات نسخه دسکتاپ پیام رسان سروش رفع می گردد.

در شرایطی که خطای عدم برقراری ارتباط مشاهده شود و یا عدم فعال بودن آن مشاهده شود، می توان با تغییر آی پی، این مسئله را نیز برطرف نمود.

چنان چه در فعالسازی برنامه پیام رسان سروش با مشکلی مواجه شدید که در میان این موارد مشاهده نمی شود، می توانید با متخصصان شرکت همراه پی سی، تماس حاصل نمایید.

پیام رسان سروش چیست؟

پیام رسان سروش چیست؟

پیام رسان سروش چیست؟

در ادامه مبحث چرا سروش کد نمیده به بررسی پیام رسان سروش، می پردازیم. پیام رسان سروش، در حقیقت یک نرم افزار ارتباطی رایگان داخلی می باشد که همانند بسیاری از انواع پیام رسان های خارجی، هر روزه در حال بهتر شدن و به روز رسانی می باشد.

با این پیام رسان، می توان تنها با اتصال به شبکه اینترنت، به صورت رایگان، اقدام به ارسال پیام صوتی و متنی بپردازید.

علاوه بر این، این پیام رسان، امکان ایجاد گروه و کانال را برای علاقه مندان به حضور در گروه های مختلف فراهم آورده است. از دیگر امکانات پیام رسان سروش، می توان به امکان تماس رایگان صوتی اشاره کرد.

از دیگر امکاناتی که پیام رسان سروش در اختیار کاربران قرار می دهد، می توان به:

 • سرویس آب و هوا
 • اطلاع از اوقات شرعی
 • امکان پرداخت هزینه در کانال
 • سرویس مکان نما
 • امکان خرید شارژ
 • امکان پرداخت قبوض
 • نظر سنجی

و بسیاری دیگر از امکانات مفید و سودمند برای کاربران، اشاره کرد. چنان چه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پیام رسان سروش و امکانات بی نظیر این پیام رسان داخلی داشته باشید، می توانید با شرکت همراه پی سی، تماس حاصل نموده و از راهنمایی های مفید مشاوران و متخصصان شرکت همراه پی سی، در این راستا بهره مند شوید.

پیام رسان سروش پلاس چیست؟

پیام رسان سروش پلاس چیست؟

پیام رسان سروش پلاس چیست؟

سروش پلاس، یک پیام رسان داخلی می باشد که از سرعت و امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. پیام رسان سروش پلاس، قابلیت های بسیار متفاوتی داشته و امکانات بسیاری را برای کاربران این پیام رسان، فراهم آورده است.

از جمله خدمات پیام رسان سروش پلاس، می توان به ارسال پیام های متنی، پیام های صوتی، امکان برقراری تماس صوتی به صورت کاملاً رایگان، ارسال عکس، ارسال فیلم، ارسال انواع فایل ها با فرمت های مختلف، امکان تشکیل گروه، امکان ایجاد کانال های عمومی، امکان ایجاد کانال های خصوصی، امکان پرداخت قبوض، امکان خرید شارژ برای همراه اول، ایرانسل و سایر خطوط اعتباری، امکان پرداخت درون کانالی و بسیاری از ویژگی های دیگر اشاره کرد.

چگونگی نصب پیام رسان سروش

چگونگی نصب پیام رسان سروش

چگونگی نصب پیام رسان سروش

در این قسمت از مبحث چرا سروش کد نمیده به بررسی روش نصب این پیام رسان در سیستم عامل اندروید خواهیم پرداخت. پس از آن که برنامه سروش پلاس را دانلود نمودید، کافی است که گزینه نصب را انتخاب کنید.

سپس نوبت به اجرای نرم افزار مربوطه می رسد. نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که در هنگام نصب این نرم افزار روی دستگاه خود، می بایست اتصال دستگاه به اینترنت برقرار باشد.

به عبارتی، می بایست اینترنت گوشی فعال باشد. مرحله بعدی، انتخاب زبان مورد نظر می باشد. پس از آن، نوبت به تایید قوانین پیام رسان سروش در زمینه حریم خصوصی و سایر قوانین آن می رسد که پس از مطالعه آن، کاربر می بایست تیک مربوط به عبارت “من قوانین را خوانده و موافق هستم” را بزند.

سپس عبارت انجام را بزند. پس از این کار، کاربر وارد صفحه بعد می شود. این صفحه، بسته به نوع گوشی های مختلف، متفاوت می باشد. اما در کل، می بایست در این صفحه، کشور محل اقامت کاربر مشاهده شود.

انتخاب گزینه IRAN

اگر کاربر در داخل ایران باشد، می بایست گزینه IRAN را انتخاب نموده و یا کد مربوط به ایران که +۹۸  می باشد را وارد نماید.

در شرایطی که کاربر در کشور دیگری به جز ایران تمایل به استفاده از پیام رسان سروش را دارد، می بایست کشور محل اقامت خود را در این قسمت انتخاب نموده و یا کد مربوط به کشور مورد نظر را در این صفحه وارد نماید.

هنگامی که کشور مورد نظر در کادر وارد گردد، کد کشور در کادر زیرین نمایان شده و در این قسمت، کاربر می تواند شماره تماس خود را وارد نماید. در این مرحله، یک کد فعال سازی به شماره کاربر ارسال می گردد که با کمک این کد، می تواند نرم افزار سروش را فعال نماید و به مرحله بعدی وارد شود.

در صفحه بعد، اطلاعات کاربر وارد شده و با تایید آن، مرحله نصب پیام رسان سروش به پایان می رسد و کاربر می تواند از هزاران امکانات این پیام رسان استفاده نماید.

شرکت همراه پی سی را بهتر بشناسیم

شرکت همراه پی سی را بهتر بشناسیم

شرکت همراه پی سی را بهتر بشناسیم

شرکت همراه پی سی، مرکزی متشکل از متخصصان با تجربه می باشد که آماده پاسخگویی تلفنی به تمامی مشکلات کامپیوتری می باشند. مشاوران شرکت همراه پی سی، به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در هفت روز هفته، آماده ارائه خدمات مشاوره به کاربران گرامی می باشد.

حوزه مشاوره های متخصصان شرکت همراه پی سی، شامل تمامی مشکلات مربوط به رایانه، موبایل، گوشی های هوشمند، انواع تبلت و لب تاپ و هر نوع دستگاه نرم افزای دیگر می باشد.

در مرکز همراه پی سی، کارشناسانی مجرب، کارآزموده و آموزش دیده، با تجربه ای طولانی در امور نرم افزاری و سخت افزاری، همواره آماده پشتیبانی ۲۴ ساعته به کاربران گرامی می باشد.

یکی از سؤالات علاقه مندان به نصب پیام رسان سروش، این است که ” چرا سروش کد نمیده ” ؟ کارشناسان شرکت همراه پی سی در این مقاله، سعی کرده اند تا به این سؤال پر تکرار، پاسخ دهند. چنان چه این سؤال، مشکل شما نیز می باشد، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

کارشناسان شرکت همراه پی سی، حتی در تعطیلات رسمی نیز آماده ارائه خدمات پاسخگویی به مشکلات و سؤالات کاربران گرامی در حوزه های مختلف، رایانه و فضای مجازی و دیجیتال می باشند.

تماس با شرکت همراه پی سی

تنها با تماس با شرکت همراه پی سی، شما می توانید هر مشکلی را در زمینه مشکلات کامپیوتری و یا حتی گوشی های موبایل، با ایشان مطرح نمایید و مشکل خود را در کوتاه ترین زمان ممکن، بر طرف نمایید.

همچنین در سایت مشاوره شرکت همراه پی سی، راه حل های مفید و سودمندی برای بسیاری از مشکلات رایانه ای، مشکلات مربوط به گوشی های موبایل و بسیاری از مشکلات مربوط به دنیای اینترنت ارائه شده اند که کاربران می توانند به راحتی با مراجعه به سایت شرکت همراه پی سی، مشکل خود را جست و جو نموده و در راستای رفع آن، اقدام نمایند.

علاوه بر این، همان طور که به آن اشاره شد، با تماس با شرکت همراه پی سی، کاربران می توانند با کارشناسان این شرکت به صورت مستقیم ارتباط برقرار نموده و مشکل خود را با ایشان در میان بگذارند.

این شرکت، این امکان را برای عزیزانی که علاقه مند به مطرح کردن مشکل خود از طریق نوشتاری می باشند، فراهم آورده است که با مراجعه به صفحه تماس با ما و یا ارسال ایمیل مطرح شده در این صفحه، بتوانند مشکل خود را به صورت کتبی مطرح نمایند.

مشاوران و متخصصان شرکت همراه پی سی، در کوتاه ترین زمان ممکن، راه حل مناسبی برای رفع مشکل کاربر، به وی پیشنهاد خواهند نمود.

بهره مندی از خدمات شرکت همراه پی سی، مزایای ذیل را برای کاربران به همراه خواهد داشت:

 • پاسخگویی به صورت ۲۴ساعته و در هفت روز هفته که این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که در هر لحظه و در هر روز، حتی در روزهای تعطیل، بتوانند مشکلات رایانه، موبایل و … را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نمایند.
 • امکان ارائه راه حل هایی کارآمد برای برطرف کردن مشکلات کامپیوتر، تبلت و موبایل، چه نرم افزاری و چه سخت افزاری. کارشناسان این شرکت نه تنها در زمینه مشکلات مربوط به سیستم عامل ها، بلکه در زمینه برنامه های آفیس و سایر برنامه های رایانه ای نیز می توانند مشکلات کاربران را برطرف نمایند.
 • پاسخگویی به کاربران در زمینه رفع سریع مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن، از دیگر مزایای برقراری ارتباط با شرکت همراه پی سی می باشد.

کارشناسان و متخصصان شرکت همراه پی سی، ارزش بسیار زیادی به زمان و هزینه کاربران می نهند که این امر، سبب می گردد که ایشان، در کوتاه ترین زمان، بهترین کارایی و خدمات مشاوره نرم افزاری و سخت افزاری خود را ارائه کنند.

سخن پایانی

سخن پایانی

سخن پایانی

پیام رسان سروش، یک پیام رسان ایرانی با امکانات بسیار گسترده می باشد. اما این نرم افزار نیز همانند بسیاری از انواع برنامه ها، گاهاً با خطاهایی مواجه می شود که یکی از این خطاها، عدم ارسال کد فعال سازی در هنگام نصب نرم افزار می باشد.

به دلیل اهمیت این موضوع، کارشناسان مجرب شرکت همراه پی سی، این مقاله را به بررسی این موضوع که “چرا سروش کد نمیده” پرداختند. در این مقاله، سعی شد به دلایل این مشکل و نحوه برطرف نمودن این مسئله بپردازیم.

چنان چه با انجام تمامی پیشنهادات مطرح شده در این مقاله، نتوانستید کد پیام رسان سروش را دریافت نمایید، می توانید به صورت شبانه روزی، حتی در ایام تعطیل، از مشاوران و متخصصان شرکت همراه پی سی، درخواست کمک نمایید.

امید است که اطلاعات بیان شده در این مقاله،برای تمامی کاربران پیام رسان سروش، مفید واقع شده باشد.

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “چرا سروش کد نمیده

 1. ناشناس گفت:

  سلام چرا کاری روی برام ارسال نمیشه

  1. رسول سالاری گفت:

   سلام متوجه نشدم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *