بازی, تلگرام, موبایل, نرم افزار, همه مطالب

چگونه همستر کامبت را بازی کنیم

حل مشکلات با کمک رایانه               

چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ؟ این سوال جزو سرچ های متعدد کاربران تلگرام می باشد ، اگر شما هم دوست دارید جواب این سوال را بدانید می توانید شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ فقط با استفاده از تلفن های ثابت ( تماس با موبایل امکان پذیر نیست ) تماس بگیرید .

 در صورتی که در برقراری ارتباط با مشکل روبه رو شدید ، از پستی که وب سایت همراه رایانه با نام ( شماره تماس مشاوران همراه رایانه ) ایجاد کرده است استفاده کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی ” چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ” باشند .

سایت پشتیبانی همستر کامبت یکی از مطالب مهم وب سایت ما در مورد این ربات تلگرامی پول ساز می باشد ؛ پیشنهاد می کنیم از این مقاله دیدن فرمایید .

در این مطلب قصد داریم به مهم ترین سوال راجب بازی همستر پاسخ بدهیم . چون که به تازگی ربات تلگرامی همستر کامبت که پس از نات کویین به وجود آمد ، اکنون ورد زبان هر کوچک و بزرگی شده است !

اما مهم ترین سوال راجب این ایر دراپ چه می باشد ؟ ! خیلی واضح است که این همه کاربر فقط و فقط به یک علت به سمت این مینی اپلیکیشن هجوم آوردند ، آن هم چیزی نیست جز کسب درآمد دلاری !

حل مشکلات با کمک رایانه

پس مهم ترین سوال هم میشود ” چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ” تا بتوانید با کاری بسیار ناچیز به درآمد برسید . قطعا در این مورد پست های زیادی را می توانید به راحتی پیدا کنید ، اما این مقاله آموزش آخرین نسخه از این ربات را به شما خواهد داد . اکنون اگر می خواهید بدانید ( چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ) با همراه رایانه تا پایان این مطلب بمانید .

برای اطلاع از این که بازی همستر کامبت تا کی هست ؟ کافی ست بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید تا پاسخ خود را دریافت نمایید .

باز نشدن همستر از آن دسته مشکلاتی ست که افراد را بسیار نگران می باشد ؛ اگر از علل این معضل بی اطلاعید ، پست همستر کامبت باز نمیشه را بخوانید .

یکی از مواردی که به تازگی در برخی از حساب های همستر بوجود آمده صفر شدن کل توکن های جمع شده می باشد ؛ ” همستر کامبت صفر شده چکار کنم ” راهکار هایی را در این راستا به شما خواهد داد .

 

پاسخ به سوال چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ؟

 

 

پاسخ به سوال چگونه همستر کامبت را بازی کنیم

پاسخ به سوال چگونه همستر کامبت را بازی کنیم

با انواع بخش های همستر کامبت آشنایی دارید ؟ ! قبل از این که به سوال ( چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ) جواب دهیم لازم است تا با تمامی بخش های این ربات آشنایی داشته باشید . چرا ؟ آشنایی با پارت های این بازی چه ارتباطی با بازی کردن در آن دارد ؟ !

به عبارتی چگونه همستر کامبت را بازی کنیم یعنی چگونه در این ربات توکن جمع کنیم و در نهایت چطور آن ها را تبدیل به پول کنیم ؛ پس آشنایی با تمامی قسمت های همستر و یادگیری آن ها الزامی می باشد .

 

آشنایی با ۵ بخش همستر کامبت

 این ربات تلگرامی از ۵ بخش اصلی تشکیل شده است که شما آن ها را در تسک ( نوار ) پایین صفحه مشاهده می فرمایید . در ادامه هر کدام یک از بخش ها را به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد .

 

۱ . قسمت exchange

این بخش در گذشته جایی بود که فقط امکان کلیک کردن بر همستر و گرفتن جایزه کد های مورس مخفی ممکن بود اما در حال حاضر تغییرات زیادی کرده است . !

این بخش در قسمت چپ نوار پایین صفحه  وجود دارد که همراه با آیکون صورت موش می باشد . شما پس از هر بار ورود به این ربات به این قسمت منتقل خواهید شد . ! به عبارتی می  توان گفت این صفحه ، بخش کانونی و اصلی همستر برای جمع کردن توکن می باشد . پس شما با خواندن دقیق این قسمت تا حدودی به جواب چگونه همستر کامبت را بازی کنیم کمک خواهید کرد .

در وسط صفحه نماد یک همستر را خواهید دید که بسته به مراحلی که طی کرده اید ، قیافه این موش متفاوت می باشد . اولین پاسخ برای چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ، کلیک کردن بر روی شکم این موش می باشد .

شما تا جایی می توانید به ضربه زدن ادامه دهید که انرژی داشته باشید ، میزان این انرژی در کنار این نماد همستر معلوم می باشد ؛ شما برای افزایش انرژی یا تپ می توانید بر روی علامت موشک ضربه بزنید و از گزینه های موجود استفاده نمایید .

سپس در بالای صفحه سه فیلد را مشاهده می کنید که وضعیت دریافت جایزه کارت و کد مورس و جوایز روزانه را نشان می دهد . در پایین این سه فیلد زمانی را مشاهده می کنید ، این زمان ، زمان باقی مانده تا پایان فرصت برای آن ۲۴ ساعت را نشان می دهد .

برای استفاده از جوایز کد مورس کافی ست هر روز بر روی فیلد وسط ضربه بزنید ، کد های مشخص را وارد نمایید و جایزه یک میلیونی خود را دریافت نمایید .

اگر برای گرفتن کد مورس دچار مشکل شدید کافی ست با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ بدون پیش شماره با ما تماس حاصل فرمایید .

سپس در گوشه سمت راست بالای صفحه مقدار پروفیت خود را که قابل تغییر است همراه با علامت چرخ دنده می بینید . علاوه بر آن شما در این صفحه می توانید تنظیمات ربات همانند زبان سایت ، دلیت اکانت و مانند این موارد را تنظیم نمایید .

اگر چندین اکانت همستر در یک دستگاه دارید به شما هشدار می دهیم هرچه سریع تر اکانت های اضافی خود را دلیت اکانت نمایید چون که در غیر این صورت در زمان لیست شدن بن خواهید شد ! مطلب چطور همستر کامبت را پاک و حذف کنیم را حتما در این خصوص مطالعه فرمایید .

 

۲ .قسمت mine

این قسمت از چندین بخش جداگانه تشکیل شده است که در هر قسمت آن تعدادی کارت را خواهید دید . شما با خریدن ۳ کارت مخفی روزانه می توانید هر روز ۵ میلیون سکه دریافت کنید ( پس از دریافت این جایزه ، فیلد سمت راست در قسمت اول که بالاتر توضیح دادیم تیک سبز خواهد خورد ) . علاوه بر آن شما با خریدن هر کارت پروفیت خود را افزایش می دهید .

پروفیت چیست ؟ ! پروفیت مقدار سکه ایست که ربات به طور خودکار برای شما در هر ساعت جمع می کند . برای پیدا کردن کارت ها با پروفیت بالا و در نهایت سود فراوان ، می توانید این درخواست را در دیدگاه ها با ما بیان کنید .

 شما با استفاده از چند راهکاری که در بالا گفتیم به راحتی جواب ( چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ) تقریبا گرفته اید .

 

۳ . قسمت friends

این قسمت همان طور که از نامش پیداست برای دعوت کردن دوستانتان می باشد . یکی دیگر از جواب ها برای چگونه همستر کامبت را بازی کنیم در این قسمت نهفته می باشد .

چگونه ؟ ! زیرا در صورتی که تلگرام شما عادی باشد در ازای دعوت هر یک نفر ۵ هزار سکه و اگر از نوع پرمیوم باشد ۲۵ هزار سکه دریافت خواهید کرد . همچنین اگر تعداد خاصی از دوستانتان را دعوت کرده باشید جایزه ای جدا هم دارد .

مورد دیگر آن است که برای بسیاری از کارت ها لازم است تا دوستانتان را زیر مجوعه خود کنید . پس هر چه بیش تر بهتر !

 

۴ . قسمت earn

در این بخش شما با انجام وظایفی که وجود دارد همانند جوین شدن در کانال یوتیوب این کمپانی ، مشاهده کلیپ ها ، جوایز روزانه و … می توانید توکن های بیش تر دریافت نمایید .

 

۵ . قسمت airdrop

و اما آخرین بخش ! در این قسمت یک گزینه بیش تر وجود ندارد آن هم متصل کردن کیف پول می باشد . در ظاهر به نظر می رسد که این پارت هیچ ارتباطی با جواب سوال ما ( چگونه همستر کامبت را بازی کنیم ) ندارد ، اما این قسمت شما را به جواب پایانی و اصلی که کسب درآمد باشد می رساند ؛ پس اتصال کیف پول از الزامات چگونه همستر کامبت را بازی کنیم را می باشد .

اگر تا به الان کیف پول خود را وصل نکرده اید ، پیشنهاد می کنیم به پست کیف پول همستر کامبت راچگونه فعال کنیم سری بزنید .

 

کلام پایانی

خب ! مطلب چگونه همستر کامبت را بازی کنیم هم به پایان خود رسید ؛ امیدواریم این مقاله برای شما دوستداران وب سایت همراه رایانه مفید واقع شده باشد . شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی ما ( ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ) مشکلات خود را در زمینه چگونه همستر کامبت را بازی کنیم و … با ما در میان بگذارید .

حل مشکلات با کمک رایانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *