چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟

چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟

گاهی اوقات ممکنه براتون سوال پیش بیاد که چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟ به تازگی شاهد مشکلی در اینستاگرام بودیم، که پیام های قبلی دایرکت را نمی توانستیم ببینیم. از این رو تصمیم گرفتیم بیایم یکم در مورد این سوال براتون توضیح بدیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟

چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

چرا گاهی اوقات پیام ها در اینستاگرام نمایش داده نمی شود؟

چندی پیش شرکت فیس بوک از برنامه ی جدید خود یعنی اینستاگرام رونمایی کرد که بعد از گذشتن دو سال با استقبال شدید مخاطبان و عکاسان مواجه شد و به این ترتیب هر روز بر مخاطبان خود می افزود؛ شرکت اینستاگرام چندین سال پس از راه اندازی برنامه به فکر ایجاد راه حلی برای ایجاد ارتباط خصوصی بیشتر بین مخاطبان با هم شد و سرانجام در سال ۱۳۹۲ این امکان را برای طرفداران خود به وجود آورد که از طریق ارسال عکس مخاطبانش بتوانند با هم خصوصی صحبت کنند.

گرچه این امکان در طی چندین سال و به تدریج رو به بهبودی و رو به پیشرفت است و در صدد کاهش مشکلاتش برآمده اما کماکان با مشکلات بزرگی به مانند عدم نمایش پیام های قبلی در صفحات گفت‌و‌گو و عدم کارکرد دایرکت در نسخه ی دسکتاپ رو به رو می‌باشد.

راه های مختلف

برای حل مشکل دوم می‌توانیم از راه های مختلفی نظیر: استفاده از برنامه های مخصوص دایرکت اینستاگرام که برای دسکتاپ درست شده اند، استفاده از شبیه ساز های اندروید بر روی دسکتاپ و هم چنین از نسخه های کاملا رسمی ویندوز ۱۰ بر روی سیستم خود بهره بگیریم.

اگر به هر ترتیب از دایرکت استفاده کردید و با اشکال عدم‌ نمایش پیام ها در صفحه خود مواجه شدید با ما همراه شوید تا مشکل خود را به آسانی رفع نمایید.

چرا گاهی اوقات پیام ها در اینستاگرام نمایش داده نمی شود؟

این که پیام های شما در صفحه نمایش داده نمی‌ شود می‌تواند به علت های مختلفی باشد که قابل حل می ‌باشد، تعدادی از آن‌ها مانند پر شدن حافظه ی گوشی و یا مشکل در اینترنتی که به آن متصل هستید باشد، گاهی اوقات هم مشکل در اینجاست که گوشی شما ب پراکسی غیرفعال و یا فیلترشکنی که کار نمی‌ کند متصل است و درنتیجه پیام های شما نمایش داده نمی‌شود .

چرا گاهی اوقات پیام ها در اینستاگرام نمایش داده نمی شود؟

چرا گاهی اوقات پیام ها در اینستاگرام نمایش داده نمی شود؟

برای رفع اشکال عدم نمایش پیام های قبلی اینستاگرام می‌توانیم از روش‌های گفته شده در زیر استفاده کنیم:

برای رفع اشکال عدم نمایش پیام های قبلی اینستاگرام می‌توانیم از روش‌های گفته شده در زیر استفاده کنیم:

برای رفع اشکال عدم نمایش پیام های قبلی اینستاگرام می‌توانیم از روش‌های گفته شده در زیر استفاده کنیم:

ری استارت کردن گوشی

۱-در مرحله ی اول می‌توانیم از خاموش روشن کردن یا به اصطلاح همان ری استارت کردن گوشی شروع کنیم این روش ممکن است در ابتدا کمی بیهوده و یا حتی سطحی به نظر برسد ولی گاهی اوقات همین روش به ظاهر بیهوده و سطحی حلال تمام مشکلات است!

حافظه گوشی

۲-اگر با ری استارت کردن گوشی به هیچ نتیجه ای نرسیدید به سراغ حافظه ی گوشی خود می‌ روید معمولا کاربران با ذخیره سازی عکس‌ و فیلم‌های با‌کیفیت و همچنین فایل های با حجم بالا در گوشی موبایل خود موجبات ایجاد اشکال در اپ‌هایی به مانند اینستاگرام را به وجود می‌آورند. برای این که این مشکل حل شود می ‌توانید تمام عکس و فایل‌ های بدون استفاده‌ ای که در گوشی خود نصب دارید را پاک کنید که فضای ذخیره سازی برای گوشیتان بیشتر شود.

حافظه کش

۳- در مرحله‌ی سوم به سراغ پاک کردن حافظه ی کش و دیتای اینستاگرام می‌ رویم برای این مرحله ابتدا به ستینگ گوشی خود مراجعه کنید و از آنجا گزینه ی اپ را انتخاب کنید از قسمت اپ اینستاگرام را انتخاب کنید، در این قسمت به سراغ claer catch می‌رویم و در صورت جواب ندادن این گزینه برای بار دوم به سراغ گزینه ی claer data می‌رویم دقت داشته باشید

که این گزینه باعث پاک شدن اطلاعاتی مانند تمام رمز‌ها و نا‌م‌ های کاربری شما خواهد شد پس قبل از استفاده از آن لطفا رمز‌ها و نام‌ های کاربری ذخیره شده در اینستاگرام خود را به یاد داشته باشید. معمولا علت باز نکردن پیام‌های قبلی همین پر شدن حافظه‌ ی کش می‌باشد و با پاک کردن حافظه ‌ی کش با مشکلی رو‌به‌ رو نخواهید بود ولی در صورتی که باز هم اشکال همچنان به قوت خود باقی بود می‌توانید از راه‌ های زیر بهره گیرید.

از اکانت خارج شوید

۴-از اکانت خود در اینستاگرام خارج شوید و دوباره وارد آن شوید: توجه داشته باشید که این کار به مانند وارد آوردن یک شُک به حساب اینستاگرام شما می‌تواند باشد. که برای انجام آن به ترتیب ابتدا از منوی پایین صفحه‌ ی اینستاگرام خود گزینه ‌ی آخر را انتخاب نموده و سپس از قسمت بالا گزینه‌ ی سه تا خط موازی را لمس می‌کنید که خود ی منوی دیگر را برای شما باز می‌ کند در قسمت پایین نوشته شده ستینگ که با وارد شدن به آن می‌توانید ب قسمت log out اکانت‌ های خود دسترسی پیدا کنید.

دقت داشته باشید که با خارج شدن از اکانت خود در اینستاگرام اطلاعات شما هیچ تغییری نکرده و همچنان پا ‌بر‌جاست، در واقع log out شدن گزینه ی خروج موقتی از اینستاگرام می ‌باشد و خطری اطلاعات شما را تهدید نمی‌ کند پس نگران حذف پیام های خود نباشید.

فقط به خاطر داشته باشید که در صورتی که رمز اکانت خود را به یاد ندارید گزینه ی فراموشی رمز می‌تواند شامل مراحل جدیدی باشد پس بهتر است قبل از خروج از حساب کاربری خود، رمز خود را از طریق ستینگ چک کنید

 

می‌توانید یک حساب کاربری دیگر بسازید

۵- در صورتی که راه حل قبلی مثمر ثمر واقع نشد می ‌توانید از این امکان اینستاگرام استفاده کنید. یعنی ابتدا با ساختن حساب کاربری جدید که در قسمت ورود به اینستاگرام با چند کلیک ساده قابل حل است شاید مشکل شما حل شود، پس از ساختن حساب کاربری از قسمت پایین صفحه اخرین گزینه که در سمت راست صفحه واقع شده است را انتخاب می‌کنید

(در واقع دست خود را بر روی آن نگه می‌دارید) که اکانت جدید شما برایتان نمایش داده می ‌شود وارد اکانت جدید شده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی وارد حساب کاربری قبلی خود شوید و به دایرکت خود مراجعه کرده و آن را چک کنید معمولا عوض کردن حساب کاربری برای مدت زمان کوتاه می‌تواند باعث نمایش پیام های قبلی شما در دایرکت شود.

می‌توانید یک حساب کاربری دیگر بسازید

می‌توانید یک حساب کاربری دیگر بسازید

پاک کردن هیستوری

۶-اگر راه حل قبلی باز هم نتیجه نداد این بار می‌توانید از دلیت کردن هیستوری پیام های قبلی و بلااستفاده ی خود بهره گیرید.

معمولا گاهی اوقات مشکلی که در نمایش پیام های خود دارید به دلیل زیاد بودن پیام های صفحه ی اینستاگرام شما می‌باشد که برای این کار می‌توانید تمام یا بخشی از پیام هایی که در حافظه ی دایرکت شما است را پاک کرده و آن‌ها را مدیریت کنید تا پیام های جدید برایتان قابل نمایش شوند.

بروزرسانی

۷-اگر اینستاگرام شما هنوز مشکل دارد می‌توانید از به روز رسانی این اپلیکیشن استفاده کنید، در واقع ابتدا چک می‌کنید که آیا نسخه ای که بر روی گوشی شما نصب می‌باشد قدیمی و یا منقضی نشده و در صورتی ک قدیمی بود یا نسخه منقضی شده بود اقدام به به روز رسانی آن می‌کنید؛

در ضمن باید به خاطر داشته باشید که به روز رسانی برنامه های خود را حتما از طریق اپ‌های معتبری مانند گوگل پلی و یا بازار و یا سایت های کاملا معتبر انجام دهید چون در صورتی که شما این کار را از طریق اپ و یا سایت غیر معتبری انجام دهید ممکن است نسخه‌ ی غیر رسمی از برنامه را روی گوشی خود نصب کنید که این خود دلیلی برای درست باز نشدن پیام های قبلی شما می‌ باشد.

نصب نسخه قدیمی

۸- می ‌توانید نسخه ی قدیمی‌تر اینستاگرام را روی دستگاه خود نصب کنید، گاهی اوقات مشکل به دلیل عدم سازگاری نسخه‌ ی جدید با دستگاه شما به وجود می‌آید مثلا وقتی نسخه‌ی جدید با نسخه‌ ی دستگاه شما هم ‌خوانی نداشته باشد باعث می‌شود که این برنامه به خوبی روی دستگاه شما اجرا نشود و پیام‌های شما به صورت کامل باز نشود گاهی اوقات این راه هم باعث حل شدن مشکل می‌شود.

سخن آخر

چنانچه نمی توانید پیام های قبلی خود را ببینید حتما مراحل بالا را امتحان کنید. در اکثر موارد مشکلات شما را حل خواهد کرد. اگر این مراحل جواب نداد باز هم نگران نشوید. احتمالا تنظیمات جدید اینستاگرام است که در مرحله ی آزمایش قرار داده است. اگر با استقبال استفاده کنندگان مواجه شود آن را به صورت دائمی در اپلیکیشن خود قرار می دهد.

از اینکه تا پایان مقاله چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟ ما را همراهی کردید متشکریم و امیدواریم از مقاله چرا پیام های قبلی دایرکت بار نمیشه؟ نهایت استفاده را برده باشیددر صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =